Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jana321969
8. lis 2011

ty jo se máš volno až do konce roku 🙂 dik jak jen to pujde podam hlašení tady 🙂

jana321969
8. lis 2011

@alex001 snad jsme o.k. teda aspon me vetsi nejake vysetreni nedelaly kdyz videly vysledky u manžela tak bylo jasne no.

bambulajda
8. lis 2011

@safarikovap ...no jo se to blíží co, no neboj tobě taky 😀
@alex001
@katapola no s tím imunem by mě to zajímalo, mně ho dělali na Obilňáku - výsledek jako ok, ale při prvním IVF jsem taky dostala prednison.(tak jestli to tam dávají každýmu?)...a jedna kočka z Obi, měla taky tam výsledek imuna OK, no a teď nedávno psala, že jí dělali imuno ještě někde jinde a přišli na nějaké mutace....takže ženy, kde jste si ještě prověřily to imuno?

bambulajda
8. lis 2011

@jana321969 ...držím palečky, 😀 😉 ...to jsem zvědavá jaky budou dávat tatranky? 😀 ..já jsem minule měla citronovou

safarikovap
8. lis 2011

@bambulajda Už se nemůžu dočkat 😒 Hlavně těch injekcí. Blééé, citrónovou? Já jsem dostala...něco jako Milu oplatek...výbornej, včetně čajíku 😀

alex001
8. lis 2011

@bambulajda někde dávají prendison preventivně ale já beru 3 denne

katapola
8. lis 2011

@bambulajda Já byla na imuno v Praze Podolí i ve fakulktce u dr. Malíčkové. Oba testy vyšly blbě. Zatímco v prvním zařízení mi prášky nepředepsali, nechali to na caru (a v caru s touto léčbou nesouhlasili, a tak jsem vyplýtvala 2.pokus IVF a také 2 minimálky) a teprve pak jsem si našla dr. Malíčkovou, ke které jsem nepotřebovala ani žádanku a léčí mě sama, sama mi předepisuje léky.
Mutace budou zřejmě trombofilní, to až tak s imunitou nesouvisí, ale zjišťuje se to taky z krve a také imunoložka si výsledky na trombofilní mutace ověřila. Trombofilní mutace je porucha srážlivosti, může to způsobovat rané potraty. Kdežto imunoproblém způsobuje to, že tělo ženy odmítá spermie či embrya a není možné tedy vůbec otěhotnět.

bambulajda
8. lis 2011

@alex001 @katapola ..děkuji za odpovědi...kouknu na internet na tu dr. Malíčkovou, nic by se nestalo, když by jsem měla nějaké vyšetření navíc. 😉

olousek35
8. lis 2011

Holky, tak saminka dnes v 11.18 porodila uzasnou 3,60kg velkou princeznicku jmenem Lilly. Preji hodne stesticka a pohodicky.

bellka
9. lis 2011

brééé rááánkooo 🙂 🙂 🙂
@saminka Deniskóóó, velikááánskááá gratulace a maličké do života jen to nejlepšííí a hodně štěstííí celééé rodincééé 😵 😵 😵 Jupííí, jupííí, jupííí 😵 😵 😵
@olousek35 díky moc, Oli, za zprávičku 🙂
Zdravíme všechny maminky s broučky, těhulinky s pupíčky a snažilečkám stále držíme všechno co máááme 🙂 🙂 🙂 Krásný den, přejeme všééém 😵 😵 😵

safarikovap
9. lis 2011

@saminka GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! 😵 😵 😵 A krásný jméno 😉

saminka
9. lis 2011

ahojky holcinky moc vas zdravim a vsem v boji za miminkem drzim palecky.jak uz oli napsala ,nas druhy pokladek uz lezi vedle v postylce,10 prstiku na rucickach i nozickach zdravoucka krasna ruzovoucka holcicka🙂 porod byl nakonec pekne dlouhy a bez epiduralu jsem si to pekne vychutnala,ale ten pocit stesti a ulevykdyz vam daji mimiska na hrud stoji za vsechnu tu bolest. Dari se nam dobre,mala krasne saje ja zatim bez bolesti jen ta unava😲 mely bychom jit domu dneska🙂pa pa zlaticka

carlik
9. lis 2011

@saminka gratulujeme moc k tomu vašemu dalšímu štěstíčku!!!!!!!!!!!!! Ať vám dělá jenom samou radost a ať jste už brzo doma (to teda fofrem v Ir pouští) 😉

alex001
9. lis 2011

@saminka moc gratuluji a přeji at jste obe zdravé a malá vám děla jen samou radost 🙂

meggar
9. lis 2011

@saminka Velká gratulace.Krásný jméno pro princeznu.

