Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
8. čer 2012

@sikulik ...velikánská gratulace !!! 😀

fretecka
8. čer 2012

@sikulik Tak to velká gratulace 🙂

fretecka
8. čer 2012

Tak já ted došla s UZ. Pravá strana se nechytá,ale na levé máme folik 23mm a sliznice 9.5.Tak jsem dostala pregnyl a je to zase na nás,tak třeba už to prřijde🙂

sikulik
8. čer 2012

Holky moje, všem vám moc a moc děkuju za gratulace!!! No já se zatím bojím se z toho radovat, loni jsme byli přešťastní, že se nám podařilo poprvé v životě otěhotnět přirozeně, měli jsme i srdíčko a pak v 10tt když už jsem byla úplně klidná a v pohodě najdenou ledová sprcha, srdíčko přestalo bít, to byl totální šok. Věřím, že tentokrát to ten náš rozmraženej bojovník vyhraje a budeme čtyřčlenná rodinka 🙂 .

sikulik
8. čer 2012

@bambulajda také moc gratuluju k srdíčku!!! Vy jste týden před náma 😀

sikulik
8. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, tak předpokládám, když jsi měla mít tento týden KET, a dnes je pátek, že jsi právě těsně před a nebo už máš svýho mražáčka v bříšku 😉 , tak ať se mu tam moc líbí a zabydlí se tam nejmíň na 9 měsíců!!! Jinak si to s ním vyřídím! 😀

sikulik
8. čer 2012

@fretecka bezva zprávy, tak přes víkend tulinkovat tulinkovat a zase tulinkovat 😀 , k tomu lahvinku šampáňa a samý dobroty, stejně má pršet a v dešti nebudete mít co jiného na práci 😉

sikulik
8. čer 2012

@lenajsek ahojky, tak jak to dnes dopadlo se sliznicí? Určitě luxusní 😉

kcvrcekz
8. čer 2012

@sikulik gratuluju vy jste s @bambulajda moje berušky se srdíčkama v bříšku moc vám holky fandím ať je vše v pořádku🙂. Do konce týdne ještě dva dny🙂 takže .... Ještě tam sněhuláčka nemám, ale už se to blíží🙂 moooc děkuji 🙂

bambulajda
8. čer 2012

@kcvrcekz tak budu na tebe moc myslet a za chvilku je tam koblížek jeden. 😉

bambulajda
8. čer 2012

@sikulik ...tak to jsme na tom stejně, taky mám strach se radovat 🙂 ....a jak se jinak cítíš? máš nějaké těhu příznaky? já jsem prvě skoro nic neměla, tak jsem měla strach jestli tam vůbec něco bude.

sikulik
8. čer 2012

@bambulajda no mě je na blití, ale vždycky zatnu zuby a nějak to vydejchám 😀 , a taky pobolívaj prsa. Nemám na nic chuť, ale když mi kručí v břiše, jdu něco sníst, a ať je to cokoliv, do 15 minut mám strašnou pachuť v puse 😀 a opět pocit na blití 😀

sikulik
8. čer 2012

@kcvrcekz no já hlava děravá, vlastně oni v RF dělaj bez ohledu na víkendy, tak to jo, pak napiš, až budeš mít boučka v bříšku 😉

sikulik
8. čer 2012

@kcvrcekz chtěla jsem napsat BROUČKA 😀

kcvrcekz
8. čer 2012

@sikulik určitě dám, ale tedy strach mám nepopsatelnej, ale i se těším🙂

sikulik
8. čer 2012

@kcvrcekz tak to těšení se je určitě lepší! A strach hoď za hlavu, ten se sněhulajdovi nebude líbit, horší pak bude to čekání na test, ale to taky zvládneš a pak uvidíš //

kcvrcekz
8. čer 2012

@sikulik no tentokrát si počkám🙂. Nebudu testovat dřív. 🙂

lenajsek
8. čer 2012

Ahoj, mrkni sem 😉 a na netu je ještě spousta dalších odkazů na mateří kašičku... ;)
@kcvrcekz http://www.vceli-produkty.eu/vceli-produkty/o-m...

lenajsek
8. čer 2012

@sikulik Moc moc gratuluji k srdíčku, jen tak dál a ať se drží celých 9 měsíců... 😉

@kcvrcekz Kdy jdeš na KET? Taky moc držím palce!!! Už bereš Utrogestan? A necháváš si dávat jednoho mražáčka?

Já dneska byla na UZ, 13dc sliznice 7,7cm a je tam i jeden folikul, tak v neděli mám píchnout Pregnyl a od pondělka brát Utrogestan a KET je naplánován na příští sobotu....

lenajsek
8. čer 2012

@fretecka Držím palce, třeba se domácí snažilkování povede!

lenajsek
8. čer 2012

Jinak Vitoušková říkala, že je sliznice moc pěkná, i má opěknou strukturu.. tak nezbývá než věřit, že se to povede...

kacatka
9. čer 2012

Ahojte holky, potřebuju radu, jsem 9 den stimulace meopurem a už od včerejška mám stále více a více silnější výtok ☹ , myslíte, že mám volat do reprofitu? nebo je to zcela normální reakce na léky? 8 jsem byla UZ a tam bylo vše ok. Díky moc

kcvrcekz
9. čer 2012

@kacatka Já to měla u menopuru taky asi tak 3 dny...Ale uvidíš no kdyby se ti to nezdálo tak zavolej..🙂
@lenajsek Děkuji moc za info...🙂 děkuji za držení palečků snad to tentokrát zabere a bude to ok...

Holky měly jste někdy MUDr. Hana Pospíšilová ?

katka1311
9. čer 2012

Hezký den holky,omlouvám se že vám tady vlítnu ale měla jste prosím některá metodu PICSI?V ceníku je uvedená cena 3tis.to je za jedno vajíčko?A ještě jak to je když budu mít jen třeba 4 vajíčka?Platím taky 8 tis.za ICSI?Děkuji 🙂

fretecka
9. čer 2012

@lenajsek Moc děkuji,byli bychom šťastní a spadla by z nás ta nervozita. Nečekali jsme že bude tak těžké to časování.Jinak držím palečky.

evulatko
9. čer 2012

@katka1311, ja mela vzdycky malo vajicek a pocitali mi to jen 1000Kc za kazde vajicko. PICSI jsme nemeli, ale myslim, ze je to jen 3000Kc za vsechna dohromady🙂

katka1311
9. čer 2012

@evulatko Moc děkuji 🙂 U mě už ty vajíčka moc nejsou zjistili mi nízké AMH tak už moc toho nevyprodukuji ☹ .A manžel má špatný SPG a i přes ICSI se nám nic neoplodnilo tak zkusíme metodu PICSI ale náš původní CAR to nedělá tak přejdeme do Reprofitu.

evulatko
9. čer 2012

@katka1311, ja taky nikdy nebyla dobra nosnice, ale uklidnuju se, ze nekdy staci jedno dobre vajicko🙂 A Reprofit doporucuji, jezdim tam 200km a nelituji, jsou tam moc fajn🙂

katka1311
9. čer 2012

@evulatko no ano to máš pravdu jedno správné vajíčko a kvalitní spermijka 🙂 .Tak mi taky budeme jezdit až od Ostravy.Jezdíš do Reprofitu už dlouho?
Holky nevadí vám,že jsem tady tak vpadla? 🙂

fretecka
9. čer 2012

Já jsem úplně na dně. S plánovaného tulení byla pouze hádka. Mám chut vše zabalit.Nezlobte se,že jsem tak negativní,ale dostalo mě to