Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
12. říj 2008

ahoj nufice, jeste jsem tam nebyla 😅

nufice
12. říj 2008

aha, takže 1.konzulatce. 😉 Já jdu už na druhou, tak jsem zvědavá, co dr.vymyslí, ale říkal, že do Vánoc bychom to měli stihnout, tak jsem celá napnutá 🙂

adrosek
12. říj 2008

Jojo už pichám a mám pero Puregon ten si pichám sama,ale pak si ještě pichám Diphereline a ten normálně ve stříkačce a ten mi pichá manžel.

martek
12. říj 2008

nifice, do vanoc? tak to je super 😵
prosim te, jak dlouho jsi cekala na tu prvni? jak to probihalo? byl tam i manzel?

adrosek
12. říj 2008

A ke komi chodíš nufice?

martek
13. říj 2008

Dobre rano, tak jsem objednana na 21.10. ve 14hodin k MUDr. Koudelkovi 😎

adrosek
13. říj 2008

Ahojík martek,tak tě zdravím a všechny ostatní tedy.Takže si objednaná tak to jsou dobré zprávy ne?
Já tam dneska taky bola na ten UTZ a jdem zase ve čtvrtek na UTZ a v pondělí nebo úterý OPU už,tak se mi to blíží už.

martek
13. říj 2008

co to je OPU? 😅

adrosek
13. říj 2008

OPU je odebrání vajíček v celk.anestizii ale asi jen tak na 20.minut asi.

martek
13. říj 2008

v celkove anestezii????????????? a to tam budes pres noc???

adrosek
13. říj 2008

Ne to tam budu asi jen dvě hodky,20.minut je že tě uspí jen tak na lehko asi,to nebude jak úplně při operaci a pak si tě tam většinou nechávají tak dvě hodky ještě.Kukni na ty stránky reprofitu na netu a tam máš napsané jak se co provádí.

martek
13. říj 2008

tak to jo.....takze to bude jen ambulantne....
prosim te, kdy a za co se tam plati????

adrosek
13. říj 2008

Jo je to ambulantně neboj.
No 3Xmáš hrazené věci pojištovnou,ale popravdě vždy se stejně ptáme,pač tomu nějak stou pojištovnou nerozumím.
Za IUI jsme platili 1500kc pokaždé za léky no a za IVF budeme doplácet 18.000kc taky za léky.
Oni ti to tam vysvětlí a my jsme dostali aji rozpis ceníku.

martek
13. říj 2008

a za nic jinyho? myslim ty vysetreni, konzultace..... 😔

adrosek
13. říj 2008

My jsme neplatili za konzultaci a ani za vyštření.

martek
13. říj 2008

ok, takze zadny love si priste nebru... 😉

adrosek
13. říj 2008

Myslím že nebudou potřeba,teda po nás nic nechtěli tak snad nebudou chtít.V nejhorším se tam dá platit unich aji kartou.

zuzuza
13. říj 2008

Ahojky holky, chci se zeptat, jaký máte pocit z reprofitu? já se tam po novém roce taky chystám zatím jsem slyšela chválu, tak se ptám na názor dalších lidí, moje mudr. mi říkala, že j v brně dobrý helios a unica,ale co jsem tak četla, tak nic moc, že jen tahají z lidí prachy, a holky, prosím vás, když bych se objednala, jak dlouho čekám na první konzultaci, popřípadě nabere to pak rychlý spád? nebo jsou nějaké dlouhé čekací doby?

adrosek
13. říj 2008

Ahojík zuzuza,já když jsem tam byla prvně tak jsem tam do týden šla hned a pak záleží co budete chtít podstoupit a jestli už máte nějaké vyšetření za sebou atd.

zuzuza
13. říj 2008

Aha a když bych si s sebpou vzala třeba výsledky od mé mudr. tak by ki to znovu nedělali?A jinak přístup a tak v pohodě?

adrosek
13. říj 2008

No já si taky vzala sebou dokumentaci tak snad by jim to mělo stačit,ale záleží vtaky odkad tě pošlou,mě se ptali hned odkud njdu a pak nic,tak uvidíš.Já jsem tam spokojená,jsou tam milé sestřičky a dr.taky.

adrosek
13. říj 2008

Tak kde jste kdo co?

martek
13. říj 2008

ja jsem tady 😀

zuzi, ja jsem se dneska objednavala na prvni konzultaci a obejdnali me hnedka na utery pristi tyden 😉

adrosek
13. říj 2008

No je tady mrtvo nějak.

zuzuza
13. říj 2008

Tak to je super martek, a na co ty se léčíš, nebo na co vy všichny se léčíte? já na pco a dneska mám nějakou depici:(

martek
13. říj 2008

zuzu, ja jsem zrejme OK, u nas ma problem manzel 😔

adrosek
13. říj 2008

No nám nezjistili žádný problém zatím tak jen to,že to nejde a nevíme proč.

nufice
13. říj 2008

Androsek, já chodím k machačovi🙂 U nás je taky problém v manželovi☹ Já jsem tam prvně byla v září a teď už jdu na bližší konzulatci ohledně stimulace🙂

adrosek
13. říj 2008

Ahojík nufice,já chodím k dr.Vitouškové a jsem spokojená.Unás nezistili nic žádný problém.

martek
13. říj 2008

nufice, muzu se zeptat, co je manzelovi? my mame teratpzoospermii 😔