Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
30. zář 2011

@bublenudle ještě bych počkala, měla jsem 5.ti denní prodlouženou kultivaci a testovala jsem se až 9. den. Je to lepší než se ty hodnoty na test pořádně zvýší. A že se zvýší neboj a budou to 2 čárky jak vyšité 🙂 😉

lenka27
30. zář 2011

@carlik a kam si na ten test šla, to je fakt neschopná zdravotnice, bych jí chtěla vidět kdyby to musela pít ona. 😒

bublenudle
30. zář 2011

@carlik No jo,asi je chudák uplně blbá 😀 já si musela jit zlepšit naladu,tak jsem naběhla do mého oblibeného obchodu a pomazlila se s oblečením pro mimi,pak ješte navštívila hračkářství a ukázala mimíškum,co jim vše koupim,když zustanou v břišku 😵 😵 😵

bublenudle
30. zář 2011

@lenka27 díky,seš hodná...no už testovat nebudu....raději hahahah 😉

katem
30. zář 2011

ahoj holky, tak jsem se vratila z UTZ... z tech 5vajicek mi vyrostly pouze 3 od utery... coz je doufam dostatecne 😉 ... no a v pristi utery bych mela jit na odber!.... bude tam Dr.Stencl... Dr.Koudelka bohuzel pristi tyden nebude....

bublenudle
30. zář 2011

@katem super,ja měla taky 3 kousky 😉

katem
30. zář 2011

@bublenudle jeee... diky!!! no Dr. mi rikal, ze se asi vsem nejak nechce do toho rustu 😉 tak aspon tedy ty 3 jsou fajn!! - jsem rada, ze nejsem sama 😉 no a v utery tedy VELKY den!
😎

bublenudle
30. zář 2011

@katem ja byla moc rada,že jen po clostiku a 2x pichanec měla 3 jajinka..V utery bude vše ok 😉

katem
30. zář 2011

@bublenudle no ja jsem take rada, ja budu pichat dohromady 6x 😉 tak doufam, ze to bude vse OK.
Jak jinak ty se citis? vse ok? jak jsou na tom fazolky?

bublenudle
30. zář 2011

@katem Já se cítim ok,žádné změny,akorat ty prvni 4 dny mě občas bolelo břicho,ale ted už vubec nic...tak uvidíme,doufám,že budu mile překvapena 😵 😵 😵 testuji 7.10 a 11.10 mám narozky,tak doufám,že dostanu vysněný dáreček 😵 😵 😵 😵 😵

katem
30. zář 2011

@bublenudle no to uz bude coby dup 😉 a pevne verim, ze darecek budes mit!! - ten ktery si tolik prejes... to vyjde! 100%.... jsem rada, ze ti je dobre... no a takove kranse pocasicko jen prida na dobre naladicce!

carlik
30. zář 2011

@katem tak koukám, že jdeš ve šlépějích @bublenudle. Takže v úterý hodně štěstí, 3 vajucha a 2 miminka v pátek do bříška 😉
@bublenudle tož ty ses jenom pomazlila s oblečkama a nic těm drobkům nekoupila? Já si už asi dám zákaz chodit do obchodů a tady na Bazar, protože dneska mi přišly zase 2 balíky a to se nedá 😉 Opět jsem tam naházela nějaký věcičky....
@lenka27no byla jsem na Poliklinice, kde to dělaj asi jak na běžícím pásu 😒 Jo a musím říct, že teda až tak hnusně sladký to není, dá se to v poho vypít. Tak už do příště vím, že se nemusím stresovat toho blivazu, ale těch špatných výsledků ☹

bublenudle
30. zář 2011

@katem No počasí je luxusní a víkend bude taky,tak se máme aspon jak relaxovat 😵

bublenudle
30. zář 2011

@carlik No nekoupila,jelikož jsem se zapřísahla ,že tentokrát nekoupim ani dudlík,dokud mimi neuvidim v brisku...já při každe stimulačce nakupovala jak magor a už mam 3 hokejove kabele plne oblečení,muj přítel se směje zě planuji aspon paterčata.... 😀 😀 😀 takže,ted jen pomazlit okoukat,a domu hahahaha....a po testováni frrrrrrrrrrrrrrrrrr na to zase hahahahaha 😵 😵 😵

katem
30. zář 2011

@bublenudle no pocasi je opravdu SUPKO!! ani se mi tomu nechce verit a tak to bude vse nadherne 🤐
@carlik jsi hodna, dekuji... ano ano.. utery bude VELKE 😉 a rikas, ze v patek? 😉
Je to krasne, kdyz muzes takhle hezky nakoupit a radovat se na miminko... v lednu bude ziminka, takze urcite se ti to neztrati! 😉

katem
30. zář 2011

@bublenudle jen jsem se chtela zeptat - kolikaty den ti vratili vajicka po odberu akoho jsi mela? diky 🙂

carlik
30. zář 2011

@katem jo,jo, to počasíčko by mohlo zůstat do dubna 🙂 A jsem skoro na tom jako @bublenudle, sice nemám hokejový tašky, ale plný velký šuplík, spodek skříně a teď už nevím, kam ty věcičky mám dávat 😉 A to taky nečekám paterčata , ale jenom jednu Kristýnku 🙂
Tak já se jdu obléct a jdu na prochajdu, třeba mi i ta hlava přestane bolet.

