Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
29. srp 2011

ahojte tak už sme doma za dovolenky bolo super aj počasie nám vyšlo a už sa teším ku vám do brna do reprofitu ideme už v stredu.

katem
29. srp 2011

@carlik no tak to jsem rada, ze je to tak fajn.
Ono u me je to taky psychicky, ze se bojim a tak chci byt pripravena a mit jistotu, ze proto udelam co nejvice 😉. Ja hrala tenis celkem casto a ostatni sporty, ze doktori mi rekli abych se vice uklidnila a tak toho moc nedelam, ikdyz ten tennis bych sla hrat hned 😉 ale je to jako droga!! ha ha ha
TO jsem rada, ze jsi tak v klidu a ze i cervene jsi si dala! To je super, tak bych si to take prala. Dekuji
Preji hodne stesti a klidne chvilky....

safarikovap
29. srp 2011

@olousek35 Ahoj mamino🙂 Hned zítra večer Ti sem hodím pozitivní zprávičky, poněvadž ze zítřejší konzultace v Reprofitu neodejdu bez léků🙂 I když...bude to teprve druhá konzultace...to bych asi chtěla moc najednou 😀
Holky těhulky, je mně vás líto - dneska už to teda jde, ale při představě, že se ještě musím tahat s bříškem v tom vedru...i tak jsem byla totálně vyfluslá 😝 Hnus!

olousek35
29. srp 2011

@lenka27 valí, valí to šíleně rychle. Zítra jdu na triply a snad se dozvím i pohlaví. A zase se dr.bojím bojím bojím. Pořád ještě čekám to nejhorší.
@safarikovap těším se na informace a hlavně ty pozitivní. Já ráno do reprofiitu mažu taky na krev a snad ultrazvuk. Tak snad budou taky pozitivní informace. Jinak břicho ještě ani není, nebo spíš u mně mezi špeky není vidět. 😀
Jinak tu někdo psal o ET. Já měla tentokrát šílenou zácpu a druhý den po ET jsem musela na velkou. Tlačila jsem jak u porodu, se slzama v očích a s přesvědčením, že je embryo v háji a ejhle, ono to zvládlo. Takže když to tak má být, tak to tak prostě je a nic s tím neuděláte. Jinak sporty s prudkými pohyby - např.tenis- se v těhu nedoporučují.

safarikovap
30. srp 2011

@olousek35 Ženo, neblázni! Všechno bude v cajku - ale to by jsme holt nesměly být my, ženský, zmatkařky a věčný pesimistky🙂 Držím palce, aby se mímo dobře natočilo a už jste věděli, jestli nakupovat růžovou nebo modrou výbavičku 🙂 Škoda, my jsme dneska objednaní až na 15h.

meggar
30. srp 2011

@olousek35 Držím palce na dnešní odběry a UTZ, bude všechno v pořádku uvidíš 😉 Já jdu v pátek, tak doufám, že ty svý prcky taky uvidím. Těším se tam, ale taky se bojím. To bysme fakt nebyly my ženský.
@safarikovap
@katem
@ivka3901 Držím palce do nastávajícího pokusu. Až nám všechny budete hlásit //, to bude paráda 😀
Jinak zdravím všechny, na které jsem zapomněla.

olousek35
30. srp 2011

Tak jsem už doma. Nikdo mi dnes ultrazvuk nedělal, tak jsem zklamaná. Můj mudr.mi řekl, že ho budou stopro dělat v reprofitu, že ho k triplům potřebují a tam si ode mně jen vzali krev a hotovo. Tak vím zase prd. Tak jsem dr.napsala meila a čekám na reakci, jelikož dovolat se tam je nadlidský výkon. ☹

lenka27
30. srp 2011

@olousek35 a to bude mít dovolenou brzo

safarikovap
30. srp 2011

@meggar No jóoo, další stresmenka, aby se nepřidala, že 🙂 Holky, vy už jste ten svůj boj vyhrály...teda...dobře...ne, až do konce, ale chybí vám tak málo - co teprve my, čekatelky 🙄 😀 Vy jste vlastně s Oli stejně, takže taky ještě nevíš, co čekáte...wouw, tak to bude v pátek možná taky překvápko 😉
Jé, kéž bych byla tak daleko jako vy dvě 😔 😠 😀

