Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mourinka29
22. črc 2011

@olousek35 moje řeč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ještě že to takhle nejde do porodu,to bych zblbla 😀 😀 a přišla na mizinu 😀 😀 a ty sis další testy nefotila?

olousek35
22. črc 2011

@mourinka29 ale jo, mám je nafocené, akorát je nemám stažené z telefonu. třeba je sem taky někdy dám. 😀

mourinka29
22. črc 2011

@olousek35 no jasnéééééé,sem s něma 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
22. črc 2011

@mourinka29 ještě digitál sis objednala 😀 jen testuj, dokud to jde, ale pak bacha, protože HCG klesá a čárka je slabší a mě málem trefil šlak a okamžitě jsem toho nechala 😀 @olousek35 letí to šíleně a ten život je najednou obrácený o milión stupňů a já denodenně zažívám tu obrovskou bolest u srdíčka a chce se mi plakat dojetím, jak strašně moc Šimonka miluju, prostě bych tomu nevěřila, kdybych to nezažívala, je to něco, co se ani popsat slovy nedá, ale o tom se zanedlouho přesvědčíte samy, přeju to opravdu všem, strašně moc 😵 😵 😵

meggar
22. črc 2011

Holky, konečně vám vkládám ten středeční ultrazvuk. Doufám, že to bude dobře vidět.

bellka
22. črc 2011

@meggar nááádherááá 😵 😵 😵

meggar
22. črc 2011

@gerdusha Takto jsem se cítila při druhé stimulaci, ale začala jsem stimulovat brzo po první, tak jsem si myslela, že je to tím. Já jsem o tom IVF taky už nechtěla mluvit. Jenže jsem měla neschopenku už od začátku, takže o tom stejně všichni věděli(páč se to šíří rychlostí blesku, přesně jak píšete). Víc než to, že se mě lidi vyptávali mě vadilo, že se na mě vyptávali kámošek a mě se nikdo nezeptal, nebo ty jejich rady, že mám být v klidu 😀 No blbců je okolo ještě pořád dost, na to si musíme zvyknout, že 😀 😀 😀
Jinak já už se mám dobře, největší nevolnosti polevily, akorát nesmím mít hlad. Únava je taky lepší, mám o dva Utrogestany míň, tak je to poznat.

gerdusha
22. črc 2011

dakujem baby, ste zlate...

drzim vam vsetkym palce

mourinka29
22. črc 2011

@meggar 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nemám slov 😵 😵 😵 😵 ,nádheraaaaa 😵 😵 😵 a kolik utrošu si brala???já 4ráno a 4 4večer 🙄 😀 😀 a taky jsem spíci panna 😀 😀 😀

olousek35
22. črc 2011

@meggar nádherná fotečka. Jsem zvědavá, zda to bude páreček. Mohl by, ne? 😉

meggar
22. črc 2011

@mourinka29 No neboj, za pár týdnů budeš mít taky takovou. Už se těším 😉 😉
@olousek35 U manžela v rodině jsou samý kluci a u nás zase holky, takže jsme zvědaví. Já s párečkem počítám 😀 😀 😀 A pak se dvěma klukama. Se dvěma holkama vůbec-s tou velkou převahou pinďourů tady to ani nejde 😉

saminka
22. črc 2011

@meggar opravdu krasna fotecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

mourinka29
23. črc 2011

dobré ránko holky 🙂 🙂 🙂

já nevím,ale mi je dneska blbě 🙄 ,máme doma štěnátko,občas chodí čurat a kadit na plínku a dneska jsem jeho velkou stranu těžce rozdýchavala a ted mám žaludek jak na vodě 😕 ,ale zdá se mi to teda brzy,u minulého těhu to začalo později 😕 😕

meggar
23. črc 2011

@mourinka29 Buď v klidu, máš tam dvojčata jak vyšitý 😉 Mě je blbě cca od 4tt a ještě teď to úplně nepřešlo.Máš se na co těšit 😝

mourinka29
23. črc 2011

@meggar 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 hmm díík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale pepermintová žvýkačka zabrala 😀 ,tak jdu něco dělat 😝 😀 😀 😀

meggar
23. črc 2011

@mourinka29 Není zač 😀 😀 😀 😀 Mě zas pomáhá kyselý.

