Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ella123
23. kvě 2014

@maggie4 A který den cyklu jsi začínala s Dipherelinem? Chodila jsi během užívání Dipherelinu na UTZ nebo až při užívání Gonalu? Já mám za sebou krátký protokol s Gonalem, krerý dopadl katastrofálně, PK přežilo 1 velmi nekvalitní embryo, transfer byl, ale věděli jsme,že šance je minimální. Byl to pro nás šok, to bylo v březnu, ale už jsme se oklepali a jdeme koncem června do druhého. Ještě čekáme na výsledky imuna, tak snad to bude v pohodě. 😒

delfi75
23. kvě 2014

@kacatka už aspoň vím, koho jsi vozila ve fusaku 😀

simkar
23. kvě 2014

ello, já na první IVF taky nereagovala, tak ted budu muset čekat, co vymyslí dál.

Pěkný víkend !!!!

78marcela
23. kvě 2014

@kacatka je úžasný, okaty, určitě zvídavy, broucek maly sladký. Tak ať vám dělá pořád radost a pro nás super inspirace, díky.

kacatka
24. kvě 2014

@78marcela Děkujeme Marci 🙂 Jsem ráda, že fotečka potěšila a snad i dodala trošičku energie do dalšího boje. Neboj, jednou Ti takové mrně bude spinkat v postýlce také 😵
No a jen pro zasmání: oči má po nás, to víme, vypadá jak celý taťka to taky víme, ale po kom má nos to teda fakt neeee, tak jsme usoudili, že něco si musel odnést z reprofitu. Takže nos má po strejdovi Koudelkovi 😀 😀 😀

maggie4
25. kvě 2014

@ella123 Jó, to ti nepovím, který den cyklu jsem začínala s Diph., protože jsem předtím brala bez přestávky antikoncepci, vlastně ještě čtyři dny potom. Na UTZ jsem byla dvakrát až s Gonalem. Dipherelin ovlivňuje jen mozek, ne vaječníky. 🙂
@kacatka Opravdu krásný brouček, máme se na co těšit, jestli nám strejda Koudelka udělá taky tokovýho 🙂

olousek35
25. kvě 2014

Tak pro motivaci - kluk - strejda Štelcl a holka - strejda Koudelka. Je to z jedné zásoby vajíček, rozdíl v narození 2 roky a 2 dny. 😉 Tak nebojte, jde to 🙂 Zjišťuji, že není poznat kdo je kdo 😀 Malá je holka, velkej je kluk. 😀

lenka27
25. kvě 2014

@olousek35 no konečně vidím tu tvojí princeznu 😉 krasný děti

kacatka
26. kvě 2014

@olousek35 jejda, ti už jsou velicí, opravdu strašně to letí 😕 Tak ať se mají bobci krásně a ať jsou hlavně zdraví. 😉

cermi77
26. kvě 2014

@olousek35 konečně jsou odtajněni 🙂, na ně tady číhám už pěkně dlouho 😀, krásnííí, budu muset pouvažovat, že bych poprosila tyhle dva doktory, jestli by mě nezkusili taky oplodnit 😀, úspěšnost mají teda úžasnou 😉

mimika1973
26. kvě 2014

@olousek35 krasni, a jak se jmenuji? 🙂

78marcela
26. kvě 2014

Ahoj holky. Tak se ozývám po návratu z fajn víkendu z Valtic. Dnes jsem volala do Brna, že tehu test pořád negativní jestli na tu krev musím. No musela jsem a opravdu negativní. Dle očekávání. Takže teď vysadit léky a a počkat na ms.

mikula77
26. kvě 2014

@78marcela To mě mrzí,příště už to bude tutovka a tečka 🙂

delfi75
26. kvě 2014

@78marcela Ahoj, také mě to hodně mrzí, věřila jsem ve // Doufám, že víkend fajn ...

lenka27
26. kvě 2014

Tak prý Koudelka prodal Reprofit fondu Andreje Babiše, to je fakt gól. Tak by mohli snížit ceny

78marcela
26. kvě 2014

@delfi75 jojo, víkend byl celkem fajn.
@mikula77 taky doufám, že to příště už vyjde. 🙂

78marcela
26. kvě 2014

@lenka27 cože? Tomu nerozumím. Jaký to má smysl? Vždyť Reprofit je přece úplně mimo sféru zájmu A.B ,ne ?

delfi75
26. kvě 2014

@78marcela no ,aby pak RF nebyl mimo sféru našich možností financí ...

lenka27
26. kvě 2014

No je to podnikatel a vi kde jsou penize a Koudelka ve zpravach říkal, že se chce venovat doktořině a né managementu. Zkuste mrknout do archivu na dnešní Jihomoravský deník

kacatka
26. kvě 2014

@lenka27 je někde video? našla jsem jen článek. Ale to teda fakt koukám 😕

lenka27
26. kvě 2014

@kacatka no bude to v archivu to video, ále jestli tam nebude až zitra

catchulinecka
26. kvě 2014

@lenka27 Nekecej??? tak to je teda zajímavé...ale jak říkáte, mohly by se snížit ceny, však "nové koště dobře mete" 😀

78marcela
26. kvě 2014

@lenka27
@kacatka
@delfi75
no ale docela síla to je.. Pokud se chce věnovat doktorine, mohl najmout nějakého managera, který by tu práci dělal, ne ? No nevím, nějak nadšená z toho nejsem. Jenom aby ty ceny nešly výš než níž.

lenka27
26. kvě 2014

@78marcela ále ber to tak, že budou podle mě teď budou hodně usilovat o to aby měli PGD na pojišťovnu

delfi75
26. kvě 2014

@catchulinecka obavám se, že A. B .ceny určitě nesníží ....

zelena_zirafka
26. kvě 2014

@lenka27 Někde jsem četla, že nechtějí být závislí na pojišťovnách a chtějí víc samoplátců, takže je asi PGD trápit nebude... Nějak mě ta zpráva obecně nepotěšila. ☹

delfi75
26. kvě 2014

@lenka27 co jsem slyšela, tak PGD bylo v jednání před dnešní aktualitou ...

lenka27
26. kvě 2014

@delfi75 no já právě slyšela, že by to mělo být i u nich na pojišťovnu a to myslím už bylo v jednání prodej, taky jsem od zname slyšela, že teđ budou konečně finance na nový vývoj a technologie, ále jak to bude doopravdy tak to ukáže až čas
@78marcela no spíš než managera, chtěl investora, to je můj názor

78marcela
26. kvě 2014

@lenka27
@delfi75
no Pgd na pojišťovnu by nebylo špatné.
Nevím, vůbec se v tom nevyznám a nemám přehled. Ale nějak mi nesedí, že by potřebovala investora klinika, která se chlubí tím, že dělá nejvíc výkonu v České republice.

simkar
27. kvě 2014

Tak to jsou teda zajímavé zprávy, no abychom si to ještě mohly dovolit. I když s mými výkony to zas tolik nestojí. Není na mě co za procedura provádět 😕