Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
10. srp 2012

Jinak bych poprosila, jestli mi
@kcvrcekz můžeš prosím změnit v tabulce, že se snažíme o druhé dítko, že teď mám za sebou ten 1x KET, ale vymazala bych to, že to nevyšlo, spíš jestli tam pak můžeš dopsat, že snažíme časovaně doma a uvažuji o minimálce na podzim.. díky moc!

kcvrcekz
10. srp 2012

@saraha2 krásná fotečka🙂

kcvrcekz
10. srp 2012

@lenajsek zítra ti to tam šoupnu ju🙂

sblanch
10. srp 2012

@saraha2 Jé!!! Moc gratuluju, myslela jsem na tebe, jak uzv dopadne. Samo že dobře, jak jinak 🙂 Krásná fotečka. Brali ti taky krev, víš hladinu hcg? Já možná půjdu do RF v pondělí nebo úterý, abych měla jistotu, jak to se mnou vypadá. Jinak se cítím stejně, naštěstí nešpiním a jsem stále unavená...Furt bych spala, nejvíc v práci 🙂 Na víkend jedeme k rodičům od manžela, už se těším, nic nebudu dělat, dlouho spát 🙂

saraha2
10. srp 2012

@sblanch já bych ve dne taky spala,ale v noci se pořád budím a brzy vstávám ☹ krev mě už nebrali,mudr.říkala,že vezmem jen,když se jim to nebude zdát na ultrazvuku..nech si udělat ultrazvuk!!! 😉

sblanch
10. srp 2012

@cilkaa @fretecka @drndapetka @bobulinka74 Děkuju za informace, asi půjdu ještě jednou na krev příští úterý, zdá se mi to přespříští pondělí na uzv moc dlouho... Je mi jasné, že pro to doktoři nic udělat nemůžou, je to na přírodě, ale chci vědět na čem jsme.

sblanch
10. srp 2012

@saraha2 Hm, to nevím, jsem objednaná až na toho 20. Asi by mi ho ani neuvělali a obvodní gynekol. chci změnit, takže ani tam neuspěju...

drndapetka
10. srp 2012

@kcvrcekz ahoj sluníčko, já ještě donedávna spinkala pořád na bříšku 🙂 je to totiž moje nejoblíbenější poloha na spaní 😀 začalo mi to vadit až teď, už mě všechno tlačí, tak spím na boku, hlavně na levým, na zádech to moc neumím 😝

kcvrcekz
10. srp 2012

@drndapetka ahojky broučku s malým prcíčkem v bříšku🙂. No já mám právě strašně oblíbenou polohu na levém boku🙂. Dneska jsem si odpoledne pěkně schrupla dvě hodinky a teď už mě to zase bere. Tak jdu spát🙂. Jak se cítíš?

kcvrcekz
11. srp 2012

Holky já bych pořád spala😲. Taky jste to tak měly po utroši? Jinak dnes mě redy trochu bolí břicho jak na měsíce, ale asi je to vymyšlené páč 2 den po KET je myslím brzo. A jak se daří našim těhulkám?

kcvrcekz
11. srp 2012

tabulka 🙂 další bude v pondělí 🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Držím pěsti naší Sněhulce ať se jí u mě líbí..:
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  Držím pěsti ať je ♡♡♡♡♡♡♡
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.-HCG je tak ještě srdíčko a je to..:🙂
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

olousek35
11. srp 2012

@kcvrcekz psala ti tu lenka27, že chybí v tabulce, tak koukni pár stránek zpět. Chce do maminek. 😉

kcvrcekz
11. srp 2012

@olousek35 já vím, ale nic nenapsala. Průběh a tak☹. Tak nevím co psát... Nebo jsem trubka a nikde jsem to nečetla😲

kcvrcekz
11. srp 2012

@olousek35 tak už jsem to i dočetla. Já jí psala, že je tabulka nová. A v nové nebyla. Psala jsem jí ať mi napíše do IP a přidám ji a nenapsala. Takže nevím co jí tam mám napsat....

sblanch
11. srp 2012

@saraha2 Ahojky, tak jsem zase dnes spinila... Malinko ale prece. Jestli budu i zitra tak jdu v po do Reprofitu. Odpo jsem byla groggy, spala jsem 2 hodky. Manzel to rodicum rekl, jak to s nami vypada, nastesti se nevyptavali. Zduraznil jim, ze je to teprv na zacatku. Moje mamka to jeste nevi, strasne to proziva. Vasi uz to vedi? Je to hrozne brzo, nornalne bych to rekla az ve druhem trimestru, ale jsme holt mimoradny pripad a uz tohle je uspech.
Chteli jsme v zari do Chorvatska, ale asi to pada, je to hazard. Maximalne Cechy. Teda nedopadne-li nase snazeni jinak.
A co ty, neco noveho? Tehu priznaky?