olousek35
30. srp 2011

@safarikovap neboj, taky budeš stresovat. Ono to asi ani jinak nejde. Já dnes od dvou v noci nespala, abych náhodou nezaspala. A i tak vím prostě prd. Nenaštve to? Mě teda jo. A ty se neboj, taky se brzo dočkáš. Už se na to těším až nám to sem napíšeš. 😉
@lenka27 no právě, bude tam jen do čtvrtka a další poradnu mám za měsíc. Se na to vyprdnu. Já chtěla vědět už pohlaví. Chjo.

safarikovap
30. srp 2011

@olousek35 Však víš, jak to myslím 🙂 Snad neexistuje holka, která by to těhotenství neřešila, pořád v něčem nešťourala, nepozorovala se a neříkala si "něco je špatně" - to by snad ani nebyla normální. Takže vás s @meggar chápu a těším se na to 🙂 Holt vás musím nějak nakopnout, aby jste nemyslely nad něčím špatným 😉 P.S. Na recepci holkám řekni, že bez injekcí nejenom že dneska odpoledne neodejdu, ale ani jim nedám 30,- Kč 😀

safarikovap
30. srp 2011

Jsem 2DC - to by se krááááásně stimulovalo 😀

olousek35
30. srp 2011

@safarikovap no, to by bylo krásné, kdyby ti dali už dnes injekce. Uvidíš. Ale myslím si ,že až další měsíc. Musí to schvalovat pojištovna. Uvidíš, co ti poví mudr.

safarikovap
30. srp 2011

@olousek35 Já vím Oli, si to chvilkama představuju jak hurvínek válku 🙂 Jsem vděčná za to, že se vůbec začalo něco dít, takže jestli začnu za měsíc, dva nebo tři - to už je mně fakt jedno, hlavně, že se jsme se hnuly z místa 🙂
Škoda toho UTZ dneska 😠 🙄

lenka27
30. srp 2011

@olousek35 asi to tak má být, třeba miminko chce aby sis počkala, když už si čekala tak dlouho 🙂 někdy to v tomhle období ještě nejde přesně určit tak pak budeš mít aspoň jistotu, a ve finále hlavně ať je to co je to,hlavně když bude zdravé (fráze, ale pravdivá) 😉

carlik
30. srp 2011

Ahojte holky, tak já dneska mimčo viděla....a asi mám opravdu počítat s holčičkou 😉 Všechno je OK, už jsme v půlce, ale doktůrkovi se nelíbil můj tlak, takže musím raději na internu. Snad mě přestane bolet i ta hlava 😒
Ty @olousku chodíš do poradny 1x za měsíc? To já zase mám přijít na KO za 14 dní.

olousek35
30. srp 2011

@carlik jj, jednou za měsíc. To je super, žes malou viděla. Já už se za měsíc těším taky. Už aby to bylo. 😢
@lenka27 já vím, ale byla jsem natěšená a nic. A dr.se neozval. Bud meila nečetl, nebo nemá čas.

safarikovap
30. srp 2011

Jsme doma z Reprofitu 🙂
Od 3-7DC zobám Clostil, 8DC UTZ, 10DC UTZ, na konci příštího týdne OPU, pokud všechno půjde, jak má 🙂
Můj HP dopadl na jedničku, ovšem díky spermiogramu navrhla Vitoušková PICSI, s čímž jsme počítali 🙂

meggar
30. srp 2011

@safarikovap Jééé, tak super. Začínáte už teď. My měli taky PICSI, nenavrhli nám ho sice, ale chtěli jsme je sami a vyplatilo se 😀 Tak držím palce, ať je úroda velká.

