Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chanel
28. kvě 2010

Carlin: Taky půjdu před další stimulkou cvičit Mojžíšku, a už se těším, že se budu cítit líp 😉 , chodíš pořád cvičit nebo stačí jen nějkou dobu? Slyšela jsem, že se může i při stimulce? Myslíš, že jo? Maji: sakra, sakra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,posílám pohlazení!! Holky: PK stojí 6tis.??? To je dost na Obi, jen 4500, to asi ta minimálka s injekcemi mě vyjde na 20 tis., určitě, musím si to spočítat.

carlin
29. kvě 2010

Ahoj Chanel, ja se snazim kazdy den tak hodku cvicit, protoze jinak porad sedim u PC. Tak jsem si k tomu pridavala cviceni Mojzisove, podle knizky. Tak 2-3 tydne. Citila jsem se pekne protazena a pomohlo to i na bolesti zad. Cvicila jsem PRED stimulkou a dalsi cyklus s darovanymi PRED ET. Ale k // mi to nepomohlo. Mam vysoke FSH a nemam vejcovody, tak jsem od toho cekala pouze zvyseni sanci na uhnizdeni mimiska, kdyz bude panev a tim padem deloha pekne prokrvena. Delala jsem ruzny veci, treba jeste akupunkturu. Ale nepomohlo mi nic. Cimz tedy nechci nikoho odrazovat od podpurnych aktivit.
Nevim, jakou zvolim taktiku pri pristim pokusu 🙂 Cviceni Mojzisove bych delala zas, treba jenom z rehabilitacnim duvodu.

Mate holky nejaky tipy, co jste delaly a pomohlo ? Nejaky zaklinadla treba 🙂 🙂 🙂

dorra
29. kvě 2010

První půlku cyklu piju kontryhelový čaj. A ještě mi můj muž pořídil štěně. Ty dvě věci zabraly, aby mi po čtyřech letech konečně narostla děložní sliznice a tím pádem se embryo mohlo luxusně zahnízdit. Potom ještě pomáhá, když nad vaším domem zakrouží čáp. Je to dost problematické, a proto v dnešní době se počítá i to, když nad vaším domem jenom proletí. Ale i to je dost složité, jak to zařídit. Nicméně před rokem se tak u nás stalo a otěhotnělo nás na ulici šest (jenom dvě jsme to nakonec nedaly 😢 ).

maja3.s
29. kvě 2010

Ahoj holky...všechny vás zdravím, dnes opět z pracovního procesu 😒
Já piju taky kontryhelový čaj, zkoušela jsem akupunkturu, různé druhy masáže, léčitele...no prostě už toh bylo dost a výsledek žádný, takže já asi neporadím ☹

carlin
29. kvě 2010

Dorra : Kdyz vidis capa proletat mimo bydliste asi neplati, co ? Minuly mesic letel nade mnou 2 x ( tam a pak zpatky ) a nic. Takze prulet mimo domov se nepocita. 🙂 🙂

Zkusili jste nekdo vizualizaci 🙂 ? Taky nemohu doporucit - vytiskla jsem si krasne obrazky vajecniku plnych naducanych folikulu a predstavovala jsem si, jak tam u me pekne rostou.... Kazdopadne pri kontrole na UZ mi dr. vajecniky ani nemohla najit, byly miniaturni. Takze vizualizaci nebrat.

Ted jsem si nasla psychologa se specializaci na psychologicke aspekty umeleho oplodneni. Zazraky necekam, ale snad to ulevi memu manzelovi, ktery musi poslouchat 100 x denne : Jsem smutna, bojim se, ze se to zase nepovede a podobny blaboly.

Jo, taky jsme si privezli Budhu z dovoleny a modlili se k nemu. Ted je chudak za trest zavrenej ve skrini. Vubec nam nepomohl a to jsme na nej byli fakt hodni !

carlin
29. kvě 2010

Čáp svépomocí 🙂

chanel
29. kvě 2010

Carlin: díky za čápa 😉 I průlet mimo domov se počítá,ale není to asi hned, musíš být ještě trochu trpělivá! Já od té Mojžíšové, taky nečekám přirozené otěhotnění, s mou diagnozou ☹ ,ale taky si říkám prokrvená děloha,embryjko se lépe chytne! Dorry: ted to už bude všechno jen a jen dobrý! Maji: máš mrazáčky? Já ted nevím, nepamatuji se.

