Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
9. čer 2011

@olousek35 Půjdu si nechat napsat ke své gyndře léky a odevzdat zápis z ET a uvidím, buďto mě udělá krev, nebo UTZ nebo nic. Ale na tu krev se zeptám. Moje gyndra dělá v jednom CAR IVF, takže dám na ni.

olousek35
9. čer 2011

@meggar tak držím pěsti a pak nám dej vědět. 😉

meggar
9. čer 2011

@olousek35 Ty jdeš v týdnu na krev, že? Tak dej určitě taky vědět.

bellka
9. čer 2011

@olousek35 Šimonek je zlatíčko a když je doma Pavlík, tak s ním jede na procházku, takže já mám 2 a 1/2 hodinky na to, abych uklidila a ještě na vás nakoukla 🙂 a když doma není, tak jsme celé dny venku spolu🙂
No a přece si nemyslíš, že když potřebujete podporu a takhle se to tady pěkně rozjíždí, že si to nechám ujít 😉

lentilkal
9. čer 2011

Ahoj holky prosim nemate nekdo mail na Machače.Diky za odpoved.

bellka
9. čer 2011

@lentilkal machac@reprofit.cz 🙂

lentilkal
9. čer 2011

diky moc

olousek35
9. čer 2011

@bellka jsi moc hodná, díky ti
@meggar jj, půjdu na krev, jen v reprofitu určují do hodnoty 400, tak pokud bude víc, tak se to stejně nedozvím. Jsem nahlodaná, že to půjdu zkusit zítra. Uvidíme. 😉

meggar
9. čer 2011

@bellka Děkujem za podporu, budem ji potřebovat i nadále 😉

@olousek35 Jestli půjdeš zítra, tak dej vědět, držím palce.

lenka27
10. čer 2011

to olousek: co si pamatuji tak měří do 4000 jednotek, protože na první krvi mi řekli, že mám nad 400 jednotek a na druhé krvi, že už přes 4000 a že víc jim to už neměří.

bobulinka74
10. čer 2011

@olousek35 @meggar holky, moc na vás myslím, hodně štěstí!!! Dáváte mi naději. 🙂 😵
@bellka já vím a věřím, že to jednou vyjde 🙂
@saminka krásnou dovolenou
Jinak u mě dnes krev negativní, chystám se do dalšího boje. 🙂

meggar
10. čer 2011

@bobulinka74 Tak to je škoda, moc jsem na tebe myslela a doufala, že to ještě vyjde. Ale neboj, v Reprofitu zřejmě dělají zázraky, takže v příštím kole je to u tebe jasný! 😉

olousek35
10. čer 2011

Tak jsem to dnes nevydržela a zašla do Reprofitu a ukecala je na krev. 12.den se jim ještě moc nechtělo. Máme víc než 400 jedotek HCG. Dál to nedoměřovali. Takže těhu určo jsem. Ultrazvuk jdu 27.6. ráno.

@bobulinka74 Hodně štěstíčka do dalšího boje. Určo to vyjde. Zázraky se dějí. 😉

meggar
10. čer 2011

@olousek35 Gratulace velikáááá! Já se na UTZ budu objednávat v pondělí, tak třeba půjdem spolu. 😀

olousek35
10. čer 2011

tak to zkus. Já chtěla až od pondělí za 14 dní, aby už bylo vidět srdíčko. Tak jdu na 9.hod. Aspon bychom se poznaly. Bereš manžu? já přítele zatím ne.

meggar
10. čer 2011

@olousek35 Jo manžela beru, páč mi dělá řidiče, já totiž nemám řidičák 😀 😀 Ale i tak bych ho brala, my jsme zvyklí takhle všude spolu.

olousek35
10. čer 2011

tak vás třeba uvidím oba 😀 A ty dvojčátka jsou opravdu u tebe hodně pravděpodobné. Máš o dost silnější druhou čárku.

lenka27
10. čer 2011

@olousek35 tak to je supeeeeeeeeeeer. Já to měla stejně 13. den, ale mě si pozvali sami. Tak nevím jaký je vlastně postup,

olousek35
12. čer 2011

@lenka27 a kdy jsi sla pak na gyndu? Jsem zvedava, co me dal ceka.
@meggar jak se dari? Jak se citis? Mne se nejak nafukuje bricho.

