Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

simkar
14. črc 2014

@cermi77 děkuju, klidné asi díky mé milované mamince, která se neštítí mě nervovat i v těchto dnech, asi nebude, ale chci si to užít.

sblanch
14. črc 2014

všem děkuju za gratulace 🙂 Ale stále vnímáme, že to je jen první krok, jestli budeme mít za 9 měsíců pro Adélku sourozence tak to bude obrovský zázrak. Nějak jsem tomu nevěřila že by to mohlo vyjít, na Adélku jsme čekali víc než 3 roky a cca 7 pokusů a podruhé vidíme // na první pokus 🙂 Holt kdo umí ten umí a RF teda fakt umí 🙂

delfi75
14. črc 2014

@cermi77 ahoj, děkujeme! !! Mám vyzvednutou taštičku a čekám .....

olousek35
14. črc 2014

@sblanch
@simkar holky, moc gratuluji a držím pěstičky k úspěšnému dotažení těhotenství do zdárného konce. 😉

lenka27
14. črc 2014

Tak holky reprofiťácký,
dnes se nam narodil druhy zazrak z Reprofitu, jmenuje se Davídek, váží 3,6kg a měří 50cm. Porod byl za odměnu, rychlý a temer bezbolestný. Verte tomu, že každá na Reprofitu otěhotní 😉

sblanch
14. črc 2014

@lenka27 jéje, moc gratuluju 🙂 Tak ať se má čile k světu a nechá rodičovstvo aspoň trochu odpočinout

cermi77
14. črc 2014

@lenka27 je, zrovna dneska jsem smirovala, jestli uz a ono ano ! Moc gratuluji a preju hodne zdravi a stesti do zivota a rodicum klidne noci 🙂

cermi77
14. črc 2014

@delfi75 Dneska jsem Te tam vyhlizela 🙂 At se zadari pekna zrala vajicka a kdyby ti chybelo na dopichnuti, tak mam jeste v lednici a venuji 🙂 Hodne stesti !

delfi75
15. črc 2014

@lenka27 gratuluji a hodně zdraví všem !!!!

delfi75
15. črc 2014

@cermi77 jeeee a kde jsi vyhlížela ?V RF jsem byla hotová za 5minutek .jinak děkuji ,mám zůstatek z minula a teď i nižší dávky, tak opět zůstane. Drž se! !!!

cermi77
15. črc 2014

@delfi75 kolem 9, vcera byla krize, ktera snad nema konce, cekalo nas pres to vsechno mile prekvapeni, miminko ma srdicko, ale moc nadeji si nedelam. Krvacim s prestavkami od minuleho ctvrtka s tim, ze od vcerejska masivne a porad.

kacatka
15. črc 2014

@cermi77 Gratulace srdíčku, už to je hodně pozitivní zpráva 🙂 Hele, kamarádka, která má holčičku z Reprofitu krvácela asi do 16tt a to taky hodně, hematom neměla, prostě někdy se to tak stane. Chápu a vím, co máš za sebou, ale je dobré si vzít to pozitivní a z toho teď čerpat energii. Tak se drž!

delfi75
15. črc 2014

@cermi77 jsem byla na 10,držte se a věřím! !!!!!!!!!!!!!myslím na Tebe. ...kdyby jsi něco potřebovala a manžel nebyl doma, písni ,třeba i dovezu nákup....

cermi77
15. črc 2014

@kacatka
@delfi75 holky diky, snazim se myslet pozitivne, vim, ze hematom neni nic neobvykleho, akorat kazdy pohled do zachodu je opravdu na palici, treba mu jednou budu vypravet, ze je velky bojovnik 😅

simkar
15. črc 2014

@lenka27 Gratuluju, at se má k světu a mějte z něho jen radost.

@delfi75 tak tfuj tfuj, at se zadaří velká úroda 🙂
@cermi77 hlavně, že miminko má srdíčko, myslím na tebe!!!!

sblanch
15. črc 2014

@cermi77 držím pěsti, ať to brzo ustane... je to fakt na palici, já jsem se až do porodu pořád kontrolovala, jestli jsem ok nebo zase vidím červenou...

delfi75
15. črc 2014

@simkar díky ,velkou úrodu jsem měla ,stačila by čtvrtina ,ale v lepší kvalitě ....

sblanch
15. črc 2014

@delfi75 taky mám tu zkušenost - čím míň tím kvalitnější, jenom to všechny CARy (např. unica) bohužel neuznávají...

delfi75
15. črc 2014

@sblanch ale i můj Dr.řekl, že stačí míň, proto teď mám méně jednotek. Sám řekl,ať kvantita není na úkor kvality ....

