Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kachen
13. zář 2010

Ahoj holky, tak po dlouhem cekani ms konecne dorazila. Zitra picham prvni davku. Ovsem v mem pripade se opet dari a vse je skvele naplanovano. Dle rozpisu mne uz kontrola vychazi na nedeli. A kdyby to chteli presunout na pondeli, tak to mam zapis na VS, kam se jaksi dostavit musim. Parada.

Marcelce, taky drzim pesti. Holky, to dame!

vms
13. zář 2010

dakujem vam..,ja som samoplatca,a OPU-bude na 14den cyklu,a som rozhodnuta bez predlženej kultivacie,ked som bola prvy krat na ivf.tak to bolo bez,a mame slniečko 🙂 ,potom dva krat s predlženou a nič 😀 ,ale vlastne vždy reagujeme inač 😉 ,pekny večer vam....

luckap123
13. zář 2010

Holky díky..už v tom má jasno 😉
a ještě se zeptám..Štelcl mi řekl až to dostanu,at mu písnu maila,že jsme se rozhodli pro IVF a on že to musí dát na schválení na pojištovnu....jak dlouho to schválení trvá? to bude asi až ob cyklus,že....

natulaaa
13. zář 2010

@luckap123 Luci já píchala minulou sobotu ovitrill nebo otvirelle nebo tak nějak,ale nevím dávku 😖 ,no to je už jedno,uvidíme jestli dorazí ms 😖

natulaaa
13. zář 2010

@luckap123 a ty už máš po ivf?,že už 7my den víš výsledek?

kachen
13. zář 2010

@luckap123 Mne rekli cca 14 dni. Ale vzhledem k tomu, ze byly dovoleny, tak to trvalo dyl. Nicmene mne rekli, ze si mam dojit pro leky tak jako tak, ze to udelaji zpetne.

luckap123
13. zář 2010

@natulaaa ne ne já byla minulý úterý na IUI..a dneska jsem jen zkoušela test jeslti tam je ještě pregnyl....

@kachen fakt,takže myslíš že můžu zkusit mu pak napsat jeslti by to nešlo hned další cyklus a toto udělat zpětně a když se to nemusí schvalovat od pojištovny o kolik to stojí více?

natulaaa
13. zář 2010

@luckap123 já taky zkoušela a hned dva 😀 😀 ,jeden ráno rapiclear a druhý k večeru mamatest a na obojích mám duchy 😨 ,tak aspon vím,já si to taky chtěla ověřit,protože pokud mě nepředběhne ms,tak budu testovat učitě dřív,tak vím,já jsem testomaniačka 😀

luckap123
13. zář 2010

@natulaaa i já jsme maniak...ale musím vydržet ještě dlouhý týden 😖 já mám takovou sbírku negativních tetsů,že to ani není možný 😀

kachen
13. zář 2010

@luckap123 Rekli, ze kdyz jdu poprve, tak v tom nevidi zadny problem. Ze je to vpodstate jen formalita. A to nemam VZP. Takze to navic uctovali pres Zlin. Vyslo mne to totiz tak blbe, ze jsem ms mela dostat minuly tyden, kdy se to jeste schvalovalo. Rekla jsem, ze uz do dalsiho cyklu cekat nechci a MUDr mne jen nachystala leky. To ze jsem to dostala az dnes je vec druha. Asi nervy....

luckap123
13. zář 2010

@kachen jenže já mám Štelclovi volat až když dostanu MS po IUI..takže to asi teda stejně další cyklus hned nebude..nebo jak to je..jsem z toho nějaká zmatená 😖 😔

luckap123
13. zář 2010

jo a ještě holky po tom IUI má docela pícha a pobolívá na pravé straně břicha..je to normální?

