Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
19. srp 2011

@bellka Dekuji moc za info. 🙂

artus
19. srp 2011

@bellka děkuji moc. K tomu není co dodat a přeji ti a celé tvojí rodině vše krásné

meggar
19. srp 2011

Zdravím všechny nově příchozí i ,,starší kousky" 😀 Nebudu ani jmenovat, páč je nás tady nějak moc 😉
@artus My jsme byli na 1a2 IVF v Repromedě a pak jsme chtěli někam přejít, tak jsem vybírala mezi Unicou a Reprofitem(podle ohlasů tady mají zřejmě největší úspěšnost). Unica ale neprovádí jeden výkon, který jsme potřebovali, takže volba byla nakonec jasná. Navíc v Unice bereš při IVF více léků a po ET se píchá dost bolestivý Agolutin, kdežto v RF dávají jen Utrogestan na zavádění. Pokud ti ale nevadí injekce, tak je to to nejmenší. V RF jsem byla naprosto spokojená a doporučuju každému i když v Unice moje dvě kolegyně, obě otěhotněly. Jedna na poprvé a druhá při prvním KET. Finančně si myslím, že to vyjde u obou nastejno.
@olousek35 Já mívám občas taky bušení. V těhotenství je rychlejší puls normální, srdce musí přečerpat i ten narůstající objem mimča, tak se puls zrychluje. Neboj, je to normální.
Zdravím všechny čekatelky na stimulaci a všechny stimulující a přeju hodně štěstí při nastávajícím pokusu. Zdravím i všechny ostatní těhulky. Užívejte těhotenství ať máte veselé děti. A zdravím i všechny mamči-užívejte prcků a ať moc nezlobí 😉

artus
20. srp 2011

@meggar Děkuji ti moc za tvuj názor, zase mě to nalomilo a nevím, ale jsem moc ráda za vaše všechny názory, čím víc info, tím líp 🙂 🙂 peníze nejsou problém, tak nějal s těma částkama počítáme, ale představa, že by to vyšlo hned na poprvé....... 😀 😀 😀 nádhera. Je tu někdo , komu to vyšlo takhle rychle i v RF?

carlik
20. srp 2011

Přeji všem pěknou neděli! @katem jsem moc ráda, že jste byli s manžílkem spokojení s Kouďasem a teď už jenom nasadit jejich optimistický úsměv a hurá do stimulky 🙂 Doufám, že nás budeš informovat, jak začneš a přeju hodně folíků 😔 @olousek 35 to je opravdu normální s tím bušením a mě teda ještě před bouřkou a změnou tlaku pořád bolí hlava (takže bez Paralenu ani neusnu) ☹ A jinak vítám všechny nově příchozí, co se rozhodly pro RF a jsou na správné cestě pro miminko 😉 A já se musím pochlubit, že jsem včera večer zažila své první ťukanečky v bříšku, je to úžasný pocit vědět takhle o tom miminečku v sobě 🙂 Tak se těhulky opatrujte a čekatelky buďte trpělivé!

artus
20. srp 2011

holky, chtěla bych se ještě zeptat, jestli jste volily i nějaké alternativní postupy, než jste sly na samotné IVF, třeba Mojžíšovou, nebo kapky Dr.Jonáše. Včera mi ty kapky vychvalovala moje kamarádka, ale myslím, že je to blbost 😎

bellka
20. srp 2011

Krásnou sobotěnku všééém 😵
@carlik moooc gratuluju k prvním ťukanečkůůům 🙂
@artus jéééžiši, já toho vyzkoušela, hotová čarodějnice 😀 Od léčivých kamenů (měsíční kámen jsem sundala z krku až v Šimonkovém měsíci po narození ) až po Dornovu metodu, to je srovnání páteře a kostrče, páč jsem měla, díky své práci, hodně obratlů posunutých mimo a i obratle souvisí s otěhotněním a neplodností (tohle slovo z duše nesnáším). Pak jsem pila bylinky, no prostě jsem toho zkusila strašně moc a i když nevím, jestli z toho něco zabralo, určitě to neublížilo 😉 a v Reprofitu nám to teda vyšlo na podruhé 🙂 Nepočítám 6 IVF v předchozích CARech, Ti neřešili nic, jen jeli svou pásovou výrobu 🤐

mourinka29
20. srp 2011

Ahojte holkyy,mě z toho picne 😠 😠 😠 😠 ,včera zase světloulinké špinění,ted jsem se vrátila od dr..tak vše je v pořádku,je jsem v období ms,tak možná proto,možná jsem víc prokrvená,protože mi občas teče krev i z nosu a o dásních ani nemluvím,takže doufááááááááááám,že bude vše v pořádku i nadále 🙄 🙄 ,ale jsem klidnější,když si poslechnu srdíčko domácím utz 😀 😀 😀 😀

