Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka.dv
29. dub 2015

@moni34 no právě zvažuju, co je lepší, psal buď Repromen, Profertil nebo Inositol a nemůžu se rozhodnout 😀

ivka3901
1. kvě 2015

@cermi77 dakujem pekne,ale už sme z tých neúspechov vyčerpaný,že skor neveríme ako veríme,že sa to podarí ☹

soleilll
1. kvě 2015

@ivka3901 Moc mě mrzí, že to nedopadlo, ale pokud máš ještě psychické síly (a finanční prostředky), vytrvej. Určitě společně něco vymyslíte a klapne to.

evulatko
2. kvě 2015

@ivka3901, ja bych to nevzdavala,jsi mlada, ja jsem poprve otehotnela ve 33 letech a nakonec mame deti dve. Jak mi rikala sestricka v mem prnim centru, kdo to nevzda, kazdy se ditka docka. Moc Ti drzim palce🙂)))

cermi77
2. kvě 2015

@ivka3901 já vím, jak se to v této chvíli asi těžko čte, máš pochybnosti..., ale naprosto souhlasím s holkama, všechno čím si projdeš má cenu, jenom ten kdo se nevzdá se dočká, nic jiného ani dělat nelze, než to zkoušet a věřit.
Já sem do diskuze chodila pro energii na nové pokusy, když jsem viděla, že holky s vážnými zdravotními problémy těhotní jako po másle, věřila jsem, že jednou se dočkáme i my.
Hodně síly, ať se brzo zadaří 🙂.

77hanivi
2. kvě 2015

Ahoj holky,tak máme za sebou první konzultaci u dr.Kozumplíka. Byli jsme spokojeni a všechno nám vysvětlil. Začínám s minimální stimulací v červnu. 😉

pjja
2. kvě 2015

Ahoj holky, zajímalo by mě jen, jestli jste některá přešla k dr. Štelclovi do ReproGenesis a jaký tam z toho máte dojem??

ivka3901
2. kvě 2015

@soleilll
@evulatko
@cermi77 holky dakujem vám moc za rady,ale my už po 10 rokoch nemáme síl a hlavne peniažkov a už sme sa naplakali dosť už pojdeme na posledný KET a koniec stačilo už nevládzeme dalej bojovať ☹ a už ani nemáme chuť bojovať dalej ☹ ☹ ☹

cermi77
3. kvě 2015

@ivka3901 Ivi, strašně moc přeju, ať je ten poslední ket vítězný stejně jako u nás 😵, věřím, že si k vám miminko cestu najde.

silvia545
3. kvě 2015

@pjja ahoj,ja som včera písala Marcelovy ,lebo chcem od neho radu a počuť jeho názor,sme po 2 ivf neúspešnom v Reprofite a pred daľším bojom,by som sa chcela s ním poradiť 😉 dúfam,že si nájde čas a odpíše mi 🙂 chodila si k štelclovy ? 🙂

silvia545
3. kvě 2015

@ivka3901 zlatko posledný KET bude Váš,uvidíš 🙂 nezúfaj a hlavu hore,,oddychni si a potom šup pre zmrzlinku 🙂

pjja
3. kvě 2015

@silvia545 jj chodila jsem k němu a chtěla bych dál, jen mě zaráží, že se nikde o reprogenesis nepíše, žádné zkušenosti nic.......

silvia545
3. kvě 2015

@pjja ja tiež čakám čo napíše a uvažujem tiež k nemu odísť,,tiež čakám kto napíše niečo o Reprogenesise,ale zatiaľ sa nik nenašiel ani u nás na modrom koníku sk nič nepíšu :(

pjja
3. kvě 2015

@silvia545 no já k němu přejdu na sto procent Reprofit se pro mě rovnal Dr. Štelcl, takže přecházím čistě kvůli němu. Dívala jsem se na jejich stránky a mají vysoký procento úspěšnosti daroaných, ketů a samotného ivf.. je fakt, že neměli do března smlouvy s pojišˇovnama, tak byli nám smrtelníkům zapovězeny kvůli cenám, což by se uzavřením smluv a přechodem štelcla mohlo změnit. štelcl by určitě nešel do horšího i co se týče pracovního vybavení..

