Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
4. dub 2011

@bellka jejda,takže je klidně možné,že už budete tento týden 3!!! To musí být super pocit!!! 😀 No tak jsem zvědavá,jak to bude u mě,nevím,co všechno ten můj doktor má. Já teď začínám chodit na kontroly po 14 dnech.

veveram
4. dub 2011

Tak slunečné dopoledne se nám nějak pokazilo,naštěstí mi to vyšlo protože jsem vyrazila v letních botkách,do jiných už nevlezu 😀 Kontrola dopadla dobře,váha kolem 3000g a jěště zůstaneme v bříšku. 😉

okcelok
5. dub 2011

@veveram teda,to gratulujeme,to jste pěkně velcí!!!! Tak držte při sobě!!! 😀

veveram
6. dub 2011

Ahoj holky,už se tu dlouho neobjevila tabulka,ať jsme v obraze a můžeme držet pěsti. 🙂 Kdo se toho ujme 😉
A jak se všechny máte?

okcelok
6. dub 2011

@veveram tak začni a já se hned přidám 😀

olousek35
6. dub 2011

těhulky, přeju rychlé porody a hodně radosti s těma malýma sluníčkama 😉

janib
7. dub 2011

Ahojte holky, všechny vás tady po delší době zdravím...
@bellka
@veveram
Jak to rychle uteklo, co? To je děs, naší malinké už budou 2 měsíce, je moc hodňoučká, takovej andílek. Když se dobře napapá, spinká mi celou noc a křičí jen když má hlad. Užívám si to se vším všudy a už teď uvažuju, že to chci zažít ještě jednou...🙂 No nééé hned, to bych se opupínkovala ale jednou ještě jo...🙂 Snad mi to tam nahoře dopřejí...
Holky, já balila tašku až v 38.týdnu a dost jsem se nařechtala, jak jste psali, že manžílkové mají na všechno čas. Ten můj si předčasný porod nepřipouštěl vůbec, tak jsme pokojík taky dodělávali až...🙂 Byla jsem už ke konci pěkně nervní, ale stihl, 9 dní jsme přenášeli. Ale pak mi to všechno vynahradil... Z malinké je vydřenej a na dobu porodu a potom budu s ním ráda vzpomínat. Choval se úplně úžasně a věřte, že každýho chlapa to musí dostat...
Přeji vám klidné porody a pak zažít tu ohromnou radost, že už jste tři... A všem ostatním držím palce, holky vyjde to!!!!!

veveram
7. dub 2011

@janib :ahojky,tak to je fajn,že si to tak užíváš,já se taky na to už těším.A tomu mému drahouškovi to asi teprve dojde až bude malý křičet v postýlce 😀Doufám,že budeme mít taky takového andílka jako ty 🙂

veveram
7. dub 2011

těhulky:
veveram-5/2010 1IVF bez ET Fertimed,8/2010 minimálka Reprofit-porod duben 2011

okcelok
7. dub 2011

těhulky:
veveram-5/2010 1IVF bez ET Fertimed,8/2010 minimálka Reprofit-porod duben 2011
okcelok - 2005 1 IVF neúspěšně,7/2010 2 IVF neúspěšně, 9/2010 KET - porod květěn 2011

okcelok
7. dub 2011

@janib tak asi tak nějak dopadneme my,manžel má času............. 😝 😀

olousek35
7. dub 2011

těhulky:
veveram-5/2010 1IVF bez ET Fertimed,8/2010 minimálka Reprofit-porod duben 2011
okcelok - 2005 1 IVF neúspěšně,7/2010 2 IVF neúspěšně, 9/2010 KET - porod květěn 2011
snažilky:
olousek35 1IVF abord missed, 2.IVF 6/11

veveram
9. dub 2011

Kde jste všechny?Šup do tabulky 🙂

meggar
9. dub 2011

těhulky:
veveram-5/2010 1IVF bez ET Fertimed,8/2010 minimálka Reprofit-porod duben 2011
okcelok - 2005 1 IVF neúspěšně,7/2010 2 IVF neúspěšně, 9/2010 KET - porod květěn 2011
snažilky:
olousek35 1IVF abord missed, 2.IVF 6/11
meggar - 1IVF 7/2010 Repromeda-neúspešné, 2 IVF 10/2010 Repromeda-neúspěšné, 3IVF 5/2011 Reprofit-? 😉

saminka
12. dub 2011

ahojte zenske!!!
kde pak jste vsechny?

uz se tady zacalo rodit??? co @bellka???

a jak se dari dalsim snazilkam a tehulinkam? nejak to tady vazne 😒
@mandre tak jak ti dopadla prvni minimalka?

okcelok
12. dub 2011

@saminka ahojky,no já ještě nerodím,ale už to na mě padá,ten strach a vše kolem!!!
😝 😀
A jak se máte vy?

