Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
7. kvě 2012

tak právě jsem došla s RF,tak mám po UZ a jsem ráda,na clostík jsem zareagovala folík 22,sliznice 10 tak jsem dostala injekci a ted je to na nás. Byl tam Štecl,poprvé v životě jsem byla u chlapa,byla jsem z toho rozpačitá,ale byl strašně příjemný,mile mě překvapil 🙂 Jinak ovšem všem držím palečky,ať hezky drží u maminek ty broučkové

kcvrcekz
7. kvě 2012

@cilkaa tak to já mám jen ten Utroš a Dostinex. Fakt se už těším až to doberu ten Dostinex. Ten Estrofen je na co?

meggar
7. kvě 2012

@kcvrcekz Já bych se na to klidně vyprdla, jestli ti nedělá dobře. Já jsem jich tehdy nedobrala snad polovinu.

kcvrcekz
7. kvě 2012

@meggar tak uvidím co zítra. Když mi bude dneska zase tak blbě tak na něj peču. 🙂

1miska
7. kvě 2012

@kcvrcekz estrofem je na růst děložní sliznice - takovy chemický estrogen 🙂

sikulik
7. kvě 2012

ahojky, všechny miminka v bříškách moc pozdravuju a radím, ať zůstanou u svých maminek, protože nic lepšího se jim nemůže stát 😉
Jinak ještě k těm doktorům, já chodím od začátku, co jsme se snažili ke Štelclovi, a jsem s ním nadmíru spokojená, vždy mě uklidní a já odcházím s pohodovým pocitem a věřím mu, že pro nás udělá všechno co jen jde. I když nám to několikrát nevyšlo, vždy řekl, že to zkusíme znovu a jednou to prostě vyjde. A měl pravdu 🙂 . Mám ráda jeho vždy pozitivní přístup, prostě mi sedí. Takže vidíte, že je to názor od názoru 🙂 .

nierika
7. kvě 2012

@meggar díky moc!! 🙂

veromira
7. kvě 2012

veromira @bambulajda ahoj, no a ke komu jsi chodila na obilnák? Já k Crhovi protože to je od tchýně známej ale měla jsem vždy blbej pocit, nic jsem se nedozvěděla proč budou dělat tohle a nebo proč si platit tohle a ne tohle. Furt říkali jak jsou pěkná vajíčka a tchýni slíbil že to na podruhé klapne, ale žádná vyšetření nedělalemoticon

holino
7. kvě 2012

ahoj jdu vás všechny moc pozdravit a i když tu moc nebejvám tak sleduju a chtěla bych moc a moc vám všem popřát krásný květen
my se máme fajn špendlíčk roste a s ním i mamnčino bříško =))
je to užasný od negativního screenngu si těhotenství užívám víc a víc s větším kldem a pohodou .....jsem ta nejštastnější ženská na světě
Tak se tady všechny držte opatrujet ....věřím že se dočkáte

bambulajda
7. kvě 2012

ahojky všechny vás moc zdravím, hlavně taky spolubojovnice 😀 ...odjela jsem na chatu, takže takovej malej relax ať se mrňous zahryzne 😀 ...v pátek proběhnul ET a mám u sebe jednu HB grI. tak doufám, že tam zůstane. 😠 měla jsem štelcla a byl v pohodě.

Holky držím moc palečky ať je hodně mražáčků, ale stejně je nebudete potřebovat, pač se nám to podaříííí !!

carlik
7. kvě 2012

@1miska ahojky, znám tě z jiné diskuze (asi víš z které), já být tebou, tak zkusím třeba Dr. Koudelku (dělal mi povedený ET před rokem) nebo Machače (k tomu jsem chodila v Ol). Ti jsou v RF nejlepší a třeba budou mít lepší "nápady" než Marcel...kdyby ses na něco chtěla zeptat,tak klidně písni IP 🙂 drž se!

carlik
7. kvě 2012

@bambulajda tobě se to už konečně musí zahryznout a nepustit dalších 9 měsíců, jako i @bublenudle a ostatním snažilkám ... čekáme tady za týden samý pozitivní zprávičky!

bambulajda
7. kvě 2012

@veromira ..ahojky, no to je právě to co do dnes nevím, chodila jsem ke všem doktorům . U něho jsem taky byla , ale je takovej neosobní nic jsem se nedověděla. Vůbec jsem tam nebyla spokojená, měla jsem dlouhý protokol a spoustu hormonů. ...RF je proti tomu super. Ale zase musím říct, že sestříčky na Obilňáku jsou lepší....v RF jsou strašně zmatené a musím jim většinou překládat co tam doktor napsal a jak to s těma lékama myslel 😅 😀

bambulajda
7. kvě 2012

holky nevíte jestli RF funguje i jako gynda? dívala jsem s na stránkách a mně to připadá že jo - dole ve 2.patře

olousek35
7. kvě 2012

@bambulajda jj, o patro níž je gynda a Kuřecová. Určo teda ne sama. A klienty bere, tak komu nesedí váš gyndař, tak se domluvte s ní. Stojí to určo za to. 😉

sikulik
7. kvě 2012

@bambulajda ahojky spolubojovnice 😉 , držím vše co mám, aby se tvůj sněhuláček opravdu už tentokrát pořádně zahryznul 😀 !!! Jj jak píše @olousek35, o patro níž je klasická gynda. Chodím také ke Štelclovi, celou dobu co se snažíme, pak i po dobu těhotenství jsem tam chodila a teď pokračuju. Jsem moc spokojená. Jak jsme tam byli v pátek na utz, tak se s námi bavil o našem prckovi i o svých dětech a když se s námi loučil u recepce, tak říkal, že to jde na druhou stranu všechno propouštět, tak jsi byla jistě mezi nimi 🙂

fretecka
7. kvě 2012

No Kuřecová už nebere na gyndu,chtěla jsem k ní tak naposled jsem se ji ptala. Doporučila mi nějakou Zahradníkovou,že tam dochází

lenka27
7. kvě 2012

@sikulik no souhlasím s tebou, já mám ze Štelcla stejný pocit, jeho optimismus mi strašně pomáhal, řekl ,i u ET, že určo otěhotním a já mu uvěřila, a dobře to dopadlo.

