Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maja3.s
26. kvě 2010

chanel...no zatím jsem měla testovat vždycky 12.den, až teď je to jinak...ale podezřívám doktora,že se upsal 😀 no každopádně je to fuk...já jsem udělala kompromis...já zítra a krev o víkendu 😉 No a s tou MS...jednak mám dlouhé cykly...s Clostlem vždycky tak 33.někdy 35.dní ( bez hormonů ani nemluvím,rekord byl tuším kolem 50dní!) ...a vždycky jsem MS dostala až po vysazení,takže mě to bohužel neuklidňuje 😉 No a tobě to taky rychle uběhne...srpen je tu cobi dup 😀
Hanulinecka...ty už příští měsíc, tak to je supr. Omlouvám se, ale nějak jsem nedočítala všechno...vidím,že máš Marečka...byla jsi taky na IVF nebo minimálka?

maja3.s
26. kvě 2010

chanel..ono je jedno, jakou ti dávají naději...někdo je v podstatě zdravý a neotěhotní nikdy nebo s velkýma problémama....a někdo, u koho je to beznadějné do toho spadne ani neví jak...vím, že je to těžké, já taky slyším kolem sebe, že se u toho a u toho stal "zázrak" byl to beznadějný případ a vyšlo to....a já pořád nic, pořád se to štěstí o mě nechce ani otřít....takže asi musíme věřit a doufat...nic víc s tím bohužel dělat nemůžem, bezmoc je šílená 😠

chanel
26. kvě 2010

Maji: já dřív taky měla cykly až 40 dní, někdy nebyla ms dva měsíce, takže to znám,ale jak mě operovali, tak to mám snad na den přesně. Máš pravdu bezmoc je šílená. Musíme věřit a já zrovna doufám, že se u Tebe zadařilo!! Vždycky jak mě začnou stimulovat, tak všechno uspíší a já mám po ms,jak jdu po Etu na krev.

dorra
26. kvě 2010

@maja3.s Mi se zdá, že ty hodně citlivé testy jsou jenom takové hračky a ani doktoři je moc neberou. Já třeba měla tentokrát stejnou čárku 7. den po ET na obou testech. Na fotce v albu to třeba není vidět. Navíc ten citlivější (10) se vybarvil až po limitu. Často se stává, že se holky naladí, že mají //, ale ta 10 nemá žádnou výpovědní hodnotu, embryo to potom třeba vzdá, nebo v krvi je ta hladina velmi nízká, aby se to dalo uznat za prosperující těhu a o to větší je pak zklamání, když na testu jsou přece //. Myslím, že když to hcG stoupá dvojnásobně ob den, tak je zdytečné za tu 10 utrácet. A klasické Mamatesty jsou nejlepší. Hlavně testy nekombinujte a používejte vždy jednu značku, bo jinak budete rozčarované, že jiné testy jsou třeba slabší, nebo jim to dýl trvá.

linda1s1
26. kvě 2010

channel: díky za podporu, držím ti palce 😉

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

dorra
26. kvě 2010

Mi píšou testy z moči někdy 11. den, jindy 13., dvakrát jsem měla 14. A když jsem volala dokymu 18. den po KET, jestli mám vysadit léky, když jsem nega, tak mi řekl, ať ještě zajdu na krev, bo při KETu je to pomalejší. Takže to chce trpělivost a železný nervy 😅.

dorra
26. kvě 2010

@sonka.77 ano.

maja3.s
26. kvě 2010

sonka.77 pokud ti OPU nebo ET vychází na víkend, jdeš třeba i v neděli 😉

maja3.s
26. kvě 2010

dorry...asi máš pravdu s těma testama...pokud jsi těhu, určitě to poznají i ty mín citlivé 😉 No každopádně je mám koupené,tak zítra jdu do toho i s něma a do krve to taky vydržím. Možná bych se na to normálně zítra vykašlala,ale musím do práce, tak at vím....
Chanel...ty proč jsi měla tak nepravidelnou MS? Způsobuje to endometrioza?A jak se to vlastně, kromě bolesti při MS,projevuje.No a dá se diagnostikovat i jinak než laparo?