saminka
12. dub 2011

@okcelok no diky za optani, mame se taky fajn, a nemej strach, porod bude v pohodicce 😉 to uz je ta ruzicka na dortu a budes mit u sebe malinkou Rozarku, hezke jmeno jste vybrali 😵 😵 moje mia ma druhe jmeno Rose tak je taky moje ruzenka 😉

mandre
13. dub 2011

@saminka no zatim nic, 2 zralá vajíčka, jedno se oplodnilo, ale 2.den se přestalo dál dělit...........takže jdu hned znova 😒 ...mám nervy, jak špagáty 😝 ...Machač řikal, že měl jen 1 embryo, takže nejde z toho nic říct.

kornelka11
13. dub 2011

@mandre nemaj nervy, ides dalej a to je dolezite. Odskusane to uz mate, teraz to vide 🙂
Cim si stimulovala?

saminka
13. dub 2011

@mandre aha no ale jeste nezoufej, byl to vas prvni pokus s minimalkou ne? vetsinou prvni pokus je zkusebni, mela jsi neco navic s clostikem? hodne holek jeste dopichava fsh injekce spolu s clostikem tak mozna by ti to pomohlo 🙂 hodne stesti do dalsiho pokusu a teda souhlasim s Kornelkou 😵

mandre
13. dub 2011

@kornelka11
@saminka
Měla jsem Clostyl 2-0-2, a pak už Pregnyl....na 1.UZ 5 folíků, na 2.UZ 2 stejné folíky a 1 menší + 1 cysta + 1 přestal růst...a z toho byly 3 vajíčka - 2 zralá.
Ani jednou jsem se nedostala k Machačovi, ten mi akorát volal ohledně vývoje po OPU. V pondělí jedu už zase na UZ, tak jsem sestřičce říkala, že k Machačovi, a ona zase, že neví a kdesi cosi, tak jsem jí řekla, že si to taky potřebuju s nim probrat naživo a ne jenom mailem a telefonem 😠 , uvidím v Po, jestli bude. Dneska jsem začala zobat.

kornelka11
13. dub 2011

@mandre teraz to dobre dopadne, uvidis!
Stelcl a Vitouskova su naozaj velky profici. Ked sa k nim v pondelok nahodou dostanes, urcite budes spokojna aj s nimi 🙂

saminka
13. dub 2011

@mandre fakt se neboj i jinych doktoru, ja taky mela ruzne a dopadlo to dobre 😉 Dr. Machac toho mam moooc hodne posledni dobou 😕 jinak prubeh jsi mela podobny jako ja, ja taky mela na ultrazvuku 4 foliky a nakonec tri zrala vajucha.a teda chapu to dobre ze ses nedostala k transferu?? nebo co se stalo s tim druhym?

mandre
13. dub 2011

@saminka jj, přestalo se dělit ve stádiu 2 buněk. Takže bez ET. To druhé se netrefili, říkal Machač.

saminka
13. dub 2011

@mandre tak to je skoda, ale na podruhe to uz musi vyjit 😉 drzim palecky a dej vedet jak to probiha 😵

bublenudle
13. dub 2011

Ahoj holky,mam dotaz..jaka vysetreni delaji u vas v caru pred IVF ?? chci k Vam prestoupit a potrebuji dodelat nejake testiky...diky pěkny den 🙂

kornelka11
13. dub 2011

Ahoj
@bublenudle Reprofit je skvela volba 🙂
Podla mna ti bude stacit novy HP. UTZ a spermiogram robia v CARe bezne pri konzultaciach.

bublenudle
13. dub 2011

@kornelka11 Ahojky,děkuji..ja chodila do Repromedy...měla jsem 2xIVF a 1 x Ket a nic...ted jsem prirozene otehotnela a v 6tt mimodeložni tehu...takze laparo a oba vejcovody pryc..primar mi rekl,ze jsem mela v břichu peknou paseku,nejakej zanet a tekutinu..takze do Repromedy uz nejdu.... 😖

kornelka11
13. dub 2011

@bublenudle mimomaternicove, hm, kazda z nas ma nieco. To je mi moc luto. Clovek sa najskor potesi a potom pride takyto pad.
Skus Reprofit! Urcite najdete nejake riesenie.
Kedy sa tam chystas?
@saminka 11 tt? Parada 🙂 Ako sa citis?

bublenudle
13. dub 2011

@kornelka11 Ted mam ještě šestineděli,a přišti tyden jdu na kontrolu k memu primaři ,kde jsem ležela...a s tim se domluvim co a kdy dal...ale myslim,že v červenci bych mohla na dalši IVF..prej se musi po laparce a potratu 3měs..odpočivat....a co Ty?? paa a díky