Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

losnikolos
1. únor 2013

@haaappy jo to souhlasím, nechcu to lámat přes koleno, tak už ted ti přeji moc štěstí - protože únor sletí rychle 🙂

ivcacig
1. únor 2013

Ahojec holky, copak je tady nového? Já se dávám do kupy, sice s pomocí psychologa a pilulek ale jde to dobře. Po tom všem jsem nyní na negativní vlně a bojím se jít do dalšího pokusu. Zatím. Všechny kdo mě moc podporoval zdravím a přeji mnoho lásky a zdravíčka i pro své ratolesti. Jste úžasné.....

lonelystar
1. únor 2013

Byla jsem v Reprofitu na konizaci u Mudr. Rottera a je úžasnej!!!

lenajsek
1. únor 2013

Holky, byla jsem na vekém UZ a máme potvrzeného druhého chlapečka, miminko naprosto v pořádku, jsu moc šťastná... 🙂
Tohle bych přála všem tady a věřím, že se každá jednou dočkáte!!! Držím palce a pěkný víkend přeji 🙂

lenajsek
1. únor 2013

@ivcacig Držím palce, aby ses dala jednou pořádně do kupy a boj o miminko nevzdávala... drž se!!!!

jantarka
1. únor 2013

@ivcacig Ahoj holka. Často na tebe myslím a doufám, že už bude jen dobře. Dej tomu všemu čas a odpočiň si od všeho. Na ivf můžeš kdykoliv se na to budete cítit a věř, že ti všechny budeme držet pěsti!!!

@lenajsek gratuluju k chlapákovi a jen tak dále 😵

montysek
1. únor 2013

@ivcacig Ty jsi taky úžasná, drž se... ,Ty to zvládneš a bude zase dobře. 🙂

nikolav
1. únor 2013

Ahojky holky taky chodíme od čtvrtka do Reprofitu. Byli jsme u Machače a fakt borec 😀 manžel z něj byl unešenej a já v šoku mírném 😀 . Ale v pohodě no chyba je ve mě teď už je to na 100% . Taky nás nenutil do placených výkonů. Manžel na spermiu nadprůměrné hodnoty ve všech směrech. A je tak mimo je opravdu Štencl takový fešák? Já ho tam neviděla tak se ptám. Ale Machače bych nevyměnila a jsem ráda, že jsme u něj 🙂 hodně štěstí a brzké dvě //

kcvrcekz
3. únor 2013

@ivcacig drž se beruško. Moc na tebe myslím. Určitě to zvládneš.

ivcacig
4. únor 2013

@borufkam, denissa, mikula77, iwuska19 a bellka....holky Vám moc děkuji za dlouhatánské emaily. Ani netušíte jak povzbudily. Vaše příběhy nebyly taky zrovna usměvavé ale nebyla jsem zde sama které je tak životem ubližováno a tak něak mě ty Vaše řádky nabíjely, dodávaly sílu. Věděla jsem že i vy jste to přetrpěly, že to vydržím i já. Omlouvám se ale, že jsem Vám neodepsala, bylo toho v tu dobu na mne moc a přes slzy se těžko píše. Sejít jsem se taky nemohla, nešlo si o tom vykládat bez slz a na veřejnosti to není zrovna nejpohodlnější. Moc Vás všehny cholky zdravím a přeji Vám jen to nejkrásnější, moc jste mi pomohly!!!!!!!!!!!!!

mikula77
4. únor 2013

@ivcacig Jupííííííííííí,hlavně že už je pro Tebe zase svět malililinko veselejší 😀 ,to je známka že už jsi zase o mílový krok blíže ke splnění velkého snu............ 😉 Drž se,hodně štěstí !!!!

1miska
6. únor 2013

tak domluvena za nami - brezen/duben jdeme do prvniho IVF - klasiky - v breznu jedeme na hory, tak uvidime podle toho kdy prijde menses - jestli na horach nebo po nich kdy zacneme.... odchazela jsem a rikala si, ze jsem jim hrozne vdecna, poprve jsme tam sla v lednu 2012 - tj vic nez pred rokem - celych tech 14 mesicu me do niceho nenutili, nenechala jsem tam ani korunu... zkusili co se dalo, HSK, lazne na pojistovnu, hormonalni podporu, domaci snazeni.... za to jsem hrozne rada, ted mam pocit, ze uz je cas, ze nic nehonime, nelameme pres koleno - zkusili jsme co se dalo 🙂