ivka3901
3. kvě 2015

@silvia545 dakujem,ale ani moj muž už skor neverí ako verí a je strašne sklamaný ☹ no my uvidíme čo navrhne macháč a potom čo dalej,ale celé leto asi si dáme pauzu nazbierame daké peniažky a možno na jeseň,ale to možno pojdeme pre mrazáčika 🙂

silvia545
3. kvě 2015

@pjja prosím ťa a kolko asi tak stojí u nich soft ivf teda minimálna stimulka ?tak to určite by do horšieho nešiel,ešte mi nenapísal,určite musí mať toho veľa 😖

silvia545
3. kvě 2015

@ivka3901 no aj ja chcem dať teraz pauzu a až po lete skúsiť znovu,zatiaľ nejaké vitamíny na vajká brať,ale neviem presne čo,lebo inofolic a macu brať nemôžem 😖 skúsila by som melatonín a maters.kašičku či niečo pomôžu 😉

pjja
3. kvě 2015

@silvia545 minimálku mají za 15tisíc, ceny mají srovnatelný s jinými centry, ceník je na požádání..nevím, proč ho nemají zveřejněný na webu a dělají s ním takový tajnosti.Mně odepsal štelcl do hodiny, jako vždy povzbudivý eml se smajlíky, napsal, že není problém a mohu přijít, tak zatím vymýšlím co a jak dál.

silvia545
3. kvě 2015

@pjja v RF stojí 19 tisíc,zvyšovali cenu,,no ved aj ja som hladala cenník a nemohla som nájsť 😉 dúfam,že mi napíše aj ked som neni jeho pacientkou 😒 zatiaľ 😀

pjja
3. kvě 2015

@silvia545 Ty jsi k němu v RF nechodila? Já myslela, že jo... a kdo tam - v rf- je tvůj kmenový lékař?

ivka3901
3. kvě 2015

@silvia545 aj my tak plánujeme,že celé leto pauza a možno na jeseň pojdeme na KET no uvidíme čo vymyslí macháč 😒

silvia545
3. kvě 2015

@pjja ja chodím k Macháčovi,ale prvý krát som písala Marcelovi ked som chcela ísť do RF,a nakoniec som si vybrala Macháča,lebo sa venuje ženám vo vyššom veku a čo majú problémy s vajkami,tak toho mi odporučili,ale najskôr som chcela vedieť aj Marcelov názor čo by mi odporučil on akú stimulku a ako dalej,lebo pri clostile sa mi vždy vytvorí cysta na ľavom vaječníku a tam mi folíky potom nemôžu rásť 😖 tak preto som mu písala,hádam si nájde na mňa čas a napíše 😒

silvia545
3. kvě 2015

@ivka3901 tak potom možno pôjdeme spolu znovu do toho 🙂

pjja
3. kvě 2015

@silvia545 já myslím, že machač a marcel jsou stejný velkokapacity ve svém oboru 🙂

silvia545
4. kvě 2015

@pjja tak to máš pravdu,Macháč je tiež trieda a fešáčisko 😀 dobre si rozumieme a hlavne môj priateľ ,ked sa rozprávajú,tak sa ani k slovu nedostanem 😀 zatiaľ nenapísal a mám taký dojem ,že už ani nenapíše :(

silvia545
4. kvě 2015

@kvakuska dakujem,,o tej stránke viem,len väčšinou sú tam baby,čo idú na darované vajíčka 😉

pjja
4. kvě 2015

@silvia545 dr.štelcl určitě napíše, při pondělku toho má asi hodně.. máš správnou adresu?

karolinusinka
4. kvě 2015

@pjja ahojky, já jsem přešla, už tam i za ním byla a dojem skrz naskrz pozitivní... Je to tam klidné, moderní, čisťounké, všichni přirozeně milí... Dokonce jsem tam narazila na setřičku z RF, tak jsem se pobavila... Vyhovuje mi, že to tam není "továrna" a že je to tam individuální... Jak někdo tady psal, že nemají recenze - dívala jsem se "po světě" a tam je chválí, tak zřejmě kvůli těm pojišťovnám moc necílili na nás smrtelníky s Česka, co potřebují na pojišťovnu... za mě ReproGenenis zatím za 1 - a hlavně je tam Dr. Štelcl... 🙂

pjja
4. kvě 2015

@karolinusinka
Už mám taky domluvenou první konzultaci s Dr. Šte v RGenesis, jsem zvědavá.. 🙂 Já si pořád říkám, že i když na ně nejsou moc v česku recenze, sám mudr. by nepřecházel do zařízení, o kterém si není jist, že tam bude moci nabídnout srovnatelné služby jako na předchozím pracovišti...