Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
11. lis 2011

@katem Já bych to Katy asi taky zatím neříkala - jako, ne že by se bylo čeho obávat, ale přece jen...ten pocit, že vím něco, co ostatní ne... 😀 😀 😀 Ten bych si chtěla udržet co nejdýl 😉 Vymluvila bych se na nachlazení nebo že si brala antibiotika nebo tak 😉
@jana321969 Super brouku 😉 Nic není ztracený, neboj - třeba to ty 3 dvoubuněčná taky doženou 😉
@bambulajda Jak "jen" 7 se oplodnilo 😕 😕 😕 Vždyť to je krásnej počet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jana321969
11. lis 2011

@safarikovap a jaktože se dají oplodnit nekterá i nezralá?

bambulajda
11. lis 2011

@jana321969 měli jsme jen ICSI - no i když je vajíčko zralé, tak to neznamená, že je dobré. Taky může být chyba i ve spermii a pak se to neoplodní....a nebo se oplodní a přestanou se vyvíjet.
@safarikovap ...no hlavně ať přežijou 😀

jana321969
11. lis 2011

@bambulajda to jo to věřím, ale že nekdy oplodní i nezralé tak jakto?

bambulajda
11. lis 2011

@jana321969 ..joj to fakt nevím, ale hlavní je že jsou ne 😉

jana321969
11. lis 2011

to jo holka 🙂 🙂

jana321969
11. lis 2011

holky když se mrazí 1 embryo tak to se platí ta cena 5.000 nebo jen 1.000/ ks

katem
11. lis 2011

@jana321969 no tak ja tedy uvidim. Je to dobra kamaradka a je pravda, ze by ji to asi mrzelo, kdybych ji to nerekla. No uvidim 😉 diky!
Jinak blahopreji k tem tvym vajickum... no a je mozne, ze ty dvoubunecna budou mit delsi kultivaci a tim se tedy zlepsit, ikdyz to mozna nebude tak.. ale to si pockej.. ver tomu, ze to bude to nejlepsi!!
V RF jsem byla poprve.
@babulajda -jeeee.. tolik vajicek, to je skvele!! to mas super velkou sanci.. tak ted si muzes hezky odpocnout a pripravit se ma miminka!

carlik
11. lis 2011

@bambulajda, @jana321969 nevěšte hlavu, embryjka se dobře vyvíjí a budou to ti správní bojovníci 🙂

carlik
11. lis 2011

@katem pokud to je dobrá kamarádka a ví, co pro mimi děláš, tak bych jí to řekla. O mě a mým pokusech (hlavně nezdarech) vědělo hodně mých kamarádek a prožívaly to se mnou.
A představ si, co budu zítra péct - no přeci štrůdl 🙂 Přijede mi mama pomoct vymalovat pokojíček, tak upeču stehna k obědu a pak tam šoupnu štrůdl 😉

safarikovap
11. lis 2011

@katem Já bych jí to řekla jen za předpokladu, že to je kamarádka, se kterou se nevídáš tak často. Jako ženy - já se těším na to, až to budu vědět a nikomu to neřeknu 😀 Takovej ten pocit, kdy se budu tlemit a nikdo nebude vědět čemu. Budu mít dobrou náladu, všechny mít na háku a každej si řekne "co jééé?" 😀
Jinak jj, já už mám všechno poschvalováno, léky doma a čekám příští týden na MS 🙂
@jana321969 To je brouku něco mezi nebem a zemí - důležitý je, že i ty nezralý jdou oplodnit a víc po tom nepátrej 🙂
@carlik A adresa? 😀

jana321969
11. lis 2011

holky jak to pak v RF chodi vyjde test a jeste se jde v nejakem tydnu k nim a pak uz patrite ke svoji gynekoložce??? na utz jde videt neco az začátkem 6 tydne ???

bambulajda
12. lis 2011

ahojky, tak podávám hlášení - dnes máme 5 x čtyřbuněčné a 2x tříbuněčné...jsou to ale nervy 😠

olousek35
12. lis 2011

@bambulajda super, to dopadne dobře, věř tomu. Už to zvládnou a těší se za tebou. 😉

carlik
13. lis 2011

No kde jste baby,myslela jsem, když tu den nesedím u PC, že budu číst 2 hodiny, a ono nic 😒
Já včera byla KO, záda i s prdelí bolí furt, v noci nespím a přes den tak nějak prdelkuju s mamou v pokojíčku, kde maluje 🙂
@jana321969 na UTZ je vidět "něco" po 14 dnech od pozitiv. testu a pak za dalších 14 dní už je i srdíčko vidět. Tohle ti všechno udělají v RF a pokud chceš, tak tě předají k tvé gynek. Já zůstala v Ol doteď 🙂 Pak si budu hledat novýho gynekologa.
@bambulajda no to je super, neboj to bude dobrý a 2 krasotinky ti dají za chvilku do bříška 😉

