Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobulinka74
1. říj 2012

@lenajsek ahojky, já mám termín porodu 7.4.2013

dudkav
1. říj 2012

@kacatka
@evulatko , tak sa mi Koudelka ozval, budeme tam musiet ist na konzultaciu, bude potrebna. Dakujem.

kacatka
1. říj 2012

@dudkav mě taky, jasně a stručně 🙂 , jen doufám, že pochopil smysl textu 😀

misha83
1. říj 2012

@lenajsek Moc držím pěsti!!!

kalipso
1. říj 2012

@lenajsek ahoj, termín mám 26.11. a čekáme holčičku 🙂

lenajsek
1. říj 2012

Holky, moc děkuju za informace, tabulku udělám zítra, třeba ještě někdo něco dalšího připíše... teď jdu do hajan...

Jo a holky, pořád mě pobolívá břicho, jakoby na MS, měly jste to některá taky tak hned po ET? Já si to při té první minimálce taky tak nějak vybavuju, ale nevím, jestli to bylo skoro hned po zavedení embryjka... ale vím, že to u mě tehdy znamenalo úspěch. Teď na to ale nechci spoléhat...

lenajsek
1. říj 2012

A díky moc za povzbuzení!!!

lenajsek
1. říj 2012

Tak teď jsu trošku v šoku, přečetla jsem si mail, že moje dvě embryjka nebyly vhodné k zamražení ☹(((( Takže buď to vyjde, nebo ne....
Snad to neznamená, že to, co je v bříšku, se taky nebude dál vyvíjet.... Ale když jsem byla na ET, tak jsem měla blastocystu a ty dvě zbylé byly morulky, tak je možné, že to embryjko, co mi transferovali, je to správné... kéž by

haaappy
2. říj 2012

@lenajsek Neboj se! Hlavně se nenervuj, to prďolkovi neprospěje... chce mít klidnou a usměvavou maminku 😵 Takže věř, že ten v břísku je ten NEJ a určo to klapne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haaappy
2. říj 2012

Holkyyy, HCG nám krásně roste, dnes jsem si pro jistotu skočila na krev jako samoplátce. Minulý týden jsme měli 138,5 a dnes krásných 1.893 😵 😵 Jinak pro Brňandy - byla jsem na doporučení drndapetky na poliklinice Zahradníkova (zastávka šaliny 12,13 Nerudova, blízko stavárny a právnické fakulty), stojí to 225 Kč a výsledky jsou za cca 2 hodiny.
Juchůůůůů 😀

montysek
2. říj 2012

@lenajsek Držím moc pěsti a neboj dr.Kuřecová to 100% zavedla správně, já k ní taky chodím! 🙂 Vlastně díky ní a díky tomu, že to tam zavádějí pod ultrazvukem asi i zjistila naší příčinu neúspěchů.Mě totiž nějak špatně udělali císaře z prvního těhotenství a mám tam cca 10cm deformaci a díky tomu se mi vůbec nemohla katetrem dostat do dělohy.Takže mi to můsela propíchávat a prostříhávat, aby se mi tam dostala! V předešlém centru to dělají bez ultrazvuku, takže říkala, že mi to určitě do dělohy nedali, narazili do té deformace a mysleli si že jsou v děloze.... 😠

kalipso
2. říj 2012

@lenajsek moc držím pěsti, vložili ti přeci to nejlepší emryjko, škoda, že ty další dvě to nezvládly, ale to vůbec nic nevypovídá o tom už u tebe. 🙂

kcvrcekz
2. říj 2012

@lenajsek určitě je to ten pravý bojovník🙂. Hlavně buď v pohodě nrvy prcíkovi fakt moc nepomůžou🙂

