Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

novas
3. led 2013

ahojte holky,tak dnes jsem byla v Reprofitu na uzt a dr.Koudelka tam nebyl,tak jsem musela k paní doktorce Vitouškovéa amám z ní nesmírně dobrý pocit.Navrhla nám zas něco jinýho,tak doufám,že to výjde.Ted v lednu meě čeká KET tak tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

mikula77
4. led 2013

@novas Oni jsou všichni ohromní,ale Koudelka je nej a Vitoušková taktéž 😀
Kdy se na Ket chystáte,ať můžem držet vše co máme..?Poprvé ?

novas
4. led 2013

@mikula77 ahojky.Poprvé ne,mám toho už dosti za sebou,ale zaručeně se nevzdám.Mám odstraněny oba dva vejcovody.1IVF a z toho ET negativní,2 krát KET- biochemické těhotenství a KET negativní.Manželuv spermiogram je OK.Pak mám za sebou hysteroskopii-OK,dále máme genetické,hematoligické.imunologické vyšetření vše OK....2IVF-ET negativní a máme zamraženo 10 krásných embryjek a ted v lednu mě čeká KET v nativním cyklu.Tak snad z těch 10 bude jedno to pravé.Taky chodím do REPROFITU,tak není co řešit,protože se dočkáme všechny,žejo holky.Aspon já se teda nevzdám... 🙂 🙂 🙂

novas
4. led 2013

@mikula77 a jak jsi natom ty,že jsu tak zvědavá.nebo už máš mimčo 🙂 🙂 🙂

jantarka
4. led 2013

@mikula77 Kouďas je prostě TOP KUS 😀

jantarka
4. led 2013

@novas tý jo, to je zásobička mražáčků 😵 😵 😵

novas
4. led 2013

@jantarka děkuji pěkně.Myslím,že ty jsis užila také svoje.Smekám před tebou klobouk.Ted už jen to dobré

mikula77
4. led 2013

@jantarka Téééda Ti to utíká holka těhulatá......

Kdo mi poslal srdíčko,děkujííííí,věřím že mi štěstí přinese 😉,pak ho pošlu dááál.......

jantarka
4. led 2013

@novas ale jdi ty 😉 ženská vydrží jak kůň...to si piš 😎
@mikula77 čau zlato, čekala jsem na zprávy a nic...?

novas
4. led 2013

@jantarka to ano,ale někdy to pěkně bolí

jantarka
4. led 2013

@novas já vím a věř, že to sakra bolelo ☹ Ale musíte věřit, že to tentokrát vyjde !!! 😉

novas
5. led 2013

@jantarka však ono to výjde,žejo holky 🙂 🙂 🙂

mikula77
5. led 2013

@novas To si piš,a už brzo !!!

jantarka
5. led 2013

@novas určitě 😉 To by bylo, aby nebylo 🙂
@mikula77 klepe to na dveře 😵

ilonar
6. led 2013

Zdravím všechny, máte některá zkušenost s Heliosem v Brně? Tento rok nás čeká 1.IVF. Zatím v tom trochu tápu, hledám info na internetu a všech možných diskuzích. Jediné, co zatím víme je, že mám endometriozu, to mi zjistili při laparo cysty. Před týden jsem začala brát antiko, aby nebyl menses a netvořila se (nenaplňovala) cysta, další postup je při dobírání druhého platíčka (konec února) ze tří jet na konzultaci, udělat základní vyšetření, ještě nevíme, zda bude spermiogram ok, snad ano. Pak hormonální stimulace a odebrání oocytů. ET bychom ale chtěli až v druhé polovině roku, tak si představuju, že nám embryo nebo embrya po prodloužené kultivci zmrazí a my se pak rozhodneme pro transfer. Oni na mě hodně tlačí, že musím jít co nejdřív, aby se zase netvořila cysta, tak chci jít právě co nejdříve odběr vajíček, ale pak to zmražení embrya. Nemáte některá nějakou info, nebo se v něčem pletu, nebo cokoli. Budu ráda, mějte se.

jantarka
7. led 2013

@ilonar Ahoj. Já z vlastní zkušenosti...léčba 3 roky, 6.ivf, všechny možné nadstandarty, dárce, dákyně, finanční stránka, hrozný přístup....Helios nedoporučuji 🙄 🙄 🙄 Rozhodně zvaž jestli nebude 100x lepší Reprofit 😉
Tímto tě samozřejmě neodrazuji, ale z Reprofitu jsme si odvezli hned 3 těhotenství ze 3 pokusů. 😉

novas
7. led 2013

@ilonar čauky.Helios rozhodně ne,hrozný přístup.Rozhodně REPTOFIT jedině tam jsou jedničky 🙂 🙂 🙂

mikula77
7. led 2013

@ilonar Sdílím názor s Jantarkou a Novas.5 krát IVF 3krát KETbez ůspěchu, "doporučovány" všechny možné zbytečné nadstandarty naprosto zbytečně,včetně PGD,stejně bez ůspěchu.Nehorázné částky peněz,přístup bez komentáře,no dnes je člověk chytřejší 😝
Nicméně to neznamená,že zrovna Tobě by tam nemohli pomoci a nechci Tě odrazovat,pouze moje zkušenost a zrovna Tobě to tam může vyjít na poprvé,stejně jako je spousta nás nespokojených,je i spousta těch,co spokojené byli,hodně štěstí !

