Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
28. led 2015

@moni34 no mĕ ho udělali, ale to protože jsem špinila. Raději bych šla někam jako samoplátce

moni34
28. led 2015

@ivka3901 jééé jsi moc hodná, taky doufám, že bude všechno v pořádku, prostě se potřebuji ujistit, taky ti posílám velké objetí za podporu 🙂 @kalipso @lenka27 děkuju, raděj si zajdu na Bratislavskou a nebudu to řešit, nakonec je to jedno, kde mě odeberou, hlavně když bude výsledek 🙂

moni34
29. led 2015

tk hcg roste, snad i tak jak má, 13.den bylo 302, dnes 16.den 1090, neroste nějak závratně, ale roste, tak snad je to v pořádku...

yasminne
29. led 2015

@ivka3901
@renitr dakujem 😊 U nas vajko bolo len jedno, ale dnes nam vlozili krasne 8bunkove embryjko prvotriednej kvality 😃 tak sme boli happy! Teraz 14 dni nekonecneho cakania 😉
@renitr prijemnu konzultaciu a daj vediet ako dalej 😉

cermi77
29. led 2015

@moni34 krááásně roste 😉, jen tak dál !!!

@yasminne držím pěsti, pevné nervy, určitě je další Reprofiťák na cestě 😉

78marcela
29. led 2015

@moni34 myslím že roste úžasně, to je skvěle. Má se za 2-3 zdvojnásobit a u tebe se ztrojnásobilo, takže paráda. Gratuluji.

78marcela
29. led 2015

Jinak holky u mě nic moc, v úterý v noci jsem skončila na kapackach v nemocnici s teplotou 39,5, nešla nijak srazit. K tomu jsem hrozně zvracela, takže strašný. Dnes už mám teplotu konečně jen zvýšenou, a už jsem i něco snědla. Jen mi to připomíná září, když jsem měla taky virózu a mnohem slabsi a i tak přestalo bit srdíčko. Tak nevím co tyhle horečky udělaly teď, jestli to bobis zvládl. Zítra se asi v
nutím na kontrolu o týden dřív, mám si jít vyzvednout lístky na peníze tak rovnou poprosím o utz jestli to mimi přežilo.

moni34
29. led 2015

@yasminne tak pevné nervy při čekání,držím palce 😉
@cermi77 děkuji, teď vydržet do utz....
@78marcela tak to teda byla pěkná viróza, taky bych se vnutila na kontrolu, věřím, že to bobiš zvládl, ale jistota je jistota, kéž by za sebou člověk neměl ty strašný zážitky, to bysme byly mnohem víc v klidu...ale myslím, že mimísci tyhle virózy vydrží, asi si tím projde každá, protože na jaře a na podzim jich je tolik, že se tomu nedá vyhnout...v noci předevčírem jsem měla takový záchvat kašle, že jsem si byla jistá, že je bublinka pryč, měla jsem dneska takový nervy, ale je to v pohodě 😉

78marcela
29. led 2015

@moni34 no já nevím. Po té viróze v září, kdy jsem přišla o miminko, mi doktorka říkala, že to ty virózy dělají a že bohužel ukončí 50% těhotenství v tomto raném stádiu. Takže jsem se hrozně bála, aby to nepřišlo znovu, vzala jsem si neschopenku z práce abych něco nechytla od děti ze školy a přece jsem se tomu nevyhla. A naprosto v úplně stejném termínu. Zítra je to úplně přesně ten stejný termín kdy jsem šla na kontrolu a řekli že mimi už nebije srdíčko. Tak uvidím.říkám si, že se to přece nemůže tak úplně stejně opakovat a že tentokrát to snad musí byt dobré.

ivka3901
29. led 2015

@yasminne držím palčeky nám sa 8 bunkové chytlo 🙂

ivka3901
29. led 2015

@moni34 jéj teším sa s tebou a potichúčku závidím,ale v dobrom moja myslím na teba 🙂 a držím palčeky

cermi77
29. led 2015

@78marcela miminko bude určitě v pořádku, je teda šílený, co všechno musíš zkusit 😕 .

sblanch
29. led 2015

@78marcela téda... moc tě lituju... ale věřím, že to bobek zvládnul a uzv bude v pořádku 🙂 Určitě si to zítra u doktora vydupej, pro klid duše je to nejlepší. Budu moc držet pěsti!