linda1s1
29. kvě 2010

Maja3.s: ahoj majo, nebuď smutná. z vlastní zkušenosti, čím vším jsem si už prošla a to nejen zákroky, ale i psychicky... 😢 ti rozumím. každopádně to zkoušej dále a nevzdávej se! já byla teďkom nedávno v repromedě a vypadá to nádějně 🙂
držím pěstičky
ps: jaký je ten kontryhelový čajík? doporučuješ?

pecicka
29. kvě 2010

ahoj hélky, všechny vás zdravím🙂
dori-taky popíjím ten kontryhel 🙂

maja3.s
29. kvě 2010

chanel...mrazáčky bozužel nemám...za celou dobu se ani jednou nezadařilo, vždycky zbyly tak max.dvě embryjka na zavedení
linda1s1...po kontryhelu žádný velký zázrak...sliznice byla v podstatě stejná, jako bez...ale aspoň mám pocit,že něco dělám, tak popíjím

hanulinecka
30. kvě 2010

Krásné upršené ránko
jsme od tchyně doma tak peru ,vařím,žehlím 😀manžel večer odjíždí do práce tak budeme zase sami chtěli sjme jet na zahradu,ale počasi je nic moc 😒

já piju jen čistíci ženský čaj po revizi,ale taky přestanu at to neovlivní stimulku

jinak nám nad zahradou tuhle proletěl tak uvidíme v tom červnu jestli to myslel vážně 😀 ,ale letěl nizko a nikdy bych nevěřila,že je tak velký
peci 😵
chanel a to chodíš k někomu cvičit mě bolí hodně záda v kříži třeba by mě to pomohlo..

májo on prý někdy ten kontryhel má opačný učinek a a budeme držet palečky do dalšiho boje 😵

hlky co dneska vaříte???

dorra
30. kvě 2010

@maja3.s Kupuj si v lékárně sypaný, nebo si nasbírej na louce. Ty pytlíkované stojí za starou bačkoru. A fakt by se měl pít jen půlku cyklu. O opačném účinku tu čtu poprvé.
Beru čápa kdekoliv, hlavně když je živý a jsem schopna ho i sestřelit. 😕 Kecám, ale věřím tomu, bo loni jsme otěhotněly se švagrovou (sousedka), já sice zase skončila, ale letos už na mě několikrát volali i lidi z ulice, že letí, tak věřím, doufám, že to tentokrát vydrží.

paneska
30. kvě 2010

Ahoj ženy,

ježiši, vy jste toho nakecaly 😉 , musím vás dočíst. Vůbec nestíhám, mám chlapa v nemocnici s přechozenou borelkou, tak jsem v jednom kole, chodím za ním do špitálu, doma mladej, pesani, nákupy, domácnost atd, atd....

Večer Vás dočtu a písnu. Hezkou, i když zataženou neděli, prý má být takhle celé léto 😠 , to mě asi klepne.....

paneska
30. kvě 2010

...tak jsem ještě stihla dočíst.

Vítám nové snažilky, to je super, že se tak hezky rozrůstáme

Dor y - velikánská radost z Vašeho srdíčka, jen tak dál holka, jen tak dál 🙂

Sluníčko - já mám za sebou prakticky 3 nezdary (i když ten poslední pokus-se snad ani nepočítá, z minimálky, jedno vajíčko-mám jen jeden vaječník, nejdřív mi v RF řekli, že se neoplodnilo, pak mi volali, že to nezvdalo a je už 8-mi buněčné, nakonec zavedli Morulu, ale bohužel, špinila jsem, takže nic). Teď jsem odpočila, chtěla jsem písnout, že 3 nezdary, do toho nemocnice po 2IVF-zánět vaječníku jako sviňuch-kapačky, teď operace cysty, do toho asi silná endomáňa, ale ještě to nevzdávám.
😉 Momentálně mám vaječník na dovolené - umělý přechod a na podzim, zima snad do dalšího boje. Jak píšou holky, časem se z toho oklepeš a pak budeš ráda, že jdeš zase do boje 😉

Maji - ☹ , posílám taky sílu do dalších bojů, jednou to přece musí vyjít i nám 😉

Pecicka - jsme na tom podobně, sice mám jen jednoho syna, ale taky z prvního manželství, teď jsem 6 let s novým chlapem, který děti nemá a taky by mě nikdy nenapadlo, že budu muset řešit druhé mimi, když s tím prvním ani nevím, jak jsem do toho vlítla 😀 . Ty jsi byla teď na prvním pokusu, promiň asi jsem to přehlídla? Držím palečky na krvičku, ať je HCG .....