carlik
9. lis 2011

Jinak mojí kámošce se narodil v pondělí druhý klučík, byla v pondělí na vyvolání a nakonec to vzalo tak rychlý spád, že za 2 hodiny měla kluka na světě po akutním císaři.
Já se teď objednala k neuroložce na poledne, páč s těma mojema zádama se nedá vydržet 😒 Snad se mi pak uleví.... V noci jsem zase 2 hodiny babouzela a asi to mám přípravu na kojení, když se budím po 3 hodinách 😉
@safarikovap ty brďo, ty se budeš mít, že si tak budeš užívat volníčka....to budou vánoční nákupy, punče (samozřejmě dětský, páč budeš těhule) a volno si protáhneš na 3 roky 😉

bambulajda
9. lis 2011

@saminka ...velilikánská gratulace statečné mamince a princezně!! 😀 to ju úžasny moc moc gratuluju a hlavně zdrvavíčko 😉

agnes88
9. lis 2011

@saminka taky se připojuji s gratulací, těším se na fotečky 🙂 3.60 teda není žádný drobeček 🙂
@jana321969 tady přeju aby vydolovali co nejvíc vajec a at se včechny oplodní!!!
@bambulajda tobě na zítra to stejné...🙂
já pořád čekám na ms, sice už špiním, ale krev to není, tak sem na vážkách, jestli to už počítat jako 1DC, nebo čekat na červenou. Takhle blbě sem to snad nikdy neměla, snad to neprošvihnu. Nevíte některá jak je to s těmi hormony v těle, kdybych si píchla až 3 dc tak je problém??

safarikovap
9. lis 2011

@carlik 😕 😕 😕 Ale...já už mám přece všechny dárky nakoupený... 😨 😨 😨 To já jsem tady začala s tou vánoční nakupovací mánií 😀 Brouku, ale ty záda Ti nezávidím - to je jak se zubama - jak člověka chytnou buď záda nebo zuby, tak je to totálně v háji 😒 A co nějaká těhotenská masáž?
@bambulajda A už jenom 1x 😵
@agnes88 No zrovna jsem se Tě chtěla zeptat, jak to s Tebou vypadá a kolikátý si DC...člověče...bych to už asi počítala za MS....nebo? 😕
@saminka Tý jo...tak to se pak těšíme na pikošky z porodního sálu 😉 Ale jseš borec, brouku 😉 Těšíme se na fotečky!!!!!!!!!!!!!!!! Opatrujte se!!!!!!!!!!!!!!!

@jana321969 Beru, čekáme na zprávičky - samozřejmě jen pozitivní 😉

katem
9. lis 2011

@samika - moc velka gratuace!! to je nadhera!!! moc a moc Vam to holky preji a hodne stesticka Vam obema + tatinkovi 😉 moc velka radost!!!!!!

veera2
9. lis 2011

@saminka Gratulujiii! Užijte si těch nádherných chvil! 🙂 A už zítra domu? No, to je rychlovka 😉

veera2
9. lis 2011

Holky, já dneska zase trochu zašpinila. Zítra mám jít na utz, jestli bude srdíčko, mám strach...

bambulajda
9. lis 2011

@veera2 ,,,bude tam 😉

alex001
9. lis 2011

@veera2 neboj určitě bude vsechno v poradku a zítra uz uvidíte srdicko 🙂

michalaa
9. lis 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat ... v prosinci jdu do Reprofitu na vyšetření průchodnosti vejcovodů kontr. látkou... byla jste na tom některá ?? Nevíte jestli v Reprofitu dávají nějaká oblbovák ??
Díky moc.

safarikovap
9. lis 2011

@veera2 To bude dobrý, uvidíš 😉 Zítra to tam na Tebe vyblikne, že monitor nebude stačit... 😉
@bambulajda Ženo, víš co jsem se chtěla zeptat - po prvním UTZ Ti snížili dávky Menopuru ze 3 na 2 ampule - nebo Ti nechali 3? A do kolikátého DC sis je píchala - respektive, kdy si vysadila před zítřejším OPU?

lenka27
9. lis 2011

@saminka velká gratulace. Tak to jdeš brzy domů to je asi lepší než tam trčet už jsi zkušená maminka 😀 tak ať ve zdraví roste do krásy

lenka27
9. lis 2011

@veera2 neboj já spinila až do 10 týdne a byly to jen praskajici cevky způsobené roztahovanim dělohy . Držíme palecky na zítřek a neboj bude tam tlouct srdíčko jako hrom

bambulajda
9. lis 2011

@safarikovap ...ne nechali mně ty 3 ampule a včera jsem měla poslední dávku - takže 10 dnů a všech 30 je ve mě. 😀

bellina
9. lis 2011

@agnes88 1DC je až se ti to naplno spustí, špinění se nepočítá. Pokud to je v noci, tak následující den je 1DC.
Jinak opožděně děkuji za přivítání do diskuze Alžbětko 😉