Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
16. čer 2010

peti a kdy jdete na to.......??????
no já jsem taky zvědavá u ás jsou spermie,ale celkem katastrofa a vlastně se to pořád zhoršuje a ted už vlastně 3 roky na spg nebyl tak jsme taky moooc zvědavá co u tam najdou ...

balím k našim zítra jedu zase do brna Marek je na zahradě bude tam spát tak marečka bude hlídat mamka přespíme tam at ho nemusím ráno tahat z postele k nim
zítra se ozvu co byla na utz pááčko

ellaaee
16. čer 2010

Ahoj holki jak se vám daří. Tady to teda žije🙂 Samé stimulky, přeji vám moooooc stěstíčka

chiguita
16. čer 2010

Ahoj hanulinecko,jsem po transferu čtvrtý den ,od soboty 🙂
Ahoj paneska také tě zdravím. 🙂 Já byla na první konzultaci u Štěpána,tak patřím opravdu pod něj? 🙂
to by bylo super.
🙂

petinax
16. čer 2010

hanulinecka-vychazi nam to cca na 24-25.6 takže za chvíli to vypukne

tak pa pa,já utz v pátek písnu co a jak

hanulinecka
17. čer 2010

Ahojte holky tak jsem zpátky z brna a kontrola nic moc ☹ ale zase to není tak nejhorší jdu si udělat kafe a napíšu vám to

maja3.s
17. čer 2010

Ahoj holky, já právě vylezla z pelíšku, měla jsem noční,tak jsem to dospávala. 😅
Hani...jak to myslíš nic moc? Co není jak má být? 😨

hanulinecka
17. čer 2010

tak na kontrole nic mo,protože mám ty 3 jsou akorát na dnešní den a pak 3 jsou už obrovské asi ty 2 injekce toho bravelle mě neměla dávat
obrovské jsou tak že jeden už má 22mm a ten ,že určitě praskne do soboty a jeden až dva jsou 19 ty by mohly vydžet,ale uvidí se takže dneska pícham pregnyl a v sobotu jedeme,ale jěště než mě uspí mě udělají utz jestli tam budou nebo ne
v sobotu má službu Machač tak budu v těch nejlepších rukách 😵
říkala jsme ani víc nepotřebuju mě stačí jedno vajičko a jedno emryjko,ale uvidíme jestli z toho něco bude

maja3.s
17. čer 2010

Hani...přesně jak píšeš, pokud budeš mít dvě vajíčka u minimálky,není to vůbec špatný výsledek a navíc pokud budou kvalitní jsi na dobré cestě 😉 Každopádně mě to přijde jako pozitivní zpráva...reaguješ moc dobře, tak není potřeba připíchávat žádné další hormony...to je přece supr 😉

maja3.s
17. čer 2010

Ho Hani....nepamatuješ, jak velké jsi měla ty folíky na minulé kontrole?

hanulinecka
17. čer 2010

Jasný jako já to taky nebereu tak hruzostrašně,ale než jsme šla na utz tak jsme se bavili s Štelclem že to vypadá na pondělí a kdesi cosi a pak tááák dlouho dělal ten utz a měřil ,koumal atd a ptal se mě co říkala ta paní dr.jenže ona mě nic neřila ajen že je potřeba dopíchnout něco a neříkala kolik mají ani mě to neukazovala
Marcel mě to ukazoval a měřili jsme pak šel i za tou dr. a ptal se jí jestli už ten jeden obrovksý jsme tam měla minule no uvidíme
jasný je to dobrý vysledek a zase jse si říkala že ušetřím na ICSI 😀
a sliznice je pěkná prý

janib
17. čer 2010

Hanulli, držím pěsti... Já jsem si tenkrát špatně píchla ten Pregnyl (o den později), . jak já si tenkrát nadávala, měla jsem strach, aby vydržely. Ale byly tam všechny tak se zadařilo a bylo 5 vajuch... 😉 Myslím, že u Tebe to dobře dopadne, neboj... Taky mě ještě před samotným odběrem dělali UTZ, aby mě zbytečně neuspávali... No a pak příští týden jdeš na transfer... 😀 Takže držím na sobotu pěstičky, ať se zadaří!!!!

