Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobyna
26. čer 2016

@ivka3901 ja mela ten tlak určitě už paty den tak trochu na menzes určitě se něco děje 👍🏼👍🏼👍🏼😀

lenka27
27. čer 2016

@ivka3901 řekla bych, že to může být cokoliv, ale když si prostě řekneš, že to je dobré znamení tak bude 🙂 držím palce moc moc

moni34
27. čer 2016

Tak už mám broučka v bříšku a teď dlouhých 12dní do krve 🙂

bobyna
27. čer 2016

@moni34 hodneeeeee stestiiii a pevné nervy💐

lenka27
27. čer 2016

@moni34 dopadne to, protoze si to ty velky bojovniku proste zaslouzis a pak se sejdes s ivka3901 v porodnici 😉

evikos
27. čer 2016

@moni34 Držím pěsti. Můžu se zeptat,čím jsi stimulovala? Kolik se podařilo odebrat vajíček?

sikulik
27. čer 2016

@handous1 snaž se věřit tomu, že prostě ten mrňousek tam někde nahoře na vás čeká a přijde v pravou chvíli, a pokud to nevzdáš, dočkáš se, všechny co to nevzdaly, se dočkaly. Ale opravdu to chce myslet pozitivně, psychika je 50% úspěchu. Já vím, že si někdo řekne "těm se to kecá, když už se dočkaly", ale taky jsme bojovaly a prožívaly přesně to stejné. Tak tomu věř a bojuj dál!!! 😉 Dokud si nepochováš ten svůj uzlíček v náručí, nevzdávej to! 😉

sikulik
27. čer 2016

@moni34 držím pěsti, aby vydržela obě embryjka! A určitě jsou to ty nekvalitnější, není důležitá kvantita, ale kvalita (to zklamání úplně chápu, když jste do toho dali tolik peněz), ty dvě co jsou pozadu se můžou ještě pořádně rozjet. Mně tady lítá tříletá dračice, co kdysi byla to pomalé embryjko, co se nehodilo ani na transfer a už vůbec ne na zamražení. Předtím než ho šestý den "vyhodili", nasadilo takovou rychlost ve vývoji, že ho teda nakonec zamrazili a dva roky u ledu čekalo, než mi ho vložili do bříška a i u KETu tvrdili, že to asi nevyjde, ať nejsem zklamaná......no a naše princezna nám udělala obrovskou radost a držela se jak nejlíp to šlo 🙂

sikulik
27. čer 2016

@moni34 až teprve teď čtu, že už máš svýho Broučka v bříšku. Tak tuplem tfuj tfuj tfuj, ať se zavrtá tak silně, že ho za 9 měsíců budeš prosit, aby už šel konečně ven 😀 (viz můj případ, syna jsem přenášela 10 dní a už jsem mu domlouvala do bříška, aby už konečně vykoukl 😀 ) DRŽ SE! Moc ti to přeju, prostě už to musí vyjít, za to jaká jsi veliká bojovnice 😉

evikos
27. čer 2016

@moni34 Přečetla jsem si starší příspěvek a už vím. 🙂 Držím pěsti. Už jsem se rozhodla také pro darovaná.

sikulik
27. čer 2016

@ivka3901 určitě dobré znamení, přeju ti ať se prcek pořádně zavrtá a vy jste konečně ti nejšťastnější rodiče pod sluncem!!! 😉 A abys taky konečně uvěřila, že zázraky se OPRAVDU dějí, to ti potvrdíme tady snad všechny 😉

delfi75
27. čer 2016

@ivka3901
@moni34
@handous
holky, držím vše, co lze!!!

moni34
27. čer 2016

Holky všem moc děkuji 🙂 Nakonec máme jen 2 embryjka a ani nejsou nejkvalitnější, sice jsem byla zklamaná, ale vím, že se to nedá ovlivnit, tak jsem ráda aspoň za ně...jsem ráda, že se to" kecá" těm co už se dočkaly, protože to je to, co nás povzbuzuje zkoušet to znova a znova, ty příběhy se tak krásně čtou, kdybyste sem už nepsaly, tak by to bylo pro nás mnohem mnohem těžší, takže díky za to 😵
@evikos pro nás to byla jediná šance jít do DV, protože dávky hormonů při poslední stimulaci byly obrovské a měla jsem z toho velké zdravotní problémy, no a taky kvůli věku, takže jsem vděčná za ty darované 😉

luciebx
28. čer 2016

ahoj holky tak ja sem konecne objednana na konzultaci k pani doktorce Kneslove a 27.7 chodi nektera z vas k ni?

chci se zeptat jelikoz sme s manzelem mimo cr a budeme muset asi vzdy doletet za jak dlouho od prvni konzultace se zacalo neco dit?asi se nevyhneme IVF ale kdovi treba udelaj jen KET nebo IUI ale jak rikam ceka nas teprve konzultace,

vkackah
28. čer 2016

já u ní byla minulý týden, ted čekám na menses aby udělali hormonální profil a manžel spermio ( poslední měl před rokem tak na kontrolu) tím že jsme z ostravy tak si vše mužeme udělat tady a stačí jí to poslat mailem, pak se domluvíme co a jak.. předběžně říkala že to vypadá na IVF...maximum budeme řešit po mailu...

