Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
28. únor 2015

@kalipso moc moc gratuluji, je nádherný, kluk jako buk 🙂
@cermi77 no mám obavu, že ve třetím trimestru budu přepadávat, jak budu mít velké břicho 😀 ale stresovat se tím určitě nenechám, aspoň mám těma kilama pěkně obalené nervy 😉 no a snad pak něco vyběhám, a když ne, stejně mi za to bublinka stojí, jsou horší věci, co bysme pro ně nevydržely 🙂 jen už by se mohlo oteplit, protože už nic neobleču a nechce se mi něco kupovat na ten zbytek zimy, no bějak to budu muset přežít, mám v kabátku ještě kousíček, ale dlouho nevydrží 😀

sblanch
1. bře 2015

Hlasim dalsi reprofitatko - vcera se nam narodila Baruska 🙂 3 220 g a 48 cm. O co driv byla na svete (14 dni) o to to bylo rychleji, mega kontrakce uz na prijmu a otevrena na 8 cm 🙂 Taky za hodinu a 1/4 byla mala na svete 🙂

78marcela
1. bře 2015

@sblanch @kalipso
skvělé zprávy, moc gratuluji, holky, ať vám děti dělají jen samou radost 😉😉😉
A my ostatní věřím že zanedlouho budeme hlásit taky takový hezký zprávicky

simkar
1. bře 2015

@sblanch jůůůůůůůůůůů, doufám, že se taky brzy přidám. Moc gratuluju!!!!!!

simkar
1. bře 2015

@kalipso Moc gratuluji, je nádherný!!!!

@78marcela to, že je ti blbě je dobrá zpráva 🙂 za chvilku to přejde!

lenka27
1. bře 2015

@sblanch moc moc gratulujeme, at je Baruska zdrava a spokojena a at vam to cele rodince klape 🙂

catchulinecka
1. bře 2015

@sblanch jéééé, to je krásná zpráva 🙂 moc gratuluji, ať jste všichni zdraví 🙂

renitr
1. bře 2015

@sblanch naaadhera, prajem vela zdravicka 🙂 Gratulujeeeeem

cermi77
1. bře 2015

@sblanch jééé, moc gratuluji 😵, Barunce hodně štěstí, zdraví, ta byla prostě za odměnu, já budu doufat taky v tak super porod 😉

moni34
1. bře 2015

@sblanch moooc gratuluji, to je super zprávička, ať jste s Baruškou obě zdravé 😵 😵 😵

viavia
2. bře 2015

@sblanch
@kalipso
Holky,moc gratuluji k miminečkům!

Já dnes byla taky v RF a blikalo na nás na monitoru srdíčko <3 Dnes je krásný den,i když prší 🙂

sikulik
2. bře 2015

@kalipso gratuluji k nádhernému človíčkovi a do života hodně, štěstí, zdraví a lásky 🙂

sikulik
2. bře 2015

@sblanch veliká gratulace, ať se Barušce na světě líbí a hlavně hodně zdravíčka!!! Ty jo, tak to byla teda rychlost 😉 to se někdo má 🙂

sikulik
2. bře 2015

Teda holky, tady je to za poslední dobu mega úspěšné, samé krásné dětičky a spousta těhulek, to je obrovské povzbuzení pro ty, které to nevzdávají a bojují!!! Jen tak dále 😉 SUPER

agneszka
2. bře 2015

Macháčovy děti-15. pokus ivf 😀 ..holky bojujte..nevzdávat ..pěkný den všem

sikulik
2. bře 2015

@agneszka nádhera 😀 , zázraky se dějí!!! 😉

sblanch
2. bře 2015

Dekuji vsem za gratulace. Bohuzel nam trochu kali stesti krome ublinkavani a nespani v noci (mamka je uz hotova...) spatny nalez na kycli... mame frejkovu perinku...

lenka27
2. bře 2015

@sblanch bude lip uvidis, drzim pesti at se vse zlepsi

sikulik
2. bře 2015

@sblanch to mě moc mrzí, aspoň se to zachytilo hned v porodnici a ne třeba až na návštěvě ortopeda. Drž se, všechno bude dobrý, posílám pohlazení

viavia
2. bře 2015

@sblanch bude dobře,taky jsme měli frejkovku..
Který dr vám ji "predepsal"? A kde jsi vlastně rodila?

78marcela
3. bře 2015

@agneszka krásné miminka, nádhera. Tebe obdivuji za to, co jsi vydržela.

Jinak máme po screenu a podle utz čekáme zdravou holčičku. Dnes ještě budou výsledky z krve, toho se trochu bojím aby mi to nějak ten můj věk nezkreslil, uvidíme. Ale podle utz dobrý, tak snad bude dobrá i krev.

agneszka
3. bře 2015

@78marcela držím palce at to dopadne na jedničku

cermi77
3. bře 2015

@sblanch hodně síly na noční vstávání a kyčel se určitě spraví.

@agneszka moje řeč, ale upřímně, velký obdiv Tobě, dvě jsou krásná satisfakce 😉, moc gratuluji !!!

@78marcela to vánoční překvapení prostě muselo klapnout 😉, já mám husinu až na zádech, to jsou úžasný zprávy 😉.

Mám radost, jak se to tu po čase zase rozjíždí, všem které stimulují hodně štěstí, těhulím zdravíčko a čerstvým maminkám pevné nervy a hodně energie 🙂

78marcela
3. bře 2015

@cermi77 to teda, vánoce jsou vážně kouzelne. 😉
Ale dodnes si vzpomínám, jak jsem jela z toho transferu zklamaná a stoprocentně přesvědčena o neúspěchu. A holčička jak se krásně klube. Jsem moc šťastná. A tak jsem byla přesvědčena že to bude kluk. Úplně bych si na to i vsadila. A ono takové překvapení, krásné..😉😉😉
Takže u mě neplatilo to pravidlo že když roste hcg rychle, je holka, když pomalu, tak kluk. Jsem výjimka a jsem ráda.😉

catchulinecka
3. bře 2015

@agneszka jéééé, ty jsou kouzelné, moc gratuluju! Jde opět vidět, že Machač je kabrňák 😉 taky čekáme v červnu jedno Machačovo mimino 😅

sblanch
3. bře 2015

Dekuji vsem za povzbuzeni. Verim ze to nejak zvladneme, hlavne at je mala v poradku.
@viavia Rodila jsem v Bohunicich a predepsal nam to hned ortoped co tu byl na novorozenecke kontrole. Jak jste ji meli dlouho a jak jste to zvladali? Myslis ze se te pripadne muzu zeptat na tvoje zkusenosti? Zatim nevim do ceho jdeme...

delfi75
3. bře 2015

ahoj, po delší odmlce zdravím...gratuluji k miminkům, která se narodila v poslední době a všem těhulkám klidné těhulení🙂 moc pěkné zprávičky tu jsou 😉

viavia
3. bře 2015

@sblanch určitě! Poslala jsem ti SZ

sikulik
4. bře 2015

@78marcela to je bezva, že ti vyšla ta vysněná holčička, mám velikou radost! 😉 . Tak to už je jasný, proč je ti pořád tak hodně špatně 😀. Gratulace největší 😀 . A poslední dobou už poněkolikáté: ZÁZRAKY SE DĚJÍ!!!

sikulik
4. bře 2015

@delfi75 ahojky, jak se máš a co je u tebe nového? 😉