Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
8. srp 2012

@olousek35 ähojky jak se máte porád? určitě rostete jak z vody, my teda máme pořád droka, ale teď začal ýt hodně při chuti tak jde váha nahoru 😀 hurá. a už jste po dovolené?

lenka27
8. srp 2012

@olousek35 přidej fotečku Tomáška, taky sem zkusím něco přihodit 🙂

evikj33
8. srp 2012

@kcvrcekz Tak na zítr držíme palce a posíláme bacilky Tfuj Tfuj Tfuj 🙂 A na blujno budeš mít alespon prupravu,umne ještě trvá 😝 Ale dáme to.

sikulik
8. srp 2012

@fretecka ahojky, já taky moc nejím, teda dřív, když jsem nebyla těhu jsem jedla mnohem víc, taky je mi furt blbě, zvracím, ale snažím se to vždy vydýchávat a držet zubama 🙂, a bříško mám nafouklé jako bych byla už tak v sedmém měsíci 🙂

marryy
8. srp 2012

@lenajsek dekuju moc za krasne povzbuzeni.slysela jsem prave ze reprofit v Brne je proste dobrej,ze minimalky to tam umej.

olousek35
8. srp 2012

@lenka27 ahoj Leni, jj, rostem jak z vody. Máme bodyčka 80 už akorát a tepláčky 12 měsíců. To je nám půl ročku. Fotečku přidám. Už trénuje na svůj první řidičák. Jinak dovča super. Byli jsme s pejskama v kempu na Vysočině a dalo se to zvládat. Tak se těším na info o vás a fotečky miminek sem. A hlavně Adámka. 😉

kcvrcekz
8. srp 2012

@evikj33 děkují🙂 snad to bude už v pohodě🙂.

Holky uvažuju o té kortikoidové injekci. Mám si ji nechat píchnout nebo ne? Psala jsem Dr. A ta mi odpověděla, že se to dělá, ale u párů co se snaží moc dlouho a nic☹. Tak nevím.. Nechci do sebe zas cpát něco co je asi síla...☹
Co myslíte?

mikula77
8. srp 2012

@kcvrcekz Už se to blíží co,zítra je za chvilku 😀 .Tak hodně štěstí,vzpomenu si a budu držet pěsťule,asi nebudu moci ani pracovat.... 😉 😉 ,ale to se nedá nic dělat,výjměčná situace 😀 😀

bobulinka74
8. srp 2012

@kcvrcekz na zítra hodně štěstí 😵
@cilkaa jak jsi na tom??

cilkaa
8. srp 2012

@kcvrcekz za mě urcite ano. Je to dobrá injekce, pomáhá i při revma či co jsem četla a fakt jsem se cítila po ní dobře.
Štelcl se taky netvářil, ale Koudelka mi to řek, abych to zkusila. A jak vidiš- pomohlo. ZA MĚ URČITĚ ANO.

holky, můj testík už byl dnes skoro stejná testovací a kontrolní, zatim se mimi zahryzává!!!! Modlím se dál, aby vse bylo ok.

kcvrcekz
8. srp 2012

@mikula77
@bobulinka74
@cilkaa No psala jsem o tom Kuřecové a ta napsala, že se to dává, ale párům co se snaží delší dobu... No zítra to proberu osobně.🙂 ještě mi napsala, že to samé co ta injekce dělá i ten prednison. Tak uvidím co zítra na to řekne.
holky děkuji moc snad už Sněhulka bude ta pravá🙂. Já už se tak těším.
Budu za blba, když budu chtít fotku? Brali jste si?

lenka27
8. srp 2012

@olousek35 Tomášek je fešák a kus chlapa, to my nosíme 74 a věci na 12 měsíců jsou nám velký😀 důležitý je, že se mají oba čile k světu. Přikládám fotečku i za volantem😉

lenka27
8. srp 2012

Jinak přeji všem snažilkam a těhulkám krásný a zdravý děti, věřte v to a výsledek se dostaví. Reprofit totiž umí krásný a hodný děti🙂 takže Adámkúv úsměv patří i Vám. Jinak jsem nějak zmizela z tabulky maminek:-/

cilkaa
8. srp 2012

@kcvrcekz už jsem to tu předtím psala. Koudelka rikal, že ta injekce je nejúčinnější. Určitě ne srovnatelné s těmi 5 mg Prednisonu, co bereme. Ta injekce vydrží v těle asi 6 dní.
Jinak názor Kuřecové, že se dává párům, co se snaží dlouho mi přijde divná (co je to dlouho? My se snažíme 2 roky a imuno mame take v pohode). Spíš bych vzala argument, že se dává párům, co mají horší numera na imunu.

Jmenuje se to myslím Diprofos. A bylo to zadarmo-na pojišťovnu (mozna proto to nechtějí dat všem..)

Hele, já nevim, čím to je, ale teď se mi chytlo po dvou neúspěšných pokusech, takže já tomu věřím a ubližit ti ta injekce nemůže.

lenajsek
8. srp 2012

Holky ahoj, jen nakukuji a povalím do hajan...
Moc díky za info o testování, asi se vyplatí počkat...

