Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
19. únor 2012

Ahoj holky,jdu Vás pozrdavit....jedu dnes na služebku ,aspon zase nějaká změna 🙂 jak dojedu tak jdu hned do RF 1.3 a uvidíme co a jak dál 😵 mějte se tady pěkně ,písnu pa L. 😉

bobulinka74
19. únor 2012

@bublenudle Ahojky, tak se opatruj a nasbírej sil do příštího pokusu. 🙂 A sedmička je krásné a šťastné číslo, věřím, že bude i pro tebe. 😵 Pa pa

bublenudle
19. únor 2012

@bobulinka74 děkuji,měj se taky krásně....a s tou 7kou počítám 😵 😵 😵 😵 pa pa

aidule
19. únor 2012

@bublenudle Leonko, tak si tu služebku hezky užij, pročisti hlavinku a pak vzhůru ke šťastné sedmičce 😉 🙂 !!!

lenka27
19. únor 2012

@bublenudle šťastnou cestu a nabírej sílu. Ty máš teda nějaké náročné zaměstnání, furt nějaké služebky čoveče 😀 ale aspoň vypadneš ze stereotypu co?

kcvrcekz
20. únor 2012

Ahojky holky tak dneska je den D.Vůbec nevím co mám od první návštěvy čekat..Jsem hooodně nervózní, kdyby se vám některé chtělo tak mi písněte jak u vás proběhla první návštěva..Díky..🙂

kcvrcekz
20. únor 2012

Ten nový wab je moc pěknej..🙂 A Kuřecové to tam moc sluší tak jsem na ni dneska faaakt zvědavá..🙂

1miska
20. únor 2012

tak dnes dalsi kontrola v Reprofitu - vysledky imunologie OK, genetika OK, jen trombofilni stavy nevyšli dobře - jsem homozygot MTHFR, takze nic moc.... vyfasovala jsem zadanku na hematologii a uvidime

kalipso
20. únor 2012

@1miska ahoj, ty testy ti v Reprofitu dělali preventivně nebo až na základě nějakých problémů?

bambulajda
20. únor 2012

@kcvrcekz ahojky, vůbec nebuď nervózní jsou tam strašně fajn, budeš spokojená. Mám zkušenosti s Obilňákem a tam jsem z první návštěvy odcházela se slzama a z RF jsem byla nadšená, ... 😉

bambulajda
20. únor 2012

...jinak teda děvčata hlásím, že nám se KETík nepodařil - sice byl pozitivní TT ale jen 3 dny od 9 dne po ET zase čárka zeslábla 🙄 ...dneska valím do RF na krev ať můžu vysadit utroš a hned na další konzultaci 😎

kcvrcekz
20. únor 2012

@bambulajda no jsem taková nervní s toho co bude..🙂 Ale teda velkej obdiv, že to bereš tak sportovně..🙂 Snad se taky někdy dostanu do takové fáze...🙂Držím pěsti ať další je co nejdříve a už se to podaří..🙂

bambulajda
20. únor 2012

@kcvrcekz 😀 ..no tak díky, ale já doufám, že se do takové fáze nedostaneš a povede se hned první pokus 😉 ...pak napiš jak se ti líbilo RF

kcvrcekz
20. únor 2012

@bambulajda No uvidíme jak to bude...🙂 Máme tam jen jedno spermio tak to u nás asi taky bude na dýl než zjistí co a jak...🙂 Určo napíšu...A díky

kcvrcekz
20. únor 2012

@holino Až teď jsem si to četla..🙂 Jsem ráda za vás..🙂 Teď už jen ty dvě čáry na testu a je vystaráno na 9 měsíců a bude mimi..🙂 Jsem ráda za tebe, že vše proběhlo jak mělo a máš s toho dobrý pocit..🙂

holino
20. únor 2012

@kcvrcekz děkujiii ....s přbývající čekací dobou začínám trošku pankařt co kdyby ....ale neeee ono to výjde je to luxusní embryjko tak snad má u mě pohodlíčko .....už se na něj doma všichni těší =)

@kcvrcekz ty se dneška vůůůůůbec neboj ....já sice jezdím do olomouce .....v brně jsem byla 3 ale vůůůůbec se nemáš čeho bát určitě budeš odcházet s nadšením a spokojená .....já to teda tak měla ....byli jsme s mužem jak sluníčka .....a vlastně to bylo tak vždy ... když iu nevyšlo ....po další konzultaci jsem věděli že to prostě dáme .....ke komu budeš chodt

kcvrcekz
20. únor 2012

@holino No uvidíme přítel má s toho větší strach než já i když si říkám, že pro něj to znamená jen dát .... No tak uvidíme..🙂

bellka
20. únor 2012

krásný den všem beruškááám, maminkám s bobíšky, těhulinkám, čekatelkám a snažilečkám a šťastný vstup do nového týýýdne 🙂
@kcvrcekz nebóóój, budete odcházet s úsměvem na rtech a jestli né, tak ať mě koza trkne 🙂 my jsme věděli hned po první konzultaci, že jestli budeme mít broučka, tak jedině oni to dokážou a fakt že jo, první nezdar jsem brala jako zkoušku a druhá už byla naostro 🙂 tak tfuj tfuj tfuj 🙂
@holino držíme všechno co máááme 😵

