Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
26. črc 2011

@veera2 Držím palce 😉
U nás teda žádná pecka☹ Minulý týden přišly výsledky spermiogramu z RF - v globále lepší, než první spermio, ale pořád tragédie - větší počet, větší pohyblivost, ale 0% progresivní pohyb a patologie u 99% ☹ Jen 1% morfologicky dobrých spermoníků 😒

veera2
26. črc 2011

@safarikovap Díky. Vám taky držím palce, ať se to ještě zlepší, víš, že stačí jedna mrška 😉 Bere manža nějaké prášky?

Já jsem dnes nevydržela a testla jsem. Jsem pouhých 7 dní od Et,ale řikala jsem si, cio kdyby...no a nic ☹ Vím, že je ještě brzo, ale určitě to znáte jak to nahlodá 😖

safarikovap
26. črc 2011

@veera2 No jooo, ale nezapomeň, že mourinka má u sebe určitě obě dvě prďolky - proto tak brzo vyběhly kolejnice. 7 den po ET je ještě sakra brzo, co reprofiťačky? @bellka a @olousek35 Ti to určitě potvrdí.
Hlavně hlavů vzhůru - podívej se na mě, na zoufalce 😒

Když už jsme u toho: @bellka @olousek35 holky - genetika se dělá v Reprofitu taky nebo někde...nevím...budeme muset na obilňák nebo tak? Předpokládám, že tohle teď přítele čeká. Dneska jsem si volala na výsledky stěrů z čípku a negativní. Takže už jen příští týden HP 1-3DC a jsem hotová 🙂 Zdravá jako rybička - o to víc mě s*r*, že tohle všechno musíme podstoupit 🙄

Kéž bych už byla tak daleko, jako vy - držete se, holky 😉

safarikovap
26. črc 2011

Holky a ještě dotaz - jak dlouho trvá v RF hormonální profil? Jdu jen 1-3DC, na další odběry nemusím. Vím, že MS dostanu příští týden, takže bych se chtěla už teď objednat na další konzultaci, abych zase zbytečně nemrhala časem. Ale zase abych se tuleň neobjednala třeba za 14 dní a HP nebyl hotový až...koncem srpna.
Děkuji 😉

veera2
26. črc 2011

@safarikovap Já vím, že je to brzo,ale znáš to... U nás je to zas naopak. manžel má spermio jako dárce,ale problém je ve mně. Bojím se, že mám nekvalitní vajíčka po prodělané chemošce. teď mi řekni, co je lepší? taky mne štve, že zas manžel tohle vše musí kvůli mně podstupovat. Naštěstí to bere s nadhledem a podporuje mne.
HP nevím jak dlouho trvá, nechávala jsem si ho dělat u nás v nem. a čekala jsem asi něco přes týden.

bellka
26. črc 2011

krásný den všem 🙂
@safarikovap s genetikou Ti neporadím, měli jsme ji v plánu, ale nedošlo na ní 😉
@veera2 moc, moc, moc Ti přeju, aby vykoukla 🤐 🤐 🤐

safarikovap
26. črc 2011

@veera2 Zajimavý, slyšet názor od "protistrany" 🙂 Máš pocit vinny za to, že "problém" je u Tebe a přitom manžel je na Tvé straně, nijak Tě neobviňuje atd...? Já třeba nevím, co si přítel myslí - ze začátku ten "verdikt" nesl dost špatně - pořád se obviňoval, několikrát jsem slyšela, že co s "ním" budu dělat, když ani dítě mně není schopnej udělat a že neví, proč já jsem z umělka tak špatná, když já jsem zdravá. Dlouho trvalo, než jsem mu vysvětlila, že tohle je náš společný problém 🙂 Takže - je fakt zajímavý, co si myslíš Ty (když ve stejné pozici mám přítele) a jak se chová Tvůj manžel (když ve stejné pozici jsem já). A všechno obviňování stranou - na to toho chlapa máš, aby Tě podržel a já dělám to stejné pro přítele 😉
Až takhle - Ty máš po chemoterapii ☹ To jsem nevěděla, nečetla jsem celou diskuzi zpětně☹ Ale dostala ses z toho, takže - teď už se musí jenom dařit 😉 Lehce se mně to z mé pozice mluví, já vím, ale...od toho jsou tady právě tyhle fóra 🙂
Hormonální profil tak týden? Tak...nenechám nic náhodě, MS bude kolem 1. 8., takže si ještě dneska rychle bloknu termín na konec sprna. Stejně nepředpokládám, že by se příští měsíc něco dělo - spíš nás čeká ta genetika, takže...

safarikovap
26. črc 2011

@bellka Ty máš místo genetiky Šimonka🙂 Neuvažovaly jste s manžou o té herecké škole? Přece jen - když jsem viděla další fotky malýho, tak...myslím, že by se uplatnil 😀

meggar
26. črc 2011

@safarikovap Ahoj, hormonální profil jsem měla sice z minulého CARu, ale výsledky byly fakt nějak do týdne.
@veera2 7.den je ještě brzo, vydrž, určitě tam budou. U nás s mourinkou byla tak dobře vidět, protože máme dvě. Tento rok je přece rok zajíce, tzn. rok plodnosti, takže se letos dočkáme všechny 😀 😀 😀

bellka
26. črc 2011

@safarikovap beru, takhle to nesmíš brát, já si taky dávala vinu a vždy po neúspěchu jsem navrhovala rozvod, ale prostě jsme to ustáli a můj muž mi řekl, že mě miluje a budeme bez dětí, ale budeme spolu 😉 takže pochopíš, že jsem to jen tak vzdát nehodlala 🙂
A děvčatááá, dneska si Šimonek vzal poprvé sám do ručičky hračku, slzím dojetííím 🙂

veera2
26. črc 2011

@safarikovap Tak vidíš, u nás je to obráceně,ale na konec je to ve výsledku stejný. Vždycky jsou na to dva, to je hlavní, navzájem se podpořit. Nádor jsem měla před 10ti lety, takže už je to ok,ale asi následky nějaké zůstaly, nevím, to nikdo neřekne.Mám to popsané v profilu.
@meggar Já měla taky 2 ranné morulky,ale ještě neházím uplně flintu do žita, i když ta šance se hodně zmenšila. Sice se tělo chová trošku přívětivějc než minulý pokus, to mne zatím trochu drží,ale vím, že to může být způsobené hormonama.
@bellka Bellí, to je nádherný. Moc krásné si užíváte každý "malý " pokrok, moc vám to přeju!

