Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
18. srp 2010

@rebeca_1 Ale stejně jsi mě nahlodala, jdu si testnout i dnešní den, at mám splněno...než v sobě hýčkat ted naději, to radši at jsem zpátky na zemi.

78marcela
18. srp 2010

@rebeca_1 A už jsem zpátky na zemi, ani stín, samozřejmě.

rebeca_1
18. srp 2010

@78marcela to vazne? Joj....
Zajtra to prehodnotte a sups do dalsieho KETiku!!!!!

78marcela
18. srp 2010

Holky, nevíte nějaké fakt krásné místo u nás na pěti nebo 7 denní dovolenku? Můj chlap chce někam vyrazit, nejraději na kole, toho se já docela bojím, ale nějaká ta turistika by tam být mohla. Zároveň aby nás to finančně nepoložilo
Chtěli jsme na Solnou komoru do Rakous, ale to vzdám, kvůli neschopence, bylo by složité vyřizování, ale i někam tady u nás, kde je pěkně...nevíte o něčem?

rebeca_1
18. srp 2010

@78marcela a co tak Cesky Krumlov? Ja som tam zatial nebola ale chodi tam dost Slovakov a velmi sa im tam paci.

78marcela
18. srp 2010

@rebeca_1 A co je pěkného na Slovensku? Kromě Tater...poradila bys? Teď bychom tam asi nemohli, ale třeba zjara jo.

veveram
18. srp 2010

Ahoj všem,dozvěděla jsem se o tomto foru od paní s kterou jsme byly ve stejný den na punkci,máte tu zajímavé diskuze,tak jestli se můžu přidat.

gabikri
18. srp 2010

veveram: ahojky, vítám Tě, pojď k nám, ať je nás víc 😉 Kdypak jsi byla na punkci a je to Tvé první IVF? 😉

veveram
18. srp 2010

V květnu první IVF,bohužel bez ET,to bylo ve Fertimedu,nebyla jsem spokojená s přístupem,takže mě můj gynekolog poslal k Macháčovi,takže teď minimálka,6.8 ET a vyčkávám,v pátek si dělám test.

veveram
18. srp 2010

Ovšem podle toho co jsem si přečetla,jsem proti vám tady slabý odvar s těmi pokusy.Možná jsem si to ale zase vybrala operacemi co jsem teď podstoupila. 🙂

gabikri
18. srp 2010

veveram: no já jsem byla taky na operaci myomu a teď jdu na čtvrtý pokus , ale už s darovaných vajíček 😉 Držím palečky na pátek, to jsou teď nervy co? To je vždycky to největší psycho těch 14dní po ET 😝 Ale podle toho, co jsme už o RF četla, jsi v těch nejlepších rukou 😵 😵

maja3.s
18. srp 2010

Zdravím vás holky...tak už to mám za sebou....teď už jen čekat a doufat....manžel říkal,že jsem si byli pro dvojčátka 😅 no kéž by...ale po tom všem co máme za sebou by to byl fakt zázrak, aby to při IUI vyšlo. Dělal mi to Koudelka....ale můžu říct, že to snad poprvé bolelo, dokonce jsem trošku špinila....fakt jsem to tu čtvrt hodinu musela rozdýchávat...tak snad už to bude v pohodě....

veveram
18. srp 2010

@gabikri :no to máš pravdu,že těch 14 dnů jsou muka.Jednak se nudím a nevím co bych roupama dělala,když vlastně nic nemůžu dělat.Ale aspoň jsem si to tu přečetla,každý den nakoukla a je to super ,jako bych vás znala tou debatou tady.Někdy mi až slza ukápla,jak se dokážete povzbudit a podržet,to určitě taky pomáhá. 😉

gabikri
18. srp 2010

@veveram : já bez Koníka už bych byla dávno u Chocholouška 😀 Není nad to se svěřit tomu, kdo ví, co tenhle kolotoč obnáší. Protože kamarádky Tě sice politují, ale to je asi tak všechno. Kdo tohle nezažil, tak naprosto netuší, co my prožíváme 😉

