Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
7. říj 2011

@aidule Ses zlaticko 😉 ja budu jeste papat prasky a v po si zajdu na tu krev...at mam jistotu,ale uz jsem smirena ,ze je to negativni....akorat jsem smutna,jelikoz 27.10-3.11 musim mimo cr pracovne a to by me akorat vysel ET..takze az v listopadu 😖 skoda skoda,sla bych hned...

aidule
7. říj 2011

@bublenudle Však v pondělí uvidíš, bublinko statečná 😉 ....třeba dáreček k narozeninám od gratulanta jménem osud 🙂 ...třeba...

bublenudle
7. říj 2011

@aidule No kazdopadne si hned vemu prasky na dalsi pokus...do konce roku chci mimi,at se deje co se deje!!!! 😉

aidule
7. říj 2011

@bublenudle Tak se má přistupovat!!!!! Jsi úžasným příkladem 😀 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mám tě moc ráda 🙂 !

ivka3901
7. říj 2011

@bublenudle ahoj je mi to veľmi lúto a tak som ti držala palčeky a som z toho smutná no moc ma to nepovzbudilo,ale odstupom času ako je moj prípad po 3 neúspešnom pokuse som si povedala,že stačilo plaču a nervov a po asi pol roku ideme zas a mám v sebe nové sily načerpané do dalšieho boja takže tfuj tfuj 🙂

bublenudle
7. říj 2011

@aidule Ja Tebe taky,zlati 🙂 proste vim,ze to mimi jednou budu mit...... 😉

bublenudle
7. říj 2011

@ivka3901 dekuji,proste musime bojovat,stoji to urcite za to!!!!!!!!! aspon si budeme miminka vic vazit!!!! nekteri lide to berou jako samozrejmost,ale to urcite neni..je to dar!! a obrovskej!!! ale urco budeme vsechny jednou mamky 😵 vim to 🙂

carlik
8. říj 2011

Ahojte kočky. Já zase skoro půl noci nespala, asi od 2 hodin jsem teda četla, pak zase se převalovala. Jsem zvědavá, jak to ještě ty 3 měsíce vydržím s tím čímdál větším břuchem 😉 Jak to snášíte ostatní těhulky?
@bublenudle no dyť to je krása, teprve 39 😉 to jseš o 3 roky mladší než já 🙂
@katem tak jaká byla romantická noc s miminkama 🙂 Počasí bude asi o víkendu tak akorát pod peřinu, tak tam radši zůstaňte, i s manžou 😉

meggar
8. říj 2011

@carlik Já jsem si večer nastrouhala mrkev s jablkem a pak jsem byla tak nafouklá, že mě píchalo na hrudníku a mezi lopatkama a nemohla jsem usnout. Při každým otočení na posteli jsem měla křeče v břichu, takže bomba. Že já prase musím vždycky na večer něco takovýho sníst. 😀

carlik
8. říj 2011

@meggar tož to jsem netušila, že mrkev nadouvá??? Já zase měla něco obdobnýho, dala jsem si kapustu na oběd 😒 Křeče až takový jsem neměla, ale břiško taky pobolívalo 😒 No už nevím, co bych jedla, dyť to je furt dokola - už jsem vynechala česnek, okurky, luštěniny, banány a hrozny kvůli cukru.... No nic, jdu vařit k obědu zapečený lilek s kuřecím masenkem. Tak pěkný den

bublenudle
8. říj 2011

Ahoj holky moje,vsechny Vas moc zdravim a preji krasnej vikend... 🙂
ja jsem se uz poradne vyplakala,zanervovala a uz je zase lip...uz se moc tesim na pondeli,jak pujdu RF se domluvit na dalsi pokus 😵 😵 😵 snad bude 6*ka moje stastne cislo 😉 6 pokus

lenka27
8. říj 2011

@bublenudle vím, že slova jsou na nic, a dokážu se vcítit, tyhle nezdary dost bolí, co říct drž se a zkus to zase. ale ještě to nevzdávej, někdy je test negativní a nakonec se později ukáže, že se zadařilo.

