Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
4. bře 2011

@saminka jejda, gratuluju, to je nádhera. A pak, že to nepůjde. V pondělí se přidá kornelka a pak hned gabikri. No a za dva měsíce já. 😉

saminka
4. bře 2011

@olousek35 moc diky, no ja nerikala ze by to neslo 😉 a moc drzim palecky a at ti to ted utika 😵

holky myslite ze je nutne aby chodila na krev? ono tady to hrozne dlouho trva,snad az pet dnu nez jim poslou vysledky z laboratore 😠 😠 a fakt se nechci tak dlouho nervovat....

kornelka11
4. bře 2011

@saminka blahozelam 🙂

gabikri
4. bře 2011

@saminka : jééé, potichu.............ale moc gratuluju!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Na tu krev si dojdi, ať to máš potvrzené, podle HCG se pozná, že je vše v pořádku 😉

saminka
5. bře 2011

Dobre ranko holky,
tak dnes je muj ofiko testovaci den a zkusila jsem ten testik z reprofitu a jsem z nej fakt zklamana, carka je videt ale fakt hodne slabounko, je to citlivost 20, na 10 carka sili ostosest, tak nevim co si o tom mam myslet, asi nejsou tak kvalitni ty jejich testy a nebo je jeste dost brzo? 16.den od opu?je to fakt posedlost to testovani ☹ jak vam vychazel ten test?
@gabikri asi v pondeli skocim na krev a budu cekat, to testovani me nejak zacina stresovat 😅
preji krasnou sobotu!!!!

saminka
5. bře 2011

tak uz jsem si vzpomnela ze jsme tady kdysi v zari resili ten jejich reprofitackej test ze je malo citlivy a ze ho treba zkusit az nejaky 18.den od ketu nebo etu tak uz jsem se trochu uklidnila 😉 preci jen jsem teprve 13.den a mela jsem jen tridenni bobisky.ale moc nechapu proc nam ho vubec davaji, tak dlouho by snad nikdo necekal ne? me vzdy bylo lito ze mi ho nedali a ted lituji toho ze mi ho dali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabikri
5. bře 2011

@saminka : dobré ranko , oni vědí, proč mi ten Reprofiťácký test nedávají, já takový blázen kdybych měla na jednom čárku slabší už bych letěla do nemocnice 😀 Neboj, to bude v pohodě 😀

kornelka11
5. bře 2011

@saminka nerob paniku!
Ten test z Reprofitu ukazuje az od 18 dna po ET a ty tam mas druhu ciarku uz na 14 den 🙂
Takze klud a zacni sa opat tesit!

maruzi
5. bře 2011

@saminka zlehka a potichu gratuluju a držím pěsti, ať HCG je co nejvyšší... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bellka
5. bře 2011

Krásný víkend, berušky, přejeme všem 😵
@saminka bobku, wow, mám husinu po celém těle a už se mi i oči zalily slzama, holka zlatá, moc moc moc gratuluju, zatím sice tiše, ale dál držíme všechno co máme 😵 😵 😵 Slabší nebo silnější, to je jedno, hlavně, že tam je, já měla na tom Reprofiťáckém testu taky slabší než na mama testu, tak to vůbec neřeš 😉
@kornelka11 pěkná nová fotečka a na Tebe taky strašně moc myslím, zlatuško, však Ty víš a pěstičky si umačkáme 🙂 🙂 🙂
@gabikri sluníčko, už se Ti to taky krátí, tak doufám, co doufám, věřím, že to tu prostě rozjedete a pojedete jedna vedle druhé v těhu vlně 😵 🙂 😵
@olousek35 Pěkně Ti holky umetou cestičku a co nevidět se k nim přidáš, moooc Ti budeme držet palušky 😉 😉 😉
@veveram tak už taky jsi celkem oteklá, sebemenší práce Ti dává zabrat, to znám 😀 Takže to co bych jindy zvládla za jeden den, mi teď trvá tak 3 dny, ale nevadí, nevadí, však binec neuteče a počkááá, tak se šetři 🙂
Všem přeju krásný den, těhulky pěkně těhulte a snažilky, snažte se, jsme s vámi 😵 😵 😵

saminka
6. bře 2011

@bellka moc diky Bellinko, jeste nechci nic zakriknout,ale hlavne ze tam carka je 😵 😵 😵 uz se ti to fakt blizi, moje zlaticko se narodilo v 37.tydnu, zniceho nic, tri dny predtim jsme byli na kontrole a doktor rikal ze jako prvorodicka at necekam, ze by se mela narodit driv, no jen Miuska to asi slysela a tim tuplem si pospisila 😵 😵 to pak az budete plakat stestim az uvidite ten vas krasny uzlicek 😵 😵 😵 😵 uz jsem plna dojmu ted 😀 😀 😀

@maruzi taky diky Maruz 😉 uvidime jak se to bude vyvijet 😅

olousek35
7. bře 2011

@kornelka11 tak co testik a krev? Je to tam?