Carlin - čáp je "boží" , uložím si ho a schovám na podzim, zimu, pokud nepotkám do té doby doopravdického 😉

pecicka
30. kvě 2010

ahoj holky🙂
paneska-to byl můj 4pokus a třetí ET
já teda ten kontryhel piju každý den,říkala, jsem to i doktorce, ona říkala, že je to donrý, že to obsahuje hodně estrogenu a jestli mi to nevadi myslela ta chut, tak že se může popíjet........

paneska
30. kvě 2010

Takže jsme na tom fakt skoro steně, mě taky čeká 4-pokus. Kontryhel jsem pila taky, ale jen do ET - pak už se prý nesmí...., pila jsem 0,5 l ráno, 0,5 litru večer, ale u mně problém se sliznicí nikdy nebyli, vždy je prý ukázková, u nás asi bude problém ta zatracená endomáňa - možná způsobuje nekvalitní vajíčka ☹

pecicka
30. kvě 2010

ono se ty mázory liší, někdo to doporučuje pít i běhěm těhotenství a někdo říká ne, tak nevím, já ho ještě zatím popíjím, tak uvidíme 🙂

pecicka
30. kvě 2010

jinak jsem poprvé měla ET s dvěma embryjky, tak o to víc tomu věřím 🙂

dorra
30. kvě 2010

V druhé půlce cyklu se pít nemá, může rozhodit ms. A v prvním trimu se nemají pít žádné takto silně působící bylinky. Jsem na něm závislá, chutná mi i neslazený, uklidňuje mě i v práci. Ale teď ho mám raději jen ve váze s pomněnkami. 🙂

vykyi
30. kvě 2010

Těhulkám mócccccccc gratuluji! 😀 !!!!!!!
Já jsem utrogest.zaváděla jen na noc ráno jsem ho zapíjela, ale byla jsem po něm jak na kolotoči.Já začínám stimulovat až po dovolená(odlítáme 3.7. do Turecka).Mám,ale hrozný výčitky,že se jedu válet místo,abych zakládala rodinu.V noci jsem viděla dítě a říkalo mě "maminko ty mě nechceš" 😢 .
Já jsem měla vždycky nepravidelnou menstr.a hodně bolestivou, pak jsem chodila s klukem a ten poukazoval na kamarádku
štíhlou,vysokou ☹ .Tak jsem začala držet dietu a ta se zhoupla až do mentál.anorexie. Teď jsem už dobrá 🙂 . Jeden problém se spraví a začne druhej.Dost lidí nad takovýmy zanevře tak doufám, snad vy ne. Taky piju kontryhel a koupila jsem si DVD Cvičeni podle Mojžíšové,věřím tomu, že to pomůže.Jen ten sen mě moc trápí ☹ .Je lepší po transféru být aspoň těch 5 dní doma nebo jít do práce?
Po prvním nezdaru jsem celý den probrečela, holky v práci se ptali co se mě stalo,jen jsem řekla, že mě něco našli v krvy,vím že se lhát nemá,ale nechci aby to všichni věděli.
Holky držte se a držte ty miminka,moc Vám přeju ať Vám to probíhá tak jak má. 😀

paneska
30. kvě 2010

Vykyi - nedělej si vůbec výčitky, že jedeš před stimulkou na dovču, neblázni 😉 Já si myslím, že jsi udělala to nejlepší, co jsi mohla, jahůdko. Přijedeš pěkně odpočatá, zregenerovaná, nabereš síly a hurá do boje. Rozhodně líp, než jet na dovču třeba čerstvě těhu. Buď v klidu a pěkně si to v Turecku s manžou užijte....

Proč bysme zanevíraly, každá máme to svý a jsme tu od toho, abychom se podržely, že jo holky .......

Holky, slyšela jsem hodně názorů, že Mojžišovka je dobrá jen pro těhu přirozenou cestou, tak Vám nevím 😕 Podle mě se tím ale nic nezkazí, spíš se člověk může cítít líp....