Jinak zdravím všechny maminky a zááááááávidíííííííííííííííííím 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 a všechny snažilkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 ,držím moc moc palečkyyy 😵 😵 😵

saminka
20. srp 2011

@artus ahojky vitam te u nas....tak ja jsem teda ta stastna zena, co to na poprve vyslo 😵 😵 😵 ale take po nejake dobe neuspechu 😉 jsem ale za to silene vdecna!!!! Byl to risk odhodlat se a jen tak risknout prvni CAR v Cr jen po emailove konzultaci,ale vyplatilo se nam to totalne 🙂 drzim palecky at se ti taky zadari....

@mourinka29 teda to jsi mela zase stresy 😖 a super ze uz tak brzy slysis srdicko, to ja si pockala az snad do 14.-15.tydne nez jsem ho nasla doma 😅

artus
20. srp 2011

@saminka děkuji moc za povzbudivá slova, jsi hodná, vlastně všechny tady jste báječné. 🙂 🙂 🙂 člověk se tu tak pozitivně naladí, i částečně uklidní a hlavně ví,že s námi zoufalkami opravdu soucítíte, protože samy víte, jak těžké to je.

lenka27
20. srp 2011

Ahojte holky zdravím Vás po delší době, bývám teď s maličkým na chalupě tam je nám nejlíp, jsme tam i s naší neteřinkou, která je jen o 2 dny dtarší takže mazec a sranda k tomu. My se máme fajn jen trochu bojujeme s kojením.
Takže zdravím všechny těhulky a čekatelky a taky maminky. Všem přeji úspešné časy 🙂

lentilkal
20. srp 2011

Ahoj, všem děkuji za palečky už je to za mnou.V patek jedu na krev jak klesa HCG a pak za 14dni k Machačovi na konzultaci co potom dal tak uvidime co vymysli uz ma ze me chudak taky dost když vidi tu tlustou slozku.

katem
21. srp 2011

@saminka Dekuji, no uz toho bylo celkem dost 2xIUI, 3x IVF - tehotenstvi- neuspech, dalsi IVF - neupsech bez transferu ....a ted poprve v RF 😉 ... no a jak se o me manzel boji, tak to bylo velice dulezite, aby se o nas doktor staral a nedelal to jako svoji rutijni praci... jak to v mnohych pripadech je.... no takze jsme byli opravdu spokojeni

katem
21. srp 2011

@olousek35 dekuji, budu Vas informovat... no predepsal mi 3x denne ty standartni prasky.... zacina to na "Cy...." ani po pravde nevim, jak se to jmenuje... takze cekam na muj "prvni den" 😉 potom ten 7.den uvidi... 😝

katem
21. srp 2011

@carlik Dik, no uvidime... budu optimista a doufejme v to nejlepsi... nejsou zrovna zena ktera ma mnoho foliklu, ale snad to bude stacit!... Doufam, ze vse je v pohode u tebe a ze miminko nezlobi 😉 a pekne tuka!

Preji Vam moc a moc hezky zbytek nedele

olousek35
21. srp 2011

Ahojda, tak já se trochu pochlubím. Došel mi výsledek krvě ze screeningu. Jsme zdraví. Rizika jsou v řádu hodně tisíců, to je skvělý. Dočtu vás a zareaguju. 😀

katem
21. srp 2011

@olousek35 tak to je skvela zprava! Blahopreji

olousek35
21. srp 2011

@lenka27 to je dobře, že se zotavuješ na chalupě. Moc tě zdravím. 😉
@katem neboj, dočkáš se brzo taky. Reprofit je kouzelnej. Dr.tam umí zázraky. 😀
@lentilkal vymyslí, neboj. Však už je tam znáš a důvěru si myslím všichni mají. Budu držet pěstičky do dalšího pokusu. 😉
@mourinka29 klíííd, to bude dobré a mimi zdárně donosíš. Však už si i pěkně daleko, ne? 😉
@meggar zdravím, spolutěhulko. Jak je? Co nás čeká ted, netušíš? 😀
@artus mně to vyšlo hned napoprvé, ale nedošli jsme k srdíčku, takže revize dělohy. No a druhý pokus bude za chvíli v půlce těhotenství. 😀
@bellka
@saminka zdravím, jak si užíváte víkendu? Já se děsíím těch hrozných veder, co hlásí. To bude šílený.