1miska
12. srp 2012

ahojte holky, jsem po dovolene, tak vas vubec nestiham docit - ale koukam ze je tu spousta // !!! 🙂 🙂 uplne se s vami roztrhle pytel 🙂 🙂 🙂 tak potichoucku gratuluju a jen tak dál - to se nam ta tabulka za jeden mesic hooodne zmeni 🙂

saraha2
12. srp 2012

@sblanch ahoj!!to špinění holky mají-hlavně třeba po nějaké námaze,ale určitě to řekni v caru..mohla tam prasknout cévka,nebo jak se to tam roztahuje...mamka to ví,ale zatím to nijak neprožíváme,protože máme ještě dlouhou cestu před sebou....mě včera i dnes dost pobolívá podbřišek,jinak v noci se pořád budím na wc,tak pořádně nespím a přes den jsem pak kaput...

saraha2
12. srp 2012

@sblanch a s dovolenou jsme to měli naplánovaný tak,že když to nevyjde,tak pojedem...jinak ne..víš jak..přece jen znám hodně holek,co začly krvácet,nebo něco..takže si netroufnu odjet z domova..aspoň ne ted v tom kritickém období... ☹

fretecka
12. srp 2012

ahoj maminky,jak vám je.mě druhý den bolí bříško,tak jsem z toho nervozní,ale třeba jenom rosteme.vypadá to,že přestávám zvracet.jinak jsem dnes dělala i test,blázen.

saraha2
12. srp 2012

@fretecka kolikátý jsi den po?

saraha2
12. srp 2012

@fretecka už to vidím..pardon..blondýna 😉 chdˇátko a kdy ti začly nevolnosti?

kcvrcekz
12. srp 2012

Holky jste po utroši taky tak unavené a chce se vám blinkat? Mám pocit, že jsem sjetá tím vším co beru. Spala bych skoro furt a jen co se zvednu a jdu něco dělat tak se mi udělá šoufl. Zvláštní. Jen doufám, že to prckovi nějak neublíží...

fretecka
12. srp 2012

@saraha2 No začala jsem zvracet v 6týdnu a hlavně večer ,takže večer toho moc nenaspim,ale teď už to snad ustává. 🙂

lenajsek
12. srp 2012

Holky ahojky, jen v rychlosti, dokud mě malý nechá u PC, pak se mu budu muset věnovat...
Jeli jsme na víkend na oslavu 60, tak jsem si udělala jen tak ze zvědavosti test, abych věděla, jestli můžu hodně pít, nebo jen tak lehce...
Včera z ranní moči, 22dc, 12 dní po Pregnylu a byla tam slabá //, sice po limitu, ale jsou tam obě... zatím to nějak extra neřeším, vím, že to ještě nemusí nic znamenat, ale něco mi říká, že to snad dopadne... minule když jsem měla //, tak jsem byla těhotná... 🙂
Volala jsem do RF, dovolala se Vitouškové a říkala, že na Utroš je zatím brzo, ať skáknu na krev v úterý, to budu 25dc, většinou poslední měsíce mi dochází MS kolem 24dc, tak buď přijde, a nebo bude hCG. A podle té hodnoty by se vidělo s Utrošem. Jako... nechápu nic, zatím to ví jen manžel a ten to moc zatím neřeší, nechce být případně zklamaný a já ho chápu.
Tak holky, prosím, držte palečky, zatím nic neřešte, jen ty palečky, zítra zkusím kdyžtak nový test, jestli bude čárka silnější a v úterý ta krev....

Moc díky!!!

A díky za novou tabulku. 😉 Pěknou neděli všem!

kcvrcekz
12. srp 2012

@lenajsek držím moc pěsti🙂 hoď sem pak foto😉

bobulinka74
12. srp 2012

@lenajsek hodně štěstí, ať čárka sílí!!! 🙂

lenajsek
12. srp 2012

Holky moc díky... jen ve mně hlodá otázka, jestli to ještě není Pregnyl... Vitoušková říkala, že už by tam být nemusel, ale nevím... uvidíme zítra. Díky moc!

bobulinka74
12. srp 2012

Holky, dnes mě docela dost bolí v kříži. Doteď mě záda nebolela. Není to špatné znamení? Měly jste nebo máte to tak taky? Jsem 6+0. Začínám být docela nervozní a mám strach z ultrazvuku...

kcvrcekz
12. srp 2012

@bobulinka74 neboj beruško určitě je vše v pořádku🙂. Třeba si ten prvík dělá místo🙂 neboj utz dopadne dobře, co dobře, výborně🙂.

lenajsek
12. srp 2012

@bobulinka74 Ahoj, já bych řekla, že to je spíš dobré znamení, mně bolelo b kříži od začátku, co si tak pamatuju, jak píše
@kcvrcekz , děloha se roztahuje a mimčo si tam dělá místo... 😉 Držím na UZ moc moc palce! Kdy máš jít?

Holky, já se zase bojím zítra testovat...