Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veveram
29. srp 2010

@rebeca_1 :no to je ale úroda,takže druhý ůspěšný krok za tebou,taže držíme dál palečky na čtvrtek 😉
@maja3.s :taky na tebe myslím a držím palečky na uterý 🙂

rebeca_1
29. srp 2010

@bellka dakujem. Nebudem tie lieky zhanat, takto som sa rozhodla. Uvidime co mi povedia pri ET. Ked mi ich daju, budem ich zobkat, ked nie tak nie..... Buluska a ty sa ako citis? Mam z teba radost tehulka jedna))))))

@veveram ano moja drzkaj este palceky! Su to hrozne nervy. Aj zajtra mam volat medzi 13-14 hod.

luckap123
29. srp 2010

@rebeca_1 no to je super..tak držím palčáky 😎

gabikri
29. srp 2010

@rebeca_1 : jé, to je úroda, teď to musí vyjít 😵 😵 A kolik si jich necháš zavést? 😉

saminka
29. srp 2010

@rebeca_1 tak to je krasna urodicka, pet krasnych embisku,super zprava 😵jsou to ted ale nervy kazdy den volat, to mi prislo uplne nejtezsi na celem IVF protoze s tim my nic nenadelame, kdyz jsem si pichala injekce tak jsem to delala ale u tech embryjek uz nic my nezmuzem nez jen doufat, to je ten kolotoc 😒 drzim palecky 😵 😵

bellka
29. srp 2010

@rebeca_1 jj, ty nervy při volání jsou neskutečné, já byla tak nervní, že jsem koktala a málem jsem nemohla vyslovit příjmení 😀 Neboj se ničeho, beruško, oni opravdu ví co dělají a věř, že udělají všechno proto, aby se z nás, ze všech, staly šťastné maminky 😉 Jinak mně je celkem dobře, tak ob den blindím, chvilku jsem krvácela, to mě teda k smrti vyděsilo, ale hned jsme jeli do nemocnice a byl to jenom hematom, potvora jedna, ale to všechno jistě zvládneme, hlavně, ať je prďolínek v pořádku 😵 Další kontrolu máme až 4. 10. a to bude i to měření NT testy nebo jak se to jmenuje, ještě to musím nastudovat 😀
@gabikri Na Tebe taky často myslím, holka jedna a držím palušky 😉

dorra
29. srp 2010

@rebeca_1 Od zítřka nebo od úterý nebudu mít počítač a nebudu na netu nevím jak dlouho, tak už dopředu na Tebe plivu a přeju úspěšný nákup. S prednisonem se nestresuj, koupíš si ho hned v RFlékárně při ET. Já ho někdy měla, jindy nee, ptala jsem se na to, ale někdo je pro, někdo ho nepovažuje za zásadní. Ale když chceš udělat maximum, tak ho brát budeš, to je jasné, že ho přežiješ, i když je to jinak svinstvo.
Já třeba zase nepochopila, a můj muž (lékař) mi to dodnes pořádně nevysvětlil, proč beru prednison na "oslabení " imunity (aby tělo nové buňky nezlikvidovalo) a zároveň vitamíny na "posílení", abych jako nebyla nemocná a ták kolem transferu (aby tělo všechno cizí zlikvidovalo..).
Když Ti dají na výběr, tak bych ho pro jistotu brala, kašli na kila navíc, blitky a motáky. Když otěhotníš, bude mezi prvními, co Ti nejpozději v 12tt vemou a to se dá vydržet.