lenajsek
2. říj 2012

Holky moc děkuju za povzbuzení! Si říkám, jestli to nemůže být tím spermiogramem, že ty¨embryjka se asi přestaly vyvíjet, že to na blastocysty nedotáhly, tak si říkám, jestli nebude nějaký špatný i to zavedený embryjko... ale pak zase černé myšlenky zaženu a snažím se myslet pozitivně....
Už je to i u mě, to, co zažívají všechny kočky po ET, jak mě bolí břicho, tak si říkám, jestli je to dobrý znamení, že mě bolí a jak mě pak nebolí, tak si zase říkám, jestli je vše v pořádku... no však to všechny znáte. 😝 😀
S těma mražáčkama mě to mrzí z toho důvodu, že jsem si říkala, že kdyby to náhodou nevyšlo, mohla bych jít 2x na KET případně, takhle nevím, jestli bychom ještě do IVFka šli... zatím nad tím nepřemýšlím, jen mě to trošku šoklo, z minulé minimálky jsem měla všechny 3 embryjka v pohodě, dvě mě teda zavedli hned a jedno bylo jako hatchující blastocysta zamražené. Ale je fakt, že ten KET nevyšel, takže, ono je to prostě asi tak, že to tak má být...

lenajsek
2. říj 2012

@montysek Jojo, je to paráda, že dělají ET pod ultazvukem, v minulém CARu taky ET pod UZ nedělali a to o něčem svědčí...
@haaappy Mooc gratuluju, to je parádní!!!! Na tu Zahradníkovu jsem před lety posílala kamošku, taky jako samoplátce na hCG a taky jí to tam vyšlo pozitivně 🙂
Já bych šla u nás ve Slavkově, do laborky, tam to jde taky myslím. Nebo bych případně zajela tam na tu Zahradníkovu, myslím, že se nemusí objednávat, nebo musí?

Holky, dívala jsem se včera na těhu testy a jejich citlivost, který test je citlivější, co má číslo 10 nebo 20? Nějak těm odnotám nerozumím. Reprofiťáckej test má citlivost 20 a Mamatest 10. Doma mám oba..

kalipso
2. říj 2012

@lenajsek 10 je citlivější

lenajsek
2. říj 2012

@kalipso ¨Děkuji, takže je lepší začínat Mamatestem a pak Reprofi'táckým, že... 😉

kalipso
2. říj 2012

@lenajsek určitě, 10 zachytí právě už 10 jednotek v moči, 20 až 20. Mně mamatest 10 ukázal druhou čárku 12dní po IUI, takže tobě by mohl ukázat už za pár dní. Ale víš jak... raději chvilku počkat než testovat zbytečně brzo. Ale to sama víš 😉

haaappy
2. říj 2012

@lenajsek Já jsem se nijak neobjednávala, předtím jsem tam teda volala a říkali mi, že není potřeba. Tak jsem tam přišla, žádnou žádanku neměla, jen jsem dala průkazku VZP a bylo, čekala jsem asi 10 minut. Čekárna teda byla plná, ale vzali mě dřív.

Ten těhu test 10 je citlivější a měl by ti ukázat dřív těhu než ten 20, resp. stačí mít v moči těch jednotek méně. Ale já bych se tím moc nenervovala, resp. já měla na 10 viditělnou čárku, ale určitě ne tak silnou jak kontrolní a krev pak ukázala 138! Prý je to z krve přesné, ty testy mohou být někdy zavádějící, někdy falešně pozitivní, někdy naopak falešně negativní. Znám spoustu příběhů, co holkám vyšlo několik testů negativně a těhu byly a pak byly dost v šoku, když to třeba zjistily v pokročilém stádiu. Takže brát to opravdu s rezervou!

adella1
2. říj 2012

@lenajsek držím pěstičky a jseš te´d těhotná tak hla´d pupíček,máš tam hezkou blastičku 🙂 🙂

lenajsek
2. říj 2012

@kalipso D9ky, já právě měla vždycky jen Mamatest, testem z Reprofitu jsem netestovala nikdy, mám doma dva, tak jsem tu citlivost nějak nezkoumala.
Při první úspěšné minimálce mi Mamatest ukázal slabou druhou čárku 8dní po ET, 11 dní po OPU.. ale teď fakt radši chvilku vyčkám...

