Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kornelka11
5. kvě 2011

@lenule123 vitaj v temicke 🙂 🙂
Kedy idete na prvu konzultaciu? Ja som mala so sebou len HP a genetiku som dodala az po 2-3 tyzdnoch. Imuno velmi v Reprofite nevyzaduju, prednison nasadzuju preventivne takmer vsetkym.
O imune ti ja asi neporadim, kocky sa urcite ozvu a poradia ti. Ja som si toto vysetrenie chcela nechat urobit ale Mudr. mi povedal ze je to zbytocne. A tak som si usetrila najma cas.
Co sa tyka vysetreni moj partner na prvej konzultacii citlivo spermiogram odmietol a isiel rovno na istotku. Mne robili UTZ, vyfasovala som chemiu a 🙂 🙂 a supajdila som domov. A vlastne aj do stimulky.

@lenka27 my sa z fora asi moc nepozname ale pamatam si ze si nas tu bola viac krat pozdravit a podporit. Krasne ti naskakuju tyzdne, iste si toto krasne obdobie mocinky uzivas 🙂 🙂 🙂 Ved pockaj, my ta coskoro dobehneme 🙂 🙂 🙂

Babulky ja som si bola dat dnes skontrolovat krvicku a vsetko je v poriadku. Dokonca mame lepsie vysledky ako naposledy. Zrazanlivost je uplne ukazkova, tak sa vytesujem. O 2 mesiace dalsia kontrola, mam pocit ze na hematologiu chodim ako na hodiny klaviru.Ale nevadi, rada tam budem varena-pecena, len nech je vsetko v poriadku 🙂

lenka27
5. kvě 2011

to kornelka11: však se těším, až takový týdny budete mít taky. Utíká to.

saminka
5. kvě 2011

@kornelka11 super zprava ohledne krvicky Kornelko, znamena to ze si nemusis nic pichat?

kornelka11
5. kvě 2011

@saminka musim, dokonca mi pred nedavnom zmenili fraxiparin za fragmin.
Ozaj vedeli ste ze vo fraxiparine 0,3 je 2850 jednotiek a vo fragmine je az 5000 jednotiek? Ved to mi pridali skoro raz tolko. Ale inak pichanie mi nevadi, hlavne ze vysledky su vyborne.

janib
5. kvě 2011

@bellka ahoooj... No jak říkáš, utíká to utíká... Já jen na tu naši malou berušku koukám jaké dělá pokroky... Dneska už se začla pěkně přetáčet na bříško... Každý den něco...A musím říct, že taky máme doma hodňoučké miminko... Křičí jen když má hlad, jink stále úsměv na rtu, je to úúúžasný... A taky když se na ni koukám, tak stále nevěřím, že se ten krásný zázrak stal právě nám... Asi ten pocit zůstane na celý život...
Ze srdíčka přeji Vám všem ten krásný pocit. A věřím, že když se zadařilo nám, zadaří se i ostatním... Hodně holek tady je příkladem, že zázraky se zkrátka stále dějí, že gabriki??? 🙂 (zdravím a držím pěsti do dalšího boje, hodně na Tebe myslím...)

lenule123
6. kvě 2011

@kornelka11 nakonec jsem se mailem domluvili na konzultaci az v zari - rok jsme se snazili sami a nic rok jsme to zatim resili s moji gynekolozkou a taky se nezadarilo ac jsem nejakou dobu brala i Clostylbegyt, do Reprofitu jsem poslala vsechny vysledky - profil OK, hemtalogie OK, ultrazvuky OK, spermiogram OK, DGL s HSK OK..... musim rict ze ma gynekolozka je fajn a behem toho roku mi fakt zaridiila co se dalo, tak jsme se v reprofitu domluvili jestli tomu nechci dat jeste cas pres prazdniny - ze zatim neni důvod proc by to nemohlo jit, at si udelame hezkou dovolenou a kdyz nic, tak od zari zacneme - asi s IUI a pred tim si chci dodelat tu imunologii at vim.

meggar
6. kvě 2011

Ahoj holky, chci se jen zeptat. V úterý jsem si byla v Reprofitu vyzvednout léky před IVF. V minulém car jsem měla prednison a anopyrin od začátku stimulky a teď mi vůbec nic nedali. Myslela jsem si, že tento car ho prostě nedává všem, tak jsem to neřešila. Teď jsem si tady přečetla, že prednison dávají preventivně téměř vždy. Myslíte si, že bych si ho teda měla nasadit, nebo se radši zeptat doktora, jak půjdu na ten první ultrazvuk? Nechci vypadat jako blbec, že jsem přešla z jiného car a teď je srovnávám, nebo jim něco vnucuju.

olousek35
6. kvě 2011

@meggar já mám taky jen puregon a nic víc. Listovku jsem si koupila sama. Oni ví, co dělají, takže bud v klídku. Brzo začneme píchat. Kolik budeš a čeho píchat? Já 200 mj.puregonu. A vidím to tak od 16., 17.5.

meggar
6. kvě 2011

@olousek35 Tak to jsi mě uklidnila, díky. Listovku jím už asi půl roku, takže dobrý.Se stimulací mě budeš šlapat na paty. Já bych měla píchat od 13-14.5. Z injekcí jsem dostala na výběr. Budu píchat puregon 150 jednotek. Doufám, že úroda bude dobrá. Měla jsem dřív Gonal, okolo 1120jedn. a vajíček bylo vždy cca 20.

saminka
6. kvě 2011

@meggar
u cerstvych embryjek i mrazenych jsem s prednisonem zacla az v den transferu,a ted u mini stimulky mi Machac nedal nic jineho jen utrogestan,taky jsem byla prekvapena ale nechala to na nem a vyslo to taky takze fakt vi,co delaji. Ten anopyrin se doporucuje pokud mas historii potratu.
@olousek35super ze uz budes zacinat s pichanim🙂 hodne stesticka

meggar
7. kvě 2011

@saminka jé, tak děkuju, to jsi mě uklidnila.
Teď jsem se dívala, co jsem ředtím napsala. Chtěla jsem napsat, že jsem píchala 120jend., ne 1120jend., to by byl hyperstimulák jak blázen 😀 😀

bellka
7. kvě 2011

🙂 Ahojky všem a přejeme krásnou sluníčkovou sobotěnku 😵
@meggar neboj se nic, oni vědí co dělají, já neměla ani Prednison ani Anopyrin a výsledek znáš 😉
@meggar @olousek35 tak už se to blíží, už to vypukne, budeme držet pěstičky, všechny co máme 🙂
@saminka wow, už 14 tt, letí to, letí 😉 @okcelok princeznička už je hlavičkou dolů, tak jste pěkně připravené obě, už se těším moc a přeju co nejrychlejší a pohodový porod 🙂 @veveram tak jak je, mamčo??? Už jsi zdravá??? Co Filípek, ještě bojujete s bříškem??? My měli bolení zatím pouze 4x, ale zvládli jsme to celkem rychle rozhýbat nožičkama a bylo po bolení, jinak už můžeme od třech týdnů i kapičky a vyzkoušeli jsme jednou Sab Simplex a zatím teda spokojenost 😉
@janib zdravím mamino 🙂 @gabikri @kornelka11 myslím na vás, berušky 😵
Všechny moc zdravíme, maminky s prďolkama, těhulinky, snažilečky a koho jsem nejmenovala, tak se omlouvám, spěchám za postýlkou, za chvilku budeme papat 😉

meggar
7. kvě 2011

holky, díky, jste fakt hodné. Čím víc se blíží datum začátku stimulace, narůstá lehce i má nervozita. Vím, že některým tady co do počtu pokusů, tak i do let snažení nesahám ani po kotníky, přesto se nedá říct, že by ta touha po mimču byla menší 😉

okcelok
8. kvě 2011

@bellka já už se taky těším,až to štěstí budeme mít doma v postýlce! 🙂 No jsem zvědavá,kdy ta sláva propukne,jsem už jak na trní,ale doktor říká,že vše drží jak má!! 😀 Tak si pořádně užívejte Šimonka!! 😉

olousek35
8. kvě 2011

holky, navrhuju opět dát dohromady tabulku. Souhlasíte? Vůbec se neorientuju, ale to je taky tím, že jsem tu málo. Ale to se od neschopenky změní. 😀

1miska
9. kvě 2011

ahojte holky, jak jsem v noci delala v praci papiry, tak jsme zrovna na oddeleni sestinedeli meli tri maminky po IVF a vsechny tri byli z Reprofitu - dve meli krasna donosena dvojcatka a ta treti klucinu - pekne se tam sesli, jj dari se jim 🙂

mandre
10. kvě 2011

Ahojte holky, dlouho jsem tu zase nic nepsala, ale sleduju Vás 🙂
Dneska jsem 14 dní po ET 1 bojovníčka, dnes jsem měla testovat a jsou tam //. 😵
Jsou to moje první // čárky v životě, tak se teď modlím, aby bylo vše v pořádku.
Až rozchodím bluetooth, tak sem zkusím dát fotečku.

evulatko
10. kvě 2011

@mandre, to je super, moc gratuluji🙂 Taky to chci v Reprofitu zkusit, tak mi dodavas nedeji, ze to tam ma smysl🙂 Tak at se mrnousek uz nepusti a nekdy v zime miminko v naruci🙂

mandre
10. kvě 2011

@evulatko děkuju, asi jo 🙂 , já jsem případ, šla jsem do Reprofitu už jako zoufalec, máme to do Brna 300km, takže je to náročný.

evulatko
10. kvě 2011

@mandre a ty jsi tam jezdila na vsechny kontroly a nebo ke svemu gynekologovi? Toho se trochu bojim i kdyz to mam jen 200km z Prahy. Jestli se to da zvladat🙂

mandre
10. kvě 2011

@evulatko já jsem z Teplic. Ono se tam zase tak moc nemusí, šla jsem na 1.konzultaci a další měsíc jsem už stimulovala na minimálku, to byly 2UZ a OPU (k ET nedošlo), hned další měsíc 1.UZ v Brně, 2.UZ u nás na gyndě, pak OPU a ET v Brně. Všechno jinak komunikuju s Dr. mailem a po telefonu, případně posíláme poštou.
Žádný vyšetření ani HP mi nedělali, všechno jsem měla z minulého CARu, to jim zatim stačilo...

evulatko
10. kvě 2011

@mandre, tak to je vazne rychlovka, je uzasne, ze Ti to tam takhle vyslo🙂 Tak at se ted uz jen kulatis a vsechno je v nejlepsim poradku🙂

olousek35
10. kvě 2011

@mandre super, gratuluju. Zase zapracoval kouzelnej reprofit. Za měsíc budu hlásit čárečky já, už se těším. 😀

saminka
10. kvě 2011

@mandre jeste jednou velka gratulka,je to super ze ti to hned vyslo.planujes jit na krev?reprofit je fakt jednicka.a kolik vajuch jsi ted mela pri minimalce?

mandre
11. kvě 2011

@olousek35
@saminka děkuju.
Dneska jsem dělala test a je úplně stejný jako včera, je to špatně, nevíte někdo? Jsem z roho vyplašená... 😨
Měla jsem zase 3 vajíčka, ale jen jedno zralé a to mi dali po 3 dnech jako 8 buněčné gr.1.

11112
11. kvě 2011

@mandre Ahojky pročítám si tady příběhy a moc ti gratuluji.Já jsem měla dvakrát jednoho bojovníčka a zatím mě nepřálo štěstí,ale vidím že se se zadaří i jen s jedním tak jsi mě dodala naději.Můžu se zeptat jaké máš FSH já mám dost vysoké 18 tak nevím jestli už nemá třeba dobrou kvalitu a pak se v děloze přestane vyvíjet.Díky za odpověd.Martina 😉

saminka
11. kvě 2011

@mandre urco to neni spatne 😉 vetsinou carka sili ob den, a taky zalezi jestli to je z prvni ranni moci 😉

meggar
11. kvě 2011

@mandre Gratuluju k pozitivnímu testíku, ale zatím jen potichu, abych nic nezakřikla. Kdy jdeš na UTZ? Budu držet palce. 😉

saminka
12. kvě 2011

@mandre ahojky tak jak to vypada s testikem dneska? 😉

@11112 a jak ti dopadl ten nativ?? nebo je jeste brzo???

snazilkam uz se to blizi a zacnou zase bojovat,moc drzim palecky

zdravim vsechny maminecky a jejich pokladiky😵 😵 😵 a okcelok?ta uz asi rodi 🙂

okcelok
12. kvě 2011

@saminka ahojky,ještě ne,zatím pořád malá drží a doufám,že do konce tohoto týdne ještě vydrží,ať není nedonošená!! Pak by bylo dobré,kdybych v pondělí porodila,ale takové štěstí asi mít nebudu! 😀