Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
25. led 2013

@misha83 A jeste jen dodam nas postreh s manzelem... dost des. Vim, ze za prostory nemocnice nemuzou, ale... proste takovy depresivni. Ale tak na me pusobi treba i stara cast bohunic z venku.

1miska
25. led 2013

@misha83 nadstandartni sluzby tam nejsou 🙂 spis mozna ze ji presunuli na jine oddeleni kde byl volny nadstandart a tim tam byl i jiny personal 🙂 to obcas resime, ze si pani mysli, ze si s nadstandartnim pokojem plati i nadstandartni sluzbu, ale neni to tak - chovame se ke vsem stejne 🙂

misha83
25. led 2013

@1miska nee, prave zustala na stejnem oddeleni. A myslela, ze si plati jen za soukromi, ale pry tam fakt byl i jiny pristup. No vsechno je o lidech. Ale tak to ona tak rekne max. mne, nijak to neresi, je rada za cokoliv.

Ja treba na nadstandardech ocenuji prave to soukromi a hlavne koznost neomezenych navstev.

losnikolos
29. led 2013

ahoj holky, ráda bych se vás zeptala, jestli tady některá máte tamoxifen na stimulaci?

haaappy
29. led 2013

@losnikolos ahoj, já jsem brala tamoxifen na domácí snažení 😉 teď v únoru/březnu půjdem do minimálky a taky ho budu mít 🙂

1miska
30. led 2013

@losnikolos my jdeme do naseho prvniho IVF v breznu a porad jeste nemame jisto - bud klasicke IVF nebo minimalka s tamoxifenem, ale spis to vypada na tamoxifen 🙂

lenajsek
30. led 2013

@losnikolos Ahoj, tamoxifen nemám, ale mám tady jedno a půl balení Clostilbegytu, nevím, jestli je to na podobné bázi, nebo něco úplně jiného...

Holky snažilky, je tady někdo, kdo má teď v plánu jít na IVFko, nebo něco jiného podniknout? 😉 Moc moc držím palce!

A co těhulky, jak se vám daří, nejste nemocný? A není tady někdo, kdo muž to má za pár...? 😉

losnikolos
30. led 2013

@haaappy
@1miska
@lenajsek my jdeme ted na první IUI,ale dám tomu tři pokusy a pak IVF, na mě clostil nezabíral, tak mě zkusili tamoxifen.... ale právě mám teď od braní žaludek na vodě a chtěla jsem se zeptat, jak jste ho snášely...(jím ho od listopadu a zatím bez problému)
a čím vás stimulovali na IUI?

haaappy
30. led 2013

@losnikolos Já jsem tamoxifen snášela úplně v pohodě, líp než clostilbegyt - ten mi sice dělal víc vajíček, ale snižoval sliznici. Takže zůstanu u tamoxifenu a na minimálku mám zvýšit akorát dávkování (2-1-2), na domácí snažení + pregnyl jsem měla 1-1-1 a sliznice krásná 😵 Jinak na IUI jsem byla celkem 6x (v jiném CARu) a dr. Machač říkal, že to už je zbytečně moc. Nakonec jsem otěhotněla přirozeně jen s tamoxifenem a bez pregnylu

haaappy
30. led 2013

@lenajsek Ahojda, my zkusíme buď teď koncem února nebo v březnu minimálku 😵 už se těším, že se něco začně dít 😀
Tobě přeju prima těhulkování a ať se vše daří!

losnikolos
30. led 2013

@haaappy to jsou paradoxy 🙂 , přeju hlavně hodně zdraví!!!! 😵 😵 k Machačovi taky chodím 🙂

haaappy
30. led 2013

@losnikolos Jojo, jsou to paradoxy, ale takových příběhů je vícero 😅 Sice to nedopadlo dobře, ale to už je jiná věc... My byli už i na IVF a teď zkusíme minimálku.
Machač je borec, co?? Já na něj nedám dopustit 😵

losnikolos
30. led 2013

@haaappy aha ☹ , tak to jsem nevyčetla, to se omlouvám...
Machač je borec, hlavně se líbil mému chlapovi, myslím, že to s nima umí, mluví jasně a přímo.. 🙂 při každé návštěvě mi řekne - jo tak s takovým ročníkem já pracuju moc rád 😀 ...dju do RF zítra, jak se vyvinuli a kdy nejlépe na IUI 🙂

haaappy
30. led 2013

@losnikolos To je v pohodě, nic se neděje 😉 Prostě zamlklé těhu, to se stává...
Manželovi se taky líbil, hlavně nás do ničeho nenutí a naopak nám ty placené služby rozmlouval. Někdy mluví moc rychle a je aktivní (jak já říkám skoro až radioaktivní 😀 ), potřebovala bych si ho nahrávat, abych si to pak doma v klidu všechno znovu poslechla 😀
Tak držím na zítra pěsti, ať jsou folíci pořádně nachystaní! Ničeho se neboj, IUI je pohodička 😵

losnikolos
30. led 2013

@haaappy díky, s radioaktivní souhlasím 😀 , nám taky ty placené rozmlouval...nebojím se vlka nic, díky! 🙂

lenajsek
30. led 2013

Ahoj, já měla vždycky jen Clostilbegyt a na sliznici jsem postivě až do ovulace zobala mateří kašičku a pila kontryhelovej čaj, takže sliznici jsem měla vždycky pěknou, i když prý Clostík snižuje, mně teda nikdy. A nějaký negativní účinky jsem na sobě nepozorovala při stimulaci, to spíš až pak u Utrogestanu, únava, motání hlavy, ospalost, stavy jak kdybych byla nafetovaná... 😀

