Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
26. dub 2011

Pěkný večer holky můžu se zeptat co vlastně znamená Nativ?Jsem po 1 IVF které nedopadlo dobře a dnes jsem byla u Machače a našel mě tam dvě vajíčka bez dávek hormonů tak jsem vyfasovala Puregol a ve čtvrtek jedu na punkci.Je to pro mě šok vůbec jsem to nečekala snad tam bude nějaké vajíčko,tak nevím jestli tohle je ten Nativ?A co finanční stránka kolik to stojí?Díky za odpověd 😉

saminka
26. dub 2011

@11112 ahojky a nevyfasovala jsi nahodou Pregnyl a ne Puregon? Pregnyl je na spusteni ovulky ktery se dava pred punkci a jiste je to Nativ, protoze ti vajicka dozrala sama bez zadnych leku 😉 Minimalka je 13 tisic bez ICSI a PK tak nativ bude asi hodne cenove podobny 😉 drzim palecky at ti dr Machac najde krasne dve zrale vajicka 😵

1miska
26. dub 2011

@morcice ahojky, doktor Doubek pracoval několik let v Bohunicich a na Obilnáku je to výborný lékař, asi nejlepší porodník který tam byl. Kdo u nás rodil nebo šel na screening, tak jedině k němu 🙂 a tím že jsem ho měla možnost poznat jako lékaře se kterým jsem pracovala, tak všem svým těhotným kamarádkám radím, aby chodili k němu 🙂 takže žádné obavy 🙂

11112
27. dub 2011

@saminka Ahojky máš pravdu je to Pregnyl 😉 Jsem tak v šoku že jsem zapoměla i název 😉 Děkuju za přání snad to ted vyjde.

saminka
27. dub 2011

@olousek35 tak jak pak dopadla kontrola v RF? uz jsi zacala s injekcema? 😉

@bellka @veveram - jak si uzivate bobisku maminky?? 😉 😉

@gabikri - ozvali se ti z Reprofitu ohledne toho nativu nebo minimalky?

@kornelka 🙂 🙂 🙂
moc vsechny zdravim 😵

gabikri
27. dub 2011

@saminka : já tam ještě nepsala. Byla jsem na gyndě a doktorka mě poslala na vyšetření na hematologii a tam jsme objednaná na 23.5. tak nevím, asi do RF napíšu až potom. 😉

olousek35
27. dub 2011

@saminka ahojda, tak jsem vyfasovala puregon a cca od 16.5.začínám píchat. Pak budu na neschopence, tak tu budu zase pořááááád. Už se na vás těším.

saminka
27. dub 2011

@olousek35 tak super ze jsi dostala ten puregon, snad ti fakt prinese stesti a hlavne vice vajuch 😵 kveten to jisti 🙂

@gabikri aha ja nevedela ze mas jit na hematologii,prisli ti na neco ze tam mas jit?

gabikri
27. dub 2011

@saminka : už jsem to tu psala> při vyšetření na imunollogii mi paní doktorka napsala toto : pri genetickem vysetreni byl nalezen jeden gen s ne uplne idealnim
nastavenim, ktery by mohl byt castecne zodpovedny za komplikace v
I.trimestru gravidity. Jeho vyznam vsak neni jednoznacny. Proto v
prilozene zprave prosim gynekology, at vam bud po cely prvni trimestr
doporuci miniheparin (injekce), nebo at nalez zkonzultuji s hematologem.

meggar
28. dub 2011

@olousek35 Jéé,tak já začínám píchat puregon cca od 13.5. a na neschopenku jdu taky hned. Tak to budem válčit spolu 😉