@kcvrcekz Moc moc držím palce na zítřek, tfuj tfuj, ať se prďolka chytne a už nepustí!!!!!

Holky, máte nádherný děti, Reprofit je prostě umí!!! 😉

lenajsek
8. srp 2012

Ještě ohledně kortikoidové injekce, já ji při KETu měla taky, ale mně nepomohla, ale to netvrdím, že Ty to budeš mít stejně, to určitě ne!!! Jen že bych do ní určitě šla, když už bereš Prednison, tohle je vyšší dávka a má lepší účinnost... Hlavně vidíš, že holkám tady pomohla, takže proč ne... 😉
O fotku jsem si nikdy neřekla, nějak mě nenapadlo si říct... ale proč ne, možná jestli ještě někdy ET budu podstupovat, asi bych si řekla... 😉 Moc držím palce!

lenajsek
8. srp 2012

Jinak jsem dneska s MM probírala IVFko a furt mi říká, že do IVF jít nechce, že by radši druhé dítě přirozeně, nebo když už ne přirozeně, tak žádné... ale zase na druhou stranu uznává, že jedináčka nechce a vysoký věkový rozdíl mezi nimi taky ne.. tak v tom se fakt nevyznám. Pravý důvod mi říct nechce... 😝 Tak aby se v těch chlapech fakt člověk vyznal. Pořád mu říkám, že v RF jsme absolvovali jeden jediný úspěšný pokus, kdyby jeho nebylo, nemáme Lukáška...
Nechápu, že si pořád myslí, že můžeme otěhotnět přirozeně, když jsme se před Lukáškem snažili 5 let a nic... nakonec jsem stejně otěhotněla díky IVFku.
Možná je to kvůli penězům, ale říkala jsem mu, že moje mamka je 100%, abychom měli druhého potomka a vypadá, že by nám i finančně pomohla (ještě jsem s ní ale na rovinu takhle nemluvila, to jsou jen mé domněnky). Tak nevím vlastně, co řeší... 😖
Jsem to dneska opět obulela, fakt už nevím, jak ho přesvědčit... asi budu muset vymyslet nějakou ženskou zbraň, dobrou večeři, nejlépe někde mimo domov, ale to budu muset počkat, až se vrátí babička z dovolené...

kcvrcekz
9. srp 2012

@cilkaa no jsem rozhodnutá zkusit to🙂. Takže jí to tam řeknu🙂. A jestli otěhotním tak máš u mě něco pro mimiska🙂. Musím si napsat ten název jinak to zapomenu🙂. Děkuji mooooooooc🙂.
@lenajsek děkuji už se na něj těším😉
@lenka27 tabulka je nová🙂. Tak pokud jsi byla v té staté tak mi napiš do IP a já tě tam šoupnu. A pokud jsi byla i v nové tak se omlouvám a zřejmě jsem tě někde vymázla😲 nechtíc😲 . Synka máš krásného🙂.

haaappy
9. srp 2012

Holky, dotaz: braly jste mateří kašičku celý cyklus nebo jen do ovulace (jako kontryhel)?? Díky moc za odpovědi 😉

kcvrcekz: Moc držím pěsti na dnešního sněhuláčka!! Při těch vedrech se vám určo rozmrazí a zavrtá bez problémů 😀

cilkaa
9. srp 2012

@kcvrcekz prosím Tě, to neřeš, hlavně, aby to pomohlo 😵 Ještěže byl Štelcl na dovolené a Kouďas mi to doporučil 😀 On chudák neznal vůbec moji diagnozu, tak jsem mu jen řekla, že mám hodnotu NK buněk 11% (hranice je mezi 5-10%) a řekl, že to zkusíme. Další věc je, že si nech ty výsledky z Imuna okopírovat, i z genetiky, aby ses mohla mrknout.
Na tu moji 11 taky Štelcl říkal, že OK a až sama sjem se dopídila, že je to nepatrně zvýšeno... Takže zkoumat všechno sama- to se musí. I když já jim to nezazlívám- oni mají svoji praxi a zase asi vědí, že takové čísle je úplně v pohodě. A to, že jsem otěhotněla, kdo ví, čím to bylo... víš jak.
NO KAŽDOPÁDNĚ, TEĎ SE POVEDE A BASTA! NAŘIZUJI DNES SNĚHULÁKOVI 😀 Kdy jdeš?