bublenudle
8. říj 2011

@lenka27 dekuji moc....ses hodna,proste musime bojovat....stoji to za to,jelikoz co nas ceka na konci trnite cesty je ,,zazrak" nas vysneny uzlicek stesti a lasky 😵 😵 😵 😵

carlik
9. říj 2011

Kde jste všechny, užíváte volníčka co? To těm, co se flákáme doma už měsíce, je jedno jestli je víkend nebo všední den. Já dneska zazimovala letní botky a přichystala se na zimu. Skoro do ničeho nevlezu, ale naštěstí jsem si min. týden koupila volnější kabátek, takže snad to do ledna v něm přečkáme 🙂

bublenudle
9. říj 2011

@carlik Ahoj brouku,jak se vede??? ja konecne dojela domu ze sluzebky 🙂 udelala si jeste jednou testik,a negativni,ale s tim jsem pocitala..tak neva...ale vecer chcu uz vysadit prasky,aby ms dorazila co nejdriv a v listopadu frrr do RF zase...zitra se tam stavim pro prasky.... 😉

ivka3901
9. říj 2011

@bublenudle súhlasím s tebou aj ja hovorím,že je to veľký dar a veľa ludí si to nevie uvedomiť ☹

ivka3901
9. říj 2011

@bublenudle akurát som teraz písala dochtorovi štelclovi,že tento rok to necháme tak troška si cez sviatky niekd evyrazíme s manželom na sviatky a po novom roku sa do toho vrhneme 🙂 ale bojím sa toho všetkého,že zas to nevyjde a budem veľmi smutná a tiež sa bojím tej stimulky toho softu,že budem mať veľa vajíčok,ale zas nechcem sa vzdať myšlienky,že hádam sa na nás usmeje šťastie a budeme vytúženými rodičmi 🙂 veľmi som zvedavá čo ma v živote ešte čaká 😒

bublenudle
9. říj 2011

@ivka3901 vse bude ok 😉 určitě ti pomužou v RF...musiš si jen řict,že chceš miminko a hotovo,no a pak bojovat 🙂

olousek35
10. říj 2011

Ahoj děvčata, hlásím se opět po víkendu. Za chvilku mažu s pesanem cvičit, tak koukám, co tu nového. Všem posílám hodně sil a energie a těm, co ještě čekají, tak tfuj tfuj tfuj těhu bacily. 😉

carlik
10. říj 2011

Pěkné ranko ženský, ikdyž teda nějaký upršený 😒
@bublenudle ty si tak silná ženská, že určitě se toho miminečka taky dočkáš! Na tu krev jdeš dneska jo? Já po vysazení prášku dostala mrchu po 3 dnech. A to půjdeš znovu do minimálky s Clostíkem jo? Vím, že děláme maximum pro to, ale zkoušela jsi Mojžíšku nebo aspoň zajít k fyzioterapeutce na srovnání bederky?
@katem tak jak se cítíš mamino ??? 🙂 Moc na tebe myslím a držím všechny palce (i ty co mě kopou) 🙂

katem
10. říj 2011

Ahoj Vsechny holcicky 😉 vitam Vas po vikendu, doufam, ze jste hezky relaxovaly! bylo to opravdu na parinu!
@carlik diky moc, myslim na miminko a diky za vsechny ty palecky 😉 Jinak moc romantickou veceri jsem v ten patek nemela.. meli jsme hezkou veceri a ja byla utahana, tak jsem sla brzy spat... ale manzel se staral hezky 😉.. vikend byl fajn a ja jsem nesla ani jednou si sednout k PC! .. jinak citim, ze me pali porad zaha, po vsech jidlech.. manzel rikal, ze to bude tim, ze jsem tehotna.. no a ja rikam, ze to prece ty hormony jeste nemohou vedet! 😉

katem
10. říj 2011

@safarikovap diky moc za palecky!! jeste mam pred sebou dlouhou cestu.. ale jsem porad zaneprazdnena, takze na to tolik nemyslim! 😵

saminka
10. říj 2011

ahojky holky
taky zdravim po vikendu 😉

o zaze me ani nemluvte, me to ted trapi hrozne, at jim cokoliv ☹ ☹ mela jsem to i u Miusky ale ted je o o vic horsi, nebo mi to tak pripada 🙄 budu mit maleho vlasace asi 😅 taky moje ruky me trapi, mam ten priserny karpalni tunel syndrom a ruky mi v noci hrozne brni a boli, nic moc na to v tehu neni tak musim vydrzet, no ve zkratce uz se nemuzu dockat az budu mit mimiska u sebe 😉 tak jsem si tu postezovala 😀 😀 vim ze uz mi moc nezbyva tak to jeste nejak dobojuju 🙂

@katem - mozna to mas i z tech leku, polykas nekdy utrogestan? tak pekne drz plodiky 😉 😉

olousek35
10. říj 2011

@saminka pálení žáhy? Tak to poslední dny znám taky. Včera mě šíleně pálila po čokoládě. Ale pomohlo studený mlíko, tak to zkus. A pěkně tučný.