Děvčátka, držím vám pěsti ke kontrolám, testování a tááák vůbec k tomu psycho kolem dokola. Hned, jak budu mít zase možnost, stavím se na pokec. A jsem žádostivá samých dobrých zpráv. Když budete něco potřebovat, pište do IP. Hodně štěstí a ať to fičí!!

rebeca_1
29. srp 2010

@luckap123 dakujem moja.
@gabikri chcela by som vlozit 2 krasne blastulky ale ci sa k nim dopracujeme.... Zajtra budem opat volat.
@saminka su to hrozne nervy ale poviem ti ze tuto noc som sa konecne dobre spala. Spala som celych 11 hodin. Vcera po OPU som sa trosku upokojila, bola som stastna. S 8 oocytami som neratala ani vo sne a este pri takychto nizkych davkach. Ale teraz su to zase nervy, pomoooooc!!!!!!!!

maja3.s
29. srp 2010

Taky mi přišlo nejhorší to volání, jak to s embryjkama vypadá....jsem vždycky úplně rozklepaná a mám pocit, že mi srdce vyskočí...je to hrozný záhul na psychiku...
@bellka ...ty se drž, mimi je bojovník a všechno spolu zvládnete...i když věřím, že to krvácení člověka vyděsí...

rebeca_1
29. srp 2010

@bellka ano presne takto to citim aj ja. Tiez si myslim, ze pre nas v Reprofite robia maximum.
Juj, to krvacanie.... to musel byt riadny stres.... Som rada ze uz je vsetko v poriadku. 4.10. kontrola? To sa mi zda byt hrooozne daleko, to vydrzis tolko cakat? Ja by som bola asi na nervy ale lekari vedia co robia. Su to velky odbornici, treba im doverovat.....
@dorra jej dakujem moja. Tie lieky vyriesim pri ET, dakujem za radu..... Drz sa moja!!!!

gabikri
29. srp 2010

@rebeca_1 : budeš mít z toho počtu určitě dvě 😵 😵 A ty nervy při volání....když si na to vzpomenu, tak je mi špatně ještě teď. Při posledním pokusu mi řekla emryoložka, že není co zamrazovat, že to ti dva bojovníčci vzdali, to jsem myslela, že je po mě 😒 Ale já měla jen tři vajíčka, při Tvém množství bych se toho vůbec nebála 😉

@bellka : děkuju beruško, už se mi to blíží, tak jsem už natěšená 😵 😵 Jinak přeju příjemné těhulkování a ať je všechno v pohodě 😵 😵 😵

rebeca_1
29. srp 2010

@gabikri no vidis... Ja sa bojim aj pri piatich embryjkach. Kiezby bolo aj do bjuska aj na zamrazenie.... Uz som ticho, nechcem byt hamizna. Budem Bohu dakovat za jedno-jedine babatko....

luckap123
29. srp 2010

holky a to se musí pak denně volat jak to s embryjkama vypadá? a za jak dlouho se můžou zavést? Omluvte moje otázky,ale v tomhle se ještě nevyznám? a rebeco moc,moc na tebe myslím musí to vyjít 😉

Holky zítra jedu na krev na horm. profil v 3DC..můžu kdykoliv během dne???

rebeca_1
29. srp 2010

@luckap123 dakujem, moc to teraz potrebujem.
Na druhy den po OPU sa vola vzdy, to je jasne a potom uz zalezi od cisla. Nad 5 embryjok sa ide do PK. Pri menej ako 5 embryjok je ET na treti den. ET byva treti alebo piaty den kultivacie.
S tym odberom krvy ti neviem poradit, ja som vzdy bola rano a nalacno.

luckap123
29. srp 2010

@rebeca_1 díky za osvětu..doufám,že tyto termíny nebudu nikdy potřebovat 😎
no já si myslím,že my říkal,že můžu kdykoliv během dne jen pokud MS výjde na pátek a´t zavolám,jeslti tam jsou v sobotu..přeci jen máme to 90 km

rebeca_1
29. srp 2010

@luckap123 jasneze nebudes tie terminy ty potrebovat )))) Buduci mesiac budes tehulka bez IVF. Ozaj a co teraz mas na stimulku? Teraz ides na IUI, ze?

luckap123
29. srp 2010

@rebeca_1 ted od zítřka clostík na 5 dní po jedné tabletě...po té operaci cysty v červnu mě moc stimulovat nechtějí 😖

rebeca_1
29. srp 2010

@luckap123 jasne, tak drzim palce )))))

veveram
30. srp 2010

@luckap123 :ty jedeš na ten profil do Reprofitu?To ti ale může udělat tvůj gynekolog v místě bydliště.Já jezdím na kontroly do Olomouce za Macháčem,ale odběry si nechávám dělat všechny doma.Tak držím palce,ať ho máš ukázkový.