hanulinecka
17. čer 2010

tak si představte ,že mě volal Štelcl a ptal se mě,že v sobotu jsem napsaná na OPU jen já 😨 a že vlastně je to všechno nejisté a vypadá to na jedno vajíčko atd jestli ybch to zvládla bez narkozy prý když jsme přežila porod ,že to taky přežiju 😀
že vlastně teda kvuli mě volat anesteziologa tak jsme mu teda řekla at ho nevolá,že to zkusím i když třeba to ani nebude potřeba prý kdyby tam bylo jedno,že by mě to Machač stejně nabídnul bez uspání a hned bych mohla domu no každopádně uvdím v sobotu snad neumřu 😀 😀

chiguita
17. čer 2010

Ahoj hanulinecko,vůbec se ničeho neboj.Já byla na OPU bez narkozy celkem 3x to vždy když byl jeden folík.Jednou takto při OPU mi dr,řekla že tam jsou tři folíci ale když bylo v tom jednom vajíčko tak mi ty dva a levém vaječníku nenapíchla,byla jsem z toho smutná,jelikož by to zvýšilo šanci.Jenže od dvou folíků s vajíčky se v minulém caru nativ přepočítávál na standard IVF 😠 tak jsem se rozhodla to vybojovat jen s tím jedním 😀 kterí stejně se nechytlo 😔

Takže opravdu nic to není,trvá to půl minutky a ušetříš si zdravíčko sod narkozy.
Já ted chtěla jít bez narkozy i při 7 folíkách,ale mMachač se zatvářil takto 😠 a řekl se se aspon po dlouhé cestě u nich vyspím 😀 😀 😀 nakonec jsem byla ráda při 9 koukách to bych asi nerozdýchala 🙂 ono i těch 7 na UZ bylo dost 🙂

Dva,tři folíky ale jsou úplně v pohodě 😉

chiguita
17. čer 2010

Jééžiši,ted to po sobě čtu a červenám se. 😕

hanulinecka
18. čer 2010

@chiguita moooc děkuji tak snad to vydržím budu muset,ale třeba tam už ani nic nebude uvidíme
a prosímtě proč jsi chtěla bez narkozy těch 7 vajíček??

ted mě spíš mrzí,že kdybych to věděla nemusela bych do minimálky a mo¨hla si udělat jen nativ 😒 tam bych taky měla to jedno vajíčko....,ale necháme to na zítřek co Machač uvidí nebo ne.......

chiguita
18. čer 2010

hanulinecko,když nám vyšlo OPU na pondělí,věděla jsem že mm pojede po noční a tak jsem chtěla zpáteční cestu řídit.Ráno jsem byla nervozní,(hladová) 😀 a na řízení jsem se necítila,přes půl cesty hrozně pršelo 😒 a já moc neřídím.Proto jsem byla ochotna vzdát se narkozy i při tom počtu folíků.

maja3.s
18. čer 2010

Ahoj holky...tak jsem se před chvilku dořítila z práce a padám unavou...no pátek....klasika.
Hani,na zítřek budu držet pěsti a myslet na tebe,pak musíš písnout,jaké to bez anestezie bylo...vůbec si to nedokážu představit....No to je fakt,že kdybys jsi měla nativ,máš taky jedno vajíčko,ale myslím,že rozhodně nebudeš platit minimálku...jsou tam fakt seriozní a určo ví,že to se stimulací nedomysleli,takže ti určitě finančně vyjdou vstříc...