zuzuza
7. bře 2011

Ahojky holky, můžu se zeptat na váš názor na reprofit? Pardom, že vám sem lezu, ale nevím, kde jinde to zjistit. Já byla na ivf v Unice a tedy moc spokojená nejsem, řekli nám, že se ivf nezdařilo asi z důvodu i hpršího spermiogramu a u mě je to PCO syndrom, ale hlavně nám teda řekli, že by nám na další cyklus doporučili spermie dárce na zkoušku, třeba půl na půl s manželovými, mě málem kleplo a nakonec jsem za měsíc a půl otěhotněla přirozeně, takže to mluví asi za vše...někde jsem četla, že v reprofitu se hned neupínají k ivf, že třeba zkouší mírnější formy stimulace než hned ivf, tak bych se ráda zeptala, zda nevíte, jak to je, abych pak nepřešla z unicy sem a nebylo to to stejné, ivf a hotovo!! Až se budeme snažit o druhé mimi🙂. Předem moc děkuji!!

mandre
7. bře 2011

@saminka Moooc gratuluju, to se to krásně povedlo hned napoprvé 🙂 😉 ....ježíš, to je štěstí 😵

olousek35
7. bře 2011

@gabikri ty si dnes taky neco mela, ze? Ket? Jak ti je?

olive
7. bře 2011

@zuzuza - RF, ti muzu jen doporucit. Za konzultaci tam nic nedas, a udelas si sama hned obrazek o jejich pristupu, do niceho te nutit nebudou, ba naopak. Ja diky RF jsem tehotna a to po Nativu. Unicu znam, tovarna na prachy, jedou podle jednoho mustru.

olousek35
7. bře 2011

@zuzuza já mohu také doporučit. Znám pár dr.z Obilnáku a s Heliosu a všichni mají názor, že reprofit je nejlepší.

lenka27
7. bře 2011

@zuzuza můžu Reprofit jen doporučit, předtím jsme byli na Heliosu a hrůza, zfalšovaný spermiogram jen aby mohli dělat iSCI, dlouhý protokol ačkoliv jsem ho vůbec nepotřebovala atd. žádná kontrola slniznice před transferem. To na reprofitu: krátký protokol, bez ISCI a výsledek: čekáme už 6. měsícem miminko. Fakt si myslím, že tady nemají důvod šidit. A na pana doktora Štelcla pořád s úsměvem vzpomínám.

saminka
7. bře 2011

@mandre moc diky - a jak to vypada u vas? to testovani je jak zavislost, samozrejme by me to tak nebavilo kdyby tam nic nebylo 😀 😀 no ale kdyz tu moznost mam tak to vyuziju, treba uz je to naposled 😉

gabikri
7. bře 2011

Ahoj ženušky 😉

Tak jsme dorazili domů......mám u sebe dvě blastulky, jednu hatchující jedničkovou a druhou expandovanou dvojkovou 😉 Cesta byla v pohodě, celý den svítilo sluníčko a to mě nabilo pozitivní energií. Při transferu pak Štelcl dělal srandičky, že jsem se smála, až se mi třáslo břicho 😀

@zuzuza : můj názor je, že v Reprofitu jsou jedničky, určitě neprohloupíš 😵

zuzuza
7. bře 2011

Holky, děkuji za rady, já jsem už rozhodnutá, že to zkusím, unicu už nechci ani vidět, nehledě na to, že jsem jim pak psala email, kde jsem děkovala že i přesto, že se nezdařilo ivf u nich to přispělo k mému otěhotnění, no samozřejmě neměli asi ani čas ani slušnost odepsat, jo to kdybych jim napsala, že chci znovu na ivf, to by byla jiná, že? Kašlu na ně a vyzkouším pak reprofit🙂, díky moc všem!

mandre
8. bře 2011

@saminka já bych měla začít s Clostylem kolem půlky března, až dojde MS. S tim testovánim, 🙂 to je jasný, já zatím viděla jen /, tak proto netestuju....kdo se má na to koukat 😒

@gabikri no to budou taky // jak vyšitý 😉 😉 😉

saminka
8. bře 2011

@gabikri tak gratuluji k super rozmrazeni a pekne ted drz plodiky 😵 😵

@mandre no uvidis mozna ze ani neprijde 😀 😅 😵

okcelok
8. bře 2011

@gabikri gratuluji a držím palečky,to más na 99% jisté 🙂 🙂 🙂

gabikri
8. bře 2011

@saminka
@okcelok
: holky díky 😉

gabikri
8. bře 2011

@mandre : děkuji, snad jo 😉

bellka
8. bře 2011

Ahoj holky a pěkný den všem 😵
@gabikri držíme všechno co máme, chytéééj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵

gabikri
8. bře 2011

@bellka : chytááááááám a děkujiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵

safarikovap
9. bře 2011

Ahoj holky!
Prosím o radu zkušených🙂 V červenci (radši jsem nás objednala zavčas) nás čeká první konzultace v Reprofitu - dlouho jsem váhala, který CAR vybrat, ale když jsem si sem tam pročítala vaši diskuzi, tak jsem měla jasno 😉 Chtěla jsem vás jenom poprosit - jak probíhá první konzultace? Jsme objednaní k dr. Vitouškové. Předpokládám, že mě vyšetří automaticky, ale dělá se při první konzultaci i spermiogram? Předem díky!

mandre
9. bře 2011

@safarikovap já jsem byla na 1.konzultaci v únoru (ale mám už za sebou jiný CAR) u Machače, a ten nevyšetřoval nic 🙂 (měla jsem MS) a spermio nedělal.....jinak si myslim, že ho udělají, pokud ho nemáte od jinud. Jinak jsme jenom mluvili, co mám za sebou a psal si to do PC, že to prý chce slyšet ode mě, ne pročítat lejstra....
Záleží, co máte za diagnozu, nebo pokud jste ještě nebyli nikde, tak s Váma asi bude probírat toho víc.