Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
25. led 2012

@11112 myslím, že ne. Mně nechtěl dělat nic, prý až po porodu. Takže jsem odešla jako hubkař. Zub naštěstí bolet přestal.

carlik
25. led 2012

@11112 já byla u zubařky myslím v tom 5. měsíci a opravovala plombu a injekci mi malou dala a pohoda. Jinak bych to nevydržela.

11112
25. led 2012

@carlik Já mám právě taky jeden zub nic moc,ale trhat bez injekce bych nezvládla.Nebolí mě,ale pořád jsem odkládala návštěvu a pak už jsem byla těhu...dobře mě tak

1miska
25. led 2012

@cilkaa a ono krome výšky jde i o "kvalitu" 🙂 jednou jsme mela 9 mm hyperechogenni a to rekli nic moc a pak 6 mm triple line a to rekli ze super. No uvidim pristi mesic, vysadila jsem estrofem, duphaston, kontryhel - jen to vinko zustalo 🙂 chci chvili relax, nemyslet na to, trochu nam to v posledni dobe zkazilo vztah s mužíkem - porad jsem to resila, cpala i do nej preventivne vitaminy, nevim jestli hormony nebo stres z toho vseho me bral chut k tuleni.... mel toho asi uz plny zuby, tak na chvili zvolnime a uvidime 🙂

safarikovap
25. led 2012

@carlik Jojo, stihneme tu svatbu tuším v 7 měsíci 😀

Holky, dneska mně volala kolegyně z práce - je v 17tt - a verdikt od zubaře - 6 kazů a všechny osmičky ven 😢 😢 😢 Mě tam nikdo nedostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saigha
25. led 2012

holky,já pracuji ve zdravotnictví a podle mě na léčbu neplodnosti je nejlepší Obilní trh,ostatní soukromé centra,která se zabývají neplodností,jen z lidí tahají peníze.Já jsem hned šla na Obilňák.http://www.ivfbrno.cz/

safarikovap
25. led 2012

@saigha Myslím, že je to věc názoru 😉 2/3 holek tady (včetně mě) s Tebou souhlasit nebudou, protože jim Reprofit pomohl při prvním, při druhém pokusu 😉

saigha
25. led 2012

tak to moc gratuluji!!!

saminka
25. led 2012

@saigha ahojky a nespletla ses nahodou kam jsi chtela dat tvuj prispevek??/ 😉 😕 😅 tady jsme vetsina moc spokojene s Reprofitem tak na co menit, ze?

lenka27
25. led 2012

@saigha no já nevím, ale já jsem doplácela pouze 7000 (léky a prodloužená kultivace) a to moje kamarádka na Obilňáku doplácela za to stejné na Obilňáku o něco málo víc, takže bych to netvrdila, a trochu to zavání reklamou čoveče 😀

safarikovap
25. led 2012

@saigha Nápodobně 😉 Já chápu, že Reprofit nemusí hodně holkám sednout a odejdou do jiného centra...Každopádně - jestli i na Obilňáku mají k pacientkám takový přístup jako v Reprofitu, tak jsou tam holky v dobrých rukách 😉

safarikovap
25. led 2012

@saminka Jsem nechtěla být na holčinu tak tvrdá a Tys to rozhrábla 😀 😀 😀 Souhlas 😉

saigha
25. led 2012

@lenka27
já jsem na IVF nikdy nebyla,ale už jsem se chystala a zjištovala od známých lékařů kam jít a všichni mi radili Obilňák.

lenka27
25. led 2012

@safarikovap ale dúležité jsou především výsledky 😉 a ty my přeci máme, no v mém případě ty nejlepší, jen jsem tam vlezla a hned byla těhotná 😀
@saigha taky gratuluji, máme taky červencové, ale reprofiťácké miminko a je to super

lenka27
25. led 2012

@saigha no tak mě zase můj doktor a mý kamarádi doktoři radili Reprofit, takže je to jen o názorech a zkušenostech, takže ať si každý vybere to pravé, já třeba měla špatné zkušenost s Heliosu před roky a teď prý to je taky jiný, takže jde vždy o lidi

safarikovap
25. led 2012

@lenka27 Jednoznačně 😉 😉 😉 Já sice na druhý pokus - ale stejně to byl fičák - v červenci jsme tam byli poprvé a v prosinci byli po druhém pokusu //. Hlavně, že to nám to klaplo...a na Reprofit ať mně nikdo nesahá 🙄 🙄 🙄 😀

mihule111
25. led 2012

@safarikovap Ahooj Peťo, neboj, Tebe se tolík kazíků vůbec nemusí týkat ... 🙂 Takže klííííd mamino a nevěsto
v jednom 😀 😀 😀 Ty se hlavně opatruj a s prací to moc nepřeháněj, ať se bobíškovi u Tebe dobře daří 🙂

olousek35
25. led 2012

@saigha No, nechci být nějaká zlá, ale třeba kolegyně díky Obilňáku veškerou snahu o miminko vzdala. Pokaždé jiný doktor, čekačky víc jak půldenní, mrazí i nekvalitní embrya, platila naprosto šílené částky. A výsledek žádný. Reprofit je jedinečný už svým přístupem, jednáním na rovinu, žádnou přetvářkou. Drahé léky rozmluví, když ví, že i levné mají stejný účinek, nedělají zbytečné úkony. Za to si jich vážím. Jo a nikdy jsem tam nečekala dýl jak 15 minut. Většinou mě brali dokonce ještě před objednací dobou.