ivka3901
24. črc 2011

@bellka ahoj no ono to toižto v robote vedúca vie o tom,že ideme do brna a aj moje najbližšie kamarátky ono sa to až tak v tajnosti udržať nedalo a inak díky ti za povzbudivé slová budem ich potrebovať 🙂

katem
25. črc 2011

@meggar no moc a moc balhopreji!!! nadherne!! 🙂

mourinka29
25. črc 2011

dobré ránko všem 🙂 🙂 🙂

Holky já mám dotaz,kdo bral hodně utrošu,teklo z vás t taky tak šíleně a někdy i do barvy??nevím,jak to popsat 😝 ,ale někdy mám pocit,že je to do žluta někdy do slabooooooouliiince béžova,ale slaboulince,není to špinění,ale po tom mám vždycjky chvilku strach,aby to ve špinění nepřešlo 😖

veera2
25. črc 2011

Ahoj reprofiťačky.
@mourinka29 Já beru 4 utrouše najednou a vždycky ze mne hrozně vytečou. Zkusila jsem si je 2x spolknout,ale byla jsem asi hodinu zfetovaná, motala se mi hlava, hrůza. Při minulém těhu jsem trochu špinila, roztahuje se děloha, tak klíííd. Kdy půjdeš na krev?
Já jsem dnes 6. den od ET. ještě jsem netestila, zdá se mi to brzo,ale už mám taky cuky. Zatím mne jen bolí prsa, chce se mi spát a občas mne píchne v podbřišku,ale vše může být právě utroušem. Jsem mírně nerv.
@meggar Krásná fotečka, moc gratuluju!

mourinka29
25. črc 2011

holky tak tady foto testíku ,jsem 18tý den po oplodnění 😵

mourinka29
25. črc 2011

@veera2 no já už tesila desítkovým 5tý den od ET 😝 😀 😀 😀 ,no ty utroše jsou fktnepříjemné,já brala u minulého ivf crinone gel a to byla pohoda,ted bez intimky ani ránu 😝 ,těším se na tvuj výsledek 😵 ,bude to dobrýý 😵

veera2
25. črc 2011

desítkovým myslíš co? jako citlivost testu? A měla jsi už čárku? Já to u tebe vidím na 2 prďolky🙂

mourinka29
25. črc 2011

@veera2 no já už měla dušíčka 4po ET,ale po uschnutí zmizel 😕 😀 😀 😀 ,a 5tý den už byl silnější,ale viděl ho i manža,vylezl tak do 3 minut,ještě mu to trošku trvalo 😀 ,když to uschlo,ta byl slabší,ale už jsem s byla jistá,že se něco děje ,no a 6tý už to byo jasné,mám je vyfocené,ale počkej,je to už víc jak týden a je to už uuplně suché a víc vybledlé,hodím ti tu foto 🙂 😉

mourinka29
25. črc 2011

@veera2 jj desítkový,chvilku počkej,vybil se mi foták 😠

mourinka29
25. črc 2011

@veera2 ježíš,dyt t mám v albu,koukni tam 😉 ,tam je každý testík zvlášt od 5ET

veera2
25. črc 2011

@mourinka29 parádní dálnice, testomaničko 😀 Uvidím, jestli to zítra ráno vydržím ještě netestovat 🙂

veera2
25. črc 2011

Teď mi poslali mail z RF, že embryjko po 6.dni kultivace nebylo vhodné k zamražení. Bojim, bojim, jestli ty dvě co mám v bříšku se nepřestanou taky vyvíjet ☹

mourinka29
25. črc 2011

@veera2 u mě to bylo stejné,taky mi nezustali mrazáčci a taky jsem se bála 🙄 🙂 ,neboj

veera2
25. črc 2011

@mourinka29 To jsou nervy 😒