Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kvakuska
9. lis 2010

Ahojte, doktor Koudelka z Reprofitu právě teď v Dobrém ránu na čt1 🙂

veveram
9. lis 2010

@gabikri :dobré ráno,já jsem taky dneska od půl 4 vzhůru,tak jsem si na tebe vzpoměla a přemýšlela jestli mám vstanout a zapnou pc,ale vyhřátý pelíšek se mi nechtělo opouštět.Kolem 5hod jsem zase usla.Ale můžu tě ujistit,že začátky byly uplně stejné jako tvoje,jak s tím buzením,tak i ze slabýma čárkama mamino. 😀 😀 😀

gabikri
9. lis 2010

@veveram : no moje pozitivní nálada se kamsi vytratila, když ta čárka je stejná jak včera, ale když říkáš 😉 To spaní je ale fakt divné 😉

veveram
9. lis 2010

@gabikri :Obstojnou čárku jsem měla snad až 16den na mamatestu10,neboj,je tam a to je hlavní,až si zajdeš na krev,tak tomu budeš věřit. 😉

gabikri
9. lis 2010

@veveram : až 16tý den? 😕 To se do té doby picnu 😝

Holky co myslíte, Štelcl mi říkal, že mám 12tý den testnout a pak se mu ozvat. Nechce se mi jezdit na krev do Brna, myslela jsem, že půjdu někde tady v Praze, ale jak mi zvýšili ten Utrouš, tak mi asi brzo dojde, tak to tam stejně asi budu muset. Nebo mi může poslat recept poštou?

veveram
9. lis 2010

@gabikri :nevím jakého máš gynekologa,ale já si zašla na krev taky tady u nás ke svému gyndaři a poprosila ho o recept na utroš,v pohodě mi to napsal.

gabikri
9. lis 2010

@veveram : no jo, vlastně. Vždyť mi to může napsat i můj gynekolog 😉

olousek35
9. lis 2010

@gabikri ahojda, to já ještě nespala. Byla jsem do pěti na noční. Ale už jsem vylezla s postele a testla hned dva testy. Vložím za chvilku fotečky. Jinak taky trpím slušnou nespavostí. Brzo si založíme forum nespavci a budem psát po nocích. Za chvíli se dokopu a zavolám do caru, jestli můžu dojít na krev. Ale šíleně se toho bojím.

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : ty chodíš do práce? Já myslela, že jsi na neschopence 😉 Na tu krev budu držet palečky, všechno vypadá, že to dobře dopadne 😵 😵 😵 Já se taky toho bojím, nejraději bych to oddalovala a oddalovala............ 😎

olousek35
9. lis 2010

@gabikri jsem na neschopence. Jenže jsem nepočítala, že to vyjde, tak jsem si sehnala brigádu a natupovala po ET. Tam to zatím nikdo neví. Takže se pěkně zamotávám.

Tu jsou ty fotky

mammut
9. lis 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a vidím, že zatím se urodilo spoustu pozitivních testíků🙂
@gabikri , @olousek35 tiše gratuluju!!! Já jsem včera dostala do bříška dvě blastičky, tak snad to budou ty správné.
Dneska jsem nafouklá jak balon, zajímalo by mě, co tam asi vyvádějí...

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : ahaa 😉 Jé ty to máš úhledné, jak ve škole 😵 Úprava za 1 !!! 😵 Čárku už máš hezky vidět 😉

gabikri
9. lis 2010

@mammut : ahoj děkuji a přeji, aby se u Tebe mimískům líbilo 9 měcíců 😵 😵 😵

monulkab
9. lis 2010

olousek35 gratuluju, myslím že nemusíš mít strach, ale být tebou, na tu brigošku se vyprdnu, zbytečně se nevyčerpávej ženská!
gabikri TT test ti udělá i tvůj gyndař, a určo ti dá i recept na utrogestan. Tak jsem moc ráda že slyším o nových úspěších v RF.

olousek35
9. lis 2010

@mammut držím pěstičky

@gabikri snad to bude dobrý. Jdu volat do reprofitu. Nevíš na jeké číslo? Jsem z nich totálně zmagořená

gabikri
9. lis 2010

@monulkab : doufám že jo, je to sice takový starý morous, ale snad mi vyhoví 🙂

olousek35
9. lis 2010

@monulkab jj, vyprdnu. Jakmile mi to potvrdí z krve. Ale jsou to jen malé procházky po venku se psama. Takže vůbec nic náročného.

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : snad na tohle, ne? : +420 543 516 001

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 . a taky se přimlouvám na ukončení brigády...........a ještě jestli tam jsou noční 😕

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : to je brigáda venčit psy v noci?? 😕 😕 😕

olousek35
9. lis 2010

@gabikri jj, tak nějak. Je to u bezpečnostní agentury. Obchůzka cca 5 minutek a po 40.minutách. Dobře, číslo zkusím. Oni jich mají jak kdyby byl telefon zadarmo, či co. Do všech papírů ho píšou, ale do posledního prostě ne. 😀 😀 😀

olousek35
9. lis 2010

Tak jo, jedu na krev. A šíleně bojíííím.

saminka
9. lis 2010

holky sok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnes rano jsem testla a je tam carka 😅 😅 do deseti minut ale je tam, neni to ani nejaky duch, jde videt i pritel ji videl , jen kdyz jsem to zkusila vyfotit tak videt neni nic......opravdu nestiham 😨 😨 nejak jsem se smirila ze uz nic z toho nebude, dnes jsem chtela prestat brat leky a ted tohle.....ve ctvrtek mam ofiko testovaci den, asi opravdu vi, proc to davaji tak pozde.....no nejak mam strach se tesit ale nadeje umira posledni....jsem ted ve skole tak jestli budu mit chvilku tak vas doctu....
hodne stesti olousku na krvicce 🙂

gabikri
9. lis 2010

@saminka : já to věděla, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 To je ta nejlepší zpráva dnešního dne!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

@olousek35 : myslím na Tebe a palce držím, až mi modrají 😉 😉 😉

gabikri
9. lis 2010

@saminka : a kolikátý den se tedy má ofiko testovat? Já byla při transferu tak vyplašená, že jedním uchem tam, druhým ven 😝 Ale mě se zdá, že dvanáctý? 😉

saminka
9. lis 2010

@gabikri me napsal Machac nadherne datum 11.11. 😵 asi o neco pozdejc bo jsem po KETU!!!!coz je presne 14 dni od transferu

gabikri
9. lis 2010

@saminka : tak ať Ti ty jedničky přinesou štěstí 😵 😵 😵

mammut
9. lis 2010

@saminka paráda, vidím, že RF to fakt umí. Doufám, že tato pozitivní vlna ještě potrvá a já se na ní taky budu moct svézt🙂. Mně říkali testovat za 14 dní po ET (měla jsem pětidenní blasty), ale že bych mohla i o dva dny dřív...

gabikri
9. lis 2010

@mammut : tak já taky jako oficiálně budu testovat ten 14tý den 😝 Já se na tu krev bojím 😝

mammut
9. lis 2010

@gabikri neboj, ta ti jen potvrdí pozitivní testík!