Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
23. bře 2015

@cermi77 super, gratulace! !!!!🙂

cermi77
23. bře 2015

@delfi75 moc děkuji 🙂
Všechny se dočkáme 😉 !!!

delfi75
23. bře 2015

@cermi77 snad ....dnes mě viděla mamka po 4dnech a řekla ,že jsem oteklá a škaredá 😀 miluji ji.. ..ale test negativní :(

cermi77
23. bře 2015

@delfi75 maminky jsou všechny boží, mně před měsícem řekla, že když už nemám ty nevolnosti, že bych se mohla aspoň namalovat a zakrýt ty uhry, než půjdu ven 😀, taky ji miluji, dáma každým coulem 🙂.

Ach jo, tak moc Ti přeju, ať se zadaří !!! Ještě je čas, tak ať kouká ta druhá čárka pěkně vykouknout, co tak koukám do albíček většinou se to láme desáty den...

delfi75
23. bře 2015

@cermi77 však mi bylo řečeno v rf, žádné testování 10.den, pěkně až 12. Hmmm, ženská zvědavost, že ...

78marcela
24. bře 2015

@delfi75
@cermi77 ty vaše maminky mě pobavily🙂
Ta moje je opak, ta byla ke mě kritická celý život, ale teď mě hlídá aby mě nic neublížilo, nikdo se mě ani slovickem nedotkl.. Když brečím (a že teď brečím dost), jak jsem hnusná hubu jako struhadlo, vlasy padají a že do porodu bude ze mě ošklivá plesata koule, tak mě utěšuje..

Ale holky, dnes je to týden, co jsem naposledy zvracela. Tak že by už konečně přišla doba, kdy si to tehu začnu užívat ? Bylo by načase..
@delfi75 moc ti držím. Tento poslední pokus jsem ještě 11.den měla na testu jen stín, šla jsem na krev, hcg bylo jen 30. Obrečela jsem to, že je to je málo, že to bude biochemické, šla k našim na návštěvu, tam jsem pila co mi nabídli, abych neúspěch zapila a druhý den už byla slabá čárka. Tak jsem alkoholovou terapii zopakovala, a čárka začala sílit. 15.den bylo hcg 230. A teď 17.týden. Takže pořád se ještě může objevit. A moc ti držím pěsti aby ano.

maikkynna
24. bře 2015

Devcata, jak casto jste si volaly na vyvoj embryi?

delfi75
24. bře 2015

@maikkynna ahoj, hodnotí se 1.a 3.den, to se volá a pak řeknou 5.den při ET.

maikkynna
24. bře 2015

@delfi75 Děkuji 🙂 Takže dnes si zavolám, když bylo včera OPU. Jsem nervozní 😨

delfi75
24. bře 2015

@maikkynna dnes volej po 13.hod. hodně štěstí !

maikkynna
24. bře 2015

@delfi75 Děkuji 🙂 Snad to štěstí mít budeme.

knedlicek86
24. bře 2015

@maikkynna ahojky, držím palečky, taky jsem byla při prvním volání nervozní 🙂 No vlastně i při tom druhém a v den ET 5.den úplně nejvíc... 😉

maikkynna
24. bře 2015

@delfi75
@knedlicek86 Z 9 zralych oplodneno 6. Modlim se, aby se jim darilo.

delfi75
24. bře 2015

@maikkynna pěkné🙂 neboj, určitě tam máš bojovníčky!

knedlicek86
24. bře 2015

@maikkynna To je krásné 🙂 Já měla pouze 6 vajíček, z toho zralých 5 a 5 oplodněno 🙂 V bříšku mám jednu 5.denní blastocystu 🙂 Tak tfuj tfuj, hodně štěstí 😉

maikkynna
24. bře 2015

@knedlicek86 Drzim palce, at se drzi 😊. At uz je sobota!

moni34
24. bře 2015

@78marcela držím palce, aby to nezvracení vydrželo a začala sis to užívat 😉 máš hodnou mamku, že tě utěší, to já se vždycky vybrečím našemu psovi, ale dívá se na mě všelijak 😀 jinak si těhu moc neužívám, i když nezvracím, jsem strašně unavená a ospalá, mám těžkou těhotenskou demenci 😀 v pondělí mě čekají odběry a utz a NT screening, tak mám trochu strach a jsem zvědavá, jestli bude poznat jestli je bublinka holčička 😉
@cermi77 gartuluji k akčnímu mimi 😉
@delfi75
@knedlicek86 tak jak to zatím vypadá? moc držím palce!
@maikkynna ať se daří bojovníčkům 😉

delfi75
24. bře 2015

@moni34 ahoj ,u mě špatně ,štěstí asi mělo opět na práci něco jiné ....

moni34
24. bře 2015

@delfi75 a krvácíš? nebo špatně podle testu?

cermi77
24. bře 2015

@moni34 hodně štěstí na NT, ať je miminko hlavně zdravé a bonus ve formě holčičky Ti moc přeji 😉.

delfi75
24. bře 2015

@moni34 také hodně štěstí na NT. ...no, začínám špinit. ...

knedlicek86
24. bře 2015

@moni34 Také se přidávám s přáním dobrých výsledků 🙂 Přejete si holčičku? 🙂 Můj manžel se ptal hned na ET, co že to bude 😀 Nám je to jedno, jediné, za co se modlím, aby to bylo silné a zdravé miminko 😵 Zítra testnu... Zvýšenou teplotu mám od pátku pořád, dnes jsem měla mít MS, ale zatím naštěstí nic. Ani bolení, ani špinění.

knedlicek86
24. bře 2015

@delfi75 Delfi, ještě to může dopadnout dobře... Držím palce, jak jen to jde....

sikulik
24. bře 2015

@delfi75 ahojky, ještě nehaž flintu do žita! A bereš třeba něco jako estrimax (snad to píšu dobře, dcera mi tady skáče po hlavě)? Mně ani manželovi nikdy nic nenašli a stále se nám nedařilo, prošli jsme 3x celý cyklus IVF a vždycky jsem začala 8.den krvácet. Při 4.IVF mi dal Štelcl estrimax, abychom zabránili tomu krvácení ten 8.den, a cyklus byl nakonec úspěšný

delfi75
24. bře 2015

@knedlicek86 děkuji ,ale vždy stejný scénář ...snad vám to vyjde 🙂

sikulik
24. bře 2015

@cermi77 to je bezva, že je mimi akční, jojo sluníčko mi vždycky hned spraví náladu 🙂

delfi75
24. bře 2015

@sikulik ne, ten jsem měla jen při KETu...

sikulik
24. bře 2015

@78marcela bezva, takže odkládáš kýbl? 😀 Také jsem u druhého těhotenství blila až do 17tt. Vždyť ty máš už za chvíli půlku 🙂 , toto letí

sikulik
24. bře 2015

@delfi75 a nepomohl?

78marcela
24. bře 2015

@moni34
@sikulik bohužel kýbl dostal jen chvilku dovolenou. |dnes po obědě jsem opět letěla. Vždycky když to napíšu, tak to zakřiknu. Ale utěšuji se tím, že prve byly 4 dny bez zvracení, ted už týden, ono to postupně přestane...