sblanch
29. led 2015

Jinak náš bobek už má 2,2 kg a naštěstí se umoudřil, je hlavičkou dole a snad tak zůstane. Kéž by! Ala jedna pozitivní zpráva je vyvážená negativní, jsem opět nemocná, tentokrát náběh na angínu... Zítra klušu k dr., už se toho chci zbavit a hlavně nerodit jako nemocná, to by byla moje smrt...

moni34
29. led 2015

@78marcela no já vím, že virózy a infekce vůbec jsou na začátku to nejhorší, taky se toho strašně bojím, minule jsem měla od začátku antibiotika,nemohli přijít na to co mi je, ale měla jsem v tělě nějaký zánět, no a o miminka jsem přišla, sice kvůli trombofilii, ale kdo ví...taky se pořád bojím, ale taky si říkám, že se to přece nemůže opakovat...Prostě musíme věřit, že tentokrát to vyjde, že už jsme si toho špatnýho snad užily dost...budu ti držet palce, ať už máš ten nešťastný termín za sebou a na kontrole ať je všechno v pořádku 😉
@sblanch zkus priznic, třeba se angína nerozjede...

cermi77
30. led 2015

@78marcela
@sblanch přeju, ať jste brzo fit !!!

simkar
30. led 2015

@78marcela Teď prý strašně řádí chřipky! Snad je miminko dost silné, to je fakt pech, tohle období v zimě je náročný.

simkar
30. led 2015

@sblanch závidím, já doufám, že náš si už taky nestaví hlavu a je dole.... Uvidím příští týden. 2100g měl už na začátku 32tt 😠

zelena_zirafka
30. led 2015

Ve stredu se narodilo nase reprofitatko. 🙂 Kluk jak buk 3760g a 50cm. Porod byl hodne narocny a soucasne hodne rychly, jsem stastna, ze po predchozim cisari jsem ted rodila vaginalne. 🙂 Vsem vam preju, at se take dockate!!

moni34
30. led 2015

@zelena_zirafka jůůů, tak moc moc gratuluji k chlapečkovi, hlavně ať jste oba v pořádku 🙂 🙂 🙂

78marcela
30. led 2015

@zelena_zirafka tak moc gratuluji, super.

78marcela
30. led 2015

Jinak dnes na kontrole vše v pořádku. Mimi měří 2cm, přesně odpovídáme podle KET 8+6. Minulý pátek to bylo 7+2, takže vyrostlo ještě více než o týden. Evidentně mu ty čtyřicítky horečky svědčily.. Za 14další kontrola a už na průkazku.

lenicka07
30. led 2015

@78marcela No huráááá!! A co já říkala ? 😀

78marcela
30. led 2015

@lenicka07 ty máš na mě radar?vždycky napíšu do fóra a pak se chystám napsat soukromé a tobě to nikdy nestihnu 😉😉😉

sikulik
30. led 2015

@moni34 gratuluju, super krásně roste hcg, jen tak dál 😉

lenka27
30. led 2015

@78marcela a i pres hnusný počasí venku si rozsvitila den, moc ti to preji 🙂

sikulik
30. led 2015

@zelena_zirafka veliká gratulace ke zdravému a krásnému chlapečkovi 😉

lenicka07
30. led 2015

@78marcela Mám radar 😀 Sedím u pc a říkám si, co ta Marci, ještě se neozvala... kouknu a prakticky hned nahoře v diskuzích to vidím 🙂

sikulik
30. led 2015

@78marcela no to je ale bezva zpráva, mimi je velkej bojovník a asi se tak pořádně zavrtalo, že se pustí až v září 😉 . Počkej, pak ho zas budete vyhánět 😀 , člověk má celý těhu strach, aby se nepustilo a zůstalo pěkně v peřince až do porodu, a pak ono se zas drží tak, že ne a ne se maminky pustit 😀 , znám velice dobře z vlastní zjušenosti. Jupííííí, už bude průkajda, toto letí 🙂

sikulik
30. led 2015

@cermi77 ahojky, no teda tobě to taky letí, za chvíli budeš mít půlku za sebou 😉 . Jak je? Už cítíš nějaké kopanečky?