Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
18. dub 2012

Ahojky všem tak už zítra snad dorazí ms a v pátek bych měla začít píchat.Prý neva biseptol tak jsem ráda a taky se snad už dalm do kupy.Ten krk ne a ne přestat bolet.Ale věřím,že tento hloupý začátek přinese ovoce😉
Jinak máte oprevdu krásná miminka🙂

misa.patrik
18. dub 2012

Ahoj holky jsemz Reprofit Olomouc ale do Brna jezdíme na transfér a punkce chci se zeptat je tady někdo kdo byla na NATIVU?

safarikovap
18. dub 2012

@kcvrcekz Neboj - já myslím, že 2/3 holek tady si tím nachlazením a nemocí během OPU, ET prošly taky - já konkrétně u obou pokusů. Mám stejný názor jako Olča - tělo v tomhle případě bojuje s nemocí a nemá čas "vypudit" vetřelce v podobě embryjka, takže...ve finále to může být i k něčemu dobré. Držím palce 😉

montysek
18. dub 2012

@kcvrcekz Ty taky chodíš k dr.Kuřecové viď? Jsi s ní spokojená? Já jsem k ní taky objednaná.

kcvrcekz
18. dub 2012

@safarikovap no já doufám,že do odběru budu v poho,ale i tak při transferu bych byla cca 14 dní po nemoci což si myslím není moc.

Holky nemáte zkušenost s přechodem PN na reprofit?jsem na PN a dr mi řekla,že není problé tak nevím.

kcvrcekz
18. dub 2012

@montysek ahojky jo jo.Jako jsem nad míru spokojená, je pohodová a hlavně mluví na rovinu a to mi sedí i teď když jsem řešila ATB a začátek stimulky jsme se domluvili.Je fakt super🙂

montysek
18. dub 2012

@kcvrcekz Tak to jsem moc ráda. 🙂

carlik
19. dub 2012

@saminka máš taky nádherný holčičky, jste šťastná rodinka 🙂
@meggar tak je je super, že malá všechno dohnala a je moc pěkná. Fakt RF dělá nádherný miminka a hlavně tolik holčiček.

lenka27
19. dub 2012

@1miska bude líp neboj

lenka27
19. dub 2012

@meggar nádherná holčička a krásná maminka, tatínek musí být pyšný😉

cilkaa
19. dub 2012

@lenka27 Leni a co ty? Jak se dáváš do kupy po laparce? Já jsem úplně v cejku, den by bylo ouvej, ale jinak vše jde v pohodě. Jizvičky jsou krásně zacelený, jen ještě červený. Mažu to Contratubexem na jizvy..

@1miska Tak dej vědět, co ti poradí. Myslíš, že začít stimulovat nemá cenu? třeba by se tělo probudilo a sliznice by začla růst?

lenka27
19. dub 2012

@cilkaa ahoj v pohodě, jsem jako předtím, naštěstí. jizvičky taky červený tak podle tvého vzoru koupím mast, moc se o to nestarám jsem lajda, tak podle toho vypadá jizva po císaři. A co mrška už dorazila? no ale myslím, že máš ještě čas

lenka27
19. dub 2012

holky život je boj, v neděli nám kamarád oznámil, že bude konečně taťka, že už se musí pochlubit, že jsou v 11. týdnu a dnes dorazila zpráva, že přítelkyně potratila. To je hrozný, buďme vděčný za svý děti, ať jsou jakýkoli. Ja beru zpět, že už jsem unavená z toho nočního vstávání 😒

bambulajda
19. dub 2012

ach jo, to je hrůza ☹ ....já mám teď jakousi depku, snad poprvé se vůbec netěším na další pokus 😖 můj optimismus je pryč 🙄

bambulajda
19. dub 2012

@misa.patrik ...ahojky, rozhodova jsem se mezi mini a nativem, ale nakonec jsem zvolila pro jistotu ještě zobání clostíku....myslím, že finančně je to úplně stejné.