@maja3.s : držím palečky, ať to vyjde 😉

veveram
18. srp 2010

@maja3.s :já ti taky držím palce,teď to vyjde,když si trpěla a bolelo to

veveram
18. srp 2010

@gabikri :naprosto s tebou souhlasím......a metál tomu,kdo vůbec vymyslel počítač a internet,jinak by měl fak Chocholoušek plno. 🙂

maja3.s
18. srp 2010

dík...taky musím doufat, že to vyjde...ale je to těžký, vždyt to znáte.
@78marcela ...je mi líto, že to nevyšlo....u tebe jsem si byla jistá, že to vyjde...podle toho,co jsi psala...ukázkové embryjka, bolesti a špinění zrovna v době uhnízďování...fakt jsem o tom byla přesvědčená...tak se drž, určitě něco vymyslíte 😉

bellka
18. srp 2010

Ahojky holky 😵
omlouvám se, že vám tady tak vpadám, ale prostě jsem musela. Myslím, že toho mám za sebou více než dost, jen ve zkratce 12 let snažení, z toho 8x IVF, no prostě mám vše popsané ve fotoblogu. Ale co vám chci říct je to, že vám všem, opravdu všem z celého srdíčka přeju hodně štěstí, protože bez toho to taky nejde a hlavně, věřte, že v Reprofitu se o vás zajímají jako o lidi a jde jim o to, aby vám opravdu pomohli 😉 Věřte mi, že vím o čem mluvím 😵 Tak se ještě jednou omlouvám za vpád do diskuze a PŘEJU VÁM HOOODNĚ ŠTĚSTÍÍÍ VŠEM 😵

rebeca_1
18. srp 2010

@78marcela v Tatrach si uz bola ked okrem Tatier? ))))) Neviem ti doporucit ziadne pekne miesto u nas len Tatry. My aj ked sa vyberieme niekam na vylet alebo dovolenku, vzdy skoncime v Tatrach. Uz ich mam prelabzovane krizom-krazom )))))

@veveram ahojky, tiez ta vitam ))))) V tejto temicke je moc dobre, preto sem chodi k Vam aj jedna Slovenka )))))) Tak sup sem! Citam, ze ty si teraz po ET. Moc drzim palceky! V piatok ta budem sledovat )))))

@maja3.s tak je to tam? Teraz uz len bjusko hladkat!!!! Kedy budes testovat? Mooooooc drzim palce!!!!!

@gabikri ta zase perli!!!!! To kde si prosim ta vyhrabala toho Chocholouska?????? ))))))))

rebeca_1
18. srp 2010

@bellka dakujeme. Mne osobne hrozne dobre padlo precitat si riadky od teba. Radost citat ozaj!
Srdecne ti blahozelam k miminku!
Moc ti ho prajem, opatruj sa!!!!!

saminka
18. srp 2010

ahoj holcinky,
tak
@bellka hrozne moc ti gratuluji,cetla jsem si tvuj pribeh uz driv a opravdu vas obdivuji,kolik jste si toho museli vydrzet a vytrpet,uprimne z celeho srdce vam gratuluji a preji to nejklidnejsi tehu a nejkrasnejsi miminko,tak moc si to zaslouzite 😵 😵 😵 😵

@78marcela to je mi fakt lito,ze to nevyslo, je to na palici,ze nekomu ket vyjde hned a dokonce otehotni i s dvojcatky a nekomu to proste nevyjde ani po nekolikate 😠 ale mate dalsi tak to nevzdavej a treba ti doktorka nasadi neco zazracneho na podporu tehu....beres prednison a anopyrin? drz se...

@maja3.s tak ted hezky drz plodik,nebo dva 😀 IuI vam urco tedka vyjde, vidim to fakt pozitivne 😵 😵

@
@rebeca_1 - tak jake bylo zahajeni stimulky?? ted beres jen clostik a i estrofem

nove reprofitky vitam a vsechny zdravim....

ja dnes vysadila anti a od zitrka zacinam ten estrofem, trikrat denne, musim to brat pri jidne,a nebo i tri naraz? a teda uz jsem stimulantka kdyz zacinam estrofem,ze? abych se prehodila v tabulce 😀 😀 😀

veveram
18. srp 2010

@rebeca_1 :díky za přivítání.teprve dneska jsem se odhodlala se sem k vám připojit a jsem ráda,protože opravdu si tady připadám mezi svýma.