Peci, držím palečky, víra dokáže být silná, uzdravuje. Když jsi pozitivně naladěná, jsou možná i větší šance, že se to povede, mooooooc ti to přeju. Já měla 2IVF - 2 embrijka, minimálka jedno a nic ☹ , ještě asi nenastal ten správný čas. Ale ono jednou na všechny dojde 😅

maja3.s
30. kvě 2010

AHojky děvčata...tak opět jsem trávila celý den v práci...poctivě jsem si až dnes odebrala HCG (negativní)Teď už se válím u telky a dám si vínko...mám chuť,tak si udělám příjemný večer.
Ještě se vrátím k tomu kontryhelu..piju vždycky sypanou konryhelovou nať a to od 1.dne MS do OPU..., já všude četla, že se má pít jen do OPU (no přijde mi,že logické by bylo do ET, ale když to psali 😀 ). No a ať piju nebo nepiju sliznici mám stejnou takže žádný velký efekt nicméně,celkem mi chutná, tak popíjím...

petinax
30. kvě 2010

holky ten kontryhel je na růst sliznice?nějaká bylinná podpora?

carlin
30. kvě 2010

Maja3s : To je snad jedina dobra zprava po negativnim HCG testu, ze se clovek muze pekne ovinit. Taky jsem hned zasedla k vinu, co ma taky neboha zenska delat.... Strcit hlavu do trouby ? Mame elektrickou 😲 .

dorra
31. kvě 2010

Holky, pokud chcete cvičit poctivě Mojžíšovou, tak je to individuální přístup, musíte si najít fyzioterapeutku, která s vámi bude cviči,t podle vašich potřeb. Koupit si nejprve DVD a cvičit v rytme nemá moc smysl. Je to výborné cvičení, které jenom pomůže, neuškodí. Minimálně uvolní záda a pomůže u bolestivé ms.
Která máte své vaječníky, tak ještě prý je dobrý jařab .. nevím, jak dál, musíte si to vygooglit tady na diskusi.

janib
31. kvě 2010

Ahojte holky, tak vás všechny po delší době zase zdravím a přeju ať už tady máme to sluníčkoooo 🙂 . U nás dneska zase prší, to je už k zbláznění a mě do toho dneska začalo pěkně bolet v krku... A tak prosím o radu, nevíte co brát, abych nějak neublížila bobískům??? Asi paralen, ten se může, ne? Zatím popíjím horký čajíky...
Holky a co jináč??? Která začíná nejdříve stimulovat? Ať můžu držet pěstičky a je více pozitivních zpráviček. 😉

dorra
31. kvě 2010

Janib, kdy jdeš na kontrolu? Nebo raději dokymu zavolej, já bych měla strach do sebe cpát něco, co tady jedna bába koníkovka povídala. Dej si postel a vyžeň bacily z těla, hušš!

janib
31. kvě 2010

Dorry, na KO jdu příští středu, tak asi fakt skočím k dokymu, abych něco nezvrzla... Dneska jsem v práci tak musím vydržať s čajíkama a brzy domů..
Dorry a co ty, jak se cítíš? Hodně na Tebe myslím!

chrobacek
31. kvě 2010

čus holky koukala jsem, že mluvíte o kontryhelu jdu tento cyklus na KET ted jsem 4dc mám smysl ho ještě pít na sliznici ? protože já nemám žádnou stimulaci ...

paneska
31. kvě 2010

Janib - raději skákní k dokymu. Já v těhu brala jen homeopatika - oscilococinum, ale to je na chřipajznu, na bolení v krku nevím, co v těhu...., paralen - říkají, že se může, ale taky bych ho asi v těhu do sebe necpala, spíš bylinky, homeopatika....

Chrobacek, klidně zační kontryhel pít, jen do ET - určitě ti neublíží, KET budeš mít kolem 13 DC, asi, že, tak to máš ještě několik dní.... 😉

Petinax - jo, jo, kontryhel je růst na sliznici, je to "babská", bylinková rada 😉 a většinou ho pijeme všechny, že ženy ? 0,5 litru ráno, 0.5 litru večer....a ještě jsou dobré užívat vitamíny, já brala Calybrum - je v tom kyselina listová...., ale vitamíny by se měli brát tak 3 měsíce dopředu před plánovaným IVF.....