@losnikolos Taky držím palce, IUI je úplně v pohodě, jak kdybys byla na vyšetření... 😉 S Machačem zkušenost nemám, já chodila k Vitouškové a pak mi poslední ET dělala Kuřecová... a dvakrát jsem byla u nějakýho mladýho dr, ale nevím už, jak se jmenoval.

kcvrcekz
30. led 2013

@lenajsek Kuřecová je machr..🙂 A ten mladej to byl asi Kozimplík..🙂
@losnikolos držím ti moc pěsti...🙂

lenajsek
30. led 2013

@kcvrcekz Jojo, Kozumplík myslím. Se totiž ani nepředstavil a já si jeho jmenovku moc neprohlížela.
A Kuřecová mi pravda nebyla moc sympatická, ale zato mi pěkně transferovala mimíska 🙂
U mě je prostě jednička Vitoušková, k ní nám takovej fajn vztah 🙂

kcvrcekz
30. led 2013

@lenajsek No tak já to tak mám s Vitouškovou...Ale zase mi ona potvrdila srdíčko...🙂 . ALe v RF jsou všichni super..🙂

losnikolos
30. led 2013

@lenajsek ha to byl určitě Štencl, - hezkej ne? 😀

losnikolos
30. led 2013

@lenajsek aha tak nebyl, ted jsem to dočetla dál 😀

1miska
30. led 2013

@losnikolos budu ho brat poprve tak nevim jestli to může způsobovat.... clostik mi snizoval sliznici, takze neni pro me vhodny... a IUI jsme uplne preskocili, vim ze se to může podařit, ale mě to přišlo jako zbytečné stresovaní manžela - kdyz ma spermiogram uplne v pohode tak by to asi nazabralo. Stelcl nam napred rikal at 3 cykly zkusime, ale kdyz jsem mu rekla, ze nechci, tak mi rekl " jasne, je to jen vylepsenej sex" vykasleme se na..... fakt dobrej pristup, nabidnou a kdyz clovek nechce, nenuti....

1miska
30. led 2013

@lenajsek my mame v planu 1.IVF v breznu - zatim vahame mezi minimalkou s tamoxifenem a normalnim IVF na pojistovnu - nemate nekdo srovnani jaky je to financne rozdil? celkem me totiz prekvapilo ze mi štelc rikal, ze kdyz nebudeme potrebovat ICIS a zadne specialni veci, tak at pocitam za klasiku na pojistovnu doplatek cca 20,000 a celkova cena minimalky bez pojistovny cca 20,000 taky....

losnikolos
30. led 2013

@1miska Stelcl je mňamózní a to na blond nejsem 😀 ...já byla zatím v pohodě, není agresivní , ale tento cyklus mi je občas na blití (kdybych nebyla 10 DC myslela bych si o tom něco jiného 🙂 ), já právě IUI chci zkusit, protože manžel má vše ok, až na tvar, takže to by mohlo pomoct...ale 3 cykly a dost...a půjdete do IVF? tak snad ti tamoxifen pomůže!

losnikolos
30. led 2013

@1miska aha tak už to čtu 🙂

kacatka
30. led 2013

@1miska Ahoj, nevím teda kolik stojí minimálka s tamoxifenem, ale vím kolik s clostilem, protože na ni teď byla kámoška. Platily celkově 17000kč. Je to ten nejnižší strop, měla 4 vajíčka, tzn.4000 ICSI. Co se týká IVF, tak na tom jsem byla zase já, měla jsem levnější i dražší variantu. Levnější varianta s Menopurem nás stála 14600kč a ta dražší s Puregonem 20000kč. Takže rozhodnutí je na Tobě, ale já bych preferovala klasické IVF, i když jsem z toho měla hyperstimulák 😒

misha83
30. led 2013

@1miska Minimalka stoji 13 000 plus 1 000 za kazde ICSI.

haaappy
31. led 2013

@losnikolos ahojda, tak povídej, jak jsi dnes dopadla v Rf?? Doufám, že máš připravený pořádný siláky a čeká vás vítězný únor 😀

losnikolos
1. únor 2013

@haaappy jsem tak děsně sympatická, že v pondělí mě chtějí vidět znova 😀 , siláci mají 10 mm a mudr (machač to nebyl) mě řekl, že IUI necháme na příští cyklus, ale já si vybojovala pro klid duše, že chci přijít v pondělí na kontrolu znovu, tak uvidím v pondělí
kdy začínáte vy tu minimálku?

haaappy
1. únor 2013

@losnikolos V pondělí, úterý, ve středu, a radši i ve čtvrtek, když jsi taková sympoška 😀 Tak uvidíte, jak se to posune.. být tebou, pokud řeknou, že to nemá smysl, věřila bych. Mně na Obilňáku hnali do IUI se sliznicí sotva 4mm 😠 Mohli jsme si ušetřit zklamání z negativního testu (a že už jsem jich viděla ažaž 😅 )

No já ještě uvidím, buď teď koncem února nebo až ke konci března. Mám teď ještě nějaké povinnosti, tak chci být úplně ready. Ale už se těším, takže kdo ví, kdy mi rupne v kebuli a hupsnem na to 😀