bublenudle
30. zář 2011

@katem Třetí den jsem šla na ET a mám u sebe 2 miláčky milovaný 😵 😵 😵

bublenudle
30. zář 2011

@carlik Prostě kupujeme vše ,co nám přijde pod ruku,hahahahaha 😵 😵 😵 😵 at mají miminka vše 😉

katem
30. zář 2011

@bublenudle tak to je hezke! no ja jsem si rikala, jestli 3, 4 nebo 5.den.. nevim, jestli pracuji i o vikendu? 😉... mas tam ty tvoje milacky pekne zaperinkovany!! 😉 tak si je tam drz!!! 😵

bublenudle
30. zář 2011

@katem V sobotu ano,v neděli nevim....jj,musí se držet,dnes jsem jim naslibovala hraček,oblečení až až.,jak jsem chodila po obchodech...tak doufám,že poslechnou a nepustí se už!!!!!!! 😵 😵 😵

saminka
30. zář 2011

ahoj holky zdravim a moc zavidim to vase krasne babi leto,tady to je mizerne.
@katem tak tri vajucha jsou super😉 v utery budem na tebe myslet. A me taky zavadeli treti den,nechteli jsme riskovat cekat do pateho dne.myslim ze u trech embryjek doporucuji transfer driv.a transfery provadi i v nedeli.
Holky jeste vydrzte a drzte plodiky.

carlik
1. říj 2011

Ahojky a pěkný víkendový ráno!
@katem určitě pracují v RF i o víkendech a svátcích. Já tam loni byla na 1. máje u Kouďase v sobotu 🙂 No a uvidíš jak se budou embryjka vyvíjet, ale myslím si to samé jako saminka, že když jich je míň, tak nenechávají PK a jdou po max. 3 dnech zpět k mamince do peřinky 🙂
@bublenudle tak to je od tebe moc hezký, že jim ty hračky atd. slibuješ 😉 a jak ne, tak budou bez hraček 😉
Já dneska zase od 2 hod. ráno čumákovala do stropu, hlava mě bolela, ale naštěstí jsem znovu usnula (jen do 6 h), ale malá kope teda o 106, snad to nebude nějaká sůvička 😉
Tak si pěkně užívejte babího léta, myslím že tak nádherný počasí tu dlouho nebylo a asi dlouho nevydrží....

bublenudle
1. říj 2011

@carlik No počasí je opravdu nádhera.. 🙂 ..jedeme k našim grilovat,tak bude fajn den,i segra s malým...celá familia...zitra odjíždim na tu služebku....tak tu moc nebudu... 😒
No,mají toho mimuška moje milovaný naslibovanýho teda hooodně, 😀 tak doufám,že pak budu nakupovat 😉 měj se pěkně a krásný den přeji.......

carlik
1. říj 2011

@bublenudle tobě taky krásný víkendek s rodinkou a grilováním 🙂
A na služebce se teda moc nepřetěžuj, mysli na to, že jsi Těhotná!!!!

bublenudle
1. říj 2011

@carlik
@carlik děkuji,zlatíčko....a ano,budu myslet na to ,že jsem těhotnááááááá 😵 😵 😵
Tobě a Tvé rodině taky krásný den.... 😉

bublenudle
2. říj 2011

Ahoj kočky,mějte se tady krásně,já frčim na služebku,takže tady moc nebudu...paaaaaa myslím na Vás 🙂 🙂 🙂

katem
2. říj 2011

@bublenudle tak se mej moc a moc krasne a hezky se starej o mimca 😉 no a brzy na videnou zase tu... uzij si to a opatruj se moc!

katem
2. říj 2011

@saminka diky moc, tak se budu drzet.... treti den nebo paty den by bylo super! - jen kdyz tam budou a uchyti se 😉 super, ze vim, ze delaji i o vikendech.. trosku se mi tim ulevilo!
Doufam, ze i ty se mas fajn...Diky!

katem
2. říj 2011

@carlik Kranse pocasicko, tak doufam, ze je i krasna naladicka!
Tak v utery tedy ke Stenclovi a tak doufam, ze bude vse OK....Doufam, ze te hlavicka uz neboli a mimco te moc nebudi 😉 Mej se moc krasne a uzivej si slunicka
😎