luciebx
28. čer 2016

@vkackah no my s muzem zijeme v Anglii 😀 prave sem tu prosla hlidanim ovulky atd vseho moznyho I muzovo spermio delany loni nebo mozna uz predloni takze si vse muzu nechat udelat znovu tu zdarma. Muz prave bude v CR semnou od 3.8 snad ho nekam nacpou aby kdyztak se jeho zamrazilo. Vubec netusim jak to bude probihat totiz no. Sem napnuta jak struna

delfi75
28. čer 2016

@moni34 Moni, sama víš, že stačí jedno embryjko 😉 V jakém stadiu jsou? Ale to je jedno, jsou děti i z morulek!!! drž se a nezblázni se...

jennyy12
28. čer 2016

Holky, muzu se zeptat, jestli vam v RF taky rekli, ze mrazi pouze blastocysty??? Docela by me zajimalo jestli tam maji vsichni doktori stejny nazor, i kdyz chapu, ze ma blastocysta nejvic sanci na uspech.

vkackah
28. čer 2016

@luciebx tak mate to trosku slozitejsi... 🙂 jakmile budu vedet vice tak se ozvu...rekli nam ze ta konzultace bude trvat delsi dobu ale byli jsme u dr. asi jen 20min..

luciebx
29. čer 2016

@vkackah ja mam konzultaci na pul hodky.. takze ono je to asi normalni. no sem zvedava cece

moni34
29. čer 2016

@jennyy12 Nám nic neřekli, prostě nám zamrazili jen HB a XB, blastocystu a kompaktní morulku nám nezamrazili, pak jsme se ptali a řekli nám, že mají malou šanci na rozmražení a správný vývoj, taky jsem z toho byla překvapená, ale věřím, že ví, co dělají 😉
@delfi75 no HB to není, ale myslím,že XB je taky super a zmraženou máme blastocystu, jestli se to má podařit, tak se to podaří, ať je to co je to 🙂 Pokouším se z toho nezbláznit, ale moc mi to nejde 😀

delfi75
29. čer 2016

@moni34 tak XB mi tu hajá 😉

handous1
29. čer 2016

@sikulik děkuji za podporu si moc hodná. Právě že ta moje psychika to je děs a hruza. Jsem na tom stejně jako moni34 snazim se z toho nezblaznit. Včera mi moje kamarádka oznámila že čeká dvojčatka seděly jsme v cukrarne a já se tam tak rozplakala a nemohla se uklidnit. Dneska to samé jsem jak na houpačce. Ten boj trvá už moc dlouho. ☹ Ještě nevím výsledek i kdyz mám testik doma tak mám strach si ho udělat. Pořád mám pocit že mě bolí v podbřišku tak snad je to dobré znamení.
@moni34 teď to prostě tobě vyjít musí !!!!! Držím vše co mám!!!!!
@delfi75 děkuji . 🙂

ivka3901
1. črc 2016

Ahojte takže nič z toho test negatívní a začínam špiniť ☹ ☹ ☹ tam niekde v dialke čaká na nás adopčiatko

moni34
1. črc 2016

@handous1 moc na tebe myslím a držím palce 🙂
@ivka3901 je mi to tak strašně líto...drž se... 😢 😢 😢

tomik1234
1. črc 2016
ivka3901
1. črc 2016

Ahojte baby neviete či má ešte dr. Otevrel dovolenku???

ivka3901
1. črc 2016

@moni34 moni dakujem pekne čo už nám neni súdené mať vlastné detičky ☹ ☹ ☹

kacatka
1. črc 2016

@jennyy12 syn je HB, dcera XB a kamarádky dcerka je KM - nemyslím si, že mají nižší šanci na úspěch, nicméně, mají nižší šanci přežít rozmražení. Ona má KM čerstvou, neměla na výběr, teď má za sebou další poku s minimálky, HB a nic. Prostě všechno je o náhodně, sliznici, stavu embryjek atd atd...

@ivka3901 Božínku holka, to je opravdu velká smůla ☹ koukám už teď tady minimálně, ale tohle opravdu nerada čtu. A určitě Tě nechci odrazovat od dalších pokusů, spíš dodat nějakou tu sílu a odvahu do případné adopce: kamarádka má adoptovaného chlapečka po 4 neúspěšných IVF - a je to jejich zlatíčko největší 🙂 V mnoha věcech ji obdivuji. Takže ať se rozhodnete jak se rozhodnete, určitě se svého potomka nakonec dočkáte 😉

ivka3901
1. črc 2016

@kacatka dakujem krásne za povzbudenie áno rozhodli sme sa doptovať bábenko tak sa možno raz dočkáme adopčiatka 🙂