bellka
26. črc 2011

@safarikovap jsme původně mysleli, že bude kněz, páč má ry ručičky věčně spojenééé 😀 no uvidíme, co z toho lumpíčka jednou vyroste 😀 Bože, jak ho miluju, až se mi svírá hrdlo 😵 😵 😵
A holky, ještě něco k tomu spermiu, Pavlík byl považován za nadprůměrného, i když měl 1% morfologicky dobrých spermoškůůů, ale to 1% bylo ze 156 000 000, takže jich bylo 1 500 000, takže na % nehleďte, je spousta aspektů. která spolu souvisííí 😉

veveram
26. črc 2011

Ahoj děvčátka,tak se nám to tady zase rozrostlo,přeju Vám všem,ať se taky brzy dočkáte toho krásného uzlíčku štěstí 🙂
My se máme taky k světu,váha je stejná jako u Šimonka od bellky a to jsme na umělé stravě,takže to letí nahoru 😀
Filípek je živé dítě,vůbec nechce ležet a spát,ale potřebuje se neustále rozhlížet,takže se nosí a když si sednu,tak skáče na nohách jak opička a už si chce dokonce i sedat. 😀 Za týden máme poradnu,druhé očkování,tak uvidíme co nám MUDr.řekne.
Posílám pozdravy 🙂 🙂 🙂 🙂

bellka
26. črc 2011

@veveram ahoooj maminkooo 🙂 Filípek vám taky péruje na nožkách jako gumítek??? Šimonek taky, je jako na pérkách a nejlíp je mu na rameně, kde je jako na rozhledně 😀 krásně prostpíváte, jen tak dááál a dej nějakou fotečku, a´t se pokocháme 😉

veveram
26. črc 2011

@bellka :ti naši buclíčci jsou stejní v tom vývoji 😀 😀 😀

safarikovap
26. črc 2011

A já na to prdím - končím se sondováním po koníkovi, emiminu atd. Už tak jsem ze všeho doplašená a pořád jenom hledám, co nás asi teď čeká - do další konzultace je to ještě měsíc a já už zase plaším ☹
Těhulkám držím palce a @veera2 - Tobě dvojnásob 😉 😉 😉

veera2
26. črc 2011

@safarikovap Máš recht, je to do zblbnutí, taky to znám¨a díky! Vám taky držím palce.

mourinka29
27. črc 2011

dobré ránko 🙂 🙂 ,já mám dneskav pul sedmé večer první utz,bojím bojím i těším 😀 😀 😀 😀
@veera2 tak jak to vypadá s tebou??už si sebrala odvahu?? 😵 😵 😵 😵 😵

veera2
27. črc 2011

@mourinka29 Tfuj , tfuj, plivu tě pro štěstí. Určitě uvidíš 2 bublinky.
Já testila včera a sněhobílé nic. Vím, že je to brzo,ale nějak podvědomě cítím, že to zas nevyšlo. Zkusím ještě v pátek, to budu 10. den.

mourinka29
27. črc 2011

@veera2 fákt?? 😖 😖 😖 ,máš zkusit rááááááno a ne večer 😠 😠 😀 ,držím moc moc palečky,kruci měla si krásné embryjka,ale testni hlavně ráno ju???? 😉 😉 😉

veera2
27. črc 2011

@mourinka29 testovala jsem ráno 😒

lentilkal
27. črc 2011

ahoj holky nedavno jsem psala jaka je moznost tehu s jednim embryjkem tak se to snad povedlo zatim je to ok.A mela bych na vas prosbicku chodite nekdo na normalni gyndu do reprofitu a mate neschopenku potrebovala bych vedet jak je to tam s vychazkama kolik jsou ochotni napsat.Diky moc za odpoved

mourinka29
27. črc 2011

@veera2 ježiš já jsem blbka,místo včera jsem četla večer 🤐 🤐 😝 😀 😀 😀 ,akolik po ET si??
@lentilkal v tom ti neporadím 😖

lentilkal
27. črc 2011

jsem 27den po et a hcg je 1346 a prej pekne tak uvidime

veera2
27. črc 2011

@mourinka29 Dnes jsem 8. den,

veera2
27. črc 2011

@lentilkal gratuluju. Taky by mne zajímalo jak to chodí v RF s neschopenkama.

meggar
27. črc 2011

@veera2
@lentilkal S neschopenkama v Reprofitu není vůbec problém, mám ji od nich od začátku stimulace. Psaly mě ji sestřičky na druhé recepci. Vycházky mám od 14-18.

saminka
27. črc 2011

@mourinka29 drzim palce na prvni kontrolu!!!! 😉

saminka
27. črc 2011

@veera2 urco jeste vykouknou!!! mela jsi preci jen 3-denni ne? ja po tri dennich testovala az ten desaty den a byla tam jen slaba carka 😉

saminka
27. črc 2011

@lentilkal taky gratuluji!!! a nejsi nahodou 27.den cyklu ?? ne od ET?? to by bylo nejake divne 😕