dorra
26. kvě 2010

@maja3.s Tak zítra tfuj, tfuj, tfuj a těhuj! 😉

maja3.s
26. kvě 2010

Díky Dorry...budu se snažit seč mi síly stačí a jestli se naštvu, tak tam tu čárku dočárnu fixem 😀

janib
26. kvě 2010

Maji, díky za odpověď, uvidíme za 14 dní na UTZ... Jak já Ti držím na zítra pěstičky!!! Vždyť už to jednou musí vyjít!!! Dej zítra vědět novinky....
Haňuli já jsem dnes 14 den po ET a to moje HCG je prý celkem vysoké... Já tomu houbec rozumím, jak jsem tak četla, jsou opravdu různé hodnoty, tak to asi podle toho nemůžu brát, jak říkáš, počkám na UTZ a uvidím...

hanulinecka
26. kvě 2010

Krásný večer majo mám chlapečka z 2 ivf z unicy tam se dělají jen normoš ivfka pak se v lednu zadařil ket ale v 10tt konec ted nechci celé ivf tak jsme přešla do reprofitu a chci jen minimálku

chanel jj já teda po porodu se mě všechno tak nějak vrátilo do normálu před porodem žádná ovulace hormony uděsný a ted vše na jedničku každý měsic folík tak uvidíme co z toho bude nebo nebude 😉

slunicko312
27. kvě 2010

Ahoj holky - můžu mezi Vás ?
I já se řadím mezi reprofitačky - sice jsem teprve na začátku - ale jeden nezdar zrovna prožívám a netušila jsem, že mi z toho bude tak moc smutno ☹ - proto jsem dlouho zvažovala zda mám mezi Vás vstoupit a trochu si o tom povykládat - protože vlastně nemám si s kým o tom promluvit - v práci to neventiluji a v rámci rodiny to taky není moc možné.
Jak jste zvládly první nezdar ? Já netušila, že to bude pro mně tak těžké (hrozně jsem to obrečela) - prostě jsme šli do toho s tím, že to zkusíme a buď to vyjde nebo né. Měla jsem minimálku stimulace Clostibegytem 1-0-1 - na UTZ doky viděla 3 foliky - OPU mi odebrali 2 a oplodnilo se jedno, které 8 buněčné šlo ke mně do bříška a potom čekání na vyšetření HcG. Ani jsem netestovala testíky abych se nenervovala - týden jsem si doma lebedila, protože jsem si musela vybrat starou dovolenou - zrovna to vyšlo na to velmi škaredé období - no a potom hurá do práce - byla jsem i docela ráda protože jsem mezi lidma a tak člověk příjde na jiné myšlenky. No a včera jsem byla na krvi a bylo to negativní. Takže teď mám drobnou krizi - hrozně se to ve mně mele - nevím co dál (ikdyž vím, že mám před sebou spoustu pokusů), jsem tak nějak rezignována. Snad se to zlepší a za měsíc bude všechno jinak. Doky říkala, že teď necháme měsíc pauzu a potom to zopakujeme - jenom nevím zda jít opět do minimálky nebo začít klasické ivf ? Asi ji zavolám a poprosím o konzultaci ať si v tom uděláme jasno.

Jinak všem těhulkám mocccccccc gratuluji........ snad se i já někdy dočkám.
Janib u tebe to teda šlo náramně krásně - kéž by to šlo i nám všem ostatním tak krásně.... hrozně ti to přeji a držím palečky ať se držíte .......

janib
27. kvě 2010

Ahojte...
Slunicko, co napsat... Jak už jsem tady psala, já ještě před tím, než jsem došla do RF byla taky úplně v háji... Nic nešlo a o nějaké ovulaci jsem si mohla dát jenom zdát... A pak už to byl fofr, první návštěva v RF v dubnu a květen už pozitivní test... Manžel měl SPG úplně suprovej a já po stimulaci se taky dala bezva dohromady... prostě najednou to šlo... Vím, že jsem teprve na začátku, může se ještě stát spoustu věcí. Ale alespoň teď vím, že to jde, to je pro mě moc důležitý...
Já věřím, že všechno má svůj čas... Vím, že se to špatně poslouchá, ale asi to tak u Tebe mělo být... Prostě na Tebe čeká ta dušičku příště! Hlavně neztrácej hlavu, běž do toho znovu, já bych asi znovu šla do mini IVF... A když Ti bude smutno, přijď sem za nama. Jsme si tady s těma našema problémama blíž a já osobně jsem ráda, že vás tady všechny mám...
Sluníčko, držím všechny palečky, uvidíš, že to příště vyjde!!! Nestresuj se a běž si udělat nějakou radost 😀