saminka
21. srp 2011

@katem ahojky, tak proto byl trouchu skepticky, uz jste si neco prozili 😒 ale doufejme ze vam v Reprofitu splni ten nejvetsi sen jak nam a dalsim snazilkam, proste si za tim musite jit!!!! vypada to ze budes zkouset tu minimalku pokud ti predepsal Clostylbegyt???? Prvni cyklus je takovy zkouseci si myslim, nikdo nevi jak budes reagovat na prasky, budem doufat ze ale zareagujes dobre!!!


@olousek35 gratuluji k vysledkum, super zprava, tak si to zacnes poradne uzivat!!!!!! 😀 My se mame fajn, uz jsme zacala organizovat nove mimi vecicky, prat atd,dnes jsme se byli projit a bricho mi tak tvrdlo ze jsem byla rada ze jsme dosli domu 😅 uz mame i vymenu kociku zarizenou, budem mit pujceny phil a ted sourozenecky tak na pul roku, usetri nam to hafo penez a starosti 😵 😵 😵 a jak se ty citis??? nikde nevidim kde o tom pises 😀

@artus vubec neni za co dekovat, myslim ze je to jen prirozene pomahat druhym, kdyz vime, jak to bylo tezke se k mimi dopracovat 🙂 taky si myslim, ze urco zalezi na pristupu doktoru k pacientkam v Carech ale ze vlastne vsude provadi ty stejne procedury kde nejvic zalezi na prirode, nijak to doktori neovlivni jak se embryjka vyvinou,jake budou kvality takze pokud se to stat ma tak se to urco stane a bude to jedno kde to bude.

olousek35
21. srp 2011

@saminka jak se cítím? Zatím většinou naprosto netěhotně. Nic mi už nevadí, nic netlačí, nebolí. Prostě taková flákací neschopenková dovolená. Na nevolnosti už jsem zapomněla, takže fakt v pohodě. Snad to tak bude dost dlouho a komplikace přijdou co nejpozději. 😀 V pátek mně teda bušilo to srdíčko, ale po bouřce to přešlo. 😀 Jinak jsem se dívala a mám rodit přesně 3 měsíce po tobě 😀

saminka
21. srp 2011

@olousek35 tak to je fajn, ze te nevolnosti uz presly a citis se fajn, neboj , jeste par tydnu a zacnou prvni kopanecky a brisko poroste vic a vic, me zacina uz pomalu ale jiste mizet pupik,fakt sranda 😀 bricho mi roste nejak vice 😝 a snad zadne komplikace dalsi mit nebudes 😉 u me to probiha fakt skoro stejne jak u tehulkovani s miuskou, je mi fajn, zaha pali ale nejak jsem si i na to zvykla 😝 no tak snad mi to vydrzi. Super s tim terminem porodu 😀 😀 😀

evaav
21. srp 2011

Dobrý den mám dotaz dost se zajímám o Reprofit v Brně.Mám Jednu dceru po IVF v sanusu v Hk bylo to v roce 2007 drzhé Ivf nám nevyšlo ani Ket a mám před sebou poslední hrazený pokus pojištovnou tak zvažuji jestli nemám změnit centrum. Takéjsem se doslechla ,že se tam provadí minimální stimulace ktterá kolikrát se zadaří víc než klasické IVF nebo alespon V hk to nedělají vím,že se to věe ale musí hradit tak Vážně nevím pro co se rozhodnout.V listopadu jse prodělala laparoskopii a odstranili mi levý vejcovod parava strana,že prý by měla být Ok jenže. Mě odjakživa trábí menstruace,která bez vyvolávačky nepříjde. V úterý jsem byla u našeho primáře tak na mě koukl a prý mi nepracují vaječníky jak by mělo dostala jsem Dubhaston na cykly aby se rozběhli a pak prý budou léky na ovulaci no,ale protože jak se znám jen tak žádný zázrak nepříjde tak hkedám ta cntra. Knarádka ted přijela právě z Brna a po deseti letech čekání třech neuspěších také v Sanusu čeká nejspíš dvojčátka tak mě tak naledila tak prosím o radu ,vímže je to na člověku a hlavně je to 150 kilometrů od nás ,ale sa mimčo mi to stojí 😉

