Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
27. zář 2010

@maja3.s ja som vzdy isla rovno na krv. Dokonca este teraz mam nepouzity test z Reprofitu v kufriku. Chces? Poslem ti ho. ))))))

hanulinecka
27. zář 2010

ahojte
tak jsme slaměná vdova Marek mě odjel pryč a marečka si odvedla segra tak mám klidek

@rebeca_1 jak já vám ty první utz závidím ,ale v dobrém se těšíš a byla jsi jěště na krvi??nebo jen to jednou???máš nějaké příznaky???

@maja3.s neboj kotě taky jsme ta co testuje a v daný den nebo den předem určitě nejsem na duchy 😀

hanulinecka
27. zář 2010

@rebeca_1 tak si ho udělej na památku 😉

hanulinecka
27. zář 2010

a jedna historka Mareček mě ráno říká maminko co děláš a já říkám pícham si meducínku,abych měla miminko a on huráá bude segra už je naočkovanej ze mě ,že brácha ne 😀

pak vařím a on si něco mluvíé jdu se kouknout a on má jednu stříkačku jen a jako si ju píchá do bříška a říká taky budu mít miminko 😀

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka nie, neurobim. Rasej ho podarujem alebo necham si ho ako suvenir z CR. ))))
Len raz som bola na UTZ. To som mala ist viac krat. Ja si myslim, ze je to tam a uz krv neriesim.
Vobec sa necitim ako tehulka. Bolia ma malinko didusky a to je asi tak vsetko. Stale pokladikom vyklopkavam, ci su vobec tam ))))
Ale dnes uz tomu verim, postielka je zlozena. Stale ju beham obzerat. Mam z nej velky zazitok....

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka jej s tym Mareckom musis mat krasne zazitky. Ja som sa teraz tak na nom zasmiala.... Zlaticka su tie deticky!

janib
27. zář 2010

@okcelok ahojky, neboj se, to špinění má prý hodně holek. Já byla zářivý příklad a taky mě holky uklidňovali. Já špinila dokonce 2x, myslím, že jednou to bylo taky nějak kolem 5.týdne a pak ještě později. A ve 13.týdnu dokonce bylo dost krve, hned jsme valili do nemocnice, ale tam bylo úplně vše v pořádku, mimi jsem viděla a hned byl klid. Tenkrát jsem to měla z toho, že jsem byla nachlazená, tak jsem furt pšikala a napínala se a jak byla sliznice prokrvená, praskla mi nějaká drobná žilka. Takže drobné špinění opravdu není na závadu. Je to ještě ze všech těch hormonů a mimísek se ještě zabydluje. 😀 Opravdu, neboj....

hanulinecka
27. zář 2010

@rebeca_1 ty už jsi byla na UTZ???někde u svého dr???

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka nie, zatial som nebola nikde. Hned po krvnych testoch som posielala e-mail do Brna a Vitulka mi napisala, ze sa mam prist ukazat az 29.9.2010
Uvidime co mi navrhne....

okcelok
27. zář 2010

@rebeca_1 my se nesnažili,já nemám levý vaječník a ani jeden vejcovod,takže už 11 let vím,že otěhotním pouze přes umělé oplodnění!!! no já doufám,že se ukáže,že je vše ok!!!

okcelok
27. zář 2010

@janib tak to jsi mě uklidnila,snad si nebudu dělat testy,abych viděla,že tam mimčo je!!! 😝 Moc se bojím středy,ale vše bude ok!!! 😀 Díky moc

janib
27. zář 2010

@okcelok Jasně že bude!!!! Vždycky to tak je. Já před kontrolou a UTZ byla vždycky nervoza, no děs. Ale jak uvidíš, že je Bobeš v pořádku a bije mu srdíčko, všechno to z Tebe spadne... Teda alespoň na pár dní... 😉 protože do další kontroly je pro maminu vždycky hroooozně moc daleko, nejradši, kdyby byl ultrazvuk každý den, aby člověk byl klidnější, že je vše OK. 😀 Takže fakt neboj, mimi je tam a roste!!!

okcelok
27. zář 2010

@janib no je mě jasné,že ty mezery mezi kontrolama jsou k nevydržení!!! 😝 😝 😝 no moc se na středu těším a doufám!

gabikri
28. zář 2010

@78marcela : Všechno nejlepší k narozkám a hlavně aby to dobře dopadlo!!!!!!!!! 😵

olousek35
28. zář 2010

Marci, taky se pridavam. A hlavne statecneho bojovnika, ktery bude bojovat celych 9 mesicu a nevzda to.