bellka
28. dub 2011

Ahojky děvčátka, přejeme všem krásný sluníčkový den 😵
@gabikri wow, přirozeně se podařilo, to snad ani není pravda, jen tak dál, beruško, hlavně je nejdůležitější, že Tvoje tělo prostě těhotnět chce a teď to jenom podchytit a to by bylo, aby to nebylo, držíme pěstičkýýý 😵
@saminka no ani se neptej, Šimonek je ... ani nemůžu popsat, co je, protože taková slova ani neznám, je to miláček a zlatíško a sluníčko a pokládeček a asi bych to tu zahltila, kdybych pokračovala 😵 vždycky jsem si myslela, že v sobě mám spoustu lásky, ale ani ve snu jsem netušila, že tak strašně moc a že z toho může až bolet srdce 🙂 a co Ty, jak se cítíš??? Už jste překročili 12 tt, jen tak dál, hlavně ať jste v pořádku 🙂
@meggar @olousek35 jééé, tak za chvilku to tu vypukne, bedeme vás sledovat a držet palušky 🙂 @kornelka11 jak se máš, broučku 🙂 @11112 co jsem vyčetla, tak nativ stojí cca 6 000,- a minimálka 13 000,- (vlastní zkušenost) a celkem nás jedna minimálka vyšla na 16 200,- a druhá 18 200,- se vším všudy 😉 @veveram jak se daří, maminko, co Filípek, jak to zvládáte??? 🙂 @okcelok za chvilku je tu další miminko a ještě k tomu děvčátko, už se těšíme 😵 @janib jj, o těch slzách mi povídej, taky koukám na ten náš uzlíček a dojímá mě každá chvilička, kterou na Šimonka koukám a sleduju i jeho dech a každý vlásek a každou grimasu a jak špulí pusinku a prostě všechno, však víš 😵 Super, že je maličká hodňoučká, užívejte si to 🙂

veveram
28. dub 2011

Ahoj holky,já si ani neužívám,užívají si babičky,já marodím,beru ATB na zánět močáku,mám jednu ledvinu,tak si musím dát pozor.Dnes už je to ale o moc lepší 😵
Tak se všechny držte,pa.

olousek35
28. dub 2011

@meggar super, tak to se budeme podporovat

Holky, já dnes došla do práce a řekli mi, že se oběsil kamarád. Otec 8.letýho kluka. A to se zdál být relativně v pohodě. Plánoval dál život, bojoval. Prostě je to hrozně smutný.

kornelka11
29. dub 2011

@saminka
@bellka mam sa dobre zlaticka 🙂 🙂 Zatial nie je u nas nic nove.

Dievcata pozerate kralovsku svadbu? Co na nu hovorite? Parada ze?

saminka
29. dub 2011

@kornelka11 tak to je dobre ze se ti dari dobre 😉 svatbu sleduji, je to parada a poradna, ale uz to vypnu a vyrazime ven s malou je tam krasne 😵 😵 😵 William je krasny chlap jen skoda tech vlasu 😒 a Kate je krasna, at se jim jen dari 😵

saminka
29. dub 2011

@11112 jak to ve ctvrtek dopadlo?

evulatko
30. dub 2011

Ahojky holky, mohla bych se vas zeptat na cyklus s minimalni stimulaci v Reprofitu? Mela jste to nektera tak, ze pri klasickem IVF jste mela malo vajicek a pri te minimalni stimulaci to bylo tak nejak srovnatelne nebo lepsi? Lekari z Reprofitu mi tu minimalni stimulaci doporucuji, ale ja tedy nevim, kdyz jsem na klasicke IVF nic moc reagovala, jestli to bude pri daleko mensich davkach lepsi🙂 Zatim jsem tedy v Reprofitu nebyla a uvazuji, jestli to zkusit. Diky moc, eva

saminka
30. dub 2011

@evulatko ahojky ja jsem byla na klasickem IVF a i na minimalce a po zkusenosti s minimalkou bych ji doporucovala snad vsem....po klasickem jsem mela az moc vajicek okolo 30 ale ohss jsem se vyhla, dopadlo to uspesne a mam moji princeznicku a jeste jsme meli 6 mrazacku takze dost velky odpad.Po dvou neuspesnych KETech jsem se rozhodla jit na minimalku, stimulovala jsem pouze s clostilbegytem a mela tri kvalitni a zrala vajicka ktera byla oplozena ICSI a taky to vyslo 😵 takze na co do sebe rvat tolik hormonu a dalsich kdyz opravdu staci tri az ctyri kvalitni vajicka? V nekterych cetrech se jim minimalka nevyplati protoze neni tolik materialu a tudiz ne tak vysoka uspesnost tak jsem stastna ze v Reprofitu to delaji a byt tebou tak jdu do toho, je tady hodne holek tehulek nebo uz maminek co diky minimalce prave otehotnely!!!

