Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
1. lis 2008

koukala sem 😵
to uz neni stin, to je regulerni druha / 😉 😎 😵

adrosek
1. lis 2008

No snad ano martek,jen aby vydržela hlavně až do pátku.

aja11
1. lis 2008

adrosek: Co to tu vidím ahoj těhulko!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 šetři se a nic moc nedělej a hlavně se neohýbej - držím všechny pěstičky!!!!!!

nufice
1. lis 2008

adri, je to super, sílí a jde skvěle poznat, musí to vyjít, držím pěsti🙂 Opatruj se 🙂

nufice
1. lis 2008

holky, stimulovala jste některá monogenem? Jak jste ho snášely a jak jste na něj reagovaly?

kvetinka74
1. lis 2008

Androsku,moc ti gratuluji ke druhé čárce.jen jsem se chtěla zeptat čím jsi stimulovala ty a jakou jsi měla odezvu.

Nufice já jsem nikdy nestimulovala Menogonem,ale teď když jsem byla na první návštěvě v Reprofitu jako samoplátkyně tak mi doktor řekl,že by chtěl abych stimulovala Menopurem nebo menogonem.Nevím jaký je mezi nimi rozdíl,lae když jse se ho zeptala co by mi doporučoval tak řekl menopur i když je pro mě jako pro samoplátkyni dražší.Teď kamarárka z Reprofitu také stimulovala menogonem minimální stimulací a měla pouze 1 embrijko na zavedené a teď je v 7 týdnu.tak snad to i u tebe tak dopadne pokud s ním budeš stimulovat

Jinak já jsem dotěď vždy stimulovala buď jen gonalem nebo puregonem,takže také nevím co mě bude z jara čekat až to zkusíme s tím menopurem

Moc vám děkuji za odpovědi a douufám,že se mohu k vám přidat
Květa

adrosek
1. lis 2008

Ahojík holky,moc děkuji.
Aja proč se nemám moc ohýbat čemu to vadí?
Jinak kvetinka-já měla dlouhý protokol,žačala som antikoncepci asi na 20.dní,potom se ještě začala picht diphereline ke konci cyklu a potom od dalšího cyklu ještě ktomu Puregon 175j a potom 200j.No měla jsem 11.vajíček a 8.folíků co vím,ztoho 10.oplodněno,dvě zavedeny a jen jedno zamraženo,ostatní se pak už nevyvíjely.

aja11
1. lis 2008

Adrosku kamarádka byla v rizikovém a dr jí řekl ať se neohýbá - vše z podřepu - 😒 nevím jestli se tím nějak děloha namáhá - ale já se každopádně taky neohýbám - projistotu 😉

adrosek
1. lis 2008

No je pravda,že já taky ne,že si spíš dřepnem jako.

adrosek
5. lis 2008

Ahojík holky jak se máte co?

lenka20
5. lis 2008

ahojte, chcem sa opytat tych z vas, ktore v reprofite absolvovali PGD - kolko to stoji a ake s tym mate skusenosti 😕 robi sa aj pri SOFT cykloch 😕 v piatok sa ich na to opytam osobne ale dovtedy to nevydrzim 😀 dakujem

adrosek
5. lis 2008

Ahojík lenka,mě toto nerobili tak nevím.

aja11
6. lis 2008

Adrosku tak jak to s Tebou vypadá?? kolik už jsi udělala testíků??? 😉 Přeji zdravíčko a jen hezké chvilky 😎

lenajsek
6. lis 2008

Ahoj holky, zdravím Vás, a chci popřát, ať se daří!
Přestoupili jsme s manželem do Reprofitu, po neúspěšném IVF, a jsme tam zatím mooc spokojení. Jsme tam jen chvilku, konzultace byla v září, a teď v říjnu první IUI, s tím, že kdyby se to nepovedlo, půjdeme na minimální stimulaci. Chodím k dr. Vitouškové, chodíte k ní některá? Jinak je tam úplně jinej přístup, než jsme zažili jak v Repromedě, tak ve Fertimedu Olomouc, a co jsem četla příspěvky na serveru www.neplodnost.cz, tak tam jsou všechny holky, co chodí do Reprofitu, taky spokojené, a hlavně se v tomhle CARu daří...
Jaké jsou Vaše zkušenosti? Přeji všem hodně štěstí, a brzké //!! 😉 Lenča

adrosek
6. lis 2008

Ahojík holky,
aja11 no udělala som už tolik testů a dneska ráno som dělala zase jsou tam jasné dve a pořádné,tak jsem bola ještě aji na krev,ale ještě nevím výsledek tak pak dám vědět.
Jinak lenajsek já chodím k dr.Vitouškové a jsem tam moc spokojená a sní taky.

aja11
6. lis 2008

Adrosku paráááááááda!!!!!!!! Vím že se neblahopřeje aby to neneslo smůlu tak si pak popřejem až budeme mít velké pupíky - mám z Tebe obrovskou radpst!! 🙂 Ty jsi původem ze slovenska????

adrosek
6. lis 2008

Aja děkuji moc,no ještě se neradujem dokat nemám výsledek krve.Ale snad to klaplo a testy jsou spolehlivé.
Jinak nejsem ze Slovenska,ale mám spoustu kolegyn zpráce,ketré jsou slovenky tak pletem českoslovenštinu jakoby.

lenajsek
6. lis 2008

Adrosku, díky.. a moc gratuluju, vidět krásné // je paráda!!! 😉 Co jsi absolvovala, jestli se můžu zeptat? IVF, nebo nativ, nebo IUI?

adrosek
6. lis 2008

absolvovala som IVF první tak som zvědavá jak to dopadne

lenajsek
6. lis 2008

Adrosku, no vypadá to dobře, ne? 😉 Já po prvním IVF v jiným CARu neviděla ani ty //, rovnou krvácení... Kdy jdeš na kontrolu? Držím moc palce, aby to klaplo do konce! 😉

martek
6. lis 2008

cau adriku, tak co?????? uz si byla na krvi???????

adrosek
6. lis 2008

Jdem asi zajtra k dr.no ještě ji musím zavolat ten výsledek potom,měla jsem si brát krev zíta,ale jelikož som mala poz.testy tak som si ji gzala už dneska.
Krev ještě nevím snad už za chvílu.

nufice
6. lis 2008

Ahoj holky, už jsem zpět z kontroly v reprofitu🙂

Takže já jsem dnes 7DC, mám na každé straně minimálně 8 folíků, víc nepočítal, největší má kolem 12mm, sliznice je vysoká víc než 10mm. Dr.byl velmi spokojený, dostala jsem 2 Orgalutrany, zítra píchám ještě stejnou dávku, v sobotu a v neděli po 300j Menogonu + 1 Orgalutran. V pondělí UTZ a ve středu zřejmě OPU + M/T, mám radost a nechci ani pomyslet na M/T, že by nedopadlo dobře. 🙂
Adri, hrozně moc ti držím pěsti, ale určitě to bude OK 😉

adrosek
6. lis 2008

Ahojík nufice tak to je super ne?

nufice
6. lis 2008

JJ, mám velkou radost🙂

adrosek
6. lis 2008

tak holky už vím výsledek tak Hcg je 2328 tedy,tak asi je to pravda.

martek
6. lis 2008

adriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
moc ti gratuluju...... uplne si me rozbrecela 😔 😵 😵

nufice
6. lis 2008

Adri, supééééééééééééérrrrr🙂 Moc ti to přeju, drž se 🙂

adrosek
6. lis 2008

Jojo holky moc a moc děkuji jsem moc ráda.

martek
6. lis 2008

adriku, hlavne se opatruj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!