78marcela
28. zář 2010

@gabikri
@olousek35
Moc děkuju, holky.
Já už to v sobě přes noc opět (pokolikáté už) zabalila a budu doufat, že se zadaří příště. Prostě je to málo, stoupá to málo, tak jaké vzdušné zámky si stavět.
Pozitivní je, že aspoň nějaký pokrok byl a že třeba příště se zakousne ještě lépe.

okcelok
28. zář 2010

@78marcela ty máš narozeniny???Super,vše nejlepší a ať se ti co nejdřív splní tvoje sny!!!! 😉

mammut
28. zář 2010

Ahoj holky, jsem dnes 12 dní po ET, mrcha nikde a nervy začínají být pěkně na pochodu. Test se bojím udělat, už jsem jich viděla tolik sněhobílých, že víc už ani nemusím. Rozhodla jsem se jít přímo na krev. Jak to chodí v RF? Vezmou mě, i když říkali, že na krev jen v případě negativního testu?

olousek35
28. zář 2010

@mammut testni a uvidíš. Já bych to nevydržela a testla. Budeš vědět na čem si. A pak nám dej vědět, ju?

okcelok
28. zář 2010

@mammut no já taky netestovala a vyšlo to!!!!Na krev tě vezmou a do hodiny máš výsledek!!!!Držím palce!!!

78marcela
28. zář 2010

@okcelok Díky za přání. Ani letos není nějaká nálada na oslavu. Já to vnitřně zabalila a teď jsem jen zvědavá, co mi řeknou, kdy a jak dál zase na KET.

kachen
28. zář 2010

@78marcela Vsechno nejlepsiii, at se ti splni vsechna tajna prani i verejna. Mysli jeste pozitivne, ted to nesmis zabalit. Je to tezky, ale zkus to.

78marcela
28. zář 2010

@kachen Díky, mám jedno hodně veliké veřejné přání a jedno taky veliké nejtajnější. Kéž by se dle tvého přání obě splnily. Asi bych už od života ani víc nechtěla.
Díky moc.

maja3.s
28. zář 2010

@78marcela ...jééé...taky se připojuju k přání k narozeninám 😉 tak jak jsi dnešní den trávila?Přšla jsi i na jiné myšlenky?

78marcela
28. zář 2010

@maja3.s Vcelku jo, byli jsme s přítelem v naše, budoucím bytě, kde je vybouraná koupelna, ale u¨ž nová okna, nové topení a začíná se to tam pomalu rýsovat. Doo měsíce bysme se měli stěhovat.

maja3.s
28. zář 2010

@78marcela ...tak to byl celkem prima den. My předělávali byt loni...ještě to mám v živé paměti....byl to teda nářez, vidět to staveniště...děsně jsem se těšila, až budem v novém...

78marcela
28. zář 2010

@maja3.s já ani ne...nevím, dřív jo, ted ne.

maja3.s
28. zář 2010

@78marcela ...jak to, bude to supr až budete spolu a v novém... 😉

78marcela
28. zář 2010

@maja3.s Tím si právě nejsem jistá, dost se toho u nás změnilo a mě to těšení nějak přešlo... 😒

maja3.s
28. zář 2010

Neboj..určitě bude líp...je to teď velký záhul....nervičky s mimčem, navíc jste každý jinde, k tomu práce kolem bytečku (my byli během rekonstrukce taky odděleně a bylo to náročné)....