kcvrcekz
20. únor 2012

@bellka díky moc..🙂

holino
20. únor 2012

@bellka Děkujeme moooc 😵
holky fakt moc obdivuju vaši odvahu a trpělivost ....já sjem hrozně vystrašená z uplně všeho ....a přitom to je všechno tak hezky rozjetý a vždy to nakonec dopadne na výbornou ....tak snad ano ....ale máte můj obidv jak jste zvládaly to čekání .....fakt před všema tady klobouk dolů
@kcvrcekz jj @bellka má pravdu s tou kozou :-d :-d
@belka ani nevíš holka jak jsem na tebe v pátek myslela 😀 .-D .....neškytala si náhodou ?? 😀 😀 ....měla jsi pravdu Mudr Vtoušková super - bezvadný přístup fakt jsem na tebe hooodně vzpomínala ...dokonce jsem s říkala no kéž by nám to taky tak vyšlo .....ale když byla z embryjek tak nadšená i doktorka tak myslím že je to jasný .....ted už jen čekat a dát špendlíkovi v bříšku prostě čas na uvelebení se ....přece jen bude u mě 9 měsíců že tak at si udělá pohodlíčko 🙂)

bellka
20. únor 2012

@kcvrcekz není zač, já už jsem patřila mezi opravdové zoufalce a koukej, Šimonek už má 10 měsíců, prdelínek 🙂
@holino jupííí, tak jsem ráda, že se opět moje slova potvrdila a věřííím, že půjdeš v mých šlépějích, moooc držím palušky 😵 a hele, já byla vystrašená taky vždy a s každým neúspěchem se ten strach stupňoval a pomalu jsem se začala smiřovat s tím, že nikdy nebudu máma, ale přece jenom ta ženská duše je nevyzpytatelná a hned jak jsem se vzpamatovala, tak hrrr do dalšího pokusu a dneska tvrdím a obě ruce za to strčím do ohně, že trpělivost a boj se opravdu vyplácí 🙂 🙂 🙂

kcvrcekz
20. únor 2012

@bellka Juuuu tak to je fakt zázrak..🙂 No snad to u nás taky půjde nějak dobře..🙂 Já bych tak chtěla už v březnu..🙂 No ale to je moc brzo, jsem blbý DC..☹

holino
20. únor 2012

holky ještě jedna otázečka .....asi tkaová "blbá" :-d ....ale přece jen se zeptám 🙂 .....testovaly jste ten 14 den od Et tím reprofitackym testíkem ....nebo jste měly jnej z lékarny ?? Na jednu stranu s říkám že 10 - kovej je lepší ale pokud můžu lekarně se vyhybam ...páč bych neodolala testíky nakoupla a pak asi nevydržela 🙂) ....tak když mám doma ten jejich jeden jsem tak nějak rozhodnutá to vydržet 🙂)

bellka
20. únor 2012

@holino vzhledem k tomu, že kdyby mi to nenařídili v RF, tak já bych netestovala vůbec 😅 tak jsem měla i mama test 10 a i ten jejich jsem stejně zkusila, ale teď nevím, jestli ten den nebo později, koukni do albíčka 😉
@kcvrcekz všechno bude, neboj se nic 🙂

bellka
20. únor 2012

@holino tak už jsem to zjistila, testla jsem i tím reprofiťáckým 😉

holino
20. únor 2012

@bellka =))))

bublenudle
20. únor 2012

@aidule Zlati děkuji,jsem i ráda,že vypadnu....měj se krásně,pisnu jak dojedu a 1.3 valím zase do RF na konzultačku,se domluvit...jak dál 😉

bublenudle
20. únor 2012

@lenka27 JJ,jsem každej měsic pryč...akorat když chodím na stimulky,tak nepracuji a netestuji....ale už aby to skončilo....a budu pěkně doma 😵 😵 😵 😵 😵 s mimi 😵 😵 😵

1miska
20. únor 2012

@kalipso no nevim jestli se da říct preventivně nebo na základě nějakých problémů - za 2 roky co se snažíme o mimčo jsme měli vždy ukázkový spermiogram, diagnostickou laparoskopii, HSK, třikrát hormonální profil, ultrazvuky - vše OK, pak stimulace clostikem, krasne jsem reagovala, ale pořád nic.... takže diagnoza byla sterilita idiopatica (neboli sterilita z nezname priciny) tak proto mi udelali jeste tyhle odbery na trombofilni stavy a genetiku, i kdyz skoro zbytecne, tyden po odberech jsem podstoupila v RF HSK a důvod nasli (pred tim jsem byla na HSK jinde a tam psali ze vse OK) takže tak 🙂

1miska
20. únor 2012

@holino no super 🙂 tak jen hezky 14 dni vydrzet 🙂 drzim pesticky 🙂 a kolik vam z tak velke urody zbylo mrazacku? to vis za dva roky se pro sourozence budou hodit 🙂