Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
27. bře 2015

@cermi77 moc hezky jsi to napsala 😉 , já jsem si sice při každém neúspěchu pořádně pobulela, ale na druhý den už jsem se zase zdravě nas.... 🙂 a řekla si, že prostě jednou to musí vyjít a chtěla co nejdříve zase další pokus 🙂. My jsme bohužel kromě posledního pokusu nikdy mražáčky neměli, takže další IVF cyklus jsme mohli začít vždy za tři měsíce

lenka27
27. bře 2015

@delfi75 mrazacci maji v Reprofitu uspech, to ti tady potvrdi hodne holek

soleilll
27. bře 2015

@delfi75 Je mi to moc líto. I když se ti to možná teď zdá nemožné, určitě to vyjde, když to nevzdáte. Jako samoplátce můžeš zkoušet třeba mini-IVF nebo nativ. Každá se dočká, jen některá musí být víc trpělivá. Ano, je to nespravedlivé, ale opravdu ten úsměv dřív nebo později najdeš, je to jen otázka času! A to samé platí i pro @knedlicek86 !!! Přeju hodně síly a taky pevné nervy.
A souhlasím s @moni34 - I když se to asi těžko chápe, tak opravdu i při snaze o druhé (a další) dítě je to stejná touha a zklamání, jako poprvé. Od podzimu to prožívám snad ještě intenzivněji, než při pokusech o první dítě a pořád se nemůžu vyrovnat s tím, že bych měla mít jedináčka... Vždycky to nefunguje tak, že "máme aspoň jedno". Takže hodně sil a trpělivosti všem.

ninanela
27. bře 2015

@delfi75 Já otěhotněla vždy jen při KET,při ET nikdy!Ale vždy jsem dala nějaký měsíc pauzu.Pila zelený ječmen,chlorellu a absolvovala kurz horm.jogy.Držím palce,naber sílu a do boje!Teď ještě není chuť,ale přijde!A taky už nepatřím k nejmladším.Pujde to. 😉

delfi75
27. bře 2015

Holky díky, ale tento neúspěch mě položil....asi se to nahromadilo.

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Delfi, to chce čas. Jsi silná ženská, že jsi to dotáhla až tak daleko a máš před sebou ještě obrovskou naději... Věřím, že tu odvahu za čas najdeš a dáš mrazáčkům šanci. Když si svůj neúspěch vynásobím 4x, musí to být šílené, ale věřím, že to ještě zvládneš...

ivka3901
27. bře 2015

@soleilll
@moni34 holky dakujem za rady 🙂 ste zlaté cmuk

ivka3901
27. bře 2015

@moni34 idem v piatok 3.4 na 10 00 hod tak som zvedavá ako dopadnem bude to 10 den cyklu 😒 neni to skoro?

delfi75
28. bře 2015

@ivka3901 ahoj, neboj, brzy to není, Dr. pozná, jak ještě sliznice může dorůst 🙂 přeji hodně štěstí 😉

knedlicek86
29. bře 2015

Holky, můžu se zeptat, za jak dlouho po vysazeni Utrogestanu a Estrimaxu jste dostaly MS ? Poslední jsem si vzala v pátek ráno a stále nic...

delfi75
29. bře 2015

@knedlicek86 ahoj, já vždy začala i přes léky :(

sikulik
29. bře 2015

@delfi75 ahojky, a právě proto, že se to nahromadilo, to chce relax a chvíli vysadit hlavně psychicky. Ale uvidíš, že za pár dnů to budeš vidět jinak, snad 😉 . Jak tu píšou holky, i kdyby nevyšly mražáčky (nevím, kolik jich ještě máš), můžeš jít do nativu nebo mini IVF, u tebe půjde o kvalitu a ne kvantitu vajíček. Ale je výhoda, že když má někdo mražáčky, může na KET v podstatě každý měsíc. A cermi77 je důkazem toho, že to vyjde 🙂 . Drž se!!!

delfi75
29. bře 2015

@sikulik máme 6sněhuláčků ve 3pejetách ...ale jak přelstít naprosto zdravé tělo ?

moni34
29. bře 2015

@knedlicek86 naposledy jsem ji poprvé v životě nedostala vůbec, musela jsem na vyvolávací injekci 😉
@delfi75 můj gyndař říká, že až si příroda zamane, tak otěhotní i neplodná žena, tak snad jen zkoušet,jestli už si nezamanula, ale jak píšou holky, důležité je na chvilku vysadit, myslet na něco jiného, třeba si udělat dovolenou, nebo jen výlet, prostě něco...

delfi75
29. bře 2015

@moni34 díky, ale u nás je bohužel neplodný muž...

