Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

luckap123
7. lis 2010

@gabikri něco mini tam vidím...zkus zítra nebo pozítří a věřím,že bude sílit 😵

@saminka blivno ti může být i z něčeho jinýho 😝 držím palečky 😉

gabikri
7. lis 2010

@luckap123
@saminka : no ve skutečnosti je to vidět malinko víc. I manžel říkal, že to vidí i z dálky.

Přemýšlím, kdy testnu podruhé, ale asi co nejdřív 😀 Manžel říkal, že mi to zakazuje a že jak budu delší dobu v koupelně, tak mi tam zhasne 😝

olousek35
7. lis 2010

@gabikri tak drzim pesti at tam rano je silnejsi. A hlas vysledek.

olousek35
7. lis 2010

Saminko, to je dobre, ze ti je zle. Budes tehu urco taky. Zkus test zitra. Drzim pesti.

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : a od kdy se počítá ráno? Třeba ve dvě už je to ráno ? 😀 Asi dneska totiž neusnu a ta noc bude sakra dlouhá 😝

gabikri
7. lis 2010

@saminka : no já si taky myslím, že je to dobré znamení 😉

saminka
7. lis 2010

@olousek35 ,
@gabikri
@luckap123
prestante babizny, je to tema hormonama, nicim jinym, jen si teda z minule nepamatuji takove neprijemne tlaky na hrudi, jak kdyby mi chtela prsa explodovat pri tom na dotek jsou uplne v poho, hmm nevim, ale myslim, ze tehu to neni, to by jim sakra dlouho trvalo nez se zahnizdili 😅 a jinak ja delala test v pul seste rano 🙂 cely den jsem se nalevala vodou tak jsem musela pockat aspon na 4-5 hod bez curani 😉 tak uz vis, v kolik rano to testnes?

@lucka123 az ted jsem se docetla ze mate 10 oplodnenych, to je krasa....chtela jsem se jeste zeptat, jestli jsi neuvazovala o tom IVF s minimalni stimulkou? ja porad nevim, pro co se rozhodnout 😕

gabikri
7. lis 2010

@saminka : no jestli máš nějaký stav, na který nejsi zvyklá, tak je to dobré znamení. A vždyť Ty jsi dneska o den jenom déle než já, tak šance ještě je a veliká 😉 Zrovna dneska tady jedna holka psala, že 9tý den po ET měla bílý test, tak dala po své dceři výbavičku do internetové aukce a když to prodala, tak se jí ukázaly // 😀

olousek35
7. lis 2010

@gabikri no, já testovávala ve čtyři ráno. Zítra budu v pět ráno. Hahaha. A budu se snažit nechodit v noci na wc, aspon pět hodin. Ale je to těžký. Jsem jak průtokáč. 😀

olousek35
7. lis 2010

@saminka nebolí tě prsa? To mě taky ne, to je dobrý znamení. To těhu budeš. Mně jinak po utrouši bolela hodně. Minule před mrchou jsem nemohla ani spát. Kdykoliv jsem si na ně lehla, tak mě bolest vzbudila.

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : ne prsa mě nebolí. No já teď dva dny vstávám po sobě jednou v půl pátý a dneska v pět. ..........prostě nemůžu spát. Normálně mám problémy vstávat i v osm, tak tohle nechápu 😉 Jinak nevím, jestli je u mě rozdíl ranní testování a odpolední, protože chodím v noci tak třikrát na záchod 😝

olousek35
7. lis 2010

@gabikri jj, tak to mám stejně. Vzbudím se ve dvě a snažím se zůstat co nejdýl v posteli. A odpo taky nezaberu. Akorát jsem unavená. Stačí uvařit oběd a musím si aspon na deset minut lehnout. Jeden nákup a jsem jak po celodením výletě. Jinak v pohodě. Jo, ještě jsem byla silnej kuřák a ted při představě tahu z cigarety bych asi vrhla. Smažený vajíčka taky dnes chutnala uplně jinak. Brrrrrrrr.