evulatko
30. dub 2011

@saminka, mockrat dekuji a gratuluji🙂 Asi to zkusim, ale stejne mam obavy, aby se vubec neco urodilo. Ja jsem mela vajicek vzdycky velmi malo i pres velke davky. Tak se bojim, aby kdyz jich tehdy bylo malo, aby pri daleko mensich davkach bylo vubec neco🙂

saminka
30. dub 2011

@evulatko no myslim si, ze za zkousku to stoji, jde o to ze nektere zeny reaguji spatne prave na ty vysoke davky hormonu a mozna by jen stacil ten clostyl - ten jsi jeste nezkousela? ja to mela overene, ze na nej reaguji vcelku dobre, brala jsem ho cca 6 mesicu a i pri IUI.

evulatko
30. dub 2011

@saminka, Clostilbegyt jsem mela uplne na zacatku a reakce zadna, ale to uz je asi tak sest let. No mozna mi treba daji vyssi davku a telo si da rict🙂 Do tech vysokych davek injekcnich hormonu se mi kazdopadne moc nechce, jednak si nechci moc nicit telo a i financne nic moc🙂

saminka
30. dub 2011

@evulatko no ja vlastne kdysi taky brala jen jednu tabletku denne a ted mi dali hned tri tabl. denne takze vyzkousej a uvidis 🙂 me to hlavne vyhovovalo protoze jsem samoplatkyne takze vydaje u minimalky jsou opravdu minimalni 😉 a prvni dcerka se vam povedla prirozene?

evulatko
30. dub 2011

@saminka, to jsi hezky napsala, vydaje u minimalky jsou minimalni🙂 Lucku mame taky z IVF, ja bez leku neovuluji, takze jsme takhle skoncili🙂

veveram
30. dub 2011

@evulatko :ahoj,já měla při prvním IVF vysokou dávku a měla jen 3 vajíčka a ani jedno se neoplodnilo a v Reprofitu jenom minimálku a taky 3vajíčka a dneska už mám v náručí jejich výsledek-Filípka.
V Reprofitu vědí co ti mají nasadit,jdi do toho.

evulatko
30. dub 2011

@veveram, mockrat dekuji a blahopreji k Filipkovoi🙂 Zni to velmi lakave, asi to skutecne zkusim🙂

11112
1. kvě 2011

@saminka Ahojky nakonec mám jedno vajíčko a v čera jsem byla na transfer.Embryjko má 4 bunky a pátá se rýsovala tak doufám,že mám větší šanci minule mělo třetí den jen 3 bunky.Byla bych raději za dvě vajíčka,ale musím doufat...Co ty jak se cítíš?Je to krásnej pocit ani nevím na kolikátej pokus se zadařilo tobě pokud ti to nevadí tak mě písni 😉

11112
1. kvě 2011

@saminka Ted pročítám stránku a už to tady píšeš tak doufám,že budu mít štěstí s jedním,ale Machač je u mě vděčnej za každé vajíčko. 😒

11112
1. kvě 2011

@evulatko Ahoj myslím,že jsem na tom podobně jako ty mám za sebou jedno IVF s pěkně vysokýma dávkama hormonů a měla jsem jen jedno vajíčko transfer proběhl,ale tím to skončilo pak jsem šla po ms na konzultaci a Machač našel dvě vajíčka nechápala jsem to protože mám malý počet vajíček,ale on říkal že asi doznívá stimulka takže to byla rychlovka na třetí den jsem jela na punkci a zbylo jedno zralé vajíčko.V sobotu jsem měla transfer a ted čekám.Finančně to nebylo tak nákladné a aspon jsem si nemusela pichat ty hormony 😉 Jen doufám že výsledek bude lepší než minule tak ti doporučuji minimálku asi opravdu neznamená víc hormonů větší úspěch 😉

evulatko
1. kvě 2011

@11112, tak to moc drzim palce, at to dobre dopadne🙂 Je to zajimave, ze to takhle funguje, ze je jedno, jestli ma clovek vysoke nebo nizke davky, ze to vyjde nakonec nastejno🙂

saminka
1. kvě 2011

@11112 tak to ti budu moc drzet palecky aby se i jeden embisek u tebe krasne zahnizdil. U prvniho pokusu mi vraceli dve 5 denni a je z toho jedno detatko a ted u minimalky me ze tri vraceli dve 3 denni 8 bunecne a uhnizdil se taky jeden,takze jde opravdu o kvalitu a ne kvantitu a myslim si ze bez hormonu je to prirozenejsi a tedy kvalitnejsi.