lenka27
12. čer 2011

@olousek35 no šla jsem na ten ultrazvuk po 14 dnech k Dr. Štelclovi (no vlastně jsem nakonec šla o něco dřív, a naštěstí už bylo vidět srdíčko) a pak jsem mu hned nahlásila, že už budu chodit ke svému gyndaři, ak mi pro něj vystavil zprávu a šla jsem ke svému ten to znovu zkontroloval, napsal si vše do karty a dokonce se mu to tak líbilo, že mi hned vystavil těhu průkazku. s nafukováním břicha vím své, měla jsem problémy s nafukováním (větry)až do 5. měsíce (pomáhal mi espumisan) mívala jsem totiž i mírné křeče z toho.

ivka3901
12. čer 2011

zdravím všetky baby.som rada,že takáto téma existuje,lebo práve zháňam info o tomto centre.moj príbeh v skratke pochádzam zo slovenska ako ste si všimli boli sme už 3 krát na umelom u nás v bratislave a nič síc ena 2 pokus sa podarilo,ale len na 2 mesiace a nedávno sme boli na 3 pokuse a nič tak rozmýšľame,že zmeníme centro a veľa ľudí aj moja endokrinologička mi odporučila toto centro,že vraj je najlepšie v českej republike.pred 3 pokusom nám zistili teda mne,že tvorím protilátky voči spermiám tak mi nasadila dochtorka prednison a aj tak mi nepomohol možno nám v reprofite pomožu.síce sme si povedali,že sa nato vykašleme a necháme to tak,lebo sme sa už dosť naplakali a dosť sme sklamaný,ale tá túžba je tu stále a najmä po tých rokoch. ☹

olousek35
12. čer 2011

@ivka3901 drzim pesti, reprofit je opravdu nejlepsi a umi zde delat zazraky. A cenove to taky neni spatny. Litaji sem cizinci z celeho sveta.
@lenka27 ty jo, fakt? Ja si dala ultrazvuk schvalne na pozdeji, ale pokud to bude ok, tak se ke Kajovi uz moc tesim.

meggar
12. čer 2011

@olousek35 Mě se břicho sice nenafukuje, ale mám pořád šílenou žízeň. V noci nespím a celý den bych prospala, kdybych mohla. Navíc nevím, jestli je to možný, ale dostihly mě těhotenské nevolnosti a to večer a v noci.
Dělala sis ten test, co jsme dostali v Reprofitu? Já včera, jak jsem měla, testovací čárka je poloviční, jako ta kontrolní,je to sice 20kový test, ale i tak doufám, že bude všechno v pořádku. Na 10kovým testu jsem měla 12.den testovací silnější než kontrolní. Koupila jsem si i digitální Clearblue a ten je 25kový a ten mě ukázal + 2-3týdny, tak tím se uklidňuju. 😉

meggar
12. čer 2011

@ivka3901 Ahoj, vítej mezi námi, určitě to v Reprofitě alespoň jednou zkuste, já jsem sem přešla taky z jiného centra a jsem spokojená.

lenka27
12. čer 2011

@olousek35 no byla jsem 24. den ET tj. 6.tt a už bylo vše krásně vidět. No když jsem tam posledně byla tak mu nějaká z Reprofitu volala, že jí to podle krve vyšlo, a on byl úžasně spokojenej. U mě byl taky, uvidíš jak nabitá od něj pak půjdeš. Podle jeho řeči to byla minulý týden už 3. jeho pacientka, které se to v reprofitu povedlo.

olousek35
12. čer 2011

@meggar delala a bud v klidu. Taky jsem tak nejak na polovine. A hcg mam vysoky. Delala jsem ho jak jsem mela vcera. 10 mamatesty uz mam stejnou silu. Tesim se na tvoji hodnotu hcg a na dvojcatka. Jinak taky spim pres den. V noci jsem hned vzhuru. A mota se mi hlava.

lenka27
12. čer 2011

@meggar no už víc holek tady psalo, že ten jejich test je slabší. Z vlastní zkušenosti nevím, nepoužila jsem ho. Používala jsem pořád jednu a tu stejnou značku, tak mi to v lékarně poradili, aby prý to bylo hezky vidět.

lenka27
12. čer 2011

@ivka3901 ahoj, vítám tě, myslím, že by si to měla zkusit, jsou tam fakt nejlepší. A vím to nejen z vlastní zkušenosti.

olousek35
12. čer 2011

@lenka27 ty jo, ze bych teda k nemu sla driv nez do reprofitu? Zacinam byt nahlodana. Tam jdu 29.den po et. Budu pekne vybobkovana.

meggar
12. čer 2011

@olousek35
@lenka27 Jé tak díky, to jste mě uklidnily. Já jsem právě používala stejnou značku a tam je to krásně vidět a ten jejich nic moc. Jinak já jdu ve středu k doktorce kvůli lékům, tak uvidím, jestli mě udělá aspoň krev 😉