sblanch
15. črc 2014

@delfi75 Já to tak nemyslela, jen že všichni doktoři to tak neberou, aspoň co já zažila. A někdy je těžké vajíček "vypěstovat" míň. Držím pěsti ať to vyjde 🙂

delfi75
15. črc 2014

@sblanch jj, pochopila jsem. ...a moc děkuji 🙂

sblanch
15. črc 2014

mám krátký dotaz k agolutinu - myslíte, že se musí píchat pořád cca ve stejné hodině? Píchá mi ho manžel a to večer a v pondělí bychom potřebovali někdy po obědě... Co myslíte, nevadilo by to? děkuji 🙂

cermi77
15. črc 2014

@sblanch taky pichame, ptala jsem se sestricky a nemusi to byt na hodinu presne, obcasny vykyvy v case pry nevadi, hlavne nezapomenout 🙂

olousek35
15. črc 2014

@lenka27 jsem si na tebe včera vzpomněla a říkala jsem si, jestli už náhodou nerodíš 🙂 Moc gratuluji k velkému mimču a přeji mu hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. 😉 At vše doma zvládáš a Adámek moc nežárlí.

olousek35
15. črc 2014

@cermi77 já to taky tak nějak podobně měla. V 6.tt jsem v noci začala krvácet tak, že jsem prokrvácela během chvilinky kalhoty až ke kolenům. Volala jsem do Rf - byla to noc - a že prostě musíme čekat. Křeče teda žádný. Druhý den jsem valila na Obilnák. Intenzita asi tak, že jedna noční alwayska na cca 30 min.max a pak už nebrala. Chtěli udělat kyretáž, srdíčko jještě nebylo a ani nebilo. Podepsala jsem revers. Za 3 dny srdíčko naskočilo a krvácení cca po týdnu trochu snížilo intenzitu a pak jsem krvácela snad do 10 tt - bez vložky ani rána. No a říkala jsem si, že pokud se to udrží, je to holka a ono jo. Takže pokud se drží a vyvíjí se, tak to bude dobrý. Hlavně bez křečí. U mě nikdo na příčinu krvácení nepřišel. Hematom nebyl. Jen snad se prý mohl rozpadnout něktrý myom. Ale i to s otazníkem. Tak prostě věř a bude to tak jak má být. Držím pěstičky.

cermi77
16. črc 2014

@olousek35 ahoj, ano ja si vzpominam, ze jsi tenkrat psala, jeste zes podepsala ten revers, mas pravdu, jestli prezije tohle, tak uz vsechno, krvaci to stale, ale nepadaji uz kusy, krece nastesti nemam a nebyly, dneska je to lepsi, tak budu doufat. Dr v pondeli koukala a zvazovala jestli se embryo po transferu nerozdelilo, ze tam v te zmeti snad vidi jeste druhy zloutkovy vacek, ale to pak nastesti prisly ostatni moudre hlavy vyvratit 🙂 Taky vzdycky rikam, ze tyhle situace preziji holky, to je fuk, hlavne bez nasledku a zdrave. Budu doufat, ze pristi tyden v pondeli mi reknou dobre zpravy.

delfi75
16. črc 2014

@cermi77 fakt doufám,že to zvládnete!!!

maraida
16. črc 2014

Holky,můžu k vám mít dotaz?Vy co jste nebo jste byly těhotné-do kdy jste braly Utrogestan?mě Dr.Štelcl napsal,že ho mám brát do ukončeného 10tt,ale mě se to zdá málo...vždycky jsem ho brala delší dobu.

sikulik
16. črc 2014

@cermi77 ahojky, strašně moc ti držím pěsti, uvidíš, že to zvládne ta tvoje malá bojovnice, bude to určitě holka, já mám z RF chlapečka a holčičku, holčička je z KETu, ale předtím nikdy nic nemrazili, a i potom, co jsme měli poslední úspěšný pokus, ze kterého je syn nám řekli, že na mražení opět nic není, špatná kvalita. A najednou se jedno embryo šestý den, než je jako nevyhovující "vyhodili" chytlo a začlo se tak rychle vyvíjet, že to dotáhlo na post mražáčka 🙂. No a potom vydrželo úplně všechno a teď spinká vedle v postýlce. A je to holka, to jsou prostě velký bojovnice 🙂. Tak i ty ji máš v bříšku a věř jí, že všechno zvládne 🙂. Držte se!!!!

sikulik
16. črc 2014

@lenka27 veliká gratulace k Davídkovi, hodně zdraví, sil i energie vám oběma i celé rodince 🙂