Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

myskat
11. říj 2016

ahoj holky, nevíte, jestli je tam tento týden dr Otevřel?....

handous1
16. říj 2016

Ahoj holky , mám menopur více balení zakoupené v německu které nepotřebuji kdo má zájem pište do zpráv.

safarikovap
23. říj 2016

Ahoj holky. Nevíte některá, kam z Reprofitu Brno odešla MUDr. Vitoušková?

zuzi.kol
23. říj 2016

@safarikovap ahoj dovolím se ti odpovědět, je na klinace ReproGenesis..na te stejne ulici jen o pár metrů dál...taky jsem se zajímala..

lenka27
26. říj 2016

@safarikovap jak pise zuzi.kol, ale pry je tam jen obcas, ze je pry na materske, ale to muzou byt jen drby, nemam to overene 😀

safarikovap
26. říj 2016

@lenka27 Ty mě někoho připomínáš...😆 Jojo, díky Leni a @zuzi.kol Jsem se dívala, kdyby mně to náhodou po Novém roce nepřešlo 😆, že se objednám "na jistotu" a Vitoušková i Štelcl jsou fuč...

lenka27
27. říj 2016

@safarikovap no jo tahle dvojka uz valci jinde 😀 takze te to nakonec prepadlo? 😉

safarikovap
27. říj 2016

@lenka27 Člověče, nevím - Aďoch už má 4 roky, takže je samostatná jednotka. Manžel taky ještě nesenilní, takže nepotřebuje, aby se o něho někdo staral...😃 Asi si pořídím kočku😆

lenka27
27. říj 2016

Nebo Kačku 🙂

sikulik
27. říj 2016

@safarikovap Štelcl je také v Reprogenesis 😉

sikulik
27. říj 2016

@moni34 ahojky, jak se máte? Počítám, že už máš pěkné bříško 😉 Držte se!!! 😉

meliskaa
2. lis 2016

Ahoj holky, včera jsem byla na ET. A ke včerejšímu dni nám zůstalo 10 embryek 😀 do patku budeme vědět kolik jich teda zamrazíme 🙂 A dostala jsem fotečku z UTZ, snad se tam zavrtá a bude se držet 9 měsíců 🙂 jinak chodímk Vránovi, je to úžasnej doktor, budu k němu přecházet i na gynekologii 🙂

meliskaa
2. lis 2016

@jennyy12 Tak ja platila cca 2 tis, zustalo mi asi 700 jednotek. Kamaradka bude mozna potrebovat, tak ji to muzu dat a zbytek uvidim, treba nekdo jako samoplatce bude chtit 🙂

moni34
2. lis 2016

@sikulik ahojky a diky 😊 dneska jsme byli na velkem UTZ u Vlasina a vsechno je v poradku, cekame chlapecka a brisko mam obrovske 😁

delfi75
3. lis 2016

@moni34 to je krásné!!!! Jen tak dál😘

lenka27
4. lis 2016

@moni34 tak to je super zpráva, jen tak dál 🙂

78marcela
5. lis 2016

@moni34 skvela zprava😀

sikulik
8. lis 2016

@moni34 mám takovou radost!!! 😀

moni34
14. lis 2016

@delfi75
@lenka27
@78marcela
@sikulik všem holky moc děkuji 🙂 🙂 🙂

yasminne
14. lis 2016

Ahoj nenajde sa tu nejaká slovenka alebo ceska, ktora zije v rakusku, je tam poistena a bola na ivf v reprofite?

yasminne
14. lis 2016

Niekto, kto podstupil scratch biopsiu, intralipidy, AH, glue... ako možnosť pre lepšie uchytenie embrya?

karkab
15. lis 2016

Ahoj holky, chceme z Jihlavy přejít a dostali jsme doporučení, aby jsme zkusili Reprofit. Mohu poprosit o info jak jste spokojené a popř. jakého dokotra zvolit? Děkuji. 🙂

jennyy12
15. lis 2016

@karkab My chodime k mudr. Vranovi a pri prvnim IVF zvolil vybornou stimulaci, sice ET nevysel, ale ted bude KET, tak snad to klapne😄

pt1981
16. lis 2016

Ahoj holky, vcera jsem byli na porade o budoucim mimi. Mame zamrazene 2 pajetky, po 2 embryjkach.... Pridelili nam mudr Kneslovou... Mate nektera zkusenost? Prvni ditko mame od Stelcla 🙂 . Docela me zarazilo, ze se musi rozmrazit obe emryjka a jedno nasledne zamrazit... Dve mi nedaji. Jsem po CS a dvojcata se vyrazne nedoporucuji...

78marcela
18. lis 2016

@pt1981 resila jsem to same. Mela jsem posledni pejetu se tremi. Takze bylo v planu znovuzamrazeni..nakonec po rozmrazeni bylo jedno spatne uplne a druhe bylo dostacujici na transfer ale uz ne k rekryo. Takze mi po velke porade a jednanich zavedli obe. Take jsem po sekci.

78marcela
18. lis 2016

@karkab ja byla spokojena velmi. Mela jsem spoustu lekaru, za ty roky,ale otehotnet a zdarne donosit se zadarilo u dr.Kozumplika. takze za sebe doporucim jeho

ninanela
18. lis 2016

@karkab Také nedám na Reprofit dopustit. Mám od nich dvě holčičky, konkrétně od Dr Koudelky. 🙂 Ale nevím jak casto teď v Rf působí. Perfektní přístup a jsem ráda že jsem ho poznala.Urcite někoho vybereš. Ještě jsem byla hodně spokojená s Dr Kurecovou, ale teď je na mateřské. Držím palce.

pt1981
18. lis 2016

@78marcela ahoj, dekuji... A jak jsi dopadla? Miminko se chytlo jedno nebo obe?

78marcela
18. lis 2016

@pt1981 nastesti jedno

kejt29
18. lis 2016

@ninanela taky mame holcicku od Koudase a super 😉