hanulinecka
27. kvě 2010

ahoj sluníčko já také napoprvé zažila neuspěch a moc dobře si pamatuju jak mě bylo uzko,brečela jsem,ale jak jsme nastoupila do práce kde o tom nikdo nevěděl takže jsem se otrkala málo na to myslela doma to bylo horší ,ale pokud mužu sama za sebe říct čas je nejlepší lékař vím je to fráze,ale mě se několikrát v životě osvědčila pak se to hojilo a hojilo a já po 3 měsících šla do boje už ne tak přesvědčená,že to vyjde věděla jsem jak chutná neuspěch a podařilo se mám chlapečka z druhého IVF ted se pokoušíme v reprofitu o sourozence tak příští měsic jdu do minimálky svoji první tak jsme zvědavá co a jak ,ale moooc se těším dr.říkal že pro nás co už doma jedno máme je to lepší oponovala jsme trochu vím je to výhoda,že máme už jedno doma,ale o to víc chci ten pocit zažít jěště jednou a myslím si že ted po druhém toužím víc...
ale to už jsem se rozepsala o něčem jiném
hlavně ted si vyčistit hlavičku a být připravená do dalšího boje on někdo tu cestu má trnitější,ale jak už jsem psala tolikrát my ženský jsme silný holky a zvládneme to a dočkáme se těch našich uzlíčku 😵

dorra
27. kvě 2010

Vítej, sluníčko, mezi námi! (Jak příjemná věta v tom nekonečném lijáku 😅 )
Když si přečteš moje album, tak Ti bude jasný, že prostě v RF otěhotníš a basta, pokud budeš chtít. Uvidíš, že možná ještě ne zítra, ale nejpozději do týdne se Ti zase bude chtít bojovat. Takže pak ještě dva týdny a rozjedeš to znovu.
Tady mezi námi Ti bude fajn, žádná kamarádka Ti nemůže tolik rozumět jako ta, co si podobnými věcmi prochází. A někdy opravdu pomáhá se jen vypovídat a zjistit, že na tom vlastně nejsi tak špatně a že je úspěch jen otázka času.
Držím Ti pěsti, ať se Tvá dušička co nejdřív zotaví!

pecicka
27. kvě 2010

ahoj holky 🙂 omlouvám se, že vam tady tak lozím a čtu, já chodím na diskusi reprofit-Olomouc, ale jezdím do Reprofitu Brno, ted jsem od nedělě po ET, je to tam opravdu super 🙂 jsem moc spokojena

hanulinecka
27. kvě 2010

Peci budu držet všechny pěstičky co máme taky vás tam šmíruju 😉 😉 😉 😉 já mám po první konzultaci tak příští měsic jdu do minimálky uf uf se těším 🙂

pecicka
27. kvě 2010

hanuli-je to můj 4pokus a ET, vnitřně cítím, že to ted vyjde, poprvé mám zavedené 2bobíšky, tak doufíám, že se zavrtají a jinak taky po minimálce glostík a k tomu injekce 🙂 taky ti to moc přeji 🙂 🙂 a všem, co jsou tady

pecicka
27. kvě 2010

hanuli-ke komu chodíš?

dorra
27. kvě 2010

Pecičko, drž plod! 🙂

dorra
27. kvě 2010

či plody 😅

hanulinecka
27. kvě 2010

Peci nevím ke komu jestli mu patřím,ale byla jsme u dr. štelcla 😵 na té první konzultaci

chanel
27. kvě 2010

Sluníčko: to zamrzí vždycky ☹ ,ale Dorrka má pravdu,za týden se na to budeš dívat jinak a najdeš v sobě zase sílu jít dál,fakt!! Mám to vyzkoušený!!! Pecicka: Ty už máš 4 pokus? Tak to musí vyjít!!!! 😉 Dorrko: drž se, já mám radost, že je dobře!!! Maji: at je testík pozitivní!!!! Ostatní holky,moc zdravím!!!

pecicka
27. kvě 2010

chanel-věřím 🙂

pecicka
27. kvě 2010

dori-děkuji 🙂
hanuli-je to asi jedno, jsou všichni kapacity 🙂

chanel
27. kvě 2010

pecicka: máš našlápnuto na dvojčátka, že jo? Dvě embryjka? No tak at se drží!!! 😀

pecicka
27. kvě 2010

chanel-beru i dvojčátka 🙂