@haaapy já ji brala do ET a sliznice mi po ní nenarostla, asi je to dlouhodobější...

cilkaa
9. srp 2012

dnešní testíky 5. - 11. DPET
dneska zůstal stejný jako včera, tak snad zase zítra zesílí...

haaappy
9. srp 2012

@cilkaa No já měla se sliznicí dřív potíže, ale teď nevím čím to, ale dobrý.. ťuk ťuk. Piju trochu červeného vínka, piju kontryhel a beru mateří kašičku a světe div se - sliznici mám kolem 9 mm! Jde mi spíš o to, abych to nebrala víc než mám, abych něco nepřepískla... víš jak, všeho moc škodí 😝

Jinak moc gratuluju k úžasným // 😵

kcvrcekz
9. srp 2012

@cilkaa jdu na 12:00. A jsem zvědavá🙂. Ještě jednou moc děkuji🙂. A ty testy jsou krásný😉.

lenka27
9. srp 2012

@cilkaa oni ty čárky pak sílí až obden😉 hlavně v klidu jsou to krásný testy

olousek35
9. srp 2012

@lenka27 nádhernej chlapák. Že je drobnější ber jako výhodu, aspon ti tolik netrpí záda a ruce. Kam my se dopracujem v roce opravdu nevím. ☹ Ale je pravda, že Reprofit dělá moc hodný mimča. Jak to vypadá se sourozencem? Po opreraci jsi už v pořádku?
@cilkaa gratuluju, testíky nádherný. Normálně bych si to chtěla prožít znova. Snad se někdy ještě dočkám.

lenka27
9. srp 2012

@olousek35 no taky bychom chtěli sourozence, po operací úplně v pohodě, vidíš ani mě nenapadlo, že bych to měla zohledňovat. Zeptám se našeho Mudr kolik času je potřeba, no chtěla jsem to zkusit už na podzim ttak nevím co mě na to řekne, a co VY? Taky zkusite mražáčka?

drndapetka
9. srp 2012

Zdravím kočenky 🙂

Dnes jsem si prožila docela "vystreslé" dopoledne 😝 Včera jsem zas špinila, tak jsem se rozhodla, že si dnes pro jistotu skočím ke své gyndařce na kontrolu. Manžel měl volno, tak mě tam zavezl, jenže mě nedošlo, že ve čtvrtek tam bývají těhu poradny, takže jsme tam čekali 2,5 hodiny, než jsem přišla na řadu, protože jsem nebyla objednaná 😠 Manžel už protivnej, nadával, že čekat nebude,že jedu domů šalinou.... 😀
No a když jsem se konečně dočkala, tak doktorka hledala na ultrazvuku asi 15 vteřin srdíčko, má velkej monitor a já hledala s ní, a kde nic to nic, měla jsem knedlík v krku jako prase, bylo mi fakt zle a tolik myšlenek, co mi za těch pár vteřin prolítlo hlavou, to bych nikomu nepřála....no nakonec ho našla, já ho teda moc neviděla, což je divný, v CAR na ultrazvuku jsem viděla srdíčko ťukat vždy krásně, teď to bylo takové jakoby v "pološeru" nebo jak bych to popsala.....no ale je a bije, ufff 😵
No a pak 2x měřila CRL, jednou jí vyšlo, že jsem 7+4 tt, po druhé jí vyšlo víc, že jsem 8+1 tt (což odpovídá dle MS), tak taky nevím, co si o tom mám myslet.....akorát mě to všechno vystresovalo, než aby uklidnilo.....cítím se tak zvláštně 😒 při tom druhým měření jsem ale viděla už základy ručiček, byly to takové malé bambulky na každé straně tělíčka, tak to bylo opravdu krásný 😵 😵
no uvidím co příští týden v první těhu poradně, doufám, že nebudu odcházet zas tak vystreslá 😕

@kcvrcekz přeji Sněhulce krásný vstup do bříška 😵 ať se jí u Tebe líbí a krásně roste a roste 😉 a za 8 měsíců vozíme kočáry po Šutru, jasný? 😀

olousek35
9. srp 2012

@lenka27 zkusíme, dr.byl optimistický a v rf jsem se na to ptala Koudelky i Štelcla a nevidí problém. Takže bych po vánocích zašla na konzultaci a v únoru bych šla do mražáčka. No a dál děj se vůle boží. Bud to opět vyjde, nebo bude T.jedináček. Nijak to nehrotíme a jsme štastni za jednoho broučka.

kcvrcekz
9. srp 2012

Ahojky holky, tak jsem zpět i se Sněhul v bříšku..🙂 Bylo to fakt super. Kuřecová je prostě bezkonkurenční..🙂 Jen co se táká té kortikoidové injekce tak mi ji nedala. Nejdřív, že jo, ale pak jak jsem řekla, že beru Prednison, tak mi řekla, že když beru toto tak to stačí..že to jsou kortikoidy a že by mi to rozhasilo vnitřek...No takže jsem bez injekce, ale za to mám obrázek Sněhul tak snad už se u mě zabydlí..🙂 Děkuji všem za podporu...🙂 A ještě ji budu potřebovat za 14 dní..🙂
@drndapetka no ty jo teda to jsi měla dopoledne...😲 Ale hlavně, že je vše v pořádku..🙂A za Těch 8 měsíců bych to brala, ale musíš říct svému mimiskovi ať to řekne i naší Sněkul..🙂

kcvrcekz
9. srp 2012

Tak holky tabulka a já jdu asi spát jsem unavená jako kotě..🙂 Tak kdyby cokoli písněte mi to do IP ju

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // TFUJ TFUJ TFUJ ať zůstane mimis musíííí- Nechceš do těhulek ?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7-tak jak s tebou? Ještě počkat nebo už přešoupnout?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011