safarikovap
30. srp 2011

@meggar Děkuji 🙂 Ještě jsem se z toho nevzpamatovala - teprve druhá konzultace a hned jdeme do toho (jestli teda Clostil bude dostačující) 😕 Taky jsem měla v plánu, že navrhnu PICSI, ale Vitoušková mě předběhla. A ehm...musím omrknout na jejich webovkách doktůrky (zatím jsem neměla tu čest s nikým jiným než s Vitouškovou - a rozhodně si nestěžuju), ale na UTZ mám jít ke Štelclovi 😵
Konečně mám pocit, že k vám patřím se vším všudy 🙂

meggar
30. srp 2011

@safarikovap Štelcl mě dělal ET. Vypadá, jak ucho, ale je s ním sranda.

olousek35
30. srp 2011

@safarikovap no super, s práškama je to hned, ty nikdo neschvaluje. Schvalují se jen injekce. Takže do měsíce tu budeme mít další těhulku, to je super. Už se těším.

bambulajda
30. srp 2011

ahoj holky, všechny vás moc zdravím 😉 od čtvrtka jsem měla internet KO, tak to teď všechno dočítám 🙂
@safarikovap ..takže to máš minimálku jako já, tak moc držím palečky, musím říct, že se mi právě na RF líbí to, že není žádné zdržování a hned se jde rovnou k probélemu. Já zase neznám žádného jiného doktora jen Machače a 1x jsem vyděla Kozumplíka.
@olousek35 jé tak to je škoda, že nemáme žádnej obrázek, ale hlavní je, že je vše v pořádku 😉
@carlik ...jéééé holčička, ..gratuluju!!!

safarikovap
30. srp 2011

@olousek35 Jojo, vím - výhoda Clostilu - žádné schvalování🙂 Spíš jsem nepočítala, že navrhne minimálku, ale jsem za to ráda🙂
@bambulajda...počkej, takže Ty teď taky stimuluješ nebo teprve budeš nebo...ať nemusím pročítat všechny komentáře zpětně 😉

safarikovap
30. srp 2011

@bambulajda Tak Ty už máš po ET....ahaaaaaaaaaa - no tak...jsem napnutá 😉

bambulajda
30. srp 2011

@safarikovap ...no to já taky, ale právě ani nevím jak se mám cítit a tak....22 jsem měla OPU a 24 ET, takže mi zavedli 2 denní. Zatím jsem netestovala, asi je brzo, navíc nemám koupenej test 😒

lenka27
30. srp 2011

@olousek35 asi toho má hodně teď před dovolenou, řekla bych, že jí potřebuje jako sůl 🙂

olousek35
30. srp 2011

@bambulajda tak 2.9.čekáme testík. I když to je určo ještě brzo, ale už by tam něco mohlo být. Jak se cítíš? Už máš nějaké příznaky? 😉

saminka
30. srp 2011

@safarikovap tak super ze od zitrka zacnes s clostikem, snad ti hned zabere 😉 drzim palecky, ja taky brala jen Clostik!!!! JInak Stelcl je super, sranda ze ja se za tu dobu co jsem tam chodila nikdy nesesla prave s dr.Vitouskovou 😅

@olousek35 ahojky tak skoda, ze nebyl ultrazvuk ale neboj, urco to utece a pujdes na velky ultrazvuk a tam urco mimiska uvidis v plne krase!!!! teda ne jak my 😀 😀 😀 ale nejak mi neva, ze nevime, co cekame, je to vice vzrusujici 😅 😅 😅

@bambulajda drzim palecky taky at se to cekani vyplati ,dr Machac me dokazal tak naladit, ze jsem mu vzdy pevne verila, ze to musi vyjit, no dvakrat ze 4 pokusu se tak stalo, mela jsem prevazne taky Machace ale i dr Stelcla 😉 😉
vsechny zdravime!!!!

bambulajda
30. srp 2011

@olousek35 ...příznaky vůbec žádné, mám sice nafouklé břicho, ale to bude z utrogestanu a toho estrimaxu.Žravá jsem byla vždycky. Dnes mě píchalo v podbřišku, ale obávám se, že to bylo z mojí máti, která mě nečekaně navštívila (po její návštěvě mě většinou někde píchá), tak uvidíme.
@saminka ...machač je úžasnej, moc mu věříme.