Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

karafit
8. říj 2008

Ale přemyšlym nad tou neschopenkou aspoň si odepišu daně a nemůsim si platit zdrav. a socialku

martek
8. říj 2008

tyjo, tak to musis mit fofr, to budes na neschopence urcite ☹

adrosek
8. říj 2008

Aji si odpočineš no ne?

karafit
8. říj 2008

mar: a ty jsi měla první pokus?

martek
8. říj 2008

kar, jeste nee, my tedka jedem posledni prirozeny, teda mala stimulace byla, dostala sem pregnyl.... 😔

adrosek
8. říj 2008

Jojo to je pravda,že tam záhul velkej.To určitě budu doma.

karafit
8. říj 2008

a co máš za problem?

karafit
8. říj 2008

adrosek: a co ty jsi rodla jsi se co bude dal, moc jsem nesledovala diskuzi ale asi neviš kde maš začím

martek
8. říj 2008

kar, ja problem asi nemam, to manzel

ps:poslala sem ti IP, mrkni na tu horni listu 😉

karafit
8. říj 2008

holky kde jste?

martek
8. říj 2008

tadyyyyyyyyyyyy 😀

adrosek
8. říj 2008

Karafit jak to myslíš?

karafit
8. říj 2008

že tady se zase nic neděje

karafit
8. říj 2008

zrovna volá mamžel že si mámvzít prašky, pipa mi upominka, já jsem z toho stresu si nastavila na mob. upominky kdy mám brat prašky

martek
8. říj 2008

ale deje, ja si jen hrala s psikem 😀

karafit
8. říj 2008

my také mamé malého pejska bolonský malý chlupatý něco jako maltezak

adrosek
8. říj 2008

Něco hej se děje,já se kukám na film.

martek
8. říj 2008

my mame bigla 😎 😀

adrosek
8. říj 2008

Holky tak já se loučím sváma,jdem do vany už a pak za mnžílkem.Tak zítra kuknem na vás,papa

karafit
8. říj 2008

Holky dobrou no , já mám ještě žehlení.

martek
8. říj 2008

dobrou vsem 😉

adrosek
9. říj 2008

Ahojík holky a dobré ránko všem a hezký den přeji.

martek
9. říj 2008

ahooj
tak mi odepsala Dr. Vitouskova 😉

adrosek
9. říj 2008

Ahojík a co ti napsala,kté chodím ja.

martek
9. říj 2008

Dobrý den paní Stará,

nelze nikdy rici, ze moznost spontanniho otehotneni neni, ale zda se, ze podle vysledku spermiogramu je velmi mala. Zalezi i na ostatnich parametrech.(Bylo by dobre vedet vsechny dalsi hodnoty) Muze to byt take nalez nahodny - napr. pri onemocneni manzela. Dale mi nejsou znamy vysledky Vaseho hormonalniho profilu. Ultzravukove vysetreni je jen jedna soucast vysetrovaciho algoritmu. Je mozne ze kombinace vsech vysledku bude vyzadovat nejakou z metod asistovane reprodukce.

Nicmene delka snahy o tehotenstvi je zatim kratka - ceka se jeden rok pri nechranenem styku v dobe ovulace.

Zalezi na Vas zda chce jeste vyckat, koncem roku udelat kontrolni spermiogram (2-3 mesice od prvniho vysetreni) nebo se pripadne objednat u nas na konzultaci, kde probereme vse osobne a stanovime strategii lecby.

Preji Vam hezky den

S pozdravem dr. Daniela Vitouskova

adrosek
9. říj 2008

A co na to říkáš,vy se snažíte nějakých 8.měsíců že co jsi mi psala tady?
Já bych si knim zavolala a objednala se,aby jste to vklidu probrali.|Oni si Vás tam vyšetří podle sebe co všechno potřebují.Tak co ty si myslíš otom.

martek
9. říj 2008

presne tak, v pondeli tam zavolam a objednam se na konzultaci 😉

adrosek
9. říj 2008

Myslím,že to napsala dobře,jen prostě tak na dálku je to složité,tak jak ti říká,že by bylo lepší se objednat a prokonzultovat to a domluvíte se co a jak bude dál.

martek
9. říj 2008

napsala to moc hezky 😵

adrosek
9. říj 2008

Jojo taky si myslím,tak uvidíš jak a co až se sní sejdete nebo snějakým jiným dr.