novas
7. led 2013

@mikula77 nazdárek,jak pak se máme 🙂 🙂 🙂

mikula77
7. led 2013

@novas Nic moc,mám dnes migrénu jako ......,ani nemám slov jakou,hrůůůza. 😝 😝 😝 😝 😝

novas
7. led 2013

@mikula77 nato na na štěstí netrpím.Tak pěkně odpočívat

pollka
7. led 2013

Zdravím všechny snažilky i nastávající maminky,čtu si vás už dlouho jen se nikdy nezapojuji do diskuse. Nyni se ale zapojim a chci k nebi vychválit RF. Chodili jsme do jiného caru taktéž v Brně(5let) a podstoupili jsme 4xIVF 1xKET a vše neůspěšně.Všichni tam byli moc milí a hodní ale časem nejen nám to přišlo že víceméně tahají z lidi penize a skutek utek. Já moc nechtěla ale nakonec jsme šli do RF v Ol.a po první minimálce jsem ve 2 měsíci. Stále tomu za ty roky neůspěchu nemohu věřit,ale je to tak. Tak neváhejte a zkuste ho. My jsme jim nesmírně zavázáni. Všem vám držím pěstičky at jste brzy štastní. a těhotní.

misha83
8. led 2013

Ahoj, včera jsme byli opět v RF domluvit se na podrobnostech březnového pokusu. Už se na něj dokonce i těším.

liliana30
8. led 2013

Ahojte, chystám sa vo februári do RF na prvú konzultáciu už mám za sebou 3xneúspešné iui na sk. Chcela by som sa spýtať koľko vás cca vyšlo IUI a IVF soft v RF vrátane liekov. Pozerala som si cenník ale nie som si istá či sa tam ešte nezapočítavajú nejaké iné vyšetrenia. Ďakujem

ilonar
8. led 2013

@pollka
Ahoj, gratuluju k těhu, ať se daří, můžeš jen malinko naznačit, ve kterém Caru se vám nedařilo? Děkuju,hezký den.

pollka
8. led 2013

@ilonar moc dekuji,přála bych to všem protože sama moc dobře vim co to stoji peněz a bolesti,tim myslím bolest z neupěchu. Byla to Unica.Chovaní a přístup všech byl na jedničku.jen si jeli stále to samé a neudělali za 5 let nic jineho,jen to že mi přidávali více a více hormonú,což znamena více a více peněz a doporučili nám darc.sp..Začli jsme na 28 000 a při poslednim IVF už to bylo 45 000. Tady nás IUI vyšla na 19 500 a vyšlo to s minimálníma dávkama hormonu. Přeji jen vše dobré.

cermi77
8. led 2013

Ahoj holky, ráda bych se přidala k bojovnicím o miminka z Reprofitu v Brně 😉 Moc rádi bychom s manželem ještě jedno dítě, přesto, že nám doma jedna skoro tříletá divoška už běhá, zkoušíme štěstí právě v Reprofitu u paní doktorky Vitouškové, po první návštěvě na mě uděla opravdu velký dojem....logický a hlavně lidský přístup, s tím jsem se nesetkala nikde 😵
Můj problém je, že v podstatě 8 let těhotním a potrácím, dcera se udržela snad zázrakem i přes dlouhodobé krvácení v prvním trimestru, naději mi nedával tenkrát nikdo, doktoři na Obilňáku chtěli těhotenství ukončit...
Ve čtvrtek 10. 1. jdu do RF na laparoskopii a hysteroskopii, mám pravděpodobně dvourohou dělohu, v horším případě dělohy dvě 😎, špatnou srážlivost krve a tak jediné čeho se bojím, je embolka, jinak to vidím pozitivně
😀 Cyklus a ovulace je, vajíčka taky, ale hodně nízká děložní sliznice.
Časem asi budu moc ráda za vaše zkušenosti, nastudováno mám hodně, ale vaše postřehy se mi určo budou hodit 😉
Všem do nového roku zdraví a štěstí !!!!

mikula77
8. led 2013

@misha83 To by bylo,aby to tentokrát nebylo... 😀 !

haaappy
8. led 2013

@misha83 Super! Já to vidím někdy ke konci února, začátkem března.. podle menses. Začnu zobat tamoxifen a pak zkusíme minimálku. Tak si můžem držet pěstičky 😵

mikula77
8. led 2013

@haaappy Můžu se optat k čemu slouží ten tamoxifen při léčbě neplodnosti ?