kacatka
2. říj 2012

@lenajsek no mě z prvního IVF zbyly také 2 morulky a ty to taky nezvládly. A určo to bylo špatným spermio, i když Ti to nikdo neřekne ☹ Kvalita vajíček se prý pozná v prvních 3 dnech, pak už nastupují ty potvůrky a pokud se vybere nějaká špatná, tak se bohužel embryjka přestanou vyvíjet. Naše morfologie je 1%, tak co bychom chtěli, přemýšlím při dalším pokusu o PICSI. Podívej, stačí ale embryjko jedno kvalitní a to máš teď v sobě, tak ho hýčkej a nestresuj se, to opravdu ničemu nepomůže 😉

jinak holky: beru antikoncepci před IVF a 10 den jsem začala krvácet, snad nám to nenaruší celý proces 😠

adella1
2. říj 2012

@lenajsek rozhodně začni mamatestem 10,ten zRF ti to brzo nezachytí

lenajsek
2. říj 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! - nechceš už přiřadit mezi těhulinky??? @l 😉
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!!
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Nyní minimální stimulace, plán OPU 27/9, bohužel OPU se nepodařilo a hned další cyklus zase stimulka... tenktokrát to musí vyjít!!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, 2 IVFna podzim, září antikoncepce, říjen začíná stimulovat Puregonem, listopadu OPU+ET, moc moc držíme palce!!!
@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!! @a 😵 😵
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , 🙂 gratulace velká!!! ♡♡ 😵

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 7/4 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 1.3.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká!
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
2. říj 2012

@kacatka Moc díky za povzbuzení! Taky si myslím, že je to spermiogramem, u nás morfologie 0%, to je fakt bída nad bídy... nikdy to tak špatný nebylo, až teď... před těmi 3 lety to bylo jen mírně zhoršené, ale teď... ach jo. No nic, budem bojovat... Snad to jedno, co se asi od začátku vyvíjelo opravdu líp jak ty druhé se u mě zahnízdí a už nepustí...
S tou antikoncepcí nevím, jak poradit, nechceš to zkonzultovat s dr? Já když brala před tou první minimálkou antikoncepci, tak jsem špinila, ale nekrvácela.. držím palce, ať to nic neovlivní!!!

adella1
2. říj 2012

@lenajsek ten spermiogram je zapeklitý,dřív býval ucházející prý se tam nějaká spemie vybere a teď jsem chtěla pro jistotu PICSI a řekli ,že je to zbytečné...prý má spermie i na darování..jsem byla v šoku 🙂 a to jsem měla strach,že pije pivo (skoro každý den) a Dr.mi řekl,že ho mám nechat v klidu a nestresovat se 😀

adella1
2. říj 2012

@lenajsek ale stejně stačí jedna spermie,ale ta pravá 🙂

kacatka
2. říj 2012

@lenajsek jo jo, psala jsem mu, byla jsem vystrašená 😖 řekl, že hlavně nevysazovat, že slabé krvácení může být, jenže já to mám skoro jako menses, no uvidíme. Ty se drž 😉 odpočívej

Já se běžím odreagovat na Michala Davida 😀
Tak pa pa

kalipso
2. říj 2012

@lenajsek prosím jen opravu v tabulce, termín mám 26.11., už za chvilku 😅 do dubna by se mi s ní teda v břiše tahat nechtělo 😉 😀

lenajsek
2. říj 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! - nechceš už přiřadit mezi těhulinky??? @l
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!!
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Nyní minimální stimulace, plán OPU 27/9, bohužel OPU se nepodařilo a hned další cyklus zase stimulka... tenktokrát to musí vyjít!!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, 2 IVFna podzim, září antikoncepce, říjen začíná stimulovat Puregonem, listopadu OPU+ET, moc moc držíme palce!!!
@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!! @a
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 1.3.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká!
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..