Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
30. led 2011

holky, tak už je mi mnohem lépe, tak snad budu v úterý ok a hlavně nenakazím maminky a stimulantky v reprofitu. To bych tam raději ani nešla a přeobjednala se. Ale už se tam moc těším, i když mám asi nějaký vnitřní nervy.
No a slibuju, že tu s vámi budu teď už mnohem víc a moc se těším na pokec a rozebírání všeho možného. V Brně dnes pěkně mrzne.

@veveram
@okcelok holky, už se vám to blíží, co? Pořádně si to užívejte a pak nám budete dávat rady, co nás čeká.

olousek35
30. led 2011

@gabikri tak jsem se koukla na to video a to je tedy mazec. Doufám, že se prognozy nenaplní, neboť by to byl krok špatným směrem. Docela mě to dostalo.

okcelok
31. led 2011

@veveram no a stefují se anebo se pletou???? 🙂 Já jsem v pohodě,jen mě sem tam bolí srůsty po odstranění vejcovodů. A nemůžu v noci spát,jinak je vše tak,jak má být!!!!! 😀 Už se teším,až malou uvidím,jsem zvědavá,jak vypadá!!!! 😀

veveram
31. led 2011

@okcelok :právě že ano 🙂 Jinak jsem na tom stejně jako ty s tím spaním a jizvy mě taky bolí uvnitř,hlavně pupek a taky po ledvině. ☹ Byla jsi na 3D?

@olousek35 :tak to je fajn,že tě to přešlo,mě se to pořád drží a to jsem doma a snažím se ležet.Už jsem vypila tolik čaje s medem a citronem 😖

okcelok
31. led 2011

@veveram tak to určitě čekáte chlapečka,protože ti říkají,že jsi zheskla,co??? 😉 Totiž říct opak by si nedovolili!!! 😀 😀 😀 nebyli jsme,protože nám to přijde jako vetřelec a moc se nám to nelíbí!!! ☹

veveram
1. únor 2011

@okcelok :tak nějak to probíhá 😀 😀 😀 😀

olousek35
1. únor 2011

ahojda děvčata, tak já vám budu držet teď palečky. Mně doktor doporučil ještě čekat, takže se přidám tak v květnu, když by to šlo dobře, tak koncem dubna. Ale budu tu s vámi. 😉

78marcela
1. únor 2011

@olousek35 Jak pak to, Oli? Proč až tak pozdě?

gabikri
1. únor 2011

@olousek35 : oli jak to? To nechápu? 😕

olousek35
1. únor 2011

Pry po revizi pul roku, aby se zahojila deloha. Dopadlo by to jinak stejne. Bojovala jsem jak drak.

gabikri
1. únor 2011

@olousek35 : ach jo, půl roku........ale asi vědí proč 😉 Neboj, rychle to uteče 😉

olousek35
1. únor 2011

@gabikri urco a aspon nasetrime nejake penizky a seknu s kourenim. Taky budu min unavena a kveten je prece mnozici se mesic, ne?

gabikri
1. únor 2011

@olousek35 : no právě, květen je na to jak dělaný 😵

lihou77
1. únor 2011

Ahojky, chci se Vás zeptat zda jste s Reprofitem v Brně spokojené? Bydlím v Praze a chodím na CAR u Apolináře, ale tamní lékařský odborník na neplodnost, který vydává knížky a je prý kapacita, mě tak psychicky zničil, že se dívám po soukromémm zařízení, připadala jsem si jako ovce číslo 156, prý si mám požádat o adopci a mám 1% šanci na otěhotnění, což mi přijde po prvních výsledcích dost ubohé a hloupé a kdyby jste viděli jakým způsobem mi to řekl, nemám ještě děti a rozhodně děti chci. Jdu k panu MUDr. Machačovi, 10. 2, díky za info 🙂

gabikri
1. únor 2011

@lihou77 : ahoj, tak to jsme na tom naprosto stejně 😉 Jsem z Prahy a přešla jsem z Apolináře do Reprofitu a rozhodně nelituji, je to nebe a dudy 😉 Čeho lituji, že jsem tam nechodila od začátku, mohlo být všechno jinak, ale to by bylo na delší povídání 😉 Rozhodně doporučuji a těch 200km za to stojí 😉

mandre
2. únor 2011

Ahojte.
Potřebovala bych od Vás poradit. S manžou se snažíme 3 roky o miminko, cca 1,5 roku jsme navštěvovali Gennet v Praze (několik IUI, 2xIVF)...teď jsem po laparce 4 měsíce a zvažuju, co dál. Dívala jsem se, že Reprofitu dělají nativy, nebo cykly s min. stimulací, v Gennetu se jim do toho nějak moc nechce, tak zvažuju změnu CARu. Jediná a velká nevýhoda je, že to máme do Brna 300km, takže váhám.
Proč to všechno. Pravděpodobně nejsem typ, na který nasadí "šablonu" stimulace, a všechno funguje. U obou IVF se mi stalo, že většina vajíček nebyla zralá, i když na UTZ vypadala klasicky normálně...asi v té konečné fázi potřebuju delší čas na dozrání, nebo na mě působí Pregnyl pomaleji, než je běžné (těžko říct), každopádně u 1.IVF jsem díky tomu měla 1 dvoudenní embryo a u 2.IVF nedošlo k transferu. Další IVF s tímto výsledkem už opravdu nechci podstoupit. a jsem taky dost otrávená z toho, že to jede jak na běžícím páse, takže když je někdo mimo "šablonu", tak nemá moc šanci vše vychytat,.
V přirozeném cyklu vše normálně funguje, smůla (asi zásadní vada na kráse) je, že většinou mám folikul na pravé straně, kde mi našli při LSK v pravém vejcovodu nějakou vadu (někde po cestě stop).
Takže pokud je vajíčko napravo, což dosti často je, nemám asi moc šanci. Tak jsme o tom doma přemýšleli, jestli by nebylo vhodnější zkusit nativy, příp. s minim. stimulací. Jsem už vyřízená z toho všeho, tak váhám, jestli jet do Brna.
Mohli byste mi prosím napsat, na jakého dr. se případně v Reprofitu obrátit a jaké výsledky s tímto postupem tam mají. Díky moc a omlouvám se za delší příspěvek.

janib
2. únor 2011

@mandre Ahojky... Pokud chceš miminko, neváhej ani minutku, Reprofit je to nejdokonalejší co jsem zažila a pro Tebe jako stvořené, protože rozhodně tam nejedou podle šablony, ale každé pacientce vytvoří "šablonku" přímo na ni. Ti to opravdu dělají kvůli tomu, aby jsi odsud odešla s mimi v bříšku a zaplatíš za to určitě míň, než jinde... Jsou na Tebe příjemní, odcházíš s dobrým pocitem, že mimi rozhodně mít budeš... A doktoři jsou tam všichni skvělí...Já měla také minimálku, hned první pokus vyšel, absolutně bezproblémové těhotenství a teď už 2 dny přenášíme... 😀
Takže Ti moc držím pěstičky, ať se "dílo" podaří... 😀
A zdravím všechny maminy a Vás co jdete do nového boje, posílám bacila... 😀

gabikri
2. únor 2011

@janib : ahoj 😉 děkujeme za bacila a přejeme Elišce, ať je co nejdřív na světě 😵 😵 😵

@mandre : přesně jak píše janib, líp bych to nenapsala 😉

janib
2. únor 2011

@gabikri díky... Mě je furt absolutně dobře, ale už bych byla ráda, aby malá byla na světě... Moc se těším, na druhé straně bojim, bojim, před týdnem měla 3,4 kg, tak mám strach, aby se nám nenarodil "obřík"... 😀 V pátek kdyžtak opět na kontrolu a uvidí se... 😉
Už se těším, až tady budu číst ty krásný zprávičky, jak růstou mimísci vám... Ze srdíčka vám to přeji a fakt pevně věřím, že už to vyjde... Máš už to vyzkoušený, tak teď už jen naostro... 😉 a v klidu a pohodě...

mandre
2. únor 2011

@janib
@gabikri
Děkuju za podporu, ještě se chci zeptat, když se objednám, můžu vybrat rovnou nějakého Dr., nebo mi přidělí 😕 ???
Dnes jsem se ptala u svého gynekologa, a on by mi pomohl, abych kvůli každému UTZ nemusela až do Brna. Jak to řešíte Vy pražské apod.? Já to mám ještě o 100km dál.
Je to hrozné, všude kolem je tolik CARů (1 máme dokonce i u nás v Teplicích), ale nedá se důvěřovat skoro nikomu. Já už ani nemám čas to nechávat dál plynout.