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : no tak ty jsi jasná, to je tutovka 😵 Kdy máš jít vůbec na krev? 😉

olousek35
7. lis 2010

@gabikri podle papírů mám v úterý testovat 😀
Tak tam v úterý zavolám, kdy mám dorazit.

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : já raději kvůli tomu krvácení zavolám zítra, třeba mi zvýší Utrouš.

olousek35
7. lis 2010

tak zavolej na nonstop číslo hned. měl by to vzít Koudelka a ten je nejlepší. Tak šup, šup

olousek35
7. lis 2010

@gabikri já jinak jak minule zašpinila, tak dala ten den o dva utrouše na víc. A další dny normálně.

olousek35
7. lis 2010

Holky, víte co je mazec? Já vůbec nepočítala, že by mohlo 1.IVF vyjít a sehnala jsem si vedlejšku od 1.11. Tam neví, že jsem na PN a zatím tam docházím. Bude mi to trapné hned po nástupu ukončovat. Chjo. A šéf je tam super, ale jsou to noční, takže dost blbý. Po ET jsem tam už byla 3 směny a teď v týdnu jdu ještě 4x. Pak mu to asi povím.

rebecca_1
7. lis 2010

@gabikri jasne, ze si tehulka aj s olouskem )))))
Ved ta krvicka, to je to napajanie sa na seba. Bud rada! Ja tomu moc verim.........
Opatrujte sa baby moje!!!!

luckap123
7. lis 2010

@saminka co myslíš minimální stimulkou? nějak se v tom neorinetuju 😀
a myslíš jako takový brnění v prsou a tlak????

@gabikri no chce to aby ta moč byla co nejmín koncentrovaná..tzn,že nemá smyl dělat test tedka večer,když hodně piješ proto by se měl dělat ráno 😉 a já vždycky testuju tak,že počůrám test.položím ho někde k oknu,počkám tří až pět minu pak nad ním stojím,mám zavřený oči a naráz se podívám..no překvapemí se nekoná,ale bylo by to hezký,že..a nesmějte se jo 😀 😀 😀 😀 prostě blááázen no 😀

gabikri
7. lis 2010

@luckap123 : to vydržíš mít pět minut zavřené oči, jo? 😀 To já to dělám jinak. Počůrám test, sednu si na mísu a pak na to půl hodiny čumím a pak teprve vylezu z koupelny 😀

@rebecca_1 : a ty jak? Doufám, že to s tím cvičením nepřeháníš 😉

luckap123
7. lis 2010

@gabikri ne to já odejdu a vrátím se za těch 5 minut 😀 ale pak než se podívám zavřu oči..aby ten šok byl naráz 😀

olousek35
7. lis 2010

@luckap123 tak já to zkusím zítra podle tebe. Udělám testík, vezmu ven pesany a zhasnu. Pak se vrátím a rožnu až budu u testu 😀

luckap123
7. lis 2010

@olousek35 😀 😀 😀 😀

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : 😀 😀 😀

rebecca_1
7. lis 2010

@gabikri necvicim drasticky. Neboj! A citim sa kazdym dnom lepsie..

olousek35
8. lis 2010

@gabikri tak co??? Nevyspavej a testi! Jsou tam? Mne trosku zesilila.

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : jéé ahoj 😀 Já nevyspávám, jen jsem musela být jak myška, abych nebudila manžela 😀 Jinak od čtvrté hodiny už jsem vzhůru 😉 Čárka zesílila asi o 0,001 %...........ale malilinko zesílila............hlavně, že nezmizela 🙂

janib
8. lis 2010

@gabikri potichoučku gratuluji.... Já to měla každý den jen o malilinko tmavší,až tak za pár dní začla sílit víc a víc... Držím palečky, kdy půjdeš ofic na krev?

gabikri
8. lis 2010

@janib : ahojky. děkuju. 🙂 No měla jsem o tom jinou představu. Že jeden den bude růžová, druhý den tmavě růžová a třetí fialová 😀 No jo, no........trpělivost prý růže přináší 😉 Jinak mám testovat podle Mudra až dvanáctý den, to je ve středu, tak mu ve středu zavolám co a jak 😉