holino
13. lis 2011

Ahoj holky,
jdu na vás zase juknout 🙂
pořád čekám na MS v uterý je to týden po injekci .....a zatím teda nic ☹ ....nevím jak dlouho to nejspíš trvá než dorazí páč jsem injekci na vyvolání ještě neměla .....tak snad příjde brzo ....at to fakt lesto aspon jednou ještě stihneme 🙂
Jinak manžel umírá 🙂) má rýmečku 🙂)) takže máme lenošící víkend u televize a knížky s čajíčkama 🙂)

jana321969
13. lis 2011

ahoj holky ja jsem mela v sobotu tři osmibuněčné a dvě šestibunečné a ten jeden je hold pozadu dneska jsem volat nemela zitra transfer tak snad zitra budou zpravy ze aspon ta trojka z ni zitra bude ta blaktocysta. Pak mam 🙂 tyden volno a klid a pak do prace po tydnu. Co je potreba na transfer kromě peněz??? 🙂

jana321969
13. lis 2011

@carlik AHOJ AHA JA MYSLELA TREBA JAK POTVRDI SRDECNI AKCI TAK PROSTE UZ PATRIME K NASIM GYNEKOLOGŮM, ZE ONI JEN UDELAJI TUTO SVOJI PRACI A JE,

lenka27
13. lis 2011

@jana321969 já po potvrznení srdeční akce odešla ke svému gynekologovi, ale klidně můžeš chodit i na reprofit. Nabízeli mi to.

agnes88
14. lis 2011

@jana321969 ahoj, vajíčka jsou krásný, tak přeju na dnešek aby vše klaplo jak má!!!

alex001
14. lis 2011

@jana321969 přeji Ti hodne stesticka na dnešní ET 🙂

jana321969
14. lis 2011

děkuji Vám holky - jsem v mysli stále s Vámi 🙂 , jak budu pak u PC tak Vám pisnu jo.

jana321969
14. lis 2011

kromě peněz a sebe 🙂 co sebou potřebuji ??

alex001
14. lis 2011

@jana321969 nic jen penízky a sebe 🙂

carlik
14. lis 2011

@jana321969 třeba taky foťák, aby sis ty prďolky vyfotila, než ti je šoupnou do bříška 🙂 Držím palce!

katem
14. lis 2011

@carlik cau po vikendu, doufam, ze se ti povedl strudl 😉 ja jsem mela uspech. Delala jsem 6 nohavic, i nasim jsem dala, takze jsem byla jak pekarka 😉 jinak vikend u kamaradky byl fajn, meli jsme tu husu atd.. nakonec jsem ji to rekla, ale ona delala jakoby nic.... byla rada, ale myslim, ze i trosku smutna, protoze se snazi a jeste nic... nejak se o tom moc nebavime, jak a co, ale videla jsem, ze by uz chteli...
Vymalovala jsi hezky pokojicek? jakou barvickou?

katem
14. lis 2011

@safarikovap tak cauky po vikendu, uz se ti to krati!! tik - tok...
ja jsem to te kamaradce rekla, vidime se jednou za uhersky rok, takze jsem si rikala, ze tedy to udelam 😉
CO je noveho jinak... 😕

katem
14. lis 2011

@jana321969 tak hodne stesti!!! to bude v pohode 😉 embryjka uz cekaji na maminku😉

carlik
14. lis 2011

@katem 6 nohavic? Cha, cha, já jen jednu...páč sladký bych neměla, ale móc nám chutnal 😉 No husu bych si dala, mám teda jen kuře...A pokojík máme na fialkově vymalovaný... moc pěknej..ještě musí slehnout koberec, ořezat ho a pak se může montovat nábytek. To znám, jak člověk nese štěstí u jiných a u mě furt nebylo 😒 Ale ta kamarádka se taky dočká, páč tys na ni určo prskla těhu bacil 😉

bambulajda
14. lis 2011

ahojky všechny moc zdravím, doplňuji hlášení ze včerejška - to jsme měli 6x osmibuněčné a 1x šestibuněčné, to je jedno to dohnalo, tak jsme moc rádi....tak doufám, že to kuličky nevzdají a budeme i mrazit. 😵 Zítra jdu v 11,30 hod na ET.
@katem ...štrůdlíček mňam mňam to bych si teda dala 😀