kvakuska
18. čer 2010

omlouvám se že vám sem lezu ... Hanuli OPU bez narkózy se vůbec nemusíš bát, dá se to v pohodě zvládnout, já ji měla několikrát a pokud u mne bude nějaká další OPU, tak zase jedině při vědomí ... místo jednoho vpichu narkózy jsou to dva vpichy do vaječníků (do každého vaječníku jeden vpich, pokud teda jsou v obou folíky) ... samotné odsátí není nic hrozného, někdy je trošku cítit tlak, někdy je to jako křeč při menstruaci, ale trvá to jen vteřinku, navíc pokud máš jen jeden folík, tak než se nadechneš bude hotovo ... a Machač má zlaté ručičky ... budu ti držet palce a zítra sem nakouknu jak jsi dopadla 😉

hanulinecka
18. čer 2010

@kvakuska jééé ahojky taky vás vedle šmíruju 😵 a děkuji moc za popis myslím si,že to zvládnu teda ted už musím i se docela těším na něco jïného než narkozu 😀
sice jsme takovej posera a bolesti se bojím,ael co už když to bude chvilka to vydržím určitě dát zítra vědět jak to dopadlo nebo nedopadlo
@maja3.s taky díky uvidíme co tam zítra bude sama jsme zvědavá
tak jdu pobalit marečka a jdeme spát k našim at ho nemusím ráno budit
akorát mě udivuje,že zítra tam nikoho na OPU nemají 😉
tak zítra ahoooj

petinax
18. čer 2010

hanulinecka-také budu držet pěsti at vše dopadne dobře.

já byla dnes na ultrazvuku a mam 14 vaj, sliznice 8 mm.tese a odběr nás čeká ve středu,jinak pokračuji ve stimulaci...

hanulinecka
18. čer 2010

@petinax tak to je super a u koho jsi byla dneska na utz...tak at je všechno tak jak má a ve středu všechno dobře dopadne 😵

petinax
18. čer 2010

u dr.machače 😉

hanulinecka
18. čer 2010

@petinax 😵 tak k tomu jdu zítra.... 😵

petinax
18. čer 2010

jj , bude i ve středu u naší operace.tak hlavně at to dobře dopadne

maja3.s
19. čer 2010

Petinax..tak to je supr 14 vajíček...bezvadná úroda 😉 Takže na středu hodně štěstí 🙂

hanulinecka
19. čer 2010

Ahojte holky tak jsme doma uf uf uf
tak od začátku přijeli jsme tam machač o mě věděl tak mě udělal utz a říkal,že to vypadá na 2 folikuly a ,že to určitě vydržím a nebylo to tak hrozny nejhorší asi bylo jak mě desinfikoval ty vaječníky to jsem rostla,ale samotné ty vpichy docela dobrý jsem ráda,že jsme šla bez narkozy pak vlastně ,že nám hned řeknou jestli tam jsou vajíčko a hned zkontrolujou jestli bude zralé at nemordujou marka zbytečně 😀
tak nakonec bylo jedno vajíčko i je zralé tak super zítra volal co a jak a uvidí se dál
ted jsme přijeli domu a trochu krvácím tak zatím nevolám myslím,že je to normální uvidím odpoledne
et by měl být asi v pondělí

petinax
19. čer 2010

hanulinecka-tak to je dobré a manžel má spermie ok-?

maja3.s
19. čer 2010

Hani...toš to je supr,že to nebyla žádná hrůza a zvládla jsi to 😉 A pokud bude kvalitní, tak jedno vajucho úúúplně stačí. To krvácení myslím být může, teda pokud to není nějak dramatické, ale to předpokládám, že asi ne...tak držím palce a zítra se ozvi,jak to vypadá..

hanulinecka
19. čer 2010

ahojte

peti naše spermio je katastrofální nevím teda jak ted.ale před 3 rokama když se nám podařil mareček bylo hruza.ale spermie morfolofie tuším 3% tak snad ted tam něco bude

maji jj nic ramatického,ale pořád jakoby špiním zítra až budu volat se zeptám a uvidím jiank emryoložka říkala,že je kvalitní a zralé tak uvidím zítra jestli vybrali tu pravou spermijku a oplodní se 😵

rebeca_1
19. čer 2010

@paneska hej, uz som objednana. Do Reprofitu idem 23.6.2010 a velmi sa tesim.