Jinak pro všechny snažilky...holky neslyšely jste o kořenu MACA,doporučila mi ho kamarádka,že po něm dvě její kamošky otěhotněly,doporučuje se i u IVF,já ho taky brala když se nezdařilo první IVF,nasadila jsem alternatívní léčbu,řekla jsem si,že ublížit mi to nemůže.A pokud budou v pátek // tak na něho věřím.

bellka
18. srp 2010

Děkuju vám, holky, moc vám děkuju, jen musím ještě reagovat 😵 Jak jistě víte, někdy příjdou chvíle, kdy už nemáte chuť bojovat a na mysl se derou takové myšlenky, jako např. proč jsem vůbec na tomto světě? Má vůbec cenu za něčím jít? Dočkáme se někdy toho zázraku, který jiní považují za samozřejmost? Tohle všechno znáte z vlastní zkušenosti, ale odpověď dostaneme jenom tehdy, pokud se z toho dna dokážeme zvednout, odrazit se a nabrat nový dech a novou sílu a za žádnou cenu to nevzdáme 😵 Budu sem tam nakukovat a sledovat, jak pokračujete a věřím, že i když né pokaždé, budou jen samé dobré zprávičky, že se postupně dočkáme všechny, tak ještě jednou, držím vám všechno co mám, ať se dočkáte toho nejkrásnějšího zázraku na světě, dobrou noc 😵

maja3.s
18. srp 2010

@bellka ...teď jsem dočetla tvůj příběh a fakt mě to dostalo......moc gratuluju k miminku a moc moc držím palce...opravdu tě obdivuju, že jsi to všechno zvládla...taky si po každém neúspěchu říkám, že už to nemůžu dál vydržet a všechno absolvovat znovu, ale asi máme v sobě hrozně moc síly o které ani nevíme...naštěstí, tak snad vydrží

gabikri
18. srp 2010

rebeca : no Chocholoušek je něco jako lapiduch 😀 😀 To je slovo, které se těžko popisuje ve slovenštině 😀 Je to z jednoho českého starého filmu "Jáchyme hoď ho do stroje" a Chocholoušek tam byl doktor v blázinci 😀 😀 😀

Jinak na Slovensku jsem ještě byla jako dítě na Duchoňce a líbilo se mi tam 😉 Jo a na Zemplínské Šíravě taky vlastně 😉

Holky já jsem takovej čuník! Jsem teď udělala tatarák z půl kila svíčkové, k tomu haldu topinek a tak jsme se smm přežrali, že ani dýchat nemůžeme! 😝 Sbohem dieto!! 😀

bellka : moc děkujeme za milá slovíčka a podporu 😉

@veveram : co to je kořen MACA ? O tom jsem nikdy neslyšela? Co to má dělat? 😕

maja3.s
18. srp 2010

o 😉 kořenu Macaj jsem taky neslyšela, tak písni, co to je...na co to je....budu ráda,když zkusím něco nového. Teď jsem si nalila červené vínko - když teda říkáte, že je to na růst sliznice 😉 - tak popíjím a koukáme na Slunce seno...to je fakt pohodový film 😉

maja3.s
18. srp 2010

@dorra ...kontryhel vždycky popíjím, ale endometrium je vždycky stejné...ať piju nebo ne... ☹

maja3.s
18. srp 2010

no jsem to zas napsala...kořen Maca jsem myslela..

olousek35
18. srp 2010

@78marcela Marcelko, i já si myslím, že těhu jsi. Jinak by určitě MS už přišla. Určitě to dobře dopadne a zítra se sem opět napnutě kouknu. Mooocinky moc držím pěstičky. 😉 😉 😉

78marcela
18. srp 2010

@maja3.s Ahoj, já si taky byla zprvu jistá, že to vyjde. Po těch lázních, a vše bylo v pohodě...a nevyšlo, no, je to zlý. Jsem zvědavá, co mi zítra řeknou.

@rebeca_1 Díky za tip. V Tatrách jsem pravda nikdy nebyla. Na Slovensku jsem byla kdysi dávno jen v Čiernom pri Čadci. A tam bylo nádherně. tatry bych chtěla vidět, ale nevím, jestli bych je teď fyzicky zvládla. S mojí postavou..zvlášť teď, když jsem od ledna díky hormonům přibrala 19 kilo...funím, jen vidím kopeček. Tatry se mi teď zdají hooodně veliký... 😀 😀 😀 😀

@saminka ani prednison ani anopyrin neberu, ani nevím na co to je, teda ten prednison ai vím, že má snižovat imunitu, to druhé nevím.

@olousek35 Jsi hodná, ale určitě těhu nejse,. A menses nepřišla, protože ji drží léky. i když se snažila přijít. Jakmile je zítra vysadím, v pátek je tu jak na koni.