Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
22. črc 2012

@drndapetka tak mrcha dorazila díky🙂.
Jen holky tabulka bude zítra, dnes jsem vyfluslá. Mrcha mi dává zabrat🙂. Tak se mějte a zítra pa

drndapetka
22. črc 2012

@kcvrcekz tak to je supeeeer 🙂 hodně štěstí do dalšího boje 😉

kcvrcekz
22. črc 2012

@drndapetka do posledního 🙂 doufám🙂. Co ty vše ok?

drndapetka
22. črc 2012

@kcvrcekz u mě vše v pohodě 😉 už jen 2 dny a je den D, tak mám strach, ale taky jsem zvědavá. Strašně moc bych si přála to srdíčko, tak uvidíme.....

kcvrcekz
22. črc 2012

@drndapetka bude🙂 uvidíš🙂 moc ti to přeju🙂

lenka27
22. črc 2012

@lentilkal gratulujeme k dcerušce 🙂

cilkaa
22. črc 2012

AHoj holky,

Já ve čtvrtek na utz měla 5 a 7 folíků, takže celkem 12 ks a v úterý odběr. 😵
Akorát sliznice byla nízká 4mm, tak zobu Estrofem, snad se spraví potvora...
Byl tam Koudelka a je taky super..

misha83
23. črc 2012

@bobulinka74 @sikulik Ahojky už jsem testovala a test bílý, oficiálně mám testovat ve středu, ale myslím, že to je jasné. No teď si dáme pauzu a na konci září asi půjdeme zkusit štěstí s 6☹ .

bobulinka74
23. črc 2012

@misha83 počkej, počkej, zlatíčko, nevzdávej to tak rychle. Testovala jsi mamatestem? Zkus ještě ve středu anebo nechceš si skočit rovnou na krev? Byly tu holky, co měly negativní testy a hcg v krvi bylo. Moc ti to přeju a držím pěstičky.

bobulinka74
23. črc 2012

@cilkaa tak to máš krásný počet, hodně štěstí na zítra 🙂
@drndapetka nic se neboj, srdíčko je 😵 Jdeš zítra, nebo ve středu?

misha83
23. črc 2012

@bobulinka74 Já to nevzdávám, stejně vždycky doufám až do konce. Testuju mamatestem a ofiko mám testit ve středu a to půjdu i na krev.Jsi moc hodná, děkuji.

mikula77
23. črc 2012

@misha83 Ještě nezoufej,zkus vyčkat na krev,já to tak měla dvakrát,v den testováni moč negativní a týž den z krve hóóóódně pozitivní,šance je pořád velikááánskááááá... 😵

drndapetka
23. črc 2012

@bobulinka74 až ve středu....se snad nedočkám 😝

kcvrcekz
23. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂 KDY BUDEŠ TESTOVAT?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.- KDY BUDEŠ TESTOVAT?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

kdyby bylo třeba něco dopsat písněte mi do IP, někdy nestíhám dočítat...😅

haaappy
23. črc 2012

@drndapetka BIM - BAM - BIM - BAM - BIM - BAM... holky slyšíte??? No to je přeci srdíčko miminka od drndapetky 😀 Tfuj Tfuj tfuj, držíme pěstičky a užij si ten zážitek.... (ne že já bych ho znala, ale hádám, že to bude superní!!! 😵 )

drndapetka
23. črc 2012

@haaappy Ty jsi číslo, fakt 😀

Holky, teď jsem škrábala brambory na oběd a z toho 2kg pytle jsem vytáhla 2 brambory ve tvaru srdíčka 😵 NEKECÁM! že by znamení ? 🙂 Normálně mi takový brambory pod ruku nejdou 😀

haaappy
23. črc 2012

@drndapetka Já ti dám číslo 😀 No cooo, musíme z tebe udělat veselou těhulku, ať to stojí co to stojí 😅

No jako hele, to je ZNAMENÍ!!!!!! A dvě brambory.. tak to ještě můžou být i dvojčata 😵

bobulinka74
23. črc 2012

Holky, nevíte náhodou některá, jestli se může brát Maca i dál po ET?

kacatka
23. črc 2012

@bobulinka74 ahoj, nemá se brát, ale záleží také na firmě od jaké to máš. Ale po ET už se bereš jako těhotná, tak být tebou tak to vysadím 😉

bobulinka74
23. črc 2012

@kacatka dík za odpověď, mám tu od Popova

cilkaa
23. črc 2012

@bobulinka74 já bych také po ET nic nezobala radši..

misha83
23. črc 2012

@mikula77 Moc děkuji, já pořád doufám a nijak jsem nehroutím, asi to zní blbě, ale já už jsem tak nějak odevzdaně zvyklá.

@bobulinka74 Taky bych to po ET raději vysadila.

sblanch
23. črc 2012

@kcvrcekz Ahojky, testovat asi nebudu, asi půjdu rovnou 6.7. na krev. Na testování asi nebudu mít nervy. Teda snad dřív nedorazí MS... Jsem nějak v depresi, mám prvotřídní embrya, ale nějak tomu nevěřím... Jinak mě dnes psali z RF, mám na mražení celkem 2 embrya.

kcvrcekz
23. črc 2012

@sblanch musíš věřit🙂 jsem moc zvědavá a držím pěsti🙂. No vidíš to tak ještě máte i sněhuláčky🙂 super🙂.

misha83
24. črc 2012

@sblanch Neboj, když ti vyjít má, tak to vyjde ať tomu věříš nebo ne. Gratuluji k mrazáčkům a moc držím pěsti ať je nepotřebuješ, leda až pro sourozence 🙂 .

cilkaa
24. črc 2012

ahoj holky, tak jsem byla na OPU a mám 11 vajíček. Nevím ještě, jestli jsou všechna zralá, tak ještě nejásám...
ET v neděli

kcvrcekz
24. črc 2012

@cilkaa Tak držím pěsti ať se oplodní co nejvíc..🙂

misha83
24. črc 2012

@cilkaa Držím moc pěsti ať je jich zralých a oplodněných co nejvíc!!!

haaappy
24. črc 2012

@cilkaa Také se přidávám k přání úspěšného oplodnění a vývoji 🙂 Držím pěsti!

cilkaa
24. črc 2012

děkuji moc holky, o vývoji Vás budu informovat 😵
dneska mi to strašně sedlo- za 30 minut po narkoze už jsem šupala do práce... Ale dělám kancelářinu za počítačem, ale doma by mě to nebavilo, já snad nikdy neměla PN.

Jinak ET v neděli mi přijde udělat sám štelcl- slíbil to tedy... ale nejdřív, že jede na dovolenou, tak jsem hodila smutný oči, tak prý mi to dojde udělat sám ještě před odjezdem na dovo... jestli to klapne, tak věřím, že fakt otěhotním!! Byl by to první pokus, který by jako celek dělal on... 😵