saigha
25. led 2012

@lenka27
souhlasím,hlavní je,že se povedlo otěhotnět!!!!

safarikovap
25. led 2012

@mihule111 Je fakt, že kolegyně byla u zubáka naposledy před 16 lety (naposledy v osmičce na preventivce), kdežto já jsem tam nebyla "jen" 4 roky 😀

safarikovap
25. led 2012

@saigha Píchlas do vosího hnízda 😉 To je stejné, jako bys v diskuzi Repromeda vychvalovala Reprofit 😀 Takže uzavíráme debatu, hlavně, že jsme všechny spokojené 😉

olousek35
25. led 2012

@safarikovap neboj, já tam nebyla prý tři roky a žádnej kaz. Ale asi to nebral nijak důkladně. Mám přijít 4 měsíce po porodu znova 😀 No, zná mě, tak ví, že asi nepřijdu. Zase až za pár let. Nemám ráda doktory.

mammut
25. led 2012

@saigha nedá mi to, se taky neozvat a postavit se za Reprofit. My když začali řešit problém s otěhotněním, taky jsem si zjišťovala, kam bude nejlepší zajít. Dala jsem na rady a v domnění, že třeba i ušetříme, když je to státní zařízení, jsme se rozhodli pro Obilňák. Strávili jsme tam dva roky, absolvovali několik IUI, 3IVF na pojišťovnu, laparku a všechno bez úspěchu. Ne že by se nám tam vyloženě nelíbilo, ale když vám na 3. poslední pokus IVF naordinují zase to samé a nijak se nesnaží o změnu, rozhodli jsme se pro změnu my. První návštěva v Reprofitu nás úplně okouzlila, už jen tím prostředím. Dali jsme 2x minimálku a máme doma půlročního chlapečka. A můžu říct, že jsme platili mnohem méně jak na Obi s účastní pojišťovny.

mihule111
25. led 2012

@safarikovap Ty vogo, tak to je mazce ... před 16-ti lety 😀 😀 Hotovo 😀 😀
Tak to se Peťo nediv ... neboj, Ty na to budeš líp 🙂
Jak je ?? Těhotenské nevolnosti už nemáš ??

safarikovap
25. led 2012

@olousek35 Prý..."asi ví, že nepřijdu" 😀 😀 😀 Předpokládám, že 4 měsíce po porodu budeš mít jiné starosti, než lítat k zubákovi 😉

lenka27
25. led 2012

@olousek35
@safarikovap tak mě naštěstí u zubaře ještě nic nedělali (zaťukávám) tak jse tam klíďo vyrazila v těhotenství i 2x 😀 ale až mi jednou něco dělat budou tak to bude teda šok 😢

safarikovap
25. led 2012

@mihule111 Začíná se to lepšit, díky Míšo 😉 I přesto zůstávám do půlky února doma - šéfík dovolil 🙂
Dneska si jedu pomluchlat jedno miminko - strašně se těším 🙂

agnes88
25. led 2012

@saigha mě taky radily lékaři ať zajdu na obilnák, ale tohle by mi neporadil žádný normální pacoš. Sestřičky na oddělení jsou zlaté, asi tak jak v RF, ale doktoři toje děs. Krom teda tý dr Sochorový, tak je moc hodná, ale třeba Crha je profík, ale vztah pacient-lékař, naprostá katastrofa, byla jsem tam asi 4x na předvstupních vyšetření a dycky sem odcházela s pláčem. Nebylo u absolutně rozumět a taky žádná debata. Takže jednoznačně RF!! Tam je diskuze možná, poradí, podpoří a netahaj penízky. Jako státní, tam by tě neošetřily dokud nezkontrolujou že máš zaplacený poplatek
V RF na první pokus s minimem hormonů, čekám dvojky. Už teď se mi po nich stýská

safarikovap
25. led 2012

@lenka27 Tak kolegyně tam nebyla 16 let, Ty naopak 2x během těhotenství - v obou případech to není normální 😀 😀 😀

lenka27
25. led 2012

@mammut koukám, že máme úplně stejně staré děti, asi jsme chodily zároveň, teda pokus si chodila do Brna 🙂