Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
24. srp 2010

@okcelok presne tak. Predtym co som chodila do Ferticentu v BA, tam boli mile len sestricky a doktor robil vsetko len pre peniaze. Ludske nestastie ho velmi nezaujimalo. Som rada ze som Reprofit objavila.

rebeca_1
24. srp 2010

@emada mne robila vcera UTZ a bola velmi prijemna. Zdala sa mi aj ako velka odbornicka. Spravna volba ))))
Toho neuspesneho KETiku je mi luto ale vidim, ze sa nevzdavas a ides pekne dalej. Drzim palce!!!!

okcelok
24. srp 2010

@rebeca_1 stejně na mě působila brněnská Repromeda! 😝

emada
24. srp 2010

Tak snad to bude ok a třeba poradí, jak dál postupovat, případně jaká další vyšetření, mám za sebou IUI negativní, 1.IVF s ET, biochemické a teď KET, kdy byl test pozitivní, ale pak opět nic:(

rebeca_1
24. srp 2010

@okcelok aj tak zostanes tehulka v Reprofite, uvidis!!!!! ))))))
@emada urcite sa najde nejake skvele riesenie.

okcelok
24. srp 2010

@rebeca_1 kéž by to už teď vyšlo!!Spoléhám na mražáčka!!!

rebeca_1
24. srp 2010

@okcelok no toto uz je lepsia rec!!!!! Vide to, uvidis!!!!!

okcelok
24. srp 2010

@rebeca_1 nám všem!!!!!! 😀 😀 😀

rebeca_1
24. srp 2010

@okcelok opat skvela rec!!!!!

emada
24. srp 2010

obdivuju, jak to mnohé z vás skvěle zvládají, já jsem po každém neúspěchu tak rozhozená, že nevím, jak dál a je to čím dál horší:(

okcelok
24. srp 2010

@emada nevěš hlavu,jednou to vyjde a bude to tady v RF!!!! 🙂

veveram
24. srp 2010

@rebeca_1 :takže dobré zprávy,to jsem ráda a hlavně to,že máš z toho dobrý pocit,protože ta psychika dělá divy
@emada :určitě nezoufej,nemysli hlavně na to a věř že se to příště povede

Já když jezdila do Fertimedu,vždy mi bylo špatně a měla jsem strach a taky to tak dopadlo,měla jsem z toho pocit,že to je opravdu kasička na peníze,ikdyž sestřičky byly všechny příjemné.A setkání s Macháčem,nebe a dudy,z něho čišelo to že udělá vše pro to abych já byla těhotná,takže všechny kontroly,včetně OPU(Dr.Kuřecová) a ET(Vitoušková) jsem absolvovala v naprostém klidu!!!

rebeca_1
24. srp 2010

@emada my sa snazime o babatko vyse 8 rokov a kazde IVF ma naucilo prehravat. Tiez som nevedela prehravat, plakala som, nervacila som a co mi to pomohlo? Nic, vobec nic.
Dnes idem do kazdeho jedneho programu s cistou hlavou a s velkou radostou ze sa aspon nieco deje bez ohladu na vysledok.
Prajem aj tebe pokoj na dusi )))))

@veveram dakujem. Chcela by som sa dopracovat k ET a potom sup na dovolenku. )))))

luckap123
24. srp 2010

ahoj kočky 🙂
tak zítra ve tři nás čeká první návštěva...bojim,bojim...ale zase sem zvědavá co nám řeknou...
holky byli jste z reprofitu některá poslána na laparku,kvůli průchodnosti..případně kdy..jeslti hned než začnou něco zkoušt nebo případně až po nějakých neúspěchách...

veveram
24. srp 2010

@luckap123 :v reprofitu nevím jestli posílají na laparo,ale když jsem šla poprvé na konsultaci v jiném CARu,tak mě poslali na LPSK,však uvidíš na čem se domluvíte,nabídnou ti asi nějaké možnosti

Jinak potvrzuji podle odběrů těhotenství,HCG přes 3000

emada
24. srp 2010

Díky za podporu, ono to nějak bude muset jít, tak hlavu vzhůru a šup do dalšího kolotoče.

maja3.s
24. srp 2010

Ahoj holky...tak jsem dnes zas nakoukla...jak se všechny máte?Já jsem, bohužel, v práci, takže nic moc 😒 Jinak už začínám mít děsný strach s testíku...myslím, že to zas nevyšlo a hrozně se toho bojím. Dnes jsem se chtěla objednat k Machačovi, ale má volni až koncem září...a já bych chtěla hned do další minimálky a konec září je pozdě. Vůbec nevím, co budu dělat...ještě se pokusím je ukecat, aby mě tam někde vměstnali, ale nevím nevím...

@veveram ...gratuluju ke krásnému výsledku 😉

@rebeca_1 ...i u tebe to vypadá suprově...tak jen tak dál....