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram ty si PN alebo ako si to vyriesila, chodis do prace?

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :když jsem byla na OPU,nechala jsem si vystavit PN,dovolenou jsem vyčerpala při 1IVF.Dělám na sále a tam jako těhotná nesmím.

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram takze budes doma cely cas?
Ja neviem co ja mam robit kebyze nahodou.... Som kadernicka a na miminko cakame vyse 8 rokov. Asi zostanem tiez doma.
Oddnes mam dovolenku cele 3 tyzdne. A potom sa uvidi....

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :uvidíš jak se budeš cítit,já bych šla do práce až po 1trimestru,to je nejkritičtější,ovšem nevím jestli pro mě najdou práci jinde,nebo prostě zůstanu doma celou dobu.

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :pobolívá mě břicho,takže si musím občas lehnout,takže jsem ráda doma a čekám že příjde i ranní nevolnost.A ty jsi celý den na nohách,tak to by bylo náročné.

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram ano aj ja spriklanam k tym prvym trom mesiacom byt domka.
Ak by sa mi podarilo teraz toto IVF tak by som dala na doktorku Vitouskovu. Ja by som chcela chodit do Reprofitu aj pocas celeho tehotenstva a premyslam aj nad porodom v Brne u doktorky Vitouskovej.
Je to vsetko este hrozne daleko ale premyslam nad tym.....

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :kdy odlétáte na tu dovču?hlavně se tam šetři a odpočívej.Já jsem vždycky dopoledne ležela a relaxovala a pak jsem třeba šla vařit,něco málo poklidit a pak zase odpočívat.Po týdnu mě začalo bolet břicho,tak jsem měla hrůzu,ale to se prý roztahuje děloha.Jinak s tou péči a porodem v Brně proč né,když máš důvěru ve Vitouškovou.Mi dělala ET a byla mi sympatická.

rebeca_1
30. srp 2010

@veveram prave idem volat za ten termin ETu. Drz palceky )))))
Na dolenku odlietame 7.9. vecer. Dovtedy by sme sa mohli na seba napojit, nie?
Ale odpocivat budem co to da. Budem stale lezkat na lehatku a uzivat si sladke nicnerobenie )))))

veveram
30. srp 2010

@rebeca_1 :držím co to jde a jsem napnutá.Napojíme určitě. 🙂

rebeca_1
30. srp 2010

Waaaaaaw................
Tak ET je vo stvrtok o 13 hodine.
Nakoniec mame 6 embryi, nie 5. Aj to posledne pekne zabojovalo.
3 bublinky mame 4-bunkove a viac som si uz nezapamatala ale pani embyjologicka mi povedala, ze su krasne. Tak som stastna..................

rebeca_1
30. srp 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit

olousek35 - 34 let - čekání na ms, následně HP a 1.IVF asi v září

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 09/2010, 11 snehuliacikov

OKCELOK 29r. 1.IVF 2005 neg., 2.IVF 2010 neg., KET 08/2010, UTZ 9.8.2010, neprebehol, KET 09/2010

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

STIMULANTKY:

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
18.8. AIUI (Reprofit) ...testík bude 31.8.

Rebeca_1 32r. 4xIUI neg. G-F BA 2003, 1.IVF neg. G-F BA 2003, 2.IVF OHSS 09/2009, KET Ferticent BA neg. 1/2010, 3.IVF neg. Ferticent BA 4/2010, 4.IVF soft bez ET Reprofit 7/2010, 5.IVF soft, OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET 6. zari 2010

TEHULKY:
Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //