Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

go
10. kvě 2013

@1miska ahoj, jak se ti dari? 🙂 Byla jsem v utery v Reprofitu. Mudr. Koudelka byl fajn, ale mluvil silene rychle a tim i tak nejak zmatene, ale jinak je opravdu fajn. 😉 . Jedine co me prekvapila jsou finance v Reprofitu. V minulem Caru jsem mela PGD na pojistovnu v plne vysi, vzhledem k veku a predeslemu zamklemu tehu. Reprofit pry vi, ze u nich nam to pojistovna neschvali a musime uhradit 30t. .Jinak nam asi doporucil minimalku, pry krasne reaguji, tak je to idealni. Zaciname cca v cervnu. 🙂

mikula77
10. kvě 2013

@salinas1 Patří Ti můj velký obdiv,za to,pro co jsi se rozhodla.Já jednou měla vajíček moc a moc,tak jsem taky darovala,a mám z toho dobrý pocit,pokud to někomu pomohlo,paradoxně není vyloučeno,že brzy budu čekat taky na darované................,kdo ví 😖 Děkuji Ti za ty,kterým pomůžeš.

salinas1
11. kvě 2013

@mikula77 Děkuju 🙂 Už pro ten dobrej pocit, že někomu pomůžu, to za to stojí 🙂 Neříkám, že se trochu nebojím, jdu do toho poprvé a nevím co čekat, ale snad to bude dobrý a komplikace se mi vyhnou.

mikula77
11. kvě 2013

@salinas1 Dobře to dopadne,jsi pod dohledem těch nejlepších a hezky si Tě ohlídají 😀 Ke komu chodíš ?

miscok
11. kvě 2013

Tiez sme sa s priatelom zaradili medzi navstevnikov Reprofitu.Najprv sme absolvovali prvotnu konzultaciu.Tento tyzden mi spravili vysetrenie HSG.Bolest sa dala so zatatymi zubami a predychavanim vydrzat.Asi 15 minut po zakroku mi vsak prislo nevolno,zacala som odpadavat.Ulozili ma na postel a dostala som infuziu.Potom sa mi ulavilo.Priatel nema velmi priaznivy spermiogram.Pravdepodobne nebude mozne vykonat IUI, v co som dufala ☹ O mesiac ho skontroluju opat.Ak sa diagnoza potvrdi,ostava nam jedine IVF.

misha83
11. kvě 2013

@salinas1 diky zenam uako jsi ty, jsou jine zeny neskutecne stastne. Patrim mezi ne, takze mas muj obdiv.
@miscok preji hodne stesti, urcite jsi v dobrych rukou 🙂 .

salinas1
12. kvě 2013

@mikula77 Jo věřím jim...můj gyndař tam taky občas pracuje když není v ordinaci..kdysi mi tam dělali revizi, když jsem potratila a taky to dopadlo dobře. Teď jsem byla posledně u Dr. Kozumplíka.
@misha83 Děkuji a gratuluji k těhu...užívej si to 🙂

mikula77
12. kvě 2013

@miscok Vítej mezi námi a hodně štěstí 😀

miscok
12. kvě 2013

@mikula77 Dakujem pekne.Hned je cloveku lepsie,ked sa moze podelit o pocity 😊

mikula77
12. kvě 2013

@miscok No jasně,proto sme tady,jen piš a piš a piš kdykoliv a cokoliv potřebuješ 😀

montysek
12. kvě 2013

Zdravím známé i nové tváře a zároveň hlásím, že se nám narodil Vojtík s váhou 3795 gr a 52 cm. 🙂

olousek35
12. kvě 2013

@montysek jejda, to to letí. Gratulujeme mamince a Vojtíškovi. Přejeme hodně zdravíčka a pohodičky. A prosíme o fotečku.
😉

misha83
12. kvě 2013

@montysek obrovska gratulace, to je ale velky klucina 🙂 . Preji hooodne zdravicka.

jantarka
12. kvě 2013

@montysek moc gratuluju 😵 😵 😵 To je pořádný chlapák 🙂

kcvrcekz
13. kvě 2013

@montysek moc gratuluju hodně zdraví🙂

kcvrcekz
13. kvě 2013

Zdravím všechny a taky se pochlubím naším Matějem 🙂. Narodil se 22.4. Váha 3560g a 50cm🙂.

olousek35
13. kvě 2013

@kcvrcekz gratulujeme i s Tomáškem, at jste zdraví a veselí. A děláte si vzájemně radost. 😉

olousek35
13. kvě 2013

Halo, halo, nikdo se tu nesnaží o potomka? Já chci nějakou spolubojovnici. Během 3 týdnů mě čeká KET, tak at tu nenervačím sama. Kdo se přidává?

lenka27
13. kvě 2013

@olousek35 no já chci jít v červnu na KET 😉

olousek35
13. kvě 2013

@lenka27 no super. Mně to bude vycházet asi na 1.6.pokud se nic nikam neposune 😉

1miska
14. kvě 2013

@olousek35
@lenka27 holky super 🙂

cermi77
14. kvě 2013

Holky to máte za chvíli, já stále jen IUI, tentokrát děloha nechtěla 😖 , byl to fakt hnus, udělalo se mi pak na zvracení, silné křeče a dva dny krvácení (podle mě bylo IUI moc brzo - 10DC pregnyl, zákrok 11DC, no, třeba všechno zlé bude k něčemu dobré), snažíme se seč nám síly stačí si to doma pojistit 😎 , pokud nedopadne (pravděpodobně) ještě třetí IUI, tak v červenci žádáme a v srpnu IVF, ale to vy už budete těhotnéééééééééé 😉.
Tak pište, pište, ať se můžu poučit a vím co mě čeká 😉

olousek35
14. kvě 2013

@cermi77 třeba to je znamení, že se podařilo vajíčko oplodnit. Však uvidíš. Držím pěsti.

cermi77
15. kvě 2013

@olousek35 🙂 , moc děkuji, kéž by 🙂 ale nevzdávám to, v červnu kdyžtak půjdu ještě jednou a pak už necháme kouzlit laboratoř RF 😉

mardusenka30
15. kvě 2013

ahoj holky, jsem po prvním nevydařeném ivf na obilňáku. Je tu někdo kdo do reprofitu přešel z jiného brněnského centra???

nikolav
15. kvě 2013

@olousek35 Ahoj já se hlásím. Taktéž se chystám na KET ke konci května. Mám řízený cyklus.

olousek35
15. kvě 2013

@nikolav super. Už něco bereš? Já bych se měla objednat na příští pátek na ultrazvuk a stále na to zapomínám. Vždycky si vzpomenu až večer. Budou ze mě mít radost 😀 I s estrofemem mám problémy si 3x denně vzpomenout. 😀

nikolav
15. kvě 2013

@olousek35 Beru právě Estrofem 3x denně. Zítra jdu na UZ jsem 10 den cyklu. KET by měl být 25.5. a jak jsi na tom ty?

olousek35
15. kvě 2013

beru taky tak, jen jsem zatím 3.DC, takže ultrazvuk půjdu 12.DC v pátek, teda si to tak plánuju a transfer asi 31,nebo 1.6. Pokud se to někam neposune. S Ketem nemám žádné zkušennosti. Necháš zavést jedno, nebo dvě? Já tedy jedno. Máme zamrazené 3, tak to budem zkoušet postupně.

nikolav
15. kvě 2013

@olousek35 Já taky nemám zkušenosti ani s ET. K tomu kvůli OHSS nedošlo. Proto jdeme rovnou do KET. Chceme si nechat zavést jedno. Máme zamrazené 4 embrya po jednom. Takže si necháme rozmrazit také po jednom.