@katem já tak od třetího dne od ET šíleně brkala. Jak starej chlap. Bylo to šílený.Takže pálení žáhy klidně může být těhu příznak. Drž se.

katem
10. říj 2011

@saminka no to musi byt hrozne.. me pali ted par dnu a celkem me to vadi, ze nevim co mam jist aby to bylo OK 😉... je mozne, ze je to od leku! beru ten utrogestan, ale rekli mi, ze ho nemam polykat....
Hezky se drz, opravdu to mas za chvilicku!! - to uz krasne vydrzis 😉; jinak o tom syndromu jsem nikdy neslysela.. to bude vse ok za mesic 😉 sup, sup...
@olousek35 tak ty si myslis, ze to muze byt tehotenstvi? - to by mel manzel zase pravdu 😀
No zkusim to mleko... ja sice moc mleko nemusim, jenom v kave 😉 ale co bych proto neudelala 😉 - DIKY
tak se opatruj a obcas si dej cokoladecku a hned to zapij mlekem.. mamca rika, ze cokolada je super na vsechno!!!
DIKY HOLKY

olousek35
10. říj 2011

@katem no a ještě tak matně vzpomínám, čáry na dlani se mi zdály tmavší a měla jsem skleněné oči. A to poměrně brzo po ET. A pro toho, kdo se vyzná v čárách, tak se mi i objevila čára těhotenství. Když jsem byla malá, tak mi ji ukazovala paní, která četla z ruky. 😀 V minulém těhu, které nedopadlo, čára nebyla.

saminka
10. říj 2011

@olousek35 no mliko me vzdy zchladi ale jen na chvili ☹ proste je to zmenou hormonu atd, klasicke leky jako rennies jsou dost kratkodobe....jinak ja tu caru nemela a ani u prvniho, a co pupik? drzi? me se neobratil taky 😉

@katem ja ten syndrom mela i u miusky, proste je to prebytecnou vodou v tele a prave to nejak narusuje nervy v zapestich, je to hodne neprijemne hlavne v noci me to budi pres den o tom ani nevim,

katem
10. říj 2011

@olousek35 problem je, ze ja se tolik nepozoruji 😉 nebo mi to nedochazi.. . jinak ja neznam nikoho, kdo cte z ruky v mem okoli a jen asi jednou mi nekdo cetl z ruky, ale to byly takove obecne veci 😉 a tehda jsem vubec nemela myslenky jeste mit miminko 😉, tak kdyz mi to nevycetl z ruky, tak jsem se nezeptala.
Podivam se na ty oci 😉 na cary se take poradne podivam, ikdyz mi je takova kosa, ze si myslim, ze ta zima to ovlivnuje - ha ha ha....
NO tak uvidime.... Doufam, ze jsi hezky vyvencila pejska.. ja mam ted od nasich jednoho navic, na tyden.. tak mam tady poradnou smecku 😉

olousek35
10. říj 2011

@saminka karpály taky zlobí, ale jen brní. Ale pěkně obě ruce a jen když ležím, nebo spím. TO jsem ani netušila, že je to těhotenstvím. Hned jsem o něco chytřejší. Jak jinak je? Jinak toho mlíka jsem kopla litr a mělo to dlouhodobej účinek. Celý odpo, večer i noc v pohodě. 😀
@katem s pejskem jsem si byla štěknout na sutině. Dělám s hafanama záchranařinu, tak dokud mi to mudr.nezakáže, tak poměrně dost cvičíme. Jinak hafiky mám tři. Všechno německý ovčačky. 😀

katem
10. říj 2011

@olousek35 tak to jsi tedy super, ze to takhle delas! - jsi SIKULKA... myslim, ze jsem je na jednom obrazku videla... to ja s temi mymi malymi kniraci nemam co rikat 😉 oni jsou takovy moje miminka..