olousek35
21. srp 2011

@evaav Lítají sem lidičky z celého světa a dojíždí maminy z celé republiky. Hodně toho domluvíš po meilech a pak dojedeš jen na nejnutnější vyšetření. Rozhodni se správně. 😉

meggar
22. srp 2011

@olousek35 Gratuluju k výsledku screeningu. To je dobře, že už ti přestaly těhu nevolnosti. Já si užívám hlavně toho, že je pryč únava prvních tří měsíců a Utrogestanu. Konečně mám víc energie. Akorát hlava mě s přestávkama pořád pobolívá, ale je to nejspíš od krční páteře. Začala jsem chodit na těhu cvičení, tak mě to od toho pomáhá. Jen doufám, že mě to v poradně nezakážou 😉
Teď by nás měly čekat v 16tt odběry na triple testy a ve 20tt velký UTZ na vývojové vady. Půjdeš taky na Veveří, nebo to dělají taky v RF?
@evaav Myslím, že všechny centra jsou tak plus mínus na stejno. Je hlavně důležité, aby ses tam cítila dobře a věřila jim. To je myslím základ úspěchu 😉

olousek35
22. srp 2011

@meggar ahojda spolutěhulko. Dělají to i v reprofitu. Ráno mi volal Doubek a objednal mě na 30.8.na krev na triply. Tak asi tak. 😀 Prý to pak propočítá s tím screeningem a vyjde nějak přesné číslo pravděpodobnosti. Letí to nějak moc rychle. Jinak tu hlavu ti nezávidím. Snad brzo přejde. Já se na cvičení chci domluvit příští týden v práci. Kamarádka dřív vedla těhu cvičení, tak z ní vytáhnu info, co můžu a co ne a začnu taky trochu cvičit. Jinak ona je těhu taky, o necelé 2 týdny dál než já. 😀 Tak máme opět v práci veselo.

bublenudle
22. srp 2011

@olousek35 Ahoj Oli,prosim tě,chci se tě zeptat...když se jde do RF,co je potřeba za vyšetřeni u partnera??? jen spg nebo i něco jineho??? chci hned na minimalku...děkuji ti.. 🙂

petuska123
22. srp 2011

ahojte baby.chcem sa vas opytat ci daktorej z vas muz absolvoval vysetrenie fragmentacii DNA v spermiach.uvazujem nad tym ci si to nedame spravit kedze sme mali fragmenty v embryach .alebo to nieje tym zapricinene??docitala som sa na nete ze to odporucuju vysetret pri zlom spermo. mate dake info o tom?? chcem pred dalsim ivf+icsi ist naplno zo vsetkymi vysetreniami ..mozno je to strata casu ale uz nechcem sklamanie po neuspesnom ivf.

olousek35
22. srp 2011

@bublenudle my neměli u partnera s sebou nic. Jen naše ujištění, že je spermiogram v pořádku. Takže ho nevyšetřovali. Dával si akorát před ivf spermio zamrazit, kdyby se to náhodou nepodařilo. Tak při tom dělali spermiogram. Mně dělali jen ultrazvuk, ale podotýkám, že jsem rok po operaci myomů a odstranění vejcovodů. Takže u mě nebylo taky co řešit.

bambulajda
22. srp 2011

ahoj holky, tam dnes mám za sebou OPU u mini IVF...tak máme pouze jdeno vajíčko 😒..prý tam byly jen dvě velké folikuly, ostatní jsou malé ...tak budeme doufat,že dojdeme až k ET. ..jinak mě trochu znepokojuje, že trochu krvácím, je to po OPU v pořádku? stalo se to některé z vás?...jinak se cítím dobře.
@olousek35 moc gratuluji k super výsledkům 😉

evaav
22. srp 2011

@olousek35 -moc děkuji za radu, ještě přemýšlím o Prdubicích k Doktorce Novotné hodně si jí chválí já jí tedy ažila vlastně když mi zaváděla Verunku 😉 jinak jsem chodila k jinému lékaři.Říkám si jestli na jaře nezkusím poslední placený pokus tady a pak to Brno.Chystám se teda až na jaro uvidím jak zabere léčení léky,ale moc v to doufám.Vím,že mám doma holčinu a jsem za to moc ráda,ale ještě jednoho drobka by jsme rádi