gabikri
2. únor 2011

@mandre : já myslím, že když řekneš, že chceš konkrétně k tomu a tomu, tak tě k němu objednají. Já to měla přes
kamarádku, která mi dala kontakt přímo na doktora, takže nevím 😉 Jinak přesně jak píšeš, UZ mi dělá moje gynekoložka a do Brna jedu jen na konzultaci a pak až na ET. ( + ještě OPU) takže počítej tři cesty, jinak se všechno řeší po mailu 😉

janib
2. únor 2011

@mandre svého doktora si určitě vybrat můžeš, já chodila ze začátku ke Koudelkovi, je zlatej, ale má toho strašně moc (ostatně oni všichni tam- ale rozhodně Tě neodbydou), tak jsem skončila u Marcelka Štelcla... Oni zrovna nemusí mít službu když Ti třeba na určitý den vyjde transfér, tak jdeš k jinému. Ale neboj, jak už jsem napsla, jsou tam všichni zlatí a určitě budeš v těch nejlepších rukách... Ale postupy a další tvoje léčení můžeš i nadále konzultovat s tím "svým" lékařem... A ty ultrazvuky určitě můžeš absolvovat u své gyn., v tom problém určitě nebude...

lentilkal
2. únor 2011

Ahoj všem loni jsem si tu chodila pro rady co a jak když jsem byla po revizi.Tak jdem do dalsiho boje 10.2. jdu na konzultaci a zrovna ma dojit ms tak treba se trosku opozdi a hnedka zacnem.Tak koho čeká nějaká akce tak hurá do ní letos jsou nám prý hvězdy nakloneny

olousek35
3. únor 2011

holky, krásně se vám to krátí, budu všem držet pěstičky a pak vás budu následovat. Už se těším. 😉

saminka
3. únor 2011

Ahojte holky,

@olousek35 je mi lito ze musis cekat az do kvetna, ale urco ti to rychle utece 😉 mas vic casu na studovani, pejsky!!!
a jak
@gabikri uz jsi zacala s estrofemem??
a kdepak mame vsechny @kornelka???
ja uz dobrala antiko, to spineni/krvaceni jsem zastavila kdyz jsem si vysadila ten metformin, hodne zenskych mi potvrdilo ze zpusobuje krvaceni uprostred cyklu tak jsem ho na chvili vysadila a v so uz se tesim na snad uz posledni mrsku, pak snad pauza devet i vice mesicu 😵 😵
holky, na anglickych strankach jsem se docetla, ze v reprofitu nastala od lonska nejaka zmena a ze pri kazde OPU se musi u zeny i muze delat krevni testy na vsechny pohlavni choroby atd, uctuji si za to 80 euro za osobu.....vy jste na to taky musely?? je to nejaka novinka od lonskeho zari.....nebo je to jen pro cizinky??fakt nevim....
zdravim tehulinky, maminky i snazilky 😉

olousek35
4. únor 2011

@saminka jj, dělá se to u každého pokusu, ale nevím jestli i u KETu. V čr by to mělo stát 1800 za osobu, tj.3600 za pár. Minule jsme zůstali s přítelem paf, když nám Pospíšilová řekla, že si to platíme sami, nakonec to ale bylo na pojištovnu.

kvakuska
4. únor 2011

@saminka @olousek35 platí se to jen při odběru spermií a vajéček, při KETu ne 😉

kornelka11
4. únor 2011

Ahojte 🙂

Babulky tie odbery krvy sa platia ked sa banka-laboratorium otvara. Ja som to uz v lete platila, to nie je az take nove.
Myslim, ze sme platili za obidvoch cca 60 euro. A myslim, ze poistovne to preplacaju. Ja som samoplatkyna.

@saminka pozdravujem 🙂
@janib tak isto drzim palceky k porodu, nech je rychly a bezbolestny 🙂

saminka
4. únor 2011

@kornelka11 ahojky, no ja se na anglickych strankach docetla o sume az 160 euro za oba, tak nevim teda, jdem na cerstvy transfer tak nas to nemine, jsme taky samoplatci tak zadna pojistovna nam nepomuze, a nemuzu si to zaridit u sveho obvodniho doktora? to bych mela zadara 😅 😅

kornelka11
4. únor 2011

@saminka a na tej anglickej stranke, to sa tykalo Reprofitu v Brne? My sme tolko urcite neplatili, jedine, ze by teraz niekedy zdrazeli. To neviem. A ani neviem, to ci sa to da urobit u svojho gynekologa.
Preco si ty samoplatkyna?