1miska
6. únor 2013

a brali jste si nektera holky neschopenku uz od punkce? chtela bych chodit do prace, ale kdyby mi nevysli vstric s vymenou sluzeb a s nocnima, tak bych ji asi zvazovala, tak jestli je to mozne uz od punkce... diky 😎

kacatka
6. únor 2013

@1miska ahoj, já si brala neschopenku u prvního pokusu od ET, takže se nemusely ani měnit služby,po punkci jsem měla týdenní neschopenku, podruhé jsem měla dovču, což si myslím, že je ideální, protože to čachrování ze službama je někdy na mrtvicu a nikdy není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem🙂
Přeji Ti hodně štěstí u prvního IVF a věř, že to vyjde, my taky věřili a čekáme miminko díky skvělému reprofiťáckému týmu 🙂 🙂 🙂

misha83
6. únor 2013

@1miska Tak to budeme bojovat v podobnou dobu. Drzim moc pesti. Jinak neschopenku muzes mit uz od OPU. Ja si budu brat po transferu dovolenou.

haaappy
6. únor 2013

@1miska
@misha83 Ahoj holky! Já, pokud se něco nězmění, tak do toho jdu v březnu s váma 😀 Jinak u prvního IVF jsem měla punkci v pátek, tak jsem se přes víkend dala dohromady a od úterý (transfer) jsem pak měla 14 dní neschopenku. Záleží, kdo co dělá za práci, bylo mi řečeno, že to člověk "nevyleží", ale pokud byste se měly nějak nervovat nebo zvedat těžké věci, tak to nemá cenu pokoušet...
Držím všem pěstičky 😵

1miska
6. únor 2013

@haaappy
@misha83
@kacatka holky dekuju, ja doufam, ze na PN vůbec nepůjdu, ale mam nepravidelny menses takze nevim kdy co bude a kdyby mi podle rozpisu zrovna vysly po punkci nebo po transferu dve nocni po sobe tak to zrovna nechci a nevim jestli by se mi podarili na posledni chvili vymenit, takze bych to resila neschopenkou....

gaba9
7. únor 2013

Tak zítra nás čeká naše první IUI. Snad se na nás usměje štěstí, a konečně se nám splní sen 🙂.

haaappy
7. únor 2013

@gaba9 Moc držím pěstičky na vítězný únor 😀

losnikolos
7. únor 2013

holky, prosím vás, krvácela jste některá po iui..mudr mě opozornovala, že můžu špinit nebo lehce krvácet...tohle bych ale jako lehce nenazvala 😔 a nejsem žádná pápěrka ale docela to bolí teda

gaba9
7. únor 2013

@gaba9 Děkuji moc 🙂

gaba9
7. únor 2013

@haaappy Děkuji moc 🙂

mikula77
7. únor 2013

@gaba9 Zítra je den D,držíme co máme,hodně štěstí kočko!!!

gaba9
7. únor 2013

@mikula77 Moc, moc děkuji 🙂. Byl by to krásný dárek k narozeninám, kdyby to vyšlo.

montysek
7. únor 2013

@losnikolos Já podstoupila IUI třikrát a ani jednou jsem nešpinila natož krvácet, je to nějaký divný, jestli Tě tam doktorka třeba nějak trochu neporanila. 😖 A kdo Ti to dělal? Já jsem nešpinila ani po IVF ani po punkci a to jsem čekala, že budu trochu špinit ale nic, tak natož jen při IUI, nevím no...

losnikolos
7. únor 2013

@montysek Vitoušková mi to dělala..ona říkala, že ji tam nechce děloha nějak pustit...jsem tam musela kašlat na stole 😀 možná to bude tím...ale už ležím doma od odpoledne a už jen špiním a to je prý normální ...toho máš teda pěkně za sebou 😝

kacatka
7. únor 2013

@losnikolos já po IUI úplně v poho, tam se to nezavádí přímo do dělohy. A při ET jsem ani nezašpinila, přičemž to byl horor než se tam to embryjko zavedlo.trvalo to místo 5minut 20 ☹ A bohužel si myslím, že každé krvácení nebo špinění může mít i jiný problém, než poranění při samotném výkonu 😒

lenka27
7. únor 2013

@losnikolos neměla jsem nikdy takový problém, ani při IVI ani IVF, takže neporadím. Ale být tebou napíšu Dr. mail s dotazem.

haaappy
9. únor 2013

@losnikolos ahojky, já byla 6x na IUI a vždycky to bylo v pohodě, ani jsem nešpinila, jen jsem první den cítila podbřišek, jinak pohodička. Pokud by se to mělo zhoršovat, raději si tam cinkni... Jinak lež a odpočívej, manžel tě bude jistě rád obskakovat 😀

haaappy
9. únor 2013

@ivcacig Ahojda po delší době. Často jsem na tebe myslela, jak se daří... Jsi moc silná a uvidíš, že se to zase k dobrému obrátí. Ne nadarmo se říká, že ode dna se nejlépe odráží 😉 Vem si v matematice takovou sinusoidu - taky je chvíli nahoře, chvíli dole, pořád se to opakuje. Takže pokud jsi teď dole, zákonitě budeš zase nahoře, neboj 😵 Prostě to tak je. Držím moc pěsti. Za chvílí bude zase jaro, hned bude vše veselejší.. pro nás pro všechny 🙂