sikulik
19. dub 2012

@misa.patrik ahojky, já se chystám v květnu na nativní KET, jen s utrošem. Jinak si asi samozřejmě můžeš zvolit, do jakého cyklu bys chtěla jít, ale kdysi když jsem navrhla v RF nativ, tak mi doktor řekl, že tam není taková úspěšnost a že je lepší jít do minimálky. Tak se s nimi zkus poradit 😉

sikulik
19. dub 2012

@bambulajda ale ale co to tady čtu? Zítra bude zase líp, člověk má někdy den, kdy se mu zdá celej svět na nic, ale jak se druhej den probudí a vidí, že venku svítí sluníčko, tak je hned plnej elánu 😉 . Ten malej sněhuláček se už určitě těší na svoji skvělou a veselou maminku 😉

sikulik
19. dub 2012

@kcvrcekz ahojky, tak ať je ten první páteční píchaneček opravdu šťastný! 😉 a potom i celá stimulka a následující těhotenství! 😉

sikulik
19. dub 2012

@lenka27 život je někdy opravdu krutej ☹

cilkaa
19. dub 2012

HOLKY, MRCHA TEĎ DORAZILA!!!!!!!!
akorat jedu dnes na služebku a zitra musím rano na hotelu píchnout!!! Já spolehala, že bude píchal manžel jako dycky, minimálně tu první injekci, ale musím sama.
Prosím, kdo měl Puregon, stručný návod. V RF mi to vysvětlovali na zacatku března a já si to už nepamatuju!!
Snad jen nasadím náplň, pak jehlu dovnitř, natáhnu 175 j, oddelamten druhej kryt a píchám????
Děkuju

Holky kdo jeste píchal? @kcvrcekz ?

meggar
19. dub 2012

@cilkaa Já píchala Puregon a je to tak, jak jsi popsala. Tak přeju šťastnou ruku 😀
@carlik @lenka27 Holky díky. V manželově rodině se rodí samí kluci (i švagr už má chlapečka), takže my jsme taky automaticky počítali s klukama a překvapení bylo teda pořádný 😀 Teď je na tu svou princeznu fakt pyšnej. Hlavně je to zlato. Každý večer koupe a pak krmí z flašky odstříkaným mlíkem a uspává. Večery jsou jejich 😉

sikulik
19. dub 2012

@cilkaa jednou jsem měla taky Puregon a píšeš to správně. Neboj, budeš šikovná holka a zvládneš to 😉

kcvrcekz
19. dub 2012

@sikulik no první píchanec se posouvá na sobotu.Mrcha ještě nedorazila a do osmi to už asi nestihne tak doufám,že dojde zítra.
@cilkaa já mám menopur míchám si to sama takže neporadím☹ Držím pěsti ať to zvládneš já stále čekám...

bobulinka74
19. dub 2012

Ahoj holky, sice moc nepíšu,ale čtu vás pozorně a vše prožívám s vámi. Miminka z RF jsou fakt zlaťoučké 😵 doufám a věřím,že budu mít taky jednou takové...
Já jsem ted´ stimulku musela opět přerušit, folíky se tvořily,ale zároveň velká cysta 😖 Sliznice byla dost vysoká,prý by nám do toho ta cysta kecala. Já jsem na sliznici ale brala i homeopatika,tak jsem spíš mela pocit, že je tak vysoká proto...Kdo ví. Ted´ už je to jedno. Měla jsem teď dost stresové období,takže si dávám pauzu, dám se do pořádku a za pár cyklů,až přijde ten pocit, půjdu do dalšího pokusu. Jestli máte některá nějaký tip na něco přírodního, co pomáhá tělu i duši dát se do kupy, tak sem s ním, prosím.Naordinovala jsem si Femigard. Dnes jsem dostala 20. DC menses☹ , může to být tím, že mi píchli 8.DC pregnyl??

cilkaa
20. dub 2012

Holky, tak jsem si to píchla. 🙂 Bylo to tak strašně jednoduchý až mám pocit, že to snad není možný. Snad jsem to udělala dobře a vytlačila těch 175j do sebe, páč to na té ampulce není vůbec vidět. Ale jednoduchý je to hustě 😲

bublenudle
20. dub 2012

Ahojky, takže dnešní Utz byl ok, na obou stranách něco roste, dopichuji a v po další Utz.. OPU bude středa nebo čtvrtek 😉)

sikulik
20. dub 2012

@bublenudle skvělý, supeeeer, bezva 😀

fretecka
20. dub 2012

Dr.Kuřecová je perfektní,já jsem s ní moc spokojená.

evikj33
20. dub 2012

@bublenudle Ahojky tak to je super už pomalu sedíš na vejcích,už to zas frčí,tentokrát cíl miminkov 😉 Držím vše co mám at je krásná urodička.

bublenudle
20. dub 2012

@evikj33 Ahojky 🙂
Ano, mám obrovskou radost, ze už jsem zase v boji !!! Paráda.. Měj se krasne pa