soleilll
29. bře 2015

@knedlicek86 Já asi za 5 dní, dle dr. myslím do týdne by se měl objevit.
@delfi75 Někdy je holt ta příroda tvrdohlavá a nechce se nechat přečůrat. Ona se ale určitě brzo přestane bránit. Je to sice o náhodě, ale to je "přirozený" početí taky. Jen oni do toho můžou bušit denně. Takže až se potkají všechny veličiny přesně v tu správnou dobu, klapne to! Klidně si dej teď voraz, načerpej energii a psychické síly a až budeš připravená, s chutí hurá do mražáku! 😉

dandelion85
30. bře 2015

Ahoj! Psala jsem sem uz dávno na zacatku těhotenství a od te doby jsem vaše příspěvky pravidelně četla a držela vsem palce. Rok před Ivf jsem otěhotněla spontánně, ale potratila jsem v 7. tydnu. Měli jsme štěstí a podařilo se mi otěhotnět na první pokus s mini ivf. Bylo 6 embryi, vložili dvě beckove kompaktní moruly (nic na zařazeni nebylo) a před dvěma týdny se nám narodila Florence Isabella C., 3.4kg a 52cm, 11 dni po termínu. Ziji v UK a zrovna ten den tu byl svátek matek 🙂
Stále nemůžu věřit, ze je naše. Pořad čekám, ze někdo přijde a budeme ji muset vrátit 🙂
Takže bych chtěla vzkazat všem, kteří nevěří v úspěch, ze je to možné! Ale připravte se na to, ze ten stres pak teprve začne... Cele těhotenství jsem se bála a teď se budim kazdou chvíli a kontroluju, jestli Florence dýchá.
Hodně štěstí!

ninanela
30. bře 2015

@dandelion85 Gratuluju!Nádherná holčička!Taky mám doma dceru z RF,ale už starší.Já čekala hodně dlouho,a uplne se nám změnil život.Není uklizeno,navařeno,zahrada neposetá.Ale máme dítě a dlouho jsem si zvykala že je naše 😉 Ještě jednou gratuluji a přeji malinké krásný život. 🙂

ivka3901
30. bře 2015

ahojte kočeny na kolký den cyklu by mohol byť KET či je to individuálne v piatok idem na ultrazvuk to bždem 10 den cyklu tak som zvedavá 😒

cermi77
30. bře 2015

@dandelion85 gratuluji ke krásné, zdravé holčičce a přeji jí všechno nej do života 😵.

cermi77
30. bře 2015

@ivka3901 je to individuální, podle struktury a výšky sliznice, pokaždé je to jinak, každý cyklus originál 😉 Většinou v rozmezí 19-21. den cyklu, držím palce.

sikulik
31. bře 2015

@ivka3901 ahojky, já jsem šla na KET 19.den cyklu, tak hooooodně štěstí!!! 😉

delfi75
31. bře 2015

@dandelion85 krásná 🙂 velká gratulace a přeji oběma hodně zdraví!!!!

sikulik
31. bře 2015

@delfi75 důležitá je hlavně psychika, pohoda, klid. Ale já vím, mně se to řekne, taky jsem se snažila být tenkrát v klidu, ale to je prostě podvědomí, a to nijak neovlivníš. Já bych byla trochu v pohodě díky tomu, že máte tolik mražáčků, to by mi dodávalo relativní klid v tom, že to můžeme ještě několikrát zkusit bez další stimulace na nový cyklus IVF. Já jsem měla svůj jediný KET v nativním cyklu (teda bylo to kvůli tomu, že jsem ještě kojila syna), ale tělo nebylo zatěžovaný žádnými hormony. To je možná taky trochu plus, když jsi naprosto zdravá (taky mi nikdy nic nenašli). Tak si užij příjemných pár dnů - týdnů s partnerem, večeře, bazén, masáž, výlet, dovča, sport, prostě se aspoň trochu odreagovat.... Drž se!!!

delfi75
31. bře 2015

@sikulik děkuji, právě psychika je v háji....dovolená nepřichází v úvahu a partner pojede asi opět na služební cestu☹ tak na měsíc a půl...

sikulik
31. bře 2015

@delfi75 tak si s ním užij než odjede, masáže si můžeš užít sama, třeba zaběhat nebo zaplavat si můžeš jít taky sama, úžasně se při tom vyčistí hlava, nebo já jsem třeba chodila na břišní tance (někde jsem četla, že to krásně uvolňuje oblast křížovou a bederní, a podporuje tak otěhotnění - už jsem byla schopná zkusit úplně vše), můžeš pít nějaké čaje na podporu otěhotnění, kontryhel, ještě jsem taky jedla řasu chlorellu na pročištění organismu, byla jsem schopná a ochotná zkusit úplně vše 🙂

78marcela
31. bře 2015

@ivka3901 ahoj, mě říkal doktor že KET dělají 18-20.den cyklu. Já byla teď naposledy 18.den, předtím vždy 19.den.

delfi75
31. bře 2015

@sikulik tak jsem asi zkusila vše, kromě břišních tanců, ale to cvičím mojžíšovku. Kontryhel před KETem mi udělal to, že mi poprvé nedorostla sliznice...ale nějak bude 😉

sikulik
31. bře 2015

mojžíšovku jsem cvičila také, chodila jsem na rehabku k Milošům a cvičila samozřejmě i doma, ale u mě k úspěchu nevedla, tak jsem zkusila ty tance 🙂. Tak to kontryhel už nezkoušej!!! 🙂

sikulik
31. bře 2015

@delfi75 viz výše 🙂