78marcela
24. srp 2010

@veveram Moc ti, teď už zcela oficiálně blahopřeju, těhulko... 😀 😀 😀
Doufám, že tě budeme všechny brzy následovat.
@rebeca_1 Tebe moc obdivuju, já nevím, jestli bych v sobě našla tolik síly zkoušet to dál a dál jako máš ty. Mě už i tyto dva moje neúspěchy docela sebraly. jdu do třetího a když nic, zkusím pak všechny ty mrazáčky třeba zjara a pak asi skončím s tím, že nám holt není přáno. Obdivuju tvoji vnitřní sílu.

rebeca_1
24. srp 2010

@luckap123 dobre zajtra pokonzultujte ))))

@veveram waw, to hcg je krasne. Nechces si zmenit pas?
@maja3.s kto nam to tu zosmutnel? Aka dalsia konzultacia? Nic take, ved ty si tehulka!!!!! Pekne krasne bojuj, 31.8. je este daleko, nemysli na dalsiu stimulku ked mas bobacika v bjusku!!!!!!
Dakujem, na UTZ to vyzeralo dobre ale co bude po OPU? Su to strasne nervy. Chcela by som sa dopracovat k ET a ist na dovolenku.
@78marcela mam stale nejaku tu silu a bojovnost v sebe ale aj vela placem a trapim sa. Su chvile kedy mi je tazko ale placom si nepomozeme. Musime zotriet slzy a ist dalej!!!!!

Babulky ja budem vo stvrtok vecer pichat pregnyl a v piatok by som mala ist do roboty. Neviem ci robim dobre. Pomoooooc!!!!!! Vy to ako riesite po pregnyle?

Pozdravujem Vas vsetucky - vsetky ))))

78marcela
24. srp 2010

@rebeca_1 Já byla po pregnylu taky v práci Nemám fyzicky těžkou práci a ani mi nikdo neřekl, že bych do ní neměla chodit. (ale vše mě bolelo,měla jsem v sobě 33 vajuch). Ale dalo se to zvládnout. To bude v poho, uvidíš.

lentilkal
24. srp 2010

Dobrý večer,
@veveram gratuluji ke krasnemu Hcg
Holky nebojte se silu bojovat vždy najdete i když si myslite že už jste na dne,vim o čem mluvim už jsem si tim prosla a rekla bych že toho mam za sebou až dost a i když jsem si rikala že už nikdy nebude sila jit dal tak vždy jsem ji nasla a zase bojovala

maja3.s
24. srp 2010

@rebeca_1 ...po Pregnylu do práce klidně můžeš...já byla vždycky a určitě to není žádný problém...

veveram
25. srp 2010

Ahoj,všem děkuji za gratulace,taky mi spadl kámen ze srdce když mi řekli ty hodnoty,ale není jěště vyhráno,ale je to aspoň další úspěšný krok.Všem tady přeju moc moc moc ay se to povedlo a holky honem honem,ať nejsem v tom sama.Takže hlavy vzhůru.
Jinak já jsem třebe po Pregnylu byla doma v klidu.Ve Fertimedu to dokonce vyžadují,jěště den před OPU jsem tam dokonce ležela u nich,ale to je myslím zbytečné,ale do práce bych asi nechodila.
@maja3.s :čekám tě v tabulce těhulek 31.8.
proč si myslíš že to nevyšlo?ty ses už testla?

maja3.s
25. srp 2010

@veveram ...ani nevím, proč si to myslím...blíží se testování, tak mě opět přepadla panika....vůůůůbec nic necítím, jako že by to mělo vyjít...no a taky si říkám, že když to nevyšlo po všech těcho pokusech tak teď po IUI? Prostě mi to přijde nemožné.... ☹
Taky jsem slyšela, že v některých centrech chtějí, abys tam byla den dopředu nebo pak následující den, ale jediný důvod jsou....peníze! Je to strašné, ale je to tak....bohužel....

monulkab
25. srp 2010

Holčiny není mezi vámi některá personalistka???

okcelok
25. srp 2010

@monulkab já jsem servírka! ☹

luckap123
25. srp 2010

holky tak první konzultaci mám za sebou..vyfásla jsem Štelcla......bože takovej hezkej doktor 😝 😀 a příjemnej..hned teda na nás vybafl jeslti půjdeme do IUI nebo IVF..tak to jsem čučela....no pak jsme se domluvili,že příští cyklus nasazuju clostík,pak skáknu ke svýmu na ultrazvuk,zavolám výsledky,on mi řekne kdy dobnou pregnyl a pojedeme na IUI..no a uvidíme jeslti to výjde,jeslti ne tak pak se budeme bavit co dál 😉

okcelok
25. srp 2010

@luckap123 jojo,Štecl je frajer!!! 🙂 Tak se to konečně hnulo!!!

rebeca_1
25. srp 2010

Ahojte, ja som sa bola dnes v robotke a potom 2 navstevy )))) Konecne domka. Aj zajtra.

No ja neviem ako to bude s tou robotou. Zajtra vecer picham pregnyl a v piatok pojdem do robotky. Som kadernicka, ja neviem ci robim dobre.

@maja3.s pekne ti to napisala veveram ))))) Caka na teba medzi tehulkami, tak makaj na sebe!!!!! Tes sa z toho, uvidis, klapne to.

@okcelok pekna fotecka )))))

@luckap123 tak super ze konzultacia super prebehla a hned sa to bude aj realizovat )))))

okcelok
25. srp 2010

@rebeca_1 a to nemůžeš do práce,když píchneš pregnyl? Díky 🙂