cilkaa
8. kvě 2012

Ahoj holky, Krasný svátek přeji.
Já měla dnes v noci strašnou bolest v podbrisku- takovou ostrou menstruační, to jsem v zivote nezazila. Normálně mě to probudilo a trvalo to asi 15 minut. Myslela jsem, že se mi roztrhne podbrisek.
Nevíte některá o co muže jít?

bambulajda
8. kvě 2012

@cilkaa ahojky, jo to občas taky mám, někdy mě tam tak bodne, že se musím předklonit...někdy to je jako by mi tam někdo píchnul špendlíkem.To se prý roztahuje děloha. Takže to ber jako dobrou zprávu 😉 právě vždy když mi to přestalo dělat tak se mi pomalu ztrácely //..tak držím palečky

1miska
8. kvě 2012

@bambulajda ahojky, jj gynda normalne funguje 🙂 na strankach mas hezky prehledne vsechny doktory - nevim jak je to s kurecovou, ale kamaradka chodila k Doubkovi, ktery ale odesel a je tam uz jen jednou tydne, tak je k nemu narvano, tak ji prave doporucili at jde ke kurecove se prehlasit - to bylo minuly tyden. dotkorka zahradkova je moc fajn, ale je na materske a je tam jen jednou tydne, takze asi pak neprakticky k objednavani :( a koukala jsem ze tam prisla i Denisa Doubkova - to je zena od Doubka, ale co vim, tak chce tehotnet 🙂 tak asi taky neni uplne prakticky se k ni registrovat. A co MUDr. Rotter? to je takovy zlato, co vypada jak italskej mafian 🙂

1miska
8. kvě 2012

@lenka27 holky ja su asi divna, ale stelcl me proste neprijde optimistickej :( asi jsem z neho trochu vystresla - fakt jsem necekala ze mi po ctvrt roce rekne ze metody surogatniho materstvi jsou legalni a ze adopce je taky volba atd.... pockam do zari, stejne se ted nic dit nebude, mam noretisterol, pak jeste ATB a pak uvidim.... asi prejdu ke koudelkovi ac je me to takovy blby, no....

cilkaa
8. kvě 2012

@1miska Rotter je prej hroznej uchylák. Rikaly to holky z Heliosu. Pry jsou rady, že je fuč... Tak nevím...

Hele, to bude nejlepší, když pujdes ke Koudelkovi. Ten ví nejvíc- zeptej se na tu DHEA a to AMH máš kolik? Treba by to telo nakoplo.
Nemá cenu chodit k někomu, kdo ti nesedí. Mně by k Vitouškové nedostali ani párem volů.
A blbý to rozhodně není. Jdeš za ním probrat jen možnosti- konzultace s více lékaři je normální.

kcvrcekz
8. kvě 2012

@cilkaa ty jo tak to jsme měli dneska stejnou noc. Mě do toho ještě bolel kříž☹ čekala jsem že půjdu na wc a tam najdu červenou. A celkově furt cítím jak kdybych měla teplej čajvylitej v břichu.🙂 ale furt to přikládám odběru. 🙂
Kdy budete testovat? @
@bambulajda

1miska
8. kvě 2012

@cilkaa aha, me zas mrzelo kdyz od nas z bohunic odesel, je fajn 🙂 to je proste o tom jak kdo komu sedi. Ty blaho, DHEA a AMH jsme v zivote neslysela, co to je? neni to neco s ovulaci? ovulaci mam normalni, pekny folikuly 🙂 si to zkusim vygooglit 🙂

veromira
8. kvě 2012

@bambulajda No tak jsem zvědavá jak tam dopadnu, jdu tam na konci měcíce se teprve poradit a pak uvidím. Když čtu co píšete na RP tak mám z toho dobrý pocit, ale máš pravdu že sestřičky na obi jsou super a spíš mě přišlo že jsou lepší než doktoři. A ty jsi byla kolikrát na IVF?

lenka27
8. kvě 2012

@1miska tak důležitý je to citis, být tebou taky bych zkusila jiný názor.

bambulajda
8. kvě 2012

@veromira ....jo s tím souhlas, sestřičky jsou super...byla jsem už 2x ...mám to napsané v infu o mě ....bohužel ještě nikdo nepřišel na to proč nám to nejde - takže to je dost blby. A jak si dopadla ty na Obi - kolik vajíček ? a byl mrazáček?
ke komu jdeš na konzultačku?

bambulajda
8. kvě 2012

@kcvrcekz ...nevím většinou testuju 6 den po ET ale ještě nevím jestli budu...// jsem už viděla 3x a nic z toho

kcvrcekz
8. kvě 2012

@bambulajda ty jo to je teda tychlost, že se ti to ukáže tak brzo. 🙂 já se bojím testovat, že budu smutná☹