kachen
13. zář 2010

@luckap123 Jo, aha. Mne v te hromade prispevku nejak nedocvaklo, ze jsi po IUI. Tomu bych i rozumela. Co kdyz ms uz nedostanes??? Proto asi volat, az dorazi, ne? Ja uz jsem to mela na pojistovnu odeslany, jen se cekalo na schvaleni. Prece tam nebudou neco posilat, kdyz nevi, jak dopadne IUI? Hele, za optani nic nedas. A chapu, ze cekani na dalsi cyklus je hodne velkej vopruz.

luckap123
13. zář 2010

@kachen no my jeli na IUI,,jenže jsme předtím nebyli na spermiogramu a ten byl v ten den katastrofální,takže Štelc říkal,že by musel být zázrak kdyby to vyšlo,že to spíš nevýjde..takže asi tak ☹

kachen
13. zář 2010

@luckap123 Flintu hazej do zita, az ms prijde. Jasne, ze sance jsou nic moc, ale mozny je vsechno. Obcas nakukuju jeste na jedno forum a tam kocena otehotnela z IUI pri hodne mizernym SPG. Jestli chces, poslu ti odkaz do IP. Omluvam se , ze jsem to prehlidla, ale je toho tady fakt moc.

luckap123
13. zář 2010

@kachen pošli budeš hodná 🙂

natulaaa
13. zář 2010

@luckap123 tak to si lepší jak jáá 😀 😀 😀 ,jinak já mám ted tak velké ms pobolívání 😔 😔 ,ach jooo 😔

kachen
13. zář 2010

@luckap123 Mas to tam. 😉

okcelok
14. zář 2010

Ahojky,tak si představte,že jsem včera už z toho všeho kolotoče s názvem mimi i měla zvýšenou teplotu!!!Ten stres je ale ďábel!! 😖

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Proč se stresuješ, těhule? Žádnej stres, no toto, copak nevíš, že tohle miminkovi škodí? Se uklidni a jdi radši plést svetřík nebo háčkovat bačkůrky, vlnu sis včera koupila?

okcelok
14. zář 2010

@78marcela to je asi podvědomí,protože já jsem si naprosto jistá,že jsem těhule,jsem v klidu. Ale to přejde. No vlnu jsem nekoupila,jdu se podívat dneska,neměli takovou ,jakou chci.A taky budu hlídat kamošce pejska,tak se půjdem projít.

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Já jedu teď do města, kamarádka mi bude šít polštářky patchworkový do bytu, tak jedu vybrat látku, pak vybrat penízky, pak si asi koupím testy do zásoby a od pátku budu testit.

okcelok
14. zář 2010

@78marcela tak to je krásný plán,tak štastný nákup!!!!!!!!!!!!!!!!Ta technika se mi taky líbí!!! 🙂 🙂

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Jo a ona je děsně šikovná, fakt moc, má spoustu různých druhů všeho možného, tak jsem si vybrala to, co chci a to mi udělá. A jak budu mít mimíska, tak mi slíbila jako dárek úžasný kapsář na postýlku a válecí deku.

okcelok
14. zář 2010

@78marcela jééé,tak to máš super kamarádku,to budou mít mimísci krásné věci!!!!!!!!! 😉 😉 😉

78marcela
14. zář 2010

@okcelok jestli se ti to líbí, koukni sem, tady má některé z věcí, které šije.
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

okcelok
14. zář 2010

@78marcela ty brďo,tak to je super!!!! A ty obaly na papírové kapesníky!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Naprosto úžasné!

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Jo, jsou skvělý, i jako dárek pro někoho. A vypadá to moc hezky jako dekoraCe, zvlášť, když je to s něčím sladěné. Já budu mít na gauči do stejného motivu polštářky, i obal na kapesníky, kuchyňské chňapky. Časem přemýšlím i nad prostíráním a nad těma nákupníma kabelama, vše do stejného motivu.

okcelok
14. zář 2010

@78marcela tak to budeš mít hezky všechno vyladěné !!!! Tak já se na to pak na všechno podívám v klídku,jak odejde manžel do práce,aby mě nerušil!! 😀

okcelok
14. zář 2010

dámy,kde jste všechny?! 😲