Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
18. zář 2010

@saminka No, že tak nějak vnitřně pociťuju, že to mimčo tam už asi není...
Tak dnešní test je o trochu silnější jak včera, ta druhá čárka, ale začala jsem krvácet, a není to jen nějaké špinění, to bylo včera, takový slabě narůžovělý výtok, dneska ráno v pět hodin, jak jsem si dělala test, tak jsem začala krvácet, není to nějak výrazně silné, ale krvácení to je, takže mrcha asi dorazila, což je teda v protikladu k té druhé čárce. Prostě moje tělo nechápu, dělá si co chce.

gabikri
18. zář 2010

@78marcela : ty mě neštvi, čárka tam nějaká je, takže naděje je a veliká! Už tady brouzdám na Koníkovi natolik dlouho, že vím, že to krvácení tady má spoustu holek a přesto je těhotných! Prý se mimís nějak zahnizďuje nebo co 😉 Takže hlavu vzhůru a přestaň plašit! Já druhou čárku neměla nikdy v životě ani ducha a to mám za sebou 3 IVF.

78marcela
18. zář 2010

@gabikri To já se teda ještě nedetkala s nikým, kdo normálůně krvácel. A kdyby to mimino se hnízdilo, tak už by to bylo dřív, protože už jsem osmej den po ketu a hnízdilo se už dávno, měla jsem šertidenní blasty, který už vystrkovaly hlavičku a koukaly, kam se upíchnout. Teda aspon ta jedna, druhá byl jen o krůček pozadu.Ale ta druhá čárka je dneska docela hezká. Přemýšlím, zda to mám označit ještě za ducha nebo už za čárku. Je asi taková jak jsem měla v červnu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/78marcela/al...

gabikri
18. zář 2010

@78marcela : tak já se s tím setkala vícekrát 😉 Teď mě nikdo nenapadá, ale jeden příklad za všechny. Je to sice kočka z tématu " Darovaná vajíčka" ale to je fuk 😉 Krvácela a čeká trojčata 😀 Mrkni na to : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/darovane... je to ta zufalka

78marcela
18. zář 2010

@gabikri Tak jsem to pročwtla a ještě z toho čekala čtyřčata, to teda musel být nářez. No já uvidím, včera jsem byla v zoo, koukala jsem na čápi, ale žádnej mi nechtěl přeletět nad hlavou.
Myslela jsem, že dneska už budu vědět víc, a kdyby jen čárka byla silnější, byla bych štastná, ale to krvácení mě nějak sebralo. Zase nevím nic a do zítřka budu zas jak na jehlách. Ale klidně si tu nejistotu vyžeru až do zbla, kdyby na konci byla krásná zpráva, že jsem těhu doopravdy...

gabikri
18. zář 2010

@78marcela : no jo, vlastně, čtyčata, já zapoměla, že se jí ještě rozmnožily 😀 Tak žádné chmury, podstatná je ta čárka, to je dobrý začátek! Držím palce! 😵

78marcela
18. zář 2010

@gabikri Jsi hodná, Gábi. uvidím, třeba zase budu zítra o něco chytřejší.

saminka
18. zář 2010

@78marcela ahojky tak kdyz tam rano zase carka je tak urco to je na dobre ceste 🙂 myslim si ze to klidne muze byt zpusobeno vsemi temi prasky, vse je citlivejsi atd, hrooooozne holek po ivf krvaci, vcetne me, u me to zacalo teda az okolo 7.tydne, a to ze me sly masy krve ☹ a sice mi to nikdo neprokazal ale jsem si jista ze to bylo zpusobene druhym embryjkem, na prvni ultazvuk jsem sla az v 7.5 tydnech a uz tam bylo jen jedno a krvacet jsem zacala ten stejny vecer, fakt jsem si byla jista ze jsem potratila ale na ultrazvuku o par dni pozdeji se ukazalo ze nase zlaticko je v poradku a krasne roste,ale taky si pamatuji ze jsem psala dr. a ten mi naridil zvysit estrofem a utrogestan.....asi po dvou tydnech uz to bylo ok.tak uvidis,nechci ti davat plane nadeje, vsak vis, jak na to jsem ja, cekam az se vrati pritel z nocni, aby mi dal ten schovany testik, ale uz se citim ze se mi chysta mrcha takze u me ani ten dusik nebude 😒 takze hodne stesti a pevne nervy na zitra

78marcela
18. zář 2010

@saminka Já ted na netu se dočetla, že: Embryo se uhnizďuje do endometria (děložní sliznice) asi 11.-12. den. 13. den vývoje je defekt na povrchu sliznici dělohy zcela zhojen, čímž je dokončen proces implantace. V období 13. a 14. dne může dojít v místě implantace ke krvácení z trofoblastu na opačném pólu od embrya. Protože krvácení nastává přibližně 28. den menstruačního cyklu, může být považováno za normální menstruační krvácení. Odtud pramení možnost vzniku nepřesnosti při stanovení očekávaného data porodu. Použitá literatura: Embryologie člověka - Prof. MUDr. E. Klika,Dr.Sc Připravilo www.studioprozeny.cz

Já jsem dnes přesně 28. den a krvácení mi ustává, asi hodinu už mám téměř čistou vložku...tak nevím, tonoucí se i stébla chytá, ale stejně si trochu povoluju to doufání...

luckap123
18. zář 2010

@78marcela Marcelko držím pěstičky at je vše v pořádku..moc na tebe myslím to samý platí i o Samince ..držte se holky 😉
já dneska taky testovala a bílo 😢 ach jo.......

saminka
18. zář 2010

@78marcela tak vidis,mas to vedecky potvzene,ze je to normalni 🙂 🙂 bud rada za kazdeho ducha Kaspera 😅 u me neni vubec nic...
@luckap123 tak to je mi moc lito ze tam nic nemas, jsme dve teda ☹ ale musime se z toho otrepat a zkusit znova,jinak se toho druheho mimiska nedockame 😉 tak hlavu vzhuru......urco to par dni potrva......ja uz se divam po levnych letenkach kdy ze bych si udelala dalsi vylet do brna 😅 😅

78marcela
18. zář 2010

@saminka
@luckap123
Holky, je mi to líto. Sami, ty máš mrazáčky ještě a Lucka? Jak jsi na tom ty?
Já zase holky tak strašně doufám, tyhle stavy jsou děsné, jak to s tou psychikou cvičí, jednou dole jednou nahoře, jak na houpačce.

luckap123
18. zář 2010

Marcelko já ted byla na IUI...jeslti to nevýjde jakože asi nevyšlo..tak jdeme poprvé do IVF ICSI

78marcela
18. zář 2010

@luckap123 A do jakého centra chodíš?
Moc ti přeju, aby ti to vyšlo, aby to vyšlo nám všem.
Břicho mě přijde, že mám jaksi nafouklé, ale to mívám i při mrše, že jo, z toho člověk taky nic nepozn á.

okcelok
18. zář 2010

@78marcela Marci,neboj,vyšlo to a zůstaneš těhule ještě dlouhých 9 měsíců!!!

okcelok
18. zář 2010

@rebeca_1 jojo,měla jsem blastuly jednu hezkou!!!

veveram
18. zář 2010

Ahojki všem 🙂
@78marcela :musím tě taky povzbudit,teď ti tělo zareagovalo jinak tím krvácením,tak to je možná i proto,že se opravdu zakously a jsi těhule co.Moc moc ti přeju,ať čárka sílí a vyšlo to!!!!!
A ostatním taky štěstí a odvahu!!!!!

okcelok
18. zář 2010

@rebeca_1 mě ho vždy psali v Reprofitu,ale zkus zavolat na gyndu,třeba ho napíšou.

okcelok
18. zář 2010

@veveram Ahojky!!

78marcela
18. zář 2010

@veveram
@okcelok
Díky moc, holky. \krvácení mě přestalo, tak to třeba fakt bylo tam to a jsem vážně těhule. aspon tomu už zase věřím, i když ráno to teda byl pěkný šok.

okcelok
18. zář 2010

@78marcela jsi těhule!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
18. zář 2010

Zítra ráno testnu znov, zkusím oba testy, jak desítku, tak pětadvacítku a uvidíme. hladím bříško a říkám si, že tam ta jedna malá princezna určitě je,pokud druhá odešla. Odpoledne se zase ukážu, mějte se zatím.

78marcela
18. zář 2010

@okcelok Že jo...taky si to myslím. JSME těhule!!!!!!

veveram
18. zář 2010

@okcelok :a tebe ten testík vůbec neláká,jdeš opravdu až na krev?

luckap123
18. zář 2010

@78marcela taky do reprofitu 😀 jenže při iui byl desnej spermouš..taky Štelcl nám naději nedává ☹

okcelok
18. zář 2010

@veveram to víš,že láká,ale zatím to nechci,strach vítězí!

okcelok
18. zář 2010

@78marcela Jasná zpráva!!!!!!!!!!!!! 😀

okcelok
18. zář 2010

@78marcela podle mě na té 25 nebude nic vidět,mě dali v RF 20 a paní říkala,že to mám zkusit nejdřív 18 den po KETu,dřív to prý vidět nebude.Už se těším na dálnici!!!!

saminka
18. zář 2010

@okcelok fakt ti rekli at si udelas test az tak pozde 18.den? me rekli uz 14. je zvlastni ze kazdemu reknou neco jineho....ja pouzila nejakej levnej testik,ani nevim citlivost,ale zadne plane nadeje uz si nedelam,proste dam na svou intuici a na sve telo, po tech rokach snazeni a zkouseni preci jen vim,jak bych se mela citit, intuice me nikdy nezklamala 😖

okcelok
18. zář 2010

@saminka ne,jen mi řekla,že ten test není citlivej a že se tam něco ukáže až asi 18 den po!!!Proto si myslím,že Marcela na 25 nic neuvidí!!